خانه و سبک زندگی

مرگ موش از کجا بخریم – خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت

مرگ موش راکومین سم موش کش قوی شبیه سیانور است که به صورت گندمی و سیاه به فروش می رسد.قبل از خرید مرگ موش به بررسی مرگ موش راکومین می پردازیم:

ورود جانوران و حشرات موزی به محل زندگی از چالش های بزرگی است که با ان روبرو میشویم ولی از تمام این مزاحم های خانگی موش پر ازارتر و چندشناک تر و پر ضرر تر است.  اگر وحود موش را حس کردید باید سریع دست به کار شوید تا منسوجات شما خورده نشوند، مواد غذایی تان الوده نشود و فضله های ان محل زندگی شما را کثیف نکند و بیماری های گوناگونی برای شما پیش نیاید .

سم موش کش شکلاتی ضربه کد M10 وزن 200 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
مناسب
برای مقابله با مگس

یکی از راه های مقابله با این جانوران موزی مرگ موش است  .  این سم ها برای فریب جونده به شکل گندمی،  پودری،  پفکی،  پاستیلی،  پاستایی،بدون بو تولید میشوند.پایه این مرگ موش ها فسفید روی، زینک فسفاید،کلرت میباشند و ضد انعقادی هستند. از مرگ موش های قوی میتوان به راکومین،  زاپی،  زورنیخ،  اشاره کرد. مرگ موشها رنگ های سیاه، خاکستری،  قرمز و صورتی دارند و برای انسان و سایر حیوانات بسیار کشنده و پرخطر است. خبر خودکشی و حوادث  زیادی را با این سم کشنده تا بحال شنیده اید. در حین استفاده از این سم موارد احتیاط را حتما نگه دارید و دور از دسترس کودکان نگه دارید.مشکلات ناشی از وجود حشرات و جوندگان و موجودات موذی در محل  های زندگی افراد از چالش‌های بزرگی است که سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

مقاله پیشنهادی: قیمت هولدر موبایل برای اسنپ

رشد و ازدیادعوامل  میکروبی بیماری‌زا و ازدیاد حشراتی مانند مگس و پشه و  سوسک و جوندگان به خصوص موش و گاهی اوقات با تخریب زیستگاه‌های طبیعی برخی از خزندگان مانند مار و عقرب و دیگر جانوران بومی منطقه امنیت مردم آن منطقه به خطر می‌افتد و چالش‌های بسیاری برای آنها پدید می‌آید.منابع آلودگی، لاشه موجودات مختلف،انباشته شدن زباله، وجود گنداب ها و ماند آب ها، فساد مواد غذایی همگی عللی است که  باعث به وجود آمدن میکروب‌ها و حشرات و موجودات زنده در محل زندگی افراد میشوند.برخی از میکروب‌ها از خود موادی را ساطع میکنند  که به آنها سم گفتهمی‌شود،  این سم ها به اسانی منهدم نمیشوند  و طرق مختلف وارد بدن انسان شده و ممکن است او را مسموم کنند.

چسب موش کش گرین لیو کد 2PCS بسته 2 عددی

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
تعداد
2 قلم
سایر ویژگی‌ها
چسب بسیار قوی
قابلیت گرفتن موش ، مارمولک ، سوسک و ...
بسته 2 عددی
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

از مضرات دیگر حشرات و جوندگان این است که عوامل بیماری زا را از طریق نیش زدن به اشخاص به افراد سالم منتقل می کنند. علاوه بر آسیب های جسمی که می‌توانند به افراد سرایت دهند. عوامل روانی آنها نیز ترس هایی است که افراد با دیدن آنها به آن دچار می شوند. موش ها به جز ضررهای مالی که به منابع غذایی وارد می‌کنند،  برای بهداشت عمومی و فردی نیز بسیار خطرآفرین هستند. روشهای پیشگیری ومجادله با حیوانات موذی:  یکی از مهم‌ترینراه‌های پیشگیری از وجود جانوران موذی در محل زندگی شما رعایت بهداشت عمومی است.

مقاله پیشنهادی: قیمت جلا دهنده چوب

برای اینکه بهداشت عمومی رعایت شود ابتدا باید هر فردی بهداشت  خود و محیط زندگی خود را رعایت کند.  بهداشت فردی و اجتماعی به صورت زنجیروار به یکدیگر متصل میباشند و رعایت بهداشت یک فرد به تنهایی نمی‌تواندسلامت و امنیت یک جامعه را تامین کند. زیرا انسان ها به صورت انفرادی زندگی نمی کنند و رفتارهای  آنها مکمل همدیگر است و بر روی یکدیگر تاثیر می‌گذارد.  رعایت کردن یا نکردن بهداشت می‌تواند همه جامعه را به خطربیاندازد و یا اینکه از هم حمایت کنند.

مقاله پیشنهادی: قیمت بیسیم با برد 100 کیلومتر

بهبود و ایمنی کردن محل زندگی: آسان ترین و پیش پا افتاده ترین کاری که هر فردی برای جلوگیری  از حضور  باکتری های بیماری زا و رشد و ازدیاد موجودات موذی می تواند انجام بدهد بهبود محیط زندگی خود است.  منظور از این حرف این است که میکروبها، حشرات،  جوندگان موذی در محیط هایی که شرایط لازم برای زندگی آنها فراهم است رشد می‌کنند و زیاد می‌شوند.  این شرایط شامل آلودگیها،ناپاکی ها و مواد اضافی  مانند پسماندهای غذایی،  زباله‌ها، گنداب ها و فاضلاب ها هستند که یک محیط ایده‌آل را برای تکثیر موجوداتِ کوچک و بزرگ فراهم می‌کنند

موش کش سمیران مدل ZARBEH وزن 200 گرمی

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت

بهبود محیط زندگی در واقع اولین کاری است که اجازه رشد این جانوران و حشرات را به محل اقامت شما نمی‌دهد. برای مثال شما با جمع کردن صحیح و درست زباله و دیگر مواد زائد،  گذاشتن درپوش بر روی چاه‌های فاضلاب، بستن درب هایمخازن اب، رعایت بهداشت سرویس‌های بهداشتی و دیگر کارهایی شبیه به این می‌توانید بدون کاربرد مواد شیمیایی مانند سم ها و ضد عفونی کننده ها محیط زندگی خود را پاکیزه کنید و مانع رشد جانوران و حشرات موذی بشوید.  هر کسی با پاکیزه نمودن محیط زندگی خود بجز جلوگیری از شیوع بیماری ها و جانوران موزی  می تواند محیط زندگی خود را از به کارگیری سم ها و مواد شیمیایی حفظ کند.

مقاله پیشنهادی: یقلوی سربازی

چسب موش رتس باستر مدل TUV

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
حجم
100 میلی لیتر
تعداد
1 قلم
شماره مجوز
ندارد
سایر ویژگی‌ها
چسبندگی قوی بعد خروج از تیوپ برای مدت طولانی
به دام انداختن انواع جانوران موذی
به دام انداختن بزرگترین موش ها
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

استفاده از مواد شیمیایی:  گاهی اوقات برای مقابله با جانوران موذی مجبور به  استفاده از سم ها و مواد شیمیایی هستید.  اما استفاده از این مواد را نیز در کنار  بهبود شرایط محیطی خود باید انجام بدهید. استفاده از سموم و مواد شیمیایی کار آسانی نیست و بهتر است این کار را به متخصصان و کسانی که با این جانوران و اینکه چه سمی برای نابودی آنها به مناسب است ت انجام بشود.

مقاله پیشنهادی: بهترین بوی خوشبو کننده ایفل

زیرا در صورت انجام ندادن کار ها زیر نظر متخصصین  مربوطه احتمال دارد که به جز ایجاد اثرات بد زیست محیطی و  مقاوم شدن جانوران موذی و میکروبها، برای افراد ساکن درمحل خطرهایی را به وجود بیاورید.روشهای زیادی برای زدودن و ممانعت از عوامل میکروبی و بیماری زا در محیط،  لباس،  رختخواب، آب،  مواد غذایی وجود دارد.

موش کش هلاک مدل MH-01 وزن 30 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
سایر ویژگی‌ها
به فرم شکلاتی
وزن 30 گرم
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

 

حرارت دادن،  سوزاندن،  حوشاندن باکتری ها را از بین میبرد،  الودگیمایعاتی نظیر شیر،  اب  و بعضی از اشیا را با این شیوه از میان ببرید.از دیگر مواد از بین برنده میکروب ها میتوان به الکل،اهک،  صابون،  یاولن،  کلر،  دتول،  هالامید و کریولیناشاره کرد.  این مواد را در فاضلابها،  سرویس بهداشتی و حمام میتوانید با رعایت نکات ایمنی استفاده کنید. از میان گندزداها اهک قیمت پایینی دارد،  ان را با مخلوط کرده و مخلوطی به نام شیر اهک به دست میاید.

مقاله پیشنهادی: بهترین کره بادام زمینی

کلروهالامید برای گندزدایی اب،  مواد غذایی و مکان های الوده به کار میرود. استفاده از سم هایی که در بسته بندی های مخصوص و یا اینکه به صورت اسپری به فروش می‌رسند برای مقابله با حشرات و جانوران موذی بسیار موثر است.دیدن موش یا شواهدی  از حضورش در خانه یکی ازترسناکتریناتفاقاتی است که در محل زندگی شما ممکن است رخ بدهد. اگر از وجود موش در خانه مطمین شوید احتمال بودن گروهی از ان وجود دارد. موشها علاوه بر الوده کردن محیط، منسوجات و مواد غذایی شما را نیز در امان نمیگذارند،  ناقل بیماری های بسیاری می باشند.و اسایش و ارامش،شما را مختل میکنند.

چسب موش غفاری مدل R&C حجم 75 میلی لیتر

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
تعداد
1 قلم
شماره مجوز
90012015
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

نشانه های وجود موش در خانه:موش ها، همیشه ردپایی از خود جا  می گذارند.،شما بر اساس این شواهد به وجود موش در خانه پی میبرید.

چسب موش R.R.S مدل کتابی

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

نشانه های وجود موش در خانه ها عبارتند از:

 • فضله موش
 • لکه های چربی ناشی از موش
 • لکه های ادرار
 • صدای پای موش ها
 • تشخیص مجاری رفت و آمد موش
 • رد پای این جونده کوچک
 • سیم های جویده شده
 • بسته های مواد غذایی جویده شده
 • ذرات مواد غذایی جویده شده
 • شواهد وجود لانه موش
 • بوی موش ها
 • دیدن موش

تله موش هلاک مدل پفکی وزن 100 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
تعداد
1 قلم
شماره مجوز
634
سایر ویژگی‌ها
برای مبارزه با موش های خانگی و صحرایی
جذاب برای موش ها
حاوی مواد ضد قارچ قابل استفاده برای تمامی شرایط جوی حتی مکان های مرطوب
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

شما بلافاصله پس از دیدن این علایم به دنبال راه چاره میفتید، اولین راه مقابله با موش ها تله گذاری است و اگر این روش جواب نداد به سراغ طعمه های سمی بروید.

موش کش ضربه سمیران مدل Brodifacoum وزن 200 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
سایر ویژگی‌ها
حاوی 2 بسته 100 گرمی
به صورت طعمه آماده مصرف (پلت)
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

یکی از راه های مقابله با موش ها سم ها ومواد شیمیایی است تحت عنوان مرگ موش از انها یاد میکنیم.

مرگ موش: اگر این روزها در حال جدال با موش هستید و تله گذاری و چسب موش و…  موفق به شکار این جانوران موزی نشده اید،  پسمی توانید از مرگ موش که  از سم های بسیار قوی در نابودی موش‌ها می باشد استفاده کنید. این سم ها بسیار قوی هستند، ولی نقطه ضعف های بسیاری دارند،  در اینجا به پرسش‌هایی که بیشتر افراد در مورد استفاده از این سم می پرسند جواب می دهیم.  این نکته را به یاد داشته باشیدکه پیش از استفاده از این سم  های خطرناک این نکته را به یاد داشته باشید که پیش از استفاده از این سم  های خطرناک از افراد متخصص این کار کمک بگیرید.

چسب موش مدل Glue Books کد 2000

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت

طعمه گذاری و سمپاشی باید تحت نظر افراد متخصص این کار باشد م،  برای سمپاشی از سمهایی مانند وارفارین،اکتوسین و کماکلر استفاده میکنند.

گونه های متفاوتی از سم عرضه می شود که برای کنترل تکثیر افت ها کاربرد دارند. به سم هایی از ان برای کشتن جوندگان استفاده میکنند، جونده کش میگویند.

چسب موش کش تیبرتس تراپ مدل کتابی

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
ویژگی
بدون بو

این سم ها را ترجیحا زیر نظر یک متخصص انجام دهید تا برای سایر حیوانات خانگی و کودکان خطری نداشته باشد.

نحوه کار مرگ موش:  سم های زیادی برای مبارزه با موش ها وجود دارد که همه آنها  یک کاربرد  دارند و برای موش ها  جذاب هستند و ان را تیکه تیکه میخورند. سم های موش را از کره بادام زمینی،  غلات و دیگر مواد غذایی مورد علاقه موشها تولید میکنند.  این طعمه ها شکل کیک دارند یا گلوله ای شکل و انها را روی سبنی پلاستیکی یا کیسه ای جویدنی است میگذارند.  از میان جونده کش های پر طرفدار میتوان نوع ضد انعقادی را نام برد.  ضد انعقاد ها از لخته شدن خون جونده جلوگیری می‌کنند و در نهایت بدن آنها خونریزی داخلی می کند، می میرند.  سم های دیگری که برای کشتن موش استفاده می شود عبارتند از ویکور، فسفر زرد، استریکنین و آرسنیک.

موش کش ضربه مدل 369 وزن 200 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
شماره مجوز
10322/730
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

مرگ موش در هر شرایطی کاربرد دارد؟

سم های جوندگان قادرند در حدود نیمی از جمعیت موش ها را از بین ببرند. در برخی مواقع موش ها باید چندین بار طعمه سمی بخورند تا روی آنها اثر بگذارد، به همین جهت طعمه های سمی  باید در کنار تله موش و ضد  جونده سازی خانه ها به کار برود.  بهسازی به راحتی می تواند به شما  در کنترل موش ها کمک کند و در صورت تله گذاری،  بهسازی و بیرون نگه داشتن موش ها از خانه را به درستی اجرا کنید دیگر به این سم ها نیازی ندارید. اگر مجبور به استفاده از مرگ موش ها شدید، این مواد سمی را  تحت نظر متخصصین این کار استفاده کنید که باید هر طعمه ای که استفاده میکنید دستکاری نشود و بعد در محل بگیرد.

چسب موش مدل RatesBuster وزن 135 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
تعداد
1 قلم
سایر ویژگی‌ها
حفظ رطوبت در صورت استفاده رو سطح مورد نظر
عمر طولانی چسبندگی بعد خروج از تیوپ
وزن هر تیوپ 135 گرم
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

خطرات استفاده از مرگ موش در محیط زندگی:

به جز کودکان و حیوانات خانگی که به طور ناخواسته ممکن است در معرض خطرات این مرگ موش ها قرار بگیرد هر انسان  بالغی نیز ممکن است با مرگ موش مسموم شود.  به طور جدی سلامت و حیات او به خطر بیفتد. افراد بالغ از این خطرات اگاهنداما گاهی بر حسب تصادف ممکن است که با این مواد مسموم  شوند پس حتماً از جونده کش های که تحت تایید سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا را خریداری کنید،  این نشان باید روی انها درج شده باشد،  داشتن تاییدیه از آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکاکفایت نمیکند.  مواد مرگ موش باید تحت نظر افراد کارشناس و ماهر انجام بشود.  پیش از استفاده از ان حتما تمام هشدارها و نحوه مصرف ان را بخوانید و این هشدارها را جدی بگیرید

موش کش گندمی هلاک مدل 7221

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
شماره مجوز
634
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

هرگز تصور نکنید که گذاشتن مرگ موش در خانه کار آسان و راحتی نیست. این مواد بسیار خطرناک است و سلامت و حیات شما و دیگر اعضای خانواده را می‌تواند به خطر بیاندازد.  حتماً از یک تیم حرفه ای محرب در سمپاشی کمک بگیرید. که این افراد کاردان بر اساس نوع موش، شرایط زندگی شما با اینجوندگان موزی مبارزه کنند.

سم موش کش واکس بلوک برند سینجیتا:

موش ها از جانوران موزی و بسیار پر دردسری هستند که رهایی از انها و بیرون راندنشان از محیط زندگی، یکی از بزرگترین خواسته ها برای افرادی است که  شواهد حضورش در خانه را حس کرده اند. یکی از روش های مبارزه با موش، سم ها یا در اصطلاح مرگ موش ها هستند.

موش کش گندمی هلاک مدل 7221

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
شماره مجوز
634
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

یک نوع از این سم ها سم موش کش واکس بلوک برند سینجیتا،این سم برای برای گونه های مختلف موش خانگی، کشاورزی، انباری و فاضلابی موثر است. این طعمه سمی برای موش ها بسیار جذاب است، که در مقابل خوردن ان هیچ مقاومتی ندارند.

ماده اصلی این سم  بسیار تلخ  است و به نام بنزواتدناتونیوماست، بوی شکلات میدهد که موشها را به طرف خود جذب میکند

نحوه مصرف: این سم را از طریق طعمه گذاری در مسیرهای رفت و امد موش بگذارید. این سم از نوع سم های انعقادی میباشد، مانع از لخته شدن خون و درنهایت خونریزی داخلی موش میشوند، سایر  جوندگان نیز به مرگ موش ها شک نمیکنند، ان را میخورند تا جایی از شر همه انها خلاص شوید. مزیت استفاده از سم های خوراکی، روبرو نشدن با صحنه های مشمیز کننده گیر افتادن موش در تله را ندارید.

چسب موش مدل Glue Books کد 2000 بسته 2 عددی

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
ویژگی
بدون بو

موارد احتیاط:

برای اینکه این مرگ موش بیشترین نتیجه را بدهد و برای شما و اعضای خانواده تان خطری پیش نیاید،  حتما موارد زیر را رعایت کنید:

اصلا به طعمه بدون دستکش، دست نزنید و با ان تماس مستقیم نداشته باشید.

این محصول را از دسترس کودکان و حیوانات اهلی دور نگهدارید.

این محصول در جای خشک نگهداری کنید.

این سم را در مجاور و محل های نگهداری مواد غذایی استفاده نکنید.

بعد از استفاده از ان دستکش خود را دور بیاندازید، دستان خود را با اب و صابون شستشو دهید.

چسب موش غفاری مدل RCP حجم 75 میلی لیتر

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
حجم
75 میلی لیتر
تعداد
1 قلم
شماره مجوز
90012015
سایر ویژگی‌ها
به دلیل چسبندگی بالا و همچنین حفظ چسبندگی در دراز مدت ، از این محصول میتوان برای به دام انداختن و کنترل انواع جوندگان و دیگر آفات خزنده در انبارها ، مزارع ، باغ ها و مکان هایی که استفاده از ترکیبات سمی در آن ها مجاز نمی باشد استفاده کرد.
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو, سازمان غذا و دارو بدون بو نحوه عملکرد دستی, سازمان غذا و دارو بدون بو نحوه عملکرد دستی
ویژگی
بدون بو, بدون بو, بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

مرگ موش پلت:

این موش کش دارای ۰۲۵/۰درصد ماده وارفارین میباشد.

ویژگی بیولوژیکی: مرگ موش بسیار قوی و از نوع مرگ موش های ضد انعقادی باشد. از ان برای کشتن انواع موش ها و موش کور استفاده میکنند. این مرگ موش برای جوندگان بسیار خوشمزه است، خوردن روزانه کمتر از یک میلی گرم پس از یک هفته موش ها را به تدریجی از پای میاندازد.

مزیت این مرگ موش این است، موشها با خوردن آن از بین می روند و همانند مردن به علت پیری و  به مرور در حیوان ایجادمی‌شود و همه جوندگان تغییر سدیمیانتاسیون خون و خونریزی داخلی از بین می روند.  گربه ها اگر این موش هایی را که با این روش هلاک شده اند را بخورند با مشکل روبرو نمیشوند.

چسب موش فیکا مدل 0021

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
تعداد
1 قلم
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

موارد مصرف: موش کش پلت، برای انواع موش های شهری، مزارع، دامداری، مرغدا ی، کارخانه ها، انبارها، بار اندازها، پالایشگاه ها، کشتارگاه ها، محل انباشتن زباله ها، تونل ها، کانال های فاضلاب، کشتی ها، تاسیسات بندری، معادن، مؤسسات تولید و نگهداری مواد غذایی، ایستگاه های راه آهن، فرودگاه هااستفاده میشود.

شیوه مصرف:

این سم را دور از رطوبت، در جای خشک نگهدارید.

از تماس مستقیم دست با ان بپردازید.

۱۰ گرم از این سم برای موش های خانگی کافی است. ولی اگر موش‌های بزرگ هستند و ۲۵۰ گرم باید بگذارید

چسب موش تیوبی ترمینکس وزن 110 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
حجم
110 میلی لیتر
تعداد
1 قلم
سایر ویژگی‌ها
غیر سمی
چسبندگی بالا
تیوبی
ویژگی
بدون بو
نحوه عملکرد
دستی

مرگ موش پاستا ژله ای:

این نوعاز مرگ موش ترکیبات جدیدتری نسبت به گونه های قبلی دارد.  موش ها بسیار جذب این طعمه سمی میشوند، و بدون هیچ مقاومتی کذب این طعمه لذیذ میشوند و ان را میخورند. پس از خوردن ان، دور از محل طعمه گذاری مسموم میشوند و میمیرند.این مرگ موش از نوع انعقادی است که به مرگ موش منتهی میشوند.

موارد مصرف: این سم برای نابودی موشهای بزرگ مزرعه  باغ، موش های انباری و محل های مسکونی استفاده میشود نحوه استفاده از موش کش پاستا:پیش از استفاده از این موش کش ابتدا محل زندگی و رفت امد ان ها را پیدا کنید. برای مکان هایی مثل باغ و مزرعه ده گرم از این نامه را آماده کنید و برای مکان های مسکونی به میزان لازم در  فواصل حدود ۳۰سانتی متری در مسیر تردد و لانه انها قرار دهید. هنگام طعمهگذاری برای اینکه بوی دست شما را نگیرد حتما دستکش به دست کنید.

چسب موش نبرد مدل 01 وزن 110 گرم

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت
نحوه عملکرد
دستی

موارد احتیاط در هنگام استفاده از انواع مرگ موش:

پیش از استفاده حتما برچسب روی آن را با دقت بخوانید.

پس از استفاده از این سم ها دست های خود را با آب و صابون شستشو دهید.

مرگ موش را از دسترس کودکان و حیوانات دور نگه دارید.

هنگام استفاده از مرگ موش حتما از  خوردن، آشامیدن، سیگار کشیدن اجتناب کنید.

لاشه موش موش ها را جمع کنید و بر اساس اصول بهداشتی آنها را دور بیندازید.

سم موش کش را از بسته‌بندی خود خارج نکنید و در مکان‌های خشک دارای تهویه و دور از مواد غذایی قراربدهید.

این طعمه ها را در فضای باز احتمال خوردن پرندگان و دیگر حیوانات وجود دارد، قرار ندهید.

این سم ها را در روزهای بارانی در فضاهای باز طعمه گذاری نکنید.

بهتر است این سم ها را با کمک و نظارت افراد مجرب و متخصص این کار استفاده کنید.

چسب موش مدل فیکا کمیکال

خرید انلاین مرگ موش ارزان قیمت و با کیفیت

نکات لازم در خرید مرگ موش:

هریک از این سم ها برای گونه ای از موش مناسب است. حین خرید حتما بفروشنده را در مکانی میخواهید ان را استفاده کنید،  در جریان بگذارید.سمهایی که لحاظ رنگ و طعم و بو برای موش گول زننده است را خریداری کنید.پیش از خرید به نوع تدریجی و فوری هلاک موش ها تحقیق کنید.  گونه های فوری دیگر موش ها را اگاه میکند و انها از طعمه دیگر تغذیه نمیکنند، در صورتی که موش های متعددی در یک مکان وجود دارد  نوع تدریجی ان را بهتر است انتخاب کنید. حتما به نماد استاندارد و صادر شده ان از طرف سازمان بهداشت و دارو دقت کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن