خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید بهترین مارک یخچال و فریزر دوقلو، ساید بای ساید، خارجی و ایرانی ارزان قیمت

یخچال فریزر یکی از ملزومات و ابزار مهم در هر آشپزخانه‌ ای می باشد و با وجود آن در هر آشپزخانه ای ضروری می باشد. خرید یخچال فریزر برای هر خانواده ای بسیار مهم است و در خرید یخچال فریزر حساسیت های زیادی به خرج می دهند تا بتوانند یخچال فریزری خریداری کنند که بتواند سال ها برای آن ها دوام داشته باشد و قابلیت های یک یخچال فریزر مارک خوب را داشته باشد. بسیاری از افراد متناسب با هزینه ای که قرار است بپردازند، مایل هستند یخچال فریزر ایرانی را خریداری کنند تا متناسب با هزینه ای که می کنند بتوانند یک یخچال فریزر با کیفیت و البته با ضمانت را خریداری کنند تا گارانتی داشته باشد. همه افراد به دنبال خرید یخچال فریزر دوقلو ایرانی بدون برفک هستند و مایل هستند تا یخچالی خریداری کنند که مجهز به سیستم ضد برفک باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید قفل کتابی

یخچال فریزر دوقلو ایرانی در برند های، یخچال فریزر دوقلو هیمالیا، یخچال فریزر دوقلوایران شرق، یخچال فریزر دوقلوی امرسان جدید، پارس، ای و غیره موجود هستند.

با کیفیت ترین یخچال فریزر دوقلو ایرانی در برند های مختلفی تولید شده است و با کیفیت ترین یخچال فریزر دوقلوی ایرانی دارای سیستم های عیب یابی و قابلیت های روز دنیا هستند. لیست یخچال فریزر دوقلو ایرانی را در گوگل می توانید سرچ کنید و مشاهده کنید.

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت ایکس ویژن مدل TF540

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت ایکس ویژن مدل TF540
نمودار مصرف انرژی
A+
نوع یخچال
یخچال و فریزر ساید بای ساید
وزن
۹۵ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفک
نوفراست
گنجایش یخچال
۲۹۶

مقاله پیشنهادی: بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی

افراد زیادی علاقه مند هستند یک یخچال فریزر دوقلو ایرانی را خریداری کنند تا جادار باشد و فضای بزرگی داشته باشد تا بتوانند مواد غذایی زیادی در یخچال قرار دهند و نگرانی بابت فضای کم یخچال نداشته باشند. بسیاری از مارک های یخچال فریزر دوقلو ایرانی خوب در بازار وجود دارد ولی افراد زیادی نمی دانند که چه مارکی جزو بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی می باشد، از این رو همیشه این سوال برایشان مطرح می شود که یخچال فریزر دوقلو ایرانی چه مارکی خوبه و یخچال فریزر دوقلو ایرانی چی بخرم، در ادامه  بهترین یخچال فریزر ایرانی را معرفی می کنیم، تا در خرید خود انتخاب ایده آلی داشته باشید.

مقاله پیشنهادی: قیمت میله بارفیکس

بهترین یخچال فریزر دوقلو ایرانی کدام است

هیمالیا

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا استیل : این مدل از یخچال هیمالیا قفل کودک می باشد و جنس بدنی آن از استیل ضد زنگ تولید شده است. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پانوراما غذای زیادی برای قرار دادن محصولات خوراکی دارد و درب ای مدل یخچال از بعد هیمالیا طبقه بندی شده است و قسمت درونی فضای آن برای مخزنی بزرگ برای نگهداری از نوشیدنی‌ های خنک می باشد و فضای آن طبقه بندی شده است. این مدل یخچال بدون برفک می باشد و دارای یخساز است. یخچال فریزر دوقلو یخساز هیمالیا جدید دارای قابلیت‌ هایی مانند چراغ ال ای دی می باشد.

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت جی پلاس مدل GSS-M7622BS

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت جی پلاس مدل GSS-M7622BS
نمودار مصرف انرژی
A+
نوع یخچال
ساید بای ساید
نوع مقاومت در برابر برفک
نوفراست
گنجایش یخچال
۳۳۲
گنجایش فریز
۱۴۰

مقاله پیشنهادی: فرش ارزان از کجا بخرم

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا ایس پول: این مدل یخچال از برند ایرانی هیمالیا دارای یخساز اتوماتیک است و یک مخزن برای نگهداری از میوه و سبزیجات دارد. این یخچال دارای  کنترل رطوبت می باشد و مجهز به نمایشگر لمسی و ال ای دی می باشد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا آیس پول مجهز به آب سرد کن می باشد و قابلیت اتصال به آب شهری را دارا است.

مقاله پیشنهادی: پد الکلی دیاموند

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پانوراما پلاس: این مدل یخچال از برند ایرانی هیمالیا ظاهری مشابه دیگر یخچال های هیمالیا دارد و مجهز به هوبار، فیلتر آب و نمایشگر لمسی می باشد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا با قیمت مختلف در بازار ارائه شده اند و با توجه به قابلیت هایی مانند بوگیر، یخ ساز و چراغ ال ای دی و اخطار جهت باز ماندن زیاد درب یخچال قیمت گذاری می شوند.

مقاله پیشنهادی: بهترین تابه گریل

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پانوراما مدل (nr440p-nf280p): این مدل یخچال از برند هیمالیا دارای پنج طبقه درون یخچال و پنج طبقه بر روی درب یخچال دارد و زیادی دارد که می تواند مواد غذایی زیادی را در خود جای دهد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل پانوراما برای دو کشو برای قرار دادن میوه و سبزیجات می باشد و مقاومت بالایی در برابر برفک زدگی دارد. یخچال فریزر دوقلو مدل پانوراما دارای یخساز اتوماتیک و آبسردکن می‌باشد و کشو های نگهداری از میوه و سبزیجات آن قابلیت کنترل رطوبت دارند.  این مدل یخچال مجهز به بار می باشد و دارای یک باکس بزرگ درون فریزر است که می توانید مواد غذایی یخ زده را درون آن قرار دهید.

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت امرسان مدل NRF3292D

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت امرسان مدل NRF3292D
نمودار مصرف انرژی
B
نوع یخچال
ساید بای ساید
گنجایش یخچال
۴۰۰
گنجایش فریز
۱۵۵
گنجایش کل به لیتر
۵۵۵

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پانوراما پلاس mw60 : در رنگ بندی سفید چرمی تولید شده است. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پانوراما پلاس می تواند مواد غذایی را به سرعت انجماد کند، زیرا دکمه انجماد سریع دارد و دارای محفظه بیگ باکس می باشد که یک باکس بزرگ در فریزر خود دارد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل پانوراما دارای هوم بار است و دارای ۸ کشو بزرگ و جادار در فریزر می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل تتا:  یخچال فریزر دوقلو هیمالیا تتا در رنگ سفید  چرمی تولید شده است و داری قابلیت‌ هایی مانند مجهز به آب سردکن و نمایشگر ال ای دی می باشد، این یخچال  داری هشت کشو بزرگ و جادار و دارای بطری گیر می باشد. یخچال دوقلو هیمالیا بدون برفک می باشد .

 

درب یخچال فریزر دوقلو هیمالیا دارای پنج کشو می‌باشد و جنس شیشه طبقه های یخچال شیشه می باشد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا چرمی دارای چراغ ال ای دی می باشد که می‌ تواند یخچال را روشن کند. از قابلیت ‌های پیشرفته این یخچال می‌توان به بوگیر و قفل کودکان اشاره کرد و البته دارای سیستم سرد کننده سریع در فریزر یخچال می باشد. این یخچال داره فریزر بزرگ می باشد و یک محفظه مجزا برای نگهداری انواع میوه و سبزیجات دارد. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا بدون یخساز هم در بازار ارائه شده است.

 

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا را در سایت های یخچال فریزر دوقلو هیمالیا ترب و دیجی کالا می توانید قابلیت و قیمت آن را مشاهده کنید.

یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت بوش مدل KAG90AW204

یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت بوش مدل KAG90AW204
نمودار مصرف انرژی
A+
نوع یخچال
ساید بای ساید
نوع مقاومت در برابر برفک
نوفراست
گنجایش یخچال
۳۵۹ لیتر
گنجایش فریز
۱۶۳ لیتر

 

یخچال فریزر دوقلو ایران شرق

یخچال فریزر دوقلو ایران شرق خوبه، در جواب این سوال برند ایران شرق را بررسی می کنیم.

یخچال فریزر دوقلو ایران شرق سفید چرمی 23b : یخچال فریزر دوقلو ایران شرق در رنگ بندی سفید و پلاتینیوم تولید شده است. یخچال فریزر دوقلو ایران شرق در مصرف انرژی رتبه ها می باشد که بهترین رتبه در بین یخچال های فریزر است و مصرف انرژی کمی دارد. این یخچال از ورق‌ های گالوانیزه تولید شده است که در برابر ضربه خوردگی مقاوم می باشد و دارای صفحه نمایش لمسی و آبسرد کن است.‌ یخچال و فریزر دوقلو ایران شرق دارای سیستم بدون برفک می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو ایران شرق تیتانیوم 23b: یخچال فریزر دوقلو ایران شرق یکی از برندهای خوش نام در تولید یخچال در ایران است در رنگ بندی نقره ای و سفید تولید شده است. یخچال فریزر دوقلو ایران شرق  هفت طبقه فریزر و ۶ طبقه با کیفیت و نشکن و یک عدد کشویی میوه و سبزیجات برخوردار می شوند می باشد و دارای اخطار برای باز بودن درب قفل کودک و سیستم گردش هوا می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو ایران شرق مدل 23b 1121 : یخچال فریزر دوقلو ایران شرق از پنج طبقه  ای در داخل یخچال  و ۵ عدد طبقه شیشه ‌ای در داخل درب یخچال  و یک عدد  کشو با گنجایش بزرگ برای نگهداری از میوه جات و سبزیجات برخوردار می‌باشد. یخچال ایران شرق دارای ۷ طبقه در فریزر و یک کشو فریزر برای نگهداری از مواد غذایی منجمد و مجهز به آبسردکن و زنگ اخطار می باشد. طبقات یخچال از شیشه با کیفیت نشکن تولید شده است و از سیستم بدون برفکت برخوردار است.

یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت دوو مدل D4LR-0020SS/D4LF-0020SS

یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت دوو مدل D4LR-0020SS/D4LF-0020SS
نمودار مصرف انرژی
A+
نوع یخچال
دوقلو
وزن
۱۱۰ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفک
نوفراست
گنجایش یخچال
۳۸۳

 

یخچال فریزر دوقلوی امرسان جدید

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان الگانت : طیف رنگی یخچال فریزر امرسان بدون برفک در رنگ بندی سفید مشکی و نقره ای می باشد و که دارای یک محفظه بزرگ در قسمت پایین یخچال می باشد این کشو برای نگهداری از میوه و سبزیجات تعبیه شده که دارای کنترل تنظیم می باشد. داخل یخچال فریزر دوقلو امرسان شیشه ای از چهار طبقه با ارتفاع مناسب طراحی شده است و دارای جاگیر بطری برای نگهداری از بطری آب نوشابه و آبمیوه می باشد. در فریزر یخچال فریزر دوقلو امرسان ۷ عدد کشو بزرگ از جنس شیشه طراحی شده است که می‌ توان در آن مواد غذایی را نگهداری کرد. یخچال فریزر امرسان دوقلو الگانت تمام شیشه ای  به دلیل این که در تولید آن از شیشه نشکن استفاده شده است مقاومت بسیار بالایی دارد.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت: یخچال فریزر دوقلو امرسان نقره ای از قابلیت هایی چون نمایشگر دیجیتال و سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی برخوردار است. یخچال فریزر دوقلو امرسان بدون برفک دارای سیستم انجماد سریع می باشد و بدون برفک و قفل کودک برخوردار می ‌باشد. یخچال فریزر دوقلو امرسان دارای لامپ ال ای دی و زنگ اخطار برای باز ماندن درب یخچال می باشد. کشو بزرگ برای نگهداری از میوه و سبزیجات در قسمت پایینی یخچال برخوردار است و درب ان جای نوشیدنی و تخم‌مرغ دارد و دارای مخزن های بزرگ برای نگهداری از مواد غذایی می باشد که از جنس شیشه نشکن تولید شده است.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان 40 فوت : از کشوهایی با جنس شیشه شفاف برخوردار می ‌باشد که محتویات آن به خوبی قابل مشاهده است و کشوهای یخچال فریزر دوقلو امرسان قابلیت کنترل رطوبت دارد. یخچال از نمایشگر دیجیتال و لمسی برخوردار است و دارای قفل کودک و سیستم تغییر میزان دما می باشد. داشتن آبسردکن داخلی و سیستم ضد برفک در فریزر موجب شده تا این یخچال یکی از یخچال های فریزر محبوب تبدیل شود. یخچال در سیستم بدون برفک و سیستم گردش هوا در داخل کشوی فریزر می باشد و از امکانات روز دنیا دیگر مانند سیستم عیب یاب و سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی برخوردار است.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان ۳۰ فوت: دارای گنجایش زیاد می باشد و از دو قسمت فریزر و یخچال برخوردار می باشد که دارای پنل تنظیم هوشمند و قابلیت سرمایش و منجر به رشد سریع برخوردار می ‌باشد. وجود ساز و طبقات بزرگ با ارتفاع مناسب از جنس شیشه دیگر قابلیت های یخچال فریزر دوقلو امرسان می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان ۱۵ فوت: از بدنه با جنس فولاد تولید شده است که در برابر ضربه به مقاومت بسیار بالایی دارد و دارای قابلیت های چون طبقات مجزا شیشه ای و نشکن و کشو های بزرگ و پنل تنظیمات بر خوردار می باشد‌.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان 17 فوت : این یخچال از برند امرسان مجهز به سیستم آبسردکن، سیستم انجماد سریع مواد غذایی، سیستم برف زدا و کاهش دهنده مصرف انرژی می باشد. یخچال فریزر دوقلو ۱۷ فوت امرسان قیمت مناسبی دارد و طبقات شیشه ای شفاف با ارتفاع مناسب برخوردار است و گنجایش زیادی دارد. یخچال فریزر دوقلو امرسان دارای قفل کودک و نمایشگر تاچ می باشد و درون آن را هم پیوندی تبدیل شده است تا در یخچال روشن شود و پایه ‌های آن قابل تنظیم می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو امرسان ۱۶ فوت: یخچال فریزر بزرگ با گنجایش زیاد می باشد و این یخچال فضای زیادی برای جای دادن مواد غذایی دارد. وجود لامپ ال ای دی در داخل یخچال فریزر می‌ شود با باز شدن درب یخچال  فضای داخلی یخچال باید روشن شود. وجود طبقات مجزا و جا دارد در این یخچال شده مواد غذایی زیادی در آن جا به بگیرد و قابلیت تنظیم کنترلر ورودی باید در کشو های یخچال وجود دارد. فریزر یخچال فریزر دوقلو امرسان دارای هفت طبقه بزرگ می باشد که می توانید مواد غذایی چون گوشت و انواع سبزیجات را در آن قرار دهید و درون فریزر دارای سیستم کنترل رطوبت می باشد که می توانید انواع مواد غذایی و بستنی ها را در آن قرار دهید تا منجمد شوند.

 

 

یخچال فریزر دوقلو پارس جدید از مدل های یخچال فریزر دوقلو پارس لاردر و یخچال فریزر دوقلو پارس مدل بوران  و غیره تولید شده است. قیمت یخچال فریزر دوقلو لاردر پارس با توجه به قابلیت های پیشرفته ای که دارند در بازار متفاوت است.

 

یخچال فریزر دوقلو پارس نقره ای نوع دیگر از برندهای یخچال ایرانی می باشد که در رنگ بندی های گوناگونی مانند نقره ای سفید تولید شده است.

 

یخچال فریزر دوقلو پارس بوران: در مدل های مختلف تولید شده است دارای قابلیت‌ هایی چون سیستم ضد برفک و فیلتر خوشبو کننده، سیستم گردش هوا و زنگ هشدار باز بودن درب و افزایش دما و سیستم هوشمند عیب یابی می باشد.

 

یخچال فریزر دوقلو پارس بدون برفک از طبقات شیشه ای شفاف و مقاوم تولید شده است و به راحتی می ‌توانید ارتفاع طبقات یخچال فریزر دوقلو پارس را تنظیم کنید. یکی دیگر از قابلیت های به روز یخچال فریزر دوقلو پارس داشتن حافظه داخلی می باشد. این یخچال دارای ۸ کشو در فریزر می باشد و در فریزر آن لامپ ال ای دی تعبیه شده است و قابلیت‌ های به ‌روز یخچال پارس را دارا است. یخچال فریزر دوقلو پارس سفید چرمی 1700 این برند دارای قفل کودک می باشند و دارای سیستم انجماد سریع هستند.

 

 

یخچال فریزر دوقلو اسنوا مدل جدید

 

یخچال فریزر دوقلو اسنوا با قیمت مشخصی در بازار ارائه شده است و این یخچال ها دارای مدل و رنگ بندی مختلفی مانند یخچال فریزر دوقلو اسنوا تیتانیوم در بازار هستند.

 

یخچال فریزر دوقلو اسنوا سری نیو کویین مدل s6-0180sw:  دارای سیستم بدون برفک می باشد.  یخچال فریزر دوقلو اسنوا سفید از شش عدد طبقه در داخل یخچال ۶ طبقه در داخل فریزر و چهار عدد طبقه در درب یخچال برخوردار می باشد و دارای چهار کشو در یخچال و یک عدد طبقه در فریزر است. یخچال فریزر دوقلو اسنوا کویین یخساز اتوماتیک می باشد و از قابلیت‌ هایی چون آبسردکن برخوردار است. یخچال فریزر دوقلو اسنوا مدل کویین طبقات شیشه ای و مقاوم برخوردار است.   یخچال فریزر دوقلو اسنوا سری نیو کویین مدل s6-0180ti هم مانند این مدل دارای قابلیت های مختلف و پیشرفته می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن