زیبایی و سلامت

راهمای خرید انواع عطر جیبی بیک، زنانه و مردانه ارزان قیمت، از نمایندگی و شرکت

داشتن عطر های جیبی بیک مزیت های زیادی دارد از جمله ، ممکن است وقتی دارید در خارج از منزل قدم می زنید اتفاق ناگهانی برای شما بیفتد و بر روی زمین اصابت کنید و لباس های شما بوی نامطبوعی بگیرند در این زمان می تواند با داشتن عطر های کوچک و جیبی در جیب یا کیفتان از این عطر ها برای خوش عطر شدن لباستان استفاده کنید.

عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر
حجم
۷.۵ میلی‌لیتر
نت بویایی
گل و میوه
رایحه
گل
مرکبات
گرم
طبیعت
خوراکی
مناسب برای
بانوان
کشور مبدا برند
ایران

همه ما علاقه مند به عطر های هستیم که بوی ماندگاری داشته باشد تا حداقل کمتر از یک هفته بر روی لباس های ما ماندگاری داشته باشد لذا به دنبال عطر های هستیم که قدرت پخش و ماندگاری آن ها بالا باشد به همین دلیل در خرید عطر ها حساسیت به خرج می دهیم تا بتوانیم بهترین و البته خوش عطر ترین عطر های موجود را خریداری کنیم تا هم انتخاب درستی داشته باشیم و هم بو و رایحه آن باب سلیقه ما باشد لذا خرید عطر یکی از بزرگ ترین مشکلات افراد است زیرا در بین رایحه ها جیر می کنند و نمی دانند چه رایحه ای مناسب آن ها می باشد و البته قیمت هم جای خود دارد زیرا افراد به دنبال عطر های فوق العاده خوش رایحه و ماندگاری بالا هستند که قیمت مناسبی داشته باشد لذا عطر های ایرانی می توانند این ویژگی ها را داشته باشند مانند عطر بیک، که هم رایحه خوش عطری دارد و هم ماندگاری آن بسیار بالا می باشد و البته قدرت پخش آن بسیار بالا است

عطر جیبی مردانه بیک شماره 18 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی مردانه بیک شماره 18 حجم 7.5 میلی لیتر
حجم
۷.۵ میلی‌لیتر
نت بویایی
لیموترش، نارنج، گل‌های یاسمین، شمعدانی و بنفشه، ادویه‌جات و برگ درخت گردو
رایحه
گل
مرکبات
گرم
طبیعت
شیرین
خوراکی
تند
مناسب برای
آقایان
کشور مبدا برند
ایران

مقاله پیشنهادی: خرید اینترنتی سررسید باطله

و این را هم ذکر کنیم که یک برند خوش نام در بین ایرانیان می باشد، از این رو خرید عطر هایی با رایحه گل و شکوفه ها می تواند مورد سلیقه همه افراد باشد. همه ما آوازه عطر های برند ایرانی بیک را تا به حال شنیده این و خیلی از ما ها  حتی یک بار هم که شده از این برند خوش نام و نشان استفاده کرده این و کیفیت بالای آن را متوجه شده اند.  عطر جیبی بیک یکی از عطر های جیبی فوق العاده خوش بو و البته ماندگار است، این عطر ها دارای رایحه ای ملایم و تند و تن گرم و سرد دارند که مورد سلیقه همه افراد واقع شده اند اما در این میان مردان و زنانی هستند که علاقه مند به عطر بیک تلخ و خنک می باشند و برای این بانوان و آقایان هم عطر های مخصوص تولید شده که می توانند طبق کاتالوگ عطر بیک انتخاب مناسبی برای خودشان داشته باشند اما در سایت های مختلف ایران مانند سایت های دیجی کالا و ترب عطر بیک ایرانی زنانه و مردانه به فروش می رسد، عطر جیبی بیک دیجی کالا  در رایحه های گرم و خنک ارائه شده است. داشتن بهترین عطر های جیبی بیک می تواند در قرار های از پیش تعیین نشده مناسب باشد.

مقاله پیشنهادی: قیمت قنداق فرنگی

عطر های جیبی بیک در رایحه های زنانه و مردانه تولید شده اند از این رو  که خرید عطر جیبی بیک برای افرادی که علاقه دارند تا در هر مکانی خوش عطر و بو باشند مناسب است و چک سایر کوچکی دارد به سادگی در کیف و جیب جا می گیرند. قیمت عطر جیبی بیک با توجه به حجم و مقدار عطری که درون محفظه عطر وجود دارد متفاوت است. عطر های بیک در رایحه های گل مانند عطر بیک با رایحه یاس و عطر بیک با رایحه گل مریم و رایحه سرخس،بید، نشم و غیره تولید شده است که در واقع پرطرفدار ترین عطر های بیک می باشد.

عطر جیبی زنانه بیک شماره 7 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه بیک شماره 7 حجم 7.5 میلی لیتر
حجم
۷.۵ میلی‌لیتر
رایحه
گل
خوراکی
مناسب برای
بانوان
کشور مبدا برند
ایران

عطر بیک مردانه

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک خنک کننده لپ تاپ گیمینگ

بهترین و خوشبوترین عطر بیک مردانه در عطر های خنک و تلخ تولیدشده است. این عطر ها بر اساس شماره تقسیم بندی می شوند و در ادامه می خواهیم بهترین  و پرفروش ترین شماره های عطر بیک مردانه را نام ببریم.

عطر بیک مردانه خنک یکی از رایحه های مورد علاقه اکثر مردان می باشد، عطر بیک مردانه تلخ درون محفظه کوچک و جیبی تولید شده است که به راحتی می توانید ان را حمل کنید.

عطر جیبی بیک مردانه که  در رایحه تند و خنک تولید شده است، رایحه ای عالی و بوی خوشایندی به لباس های مردانه می دهد، عطر های بیک در رایحه های فوق العاده طبیعت و گل های خوش عطر و بو تولید شده است.

عطر بیک شماره 1 دارای رایحه ای طبیعی است از این رو اگر شما فردی هستید که به بوی شمال و طبیعتی مانند جنگل و گل ها و گیاهان جنگلی و بوی نم و خوش عطر گیاهان و سبزه های جنگلی علاقه مند هستید این عطر برای شما ساخته شده است.

مقاله پیشنهادی: قند شکن دستی

عطر بیک 2: این عطر هم مانند عطر شماره یک بیک که دارای رایحه جنگل و گل و گیاهان جنگلی می باشد و به رایحه لیمو هم نزدیک است، با بوییدن رایحه جنگلی عطر بیک احساس می کنید که درون جنگلی بزرگ و سرسبز قدم می زنید انگار درون جنگلی وجود دارید که با  نم باران  بوی ملایم  رطوبت و نم گیاهان جنگلی بلند می شود و آن زمان بهترین بوی خوش جنگل را استشمام می کنید.

عطر جیبی مردانه بیک شماره 1 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی مردانه بیک شماره 1 حجم 7.5 میلی لیتر
حجم
۷.۵ میلی‌لیتر
نت بویایی
مشک، سرخس و رایحه‎‌های جنگلی
رایحه
طبیعت
مناسب برای
آقایان
کشور مبدا برند
ایران

عطر بیک لالیک: عطر بیک با رایحه لالیک در واقع یک عطر با رایحه چوب و مرکبات می باشد و تن آن گرم و تند و تلخ می باشد که مناسب آقایان می باشد، این عطر هم مانند بقیه عطر های جیبی بیک به بوی طبیعت نزدیک است که رایحه ای طبیعی و فوق العاده دارد.

مقاله پیشنهادی: خرید دمنوش

عطر بیک مردانه شماره ۱۲: عطر بیک شماره ۱۲ رایحه مرکبات و میوه های زمستانه می دهد که رایحه بی نظیر و خوش عطر دارد.

 

عطر بیک مردانه شماره 9: این عطر دارای رایحه ای میوه ای و مرکبات می باشد که تن آن گرم است که مناسب فصل های زمستان می باشد، حجم آن مناسب است و در محفظه کوچک و جیبی تولید شده است.

 

عطر بیک مردانه شماره 4: این عطر رایحه اسطوخودوس، گل بنفشه، چوب و مشک و عنبر می دهد که بوی  شیرین و تند و البته خنک دارد. عطر بیک شماره ۴ مردانه را در تمام فصول سال می توانید استفاده کنید. عطر بیک شماره 4 برای آقایان تولید شده است که رایحه طبیعت  و گل های تند دارد.

عطر جیبی مردانه بیک شماره 13 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی مردانه بیک شماره 13 حجم 7.5 میلی لیتر
حجم
۷.۵ میلی‌لیتر
نت بویایی
لیمو ترش، نارنگی و سدر
رایحه
گل
خوراکی
مناسب برای
آقایان
کشور مبدا برند
ایران

مقاله پیشنهادی: بهترین فلاسک چای

عطر بیک 14

 

اگر شما فردی هستید که بوی پرتقال و نارنگی علاقمند هستید عطر بیک شماره ۴ می تواند برای شما مناسب باشد زیرا نت بویایی عطر بیک شماره 14 از گل های بهاری و شکوفه های پرتقال و نارنگی تولید شده است که در واقع عطر بوی خوراکی و شکوفه را دارد، شماره ۱۴ مناسب آقایان می باشد.

 

عطر بیک 17

 

عطر بیک جیبی شماره ۱۷ دارای محفظه های شیشه ای و دربی آبی رنگ می باشد که عدد 17 بر روی بدنه محفظه آن درج شده است. نت بویای عطر بیک آبی

 

خاص می باشد و از عطرهای گل چوب صندل، سدر، نعنا خوش عطر، بادام و گل یاسمین تولید شده است و به این واسطه این عطر مناسب آقایان می باشد که رایحه ملایم و خوش عطری  و خنکی دارد.

 

عطر بیک 13

 

عطر بیک شماره ۱۳ که یک نوع عطر جیبی می‌ باشند درون محفظه شیشه کوچک قرار دارد که به دلیل اندازه کوچکی که دارد درون جیب یا کیف به راحتی جا می شود. عطر بیک شماره ۱۳ دارای عطر و رایحه گل های بهاری و گل های سدر، لیمو ترش و میوه نارنگی می باشد که رایحه آن شیرین است و بوی ملایمی دارد، این عطر مناسب آقایان می باشد و در تمام فصول می‌ توان از آن استفاده کرد.

 

عطر بیک 22

 

این عطر یک عطر جیبی می باشد که داره محفظه شیشه ای و زیبا می باشد، نت بویایی آن گل و میوه های خوش عطر را دارد و به همین دلیل بوی آن ملایم می باشد.

 

عطر بیک 19

 

عطر بیک شماره ۱۹ عطری مشام نواز می باشد که از گل‌های محبوبی چون گل رز وحشی و گل یاسمین و گیاهان خوش بوی چون وانیل و گشنیز تولید شده است که مناسب بانوان می باشد. رایحه این عطر ها خنک و شیرین می باشد و دلیل آن هم وجود عطر گل رز می باشد.

 

عطر بیک 18

 

پرفیوم شماره ۱۸ یک قطره جیبی مردانه می باشد که دارای رایحه مرکباتی چون نارنج و لیمو ترش و رایحه گلهای شمعدانی و یاسمین و برگ درخت گردو و تولید شده است که رایحه شیرین و تندی دارد و وقتی آن را به مشتریان خود راه می دهید احساس می‌کنید که بوی مرکبات و طبیعت در هم آمیختند و یک بوی شیرین و تندی به وجود آمده است.

 

عطر بیک 21

 

این عطر بشه یک عطر جیبی مردانه می باشد که از رایحه‌های مرکبات و چوب های خوش عطر ساخته شده است و بوی آن کاملاً خنک می باشد. استفاده از مرکبات ایشون گریپ فروت و گیاهان نعنا و سبزه و علف ها در تولید این موجب شد تا عطر آن را به طبیعت و دوست داشتنی داشته باشد و از آنجایی که در تولید آن ها از گل‌های خوش عطری مانند سنبل و شمعدانی استفاده شده رایحه گل را در خود جای داده است.

 

 

پرطرفدارترین عطر بیک زنانه

 

 

همه بانوان علاقه مند هستند عطری تهیه کنند که بوی گل های خوش عطر و بوی طبیعت مشام نواز داشته باشد و عطر های بیک جیبی این ویژگی ها را در نت بویایی خود دارند، از این رو پرطرفدار ترین عطر بیک زنانه را معرفی می کنیم.

 

 

عطر بیک 3: این عطر با رایحه گلی که دارد مناسب بانوان می باشد که در حجم جیبی تولید شده است، لذا بانوان می توانند این عطر را همراه خود داشته باشند.

 

عطر بیک 4: اگر شما فردی هستید که خیلی به طبیعت و رایحه آن علاقه مند هستید عطر های جیبی بیک مناسب شما هستند و در واقع مناسب با علاقه مندی شما هستند، عطر جیبی شماره 4 بیک دارای رایحه طبیعت مانند گل و گیاهان طبیعی و بوی نافذ مرکبات می باشد و به همین جهت تن گرمی دارد که مناسب بانوان تولید شده است.

 

عطر بیک 16

 

با دیدن عطر بیک شماره ۱۶ متوجه می‌شوید که این عطر مناسب بانوان تولید شده است زیرا به فضای آن شیشه‌ای و درب آن به رنگ صورتی می باشد که بر روی آن با رنگ صورتی عدد ۱۶ درج شده است. عطر بیک جیبی شماره ۱۶ دارای عطری از گل های مختلف مانند گل یاس، بنفشه، سوسن و میوه های تابستانه مانند هندوانه و بوی خوش آناناس  و عطر دل انگیز وانیل و چوب می دهد. بوی  عطر بیک صورتی خوشایند می باشد و درون محفظه کوچک شیشه ای قرار دارد و برای گذاشتن در جیب و کیف مناسب می باشند. عطر بیک با رایحه یاس مورد علاقه اکثر بانوان می باشد.

 

عطر بیک6

 

عطر جیبی بیک شماره 6  دارای رایحه خنک و شیرین است و به دلیل اینکه در ساختار عطر بیک از مرکبات و استفاده شده است عطر و بوی  خوشایند و مشام نواز دارد. این عطر مناسب بانوان می باشد و می تواند بوی خوشایندی به بدن بانوان بدهد.

 

عطر بیک 7

 

این عطر رایحه خنک دارد و غلظت آن از نوع پرفیوم می باشد. عطر جیبی بیک شماره۷ عطری از گل های معطر و میوه‌های خوش عطر را دارد که به دلیل بوی طبیعتی که دارد می تواند احساس سرزندگی و خوشایندی را در دل شما به وجود بیاورد و با بوییدن آن احساس شادی و سر زندگی کنید.

 

عطر بیک 20

 

عطر پرفیوم بیک شماره ۲۰ دربی صورتی رنگ دارد. نت بویایی عطر بیک شماره ۲۰ بوی خوش بر و وانیل و گل‌های میخک و میوه نارنج تولید شده است که رایحه آن مشابه رایحه ادویه های خوش عطر می باشد. عطر بیک شماره ۲۰ مناسب بانوان می باشد که رایحه گرم و شیرین دارد.

 

عطر بیک 15

 

عطر بیک شماره ۱۵ یک عطر جیبی می باشد که در آن گلبهی  است. رایحه مرکبات و چای سبز و چوب سدر و صندل و مشک در این عطر موجب شده تا رایحه ای ملایم و خنک داشته باشد و مناسب بانوان است. این عطر بیک با رایحه خنک از ساختار بدنی خوبی تولید شده است و اگر چه ظاهر کوچک و جیبی دارد، به راحتی اسپری می شود و بو را در هوا پخش می کند.

 

عطر بیک 24

 

عطر بیک شماره ۲۴ مناسب افرادی است که به یک چوب علاقه‌مند هستند زیرا این عطر پرفیوم بیک زنانه از چوب صندل و گلهای وحشی و علف های وحشی و میوه های خوش عطر ساخته شده است که رایحه ای گرم و شیرین دارد که با استشمام آن احساس می‌کنید که دارید بوی طبیعت را ببر شما به خود راه می دهید.

 

عطر بیک 23 رایحه عطر بیک شماره 23 گرم و تند می باشد و دلیل آن هم این است که در تولید نت بویایی عطر پرفیوم بیک شماره 23 از فلفل، هل، چوب و گیاهان معطر و مرکبات و عنبر و زنبق استفاده شده است و یک عطر بیک تند می باشد. عطر بیک خوشبو زنانه از محفظه شیشه ای و درب نارنجی تولید شده است.

 

عطر بیک 12

 

رایحه گرم عطر بیک جیبی شماره ۱۲ مناسب بانوان می باشد و در تولید این عطر از میوه های زمستان همانند گریپ فروت و بهارنارنج استفاده شده است و وجود گلهای خوش عطر موجب شده تا عطر بیک شماره ۱۲ بوی گلهای خوش است و میوه‌های خوراکی بگیرد. محفظه بیک شماره ۱۲ از جنس شیشه می باشد و درب آن کرم رنگ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن