زیبایی و سلامت

راهنمای خرید بهترین مارک سشوار حرفه ای سالنی و خانگی، ارزان قیمت – سشوار حرفه ای فیلیپس، پرومکس، پرنسلی و..

استفاده از سشوار با کیفیت و حرفه ای مورد علاقه اکثر آرایشگران مرد و زن است و آرایشگران علاقه مند هستند سشوار سالنی حرفه ای خریداری کنند تا در انجام براشینگ و حالت دادن به مو های مشتریان سرعت بالایی داشته باشند و بتوانند در کمترین زمان مو های مشتری را صاف و ابریشمی کنند، از این رو خرید سشوار سالنی حرفه ای برای همه آرایشگران یک دغدغه به شمار می رود و با توجه به مارک های مختلفی که در بازار وجود دارند ممکن است سردرگم شوند و ندانند که چه سشواری خریداری کنند از این رو قصد داریم در این مطلب به معرفی بهترین سشوار سالنی بپردازیم .

مقاله پیشنهادی: قیمت قفل کتابی چینی

سشوار های سالنی در برند های مختلفی مانند سشوار سالنی مک، سشوار سالنی پرسنلی، مک استایلر، رمینگتون، فیلیپس و بابلیس و غیره در سایت های داخلی و بازار عرضه شده اند و سشوار سالنی قیمت مختلفی دارد و شما به راحتی می تواند با سرچ جمله بهترین سشوار سالنی نی نی سایت یا سشوار سالنی دیجی کالا  قیمت آن را استعلام بگیرید. پایه سشوار سالنی را می توانید با هزینه اندک خریداری کنید.

سشوار فیلیپس مدل BHD272

سشوار فیلیپس مدل BHD272
تعداد متمرکز کننده
۱
توان مصرفی
۲۱۰۰, ۲۱۰۰
طول سیم
۱.۸ متر
وزن
۷۸۰ گرم
امکانات ابزار
نشانگر LED

مقاله پیشنهادی: لپ تاپ مناسب برنامه نویسی

صاف کردن و خشک کردن مو ها بعد از حمام کردن برای همه خوشایند می باشد، مسلما خیس بودن مو ها بعد از حمام  بسیار ناخوشایند است و بسیاری از افراد علاقه و عادت دارند که بعد از حمام کردن مو های خود را خشک کنند و از خیس بودن مو ها بیزار هستند، از این رو نیازمند یک سشواری هستند که بتوانند با آن مو های خود را خشک کنند و البته علاوه بر آن بتوانند کار های زیبایی مو مانند براشینگ و صاف کردن مو را با آن انجام دهند و در طول زمان استفاده از سشوار خراب نشود یا داغ نکند، از این رو خراب شدن سشوار مشکل همگانی می باشد و می تواند موجب ناراحتی بسیاری از افراد و آرایشگران شود و هزینه اضافی را بر روی دست آرایشگران و افراد  بگذارد و مسلما این موضوع برای همگان خوشایند نیست و موجب ناراحتی آن ها می شود، لذا خرید بهترین سشوار حرفه ای سالنی در مراکز آرایشی یا استفاده شخصی موجب می شود تا این هزینه های اضافی را نداشته باشید و بتوانید سال های سال از این سشوار سالنی به صورت بهینه استفاده کنید، بهترین سشوار سالنی می تواند سال ها مورد استفاده قرار بگیرد و خراب نشود،  به این دلیل در این مطلب تصمیم داریم تا شما را با قوی ترین سشوار سالنی آشنا کنیم.

سشوار حرفه ای کرونر مدل CR-7722 8500W

سشوار حرفه ای کرونر مدل CR-7722 8500W
تعداد متمرکز کننده
۲
توان مصرفی
۸۵۰۰
طول سیم
۳ متر
وزن
۵۴۰ گرم
امکانات ابزار
حلقه آویختن

مقاله پیشنهادی: میله بارفیکس برای چارچوب منحنی

در واقع  سشوار سالنی خوب یک دستگاهی است که از آن برای براشینگ کردن و صاف کردن مو ها  در سالن های آرایشی و مراکز آرایشی و آموزشی استفاده می‌ شود و می توان گفت که سشوار یک دستگاه حرفه ای برای زیبایی مو ها و مدل دادن به مو ها استفاده می شود  که در بین مردان و زنان رواج دارد و جنسیت خاصی ندارد، لذا همانطور که در جریان هستید، انواع سشوار با برند های مختلفی در بازار عرضه شده است و هر کدام دارای قابلیت های مخصوصی می باشند و همچنین قیمت سشوار حرفه ای سالنی بر اساس فاکتور های خاصی مانند برند سشوار و قابلیت های سشوار و پارامتر های دیگر که می تواند بر روی قیمت بهترین سشوار حرفه ای سالنی تاثیر گذار باشد.

مقاله پیشنهادی: فرش از کجا بخریم

فروش سشوار سالنی در بازار و سایت های فروش انجام می شو و لذا می توانید سشوار ها را از بازار داخلی و سایت فروش آن خریداری کنید. سشوار از نظر کاربرد انواع مختلفی دارد و انواع سشوار سالنی مانند سشوار حرفه ای سالنی، سشوار مسافرتی، سشوار نیمه حرفه ای و سشوار سشوار خانگی که هرکدام متناسب با قابلیت های که دارند، کارایی خاصی دارند، لذا در این مطلب قصد داریم  انواع سشوار حرفه ای سالنی را معرفی کنیم.

سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606

سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606
تعداد متمرکز کننده
۱
توان مصرفی
۳۰۰۰
طول سیم
۱.۸ متر
وزن
۱۵۰۰ گرم
ولتاژ
۲۲۰

مقاله پیشنهادی: انواع پد الکلی

سشوار سالنی بابلیس: یکی از بهترین سشوار های سالنی است که دارای  دو حالت سرعت باد دارد و به راحتی می توانید آن را تنظیم کنید و دارای دو حالت دمای باد است که به راحتی می توانید بر روی کلید سشوار که بر روی دسته آن وجود دارد تنظیم کنید. در قسمت جلو و دریچه سشوار دو حالت متمرکز کننده وجود دارد و می توانید آن ها را تغییر دهید تا باد سشوار به هر طرف که بخواهید متمرکز شود. وقتی از این سشوار استفاده کنید، متوجه می شوید مو های شما نرم و لطیف و درخشان می شود. سشوار بالایی حالت توربو دارد یعنی می توانید سرعت باد دهی سشوار را زیاد کنید تا موها با سرعت بیشتری خشک شوند. این سشوار قدرت بالایی دارد و  موتور دستگاه سشوار بالایی دارای عمر طولانی می باشد که می تواند سال ها خدمات رسانی کند‌ و دو حالت تغییر دما حرارت دارد. این سشوار بابلیس به عنوان سشوار سالنی گزینه مناسبی است.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک تابه گریل چدنی

سشوار سالنی رمینگتون: سشوار سالنی دارای المنت سرامیکی است که به این معنا می باشد که مصرف برق آن پایین تر است و قدرت و عمر طولانی دارد به همین جهت می توان گفت که وقتی از این سشوار استفاده کنید، متوجه درخشان و ابریشمی شدن مو های خود می شوید و در یک کلام مو ها را لطیف، زیبا و ابریشمی می کند. وقتی از این سشوار استفاده کنید از آن یون خارج می شود که در واقع می تواند از به هم چسبیدگی و وز شدن مو ها جلو گیری کنند و سبب می شود تا مو های شما حالت خوبی بگیرد. این سشوار رمینگتون موتور پر قدرتی دارد و می تواند مدت زمان زیادی خدمات رسانی کند و خراب نشود و دارای دو حالت دمای می باشد که می توانید با سرعت زیاد مو های خود را خشک کنید و وز و به هم چسبیده نشود. این سشوار قابلیت تغییر حرارت باد دارد. سشوار سالنی رمینگتون دارای دو حالت تعقیر سرعت باد  می باشد، یعنی می توانید سرعت باد را کم و زیاد کنید و سه حالت حرارت دارد‌ و باد گرم و سرد و داغ دارد. متراژ سیم این سشوار بسیار زیاد می باشد و دارای حلقه آویز در قسمت سشوار است که وقتی در سالن های آرایشی کارتان با سشوار تمام شد، می توانید آن را آویزان کنید تا خراب نشود. اگر بخواهیم راجع به دسته سشوار سالنی رمینگتون صحبت کنیم باید بگویم که درسته این سشوار در هنگام استفاده نمی لرزد و مقاوم می باشد.

سشوار حرفه ای مرویل مدل AC274 Pro-AC

سشوار حرفه ای مرویل مدل AC274 Pro-AC
تعداد متمرکز کننده
۲
توان مصرفی
۲۴۰۰
سایر مشخصات
بدنه مقاوم به ضربه
طول سیم
۲.۷ متر
وزن
۷۱۵ گرم

سشوار سالنی فیلیپس: اگر به دنبال سشوار سالنی می‌گردید که موهای شما را پریشان و به هم چسبیده نکند، می‌توان گفت که سشوار فیلیپس مناسب شما است،  زیرا این سشوار قابلیت تولید یون دارد که می ‌تواند وز شدن و به هم چسبیده شدن موهای شما  را زیبا و ابریشمی کند و در نهایت درخشان و صاف تحویلتان دهد. سشوار حرفه ای سالنی فیلیپس عملکرد و قدرت بالایی دارد و چون قدرت موتور آن بسیار بالا است می ‌تواند شما را به سرعت خشک کند و موهای شما روز به هم چسبیده نکند. این سه چهار قابلیت منحصر به فردی مانند ۶ حالت تنظیم حرارت و سرعت باد دارد که می‌ توانید  حرارت به باد سرد تغییر دهید یا سرعت آن را زیاد کنید تا موهایتان زودتر خشک  شود. دیگر ویژگی های آن می تواند وجود حلقه ای برای آویز باشد. قیمت سشوار سالنی فیلیپس در بازار با توجه به شرایط اقتصادی کشورعزیزمان متفاوت است.

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7240

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7240
تعداد متمرکز کننده
۳
توان مصرفی
۲۴۰۰
طول سیم
۳ متر
وزن
۷۰۰ گرم
ولتاژ
۲۲۰

سشوار سالنی پرومکس: این سشوار از برند پرومکس دارای دکمه ای است که وقتی آن را بزنید باد سرد پخش می شود و دارای دو حالت گرمایی سرد و گرم می باشد. سشوار پرومکس همانند سشوارهای برندهای دیگر دارای قابلیت تولید یون می باشد که می تواند موها را حالت دهد وز شدگی و به هم چسبیدگی موها در هنگام سشوار کشیدن جلوگیری کند. این سشوار دارای المنت سرامیکی می باشد که نشان از کیفیت بالا و عمر زیاد سشوار حرفه‌ای سالنی پرومکس است. به واسطه قدرت بالای سشوار پرو مکس سبب می شود تا موها در مدت زمان بسیار کوتاهی خشک شوند و می توانید با استفاده از سشوار پرومکس براشینگ انجام دهید و موها را صاف و ابریشمی و لطیف کنید.  سیم آن بلند می باشد که به راحتی می توانید در سالن های آرایشی از آن استفاده کنید و دارای حلقه آویز است که بعد از اتمام کار می ‌توانید آن را آویزان کنید. سشوار پرومکس دارای کلید های  برای تغییر و البته تنظیم حرارت و سرعت باد می باشند و این دکمه ها بر روی دسته آن تعبیه شده است که می توانید حرارت  به درجه ملایم و درجه گرم و درجه داغ تنظیم کنید  حرارت را تغییر دهید.

 

سشوار سالنی سایونا : این سشوار همانند است سشوار های دیگر دارای یک حالت تنظیم حرارت سشوار به صورت گرم و داغ و ملایم می باشد که می توانید با استفاده از دکمه که بر روی دسته سشوار سایونا تعبیه شده است درجه حرارت را تغییر دهید و بر روی دسته دکمه  ای برای روشن شدن و خاموش شدن هم وجود دارد و دکمه برای سرعت باد به صورت کم و زیاد تعبیه شده است که با فشار دادن دکمه بر روی سشوار سایونا می ‌توانید سرعت باد را به صورت با کم و زیاد تنظیم کنید.

 

سشوار سالنی مکس: سشوار مکس در بازار شهرت دارد و می تواند یکی از بهترین سشوار های سالنی باشد، زیرا وزن آن سبک است و به راحتی می تواند در سالن های آرایشی با آن براشینگ انجام دهید و مو ها را در مدت زمان کوتاهی خشک و صاف کنید چون موتور سشوار سالنی مکس قدرتمند است و دارای قابلیت های تولید یورن می باشد که سبب صاف و براق شدن و ابریشمی شدن مو ها می شود از از وز شدگی مو ها در هنگام براشینگ یا سشوار کشیدن جلو گیری می کند‌. قیمت سشوار سالنی مکس را می توانید از گوگل با سایت های فروش معتبر استعلام بگیرید و از قیمت سشوار سالنی چرخشی اطلاع یابید.

 

سشوار سالنی براون: خرید سشوار سالنی برای همه سخت می باشد، زیرا با توجه به برند های مختلفی که در بازار وجود دارد انتخاب آن  سخت می باشد، لذا یکی از بهترین سشوار های سالنی می تواند سشوار های سالنی براون باشد و این سشوار جزو لیست بهترین سشوار سالنی عالی به شمار رود.

 

سشوار سالنی اکسیژن:  سشوار سالنی از برند اکسیژن یک سشوار می باشد که قابلیت تولید یون را دارد، یعنی می ‌تواند موها را صاف و ابریشمی و نرم کند و از وز شدگی و چسبیدگی مو بعد از سشوار کشیدن جلوگیری می‌ کند همچنین این سشوار حالت تنظیم حرارت دارد و می توانید حرارت را به سه حالت تغییر دهید. سشوار اکسیژن می تواند یکی از بهترین سشوار های سالنی باشد، زیرا قابلیت تنظیم فشار هوا را دارد و می توانید با استفاده از دکمه که بر روی دسته آن تعبیه شده است فشار باد را تنظیم کنید. قدرت موتور سشوار اکسیژن بالا است و این سشوار دارای دو عدد متمرکز کننده می باشد  و به عنوان یک سشوار حرفه ای در سالن های آرایشی از آن استفاده می‌کنند.

 

سشوار سالنی مک استایلر: سشوار سالنی از برند مک استایلر دارای موتوری با قدرت بالا می باشد و به همین دلیل می توان از آن در سالن های آرایشی به عنوان از حرفه ای سالنی استفاده کرد و از قابلیت ‌های آن می‌ توان به دو عدد متمرکز کننده اشاره کرد که می توانید جهت باد را با این دو متمرکز کننده تغییر دهید. به جهت سیم بلندی که سشوار مک استایلر دارد در سالن ‌های آرایشی مورد استفاده اکثر صاحبان آرایشگاه قرار می ‌گیرد و می ‌تواند مناسب به سالن ‌های آرایشی باشد ‌ و این سشوار  دو موتور با درجه ای سی می باشد که قابلیت استفاده در خانه و سالن های آرایشی را دارد و می توانید از این سشوار به عنوان استشار خانگی هم استفاده کنید و از ماندگاری و قدرت دمنده باد آن بهره مند شوید.

 

سشوار سالنی پرنسلی : این سشوار که از سبک ‌ترین سشوار های سالنی و حرفه ‌ای به شمار می‌ رود که وقتی از آن استفاده می کنید متوجه سبک بودن آن می شوید و در هنگام مصرف می توانید از سیم بلند آن بهره مند شوید. یکی از سشوار های حرف های سالنی می تواند سشوار پرسنلی باشد، زیرا این سشوار قدرت موتور بالایی دارد و قدرت فشار باد آن بسیار عالی می باشد و می تواند در مدت زمان کمی عمل براشینگ و صاف کردن موها را انجام دهد و جنس المنت آن از فلز است و به دلیل اینکه دارای موتور پر قدرتی است که می تواند در مدت زمان کوتاهی موها را خشک صاف و براشینگ کند و  گزینه عالی برای آرایشگران به حساب می آید و دارای رنگ بندی و طرح های بسیار زیبایی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن