تکنولوژی

کابل آی یو ایکس چیست – راهنمای خرید بهترین کابل آی یو ایکس برای ماشین، ارزان قیمت

کابلaux چیست

مطمئنا برای همه پیش آمده است که بخواهید موسیقی دلخواهتان را که در گوشی شما ذخیره است را  از سیستم صوتی یا اسپیکر و یا هر دستگاه دیگر پخش موسیقی گوش دهید و در واقع شما در این زمان احتیاج به کابل آکس یا aux دارید که بتواند یک سر آن به گوشی شما و سر دیگر آن به دستگاه سیستم صوتی یا اسپیکر و سیستم صوتی خودرو و غیره متصل شود تا بتوانید به راحتی صدای طنین انداز و دلنواز موسیقی را در خانه یا خودرو گوش دهید و این کابل به صورت یک رابط برای اتصال صدای موسیقی عمل می کند و صدای موسیقی را به صورت رسا و بلند پخش می کند و لذا این کابل کوچک قابلیت اتصال به انواع دستگاه های که از قابلیت به روز آکس پشتیبانی می کند، را دارد و لذا می توان برای انواع گوشی، لپ تاپ، تبلت، سیستم های صوتی و غیره از آن استفاده کرد.

این کابل ها در انواع مدل های مختلفی در بازار وجود دارد و مانند  کابل aux چهار خط ، کابل aux چراغ دار، کابل aux دو سر، کابل aux ریمکس فنری و سه خط و غیره که می توانید قیمت نهایی همه این کابل ها را از سایت های داخلی است بگیرید.

کابل aux فنری مدل mh12 به طول 1.5 متر

کابل aux فنری مدل mh12 به طول 1.5 متر
نوع کابل
۳.۵ میلی‌متر
طول کابل
۱۵۰ سانتی متر

مقاله پیشنهادی:از کجا ادکلن اصل بخریم

برای همه ما پیش آمده است که در هنگام رانندگی مایل  هستیم تا موزیکی که در گوشی خودمان ذخیره داریم را در سیستم خودرو پخش کنیم به همین جهت از کابل aux ، یا کابل آکس استفاده می‌ کنیم و این کابل را به گوشی خود متصل می کنیم تا بتوانیم یک رابطه به عنوان انتقال صدا ایجاد کنیم و موسیقی موجود در گوشی در خود را پخش شود به همین واسطه این کابل کاربرد انتقال صدا دارد و می‌ تواند در دستگاه‌ های مختلف حتی هدست یا هدفون ها مورد استفاده قرار بگیرد و بسیاری از دستگاه‌ ها و هدست ها  این قابلیت را دارند یعنی می توانند از کابل aux در این دستگاه برای انتقال صدا استفاده کرد، از کابل aux مشخصه ظاهری معینی دارد و به این صورت است که یک کابل با طول متفاوت می باشد که در دو طرف خود فیش مجزا دارد و می توانید یک طرف آن را به گوشی هوشمند متصل کنید و طرف دیگر آن را به دستگاه متصل کنید تا برای انتقال صدا ایجاد شود و به راحتی می توانید صدا را در اسپیکر ها یا سیستم صوتی پخش کنید، مسلما برای همه ما پیش آمده است که در خانه موبایل خود را بر روی اسپیکر های صوتی خانگی متصل کنیم تا بتوانیم در خانه موسیقی از گوشی خودمان پخش کنیم لذا نمی ‌توانیم از کابل aux برای انتقال صدا استفاده کنیم به این صورت که یک طرفه فیشه کابل را به درگاه  سیستم صوتی خانگی متصل می کنید و طرف دیگر فیش کابل aux را به موبایل، لپ تاپ یا حتی تبلت خود متصل کنید تا موسیقی از سیستم صوتی تصویری پخش شود، لذا قابل ذکر است که از کابل اکس می تواند برای انتقال ساعت در تلویزیون و سینما خانواده هم استفاده کنید و تا می توانید در رادیوی خودرو هم مورد استفاده قرار دهید و به طور کلی هر دستگاهی که قابلیت را دارد می‌ توانید از کابل برای انتقال این دستگاه استفاده کنید.

کابل AUX دبلیو یو دبلیو مدل R116 طول 1 متر

کابل AUX دبلیو یو دبلیو مدل R116 طول 1 متر
درگاه‌های ارتباطی
۳.۵ میلی‌متر
نوع کابل
AUX
طول کابل
۱۰۰ سانتی متر

مقاله پیشنهادی: سوهان برقی پا

این کابل در واقع یک نوع کابل کارآمد می باشد که در بازار در برند های مختلفی تولید شده است مانند تسکو، شیکو، شیائومی، آیفون، سامسونگ و برند های دیگر موجود در بازار عرضه شده اند و از لحاظ قیمتی می توان گفت که در برند های مختلف هستند و از آن جا که دارای قابلیت های متفاوتی هستند کاملا رنج قیمتی آن ها با هم متفاوت می باشد، اما این کار قابلیت کارآمدی دارد که با استفاده از کابل آکس می توانید در هر زمان و مکانی هستید به راحتی آن را به اسپیکر ها یا گوشی های هوشمند و تبلت ها، لپ تاپ و کامپیوتر ها، سیستم صوتی خانگی و سیستم های پخش موزیک و یا موزیک پلیر، تلویزیون ها و انواع دستگاه های که از قابلیت آکس پشتیبانی می کنند متصل کنید و موسیقی یا توجه گوش دهید.

مقاله پیشنهادی:بهترین برند دف

بهترین برند کابل aux

بهترین برند و مدل های مختلف کابل آکس یا  aux را معرفی می کنیم.

کابل aux میکروفون دار: این نوع از کابل آکس همانطور که از نامش مشخص است دارای میکروفون می باشد و برای انتقال صدا به این تبلت و گوشی و سیستم‌ های صوتی خانگی و خودرو مناسب می باشد و فیش آن روکش فلز دارد و کابل آن فنری تولید شده است و می ‌توان گفت در مابین کابل آن دکمه ای کنترلی برای  کنترل موسیقی و تماس دارد.

مقاله پیشنهادی:هدبند دخترانه فانتزی

کابل aux تصویری

کابل AUX کنفی به طول 1 متر

کابل AUX کنفی به طول 1 متر
نوع کابل
۳.۵ میلی‌متر
طول کابل
۱۰۰ سانتی متر

کابل aux تسکو : از مشخصات کابل aux تسکو می‌توان به کابل فنری آن اشاره کرد و از این جهت که این کار می باشد موجب پیچیدگی و گره خوردگی نمی شود و مسلما عمر آنها طولانی تر از کابل های ساده هستند و لذا فیش های آن از جنس فلز می باشد که رنگ آن ها طلایی است و به این جهت روکش آن ها طلایی می باشد که از نویز  جلوگیری کنند و می توان به اتصال آن لپ تاپ و گوشی های هوشمند و تبلت یا اسپیکر ها و قابلیت اتصال به تلویزیون و سیستم های صوتی و دیجیتال و غیره می باشد، کابل صدا aux تسکو tc86  قادر است را به صورت واضح و روسا انتقال دهد و به دلیل این که اجازه انتقال می دهد می‌تواند برای اسپیکرهای خانگی و موزیک پلیر بسیار مناسب باشد و می توانید از آن برای پخش موسیقی در محفل های دوستانه و دورهمی خانوادگی استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی:کارد پنیر خوری

کابل صدا aux تسکو tc90 : این کابل اکس از برند تسکو مانند کابل صدا aux تسکو tc86 می‌باشد که کانکتور در واقع ایشان به صورت ۹۰ درجه است و سر دیگر آن صافی باشد و این برند سه و نیم میلیمتر اندازه کابل دارد که به راحتی می توانید از آن در هنگام پخش موسیقی در خودرو استفاده کنید و می‌توان گفت یکی از مقاوم ‌ترین کابل aux به شمار می‌ رود و دارای سه رنگ مشکی سفید و قرمز می باشد. کابل از برند دستگاه قابلیت اتصال به انواع دستگاه های که قابلیت ورودی آکس را دارند و با انواع دستگاه ها سازگار می باشد و می توان گفت که با انواع تبلت‌ها و اسپیکرها، استریو خانگی و گیرنده های دیجیتال و تلویزیون و موبایل و گیرنده های دیگر که قابلیت اتصال به اکس را دارند می‌توان از این کابل آکس از برند تسکو استفاده کنند.

کابل AUX ایفورج مدل 360 درجه طول 1.5 متر

کابل AUX ایفورج مدل 360 درجه طول 1.5 متر
درگاه‌های ارتباطی
۳.۵ میلی‌متر
سایر توضیحات
امکان چرخش جک ۳.۵ میلی متری و استفاده در حالت های ۹۰ و ۱۸۰ درجه
نوع کابل
۳.۵ میلی‌متر
AUX
طول کابل
۱۵۰ سانتی متر

مقاله پیشنهادی: کود گاوی برای گلدان

کابل aux شیگو: کابل شیگو دارای سیم فنری می باشد که از پیچیدگی و گره خوردگی کابل می کند و کاملا جمع و جور می باشد که به راحتی می تواند آن را حمل کنید، کابل اکس شیگو یا همه دستگاه های که دارای پورت اکس کی باشند سازگاری دارد و همه دستگاه ها را پشتیبانی می کند.

 

کابل aux انکر: باید گفت که کابل اکس انکر از بهترین کابل های اکس می باشد که بافت آن کاملا محکم می باشد و امکان پاره شدن آن بسیار کم می باشد، با استفاده از کابل آکس انکر به راحتی می توانید از آن به عنوان رابطی برای متصل کردن دستگاه ها استفاده کنید و این کابل با سرعت زیاد قادر است صدا را به صورت واضح و رسا پخش کند و در واقع باید گفت که یک کابل اکس مقاوم و مستحکم می باشد که مقاومت بالایی در برابر گرما و ضربه دارد و قادر است به خوبی کش می آید، طول این کابل آکس انکر بسیار مناسب می باشد و طراحی آن استاندارد است و دارای رنگ بندی مختلف است.

 

کابل لایتنینگ به aux: این کابل یک کابل تبدیل می باشد که طول بسیار مناسبی دارد و سیم آن کاملا محکم و مقاوم در برابر پارگی است.

 

کابل aux بلوتوثی: همانطور که مشخص است این کابل قابلیت بلوتوث دارد و به راحتی می توانید از این قابلیت برای متصل کردن آن به سیستم های مختلفی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

کابل AUX مای سیحان مدل Springy-18 طول 1.8 متر

کابل AUX مای سیحان مدل Springy-18 طول 1.8 متر
درگاه‌های ارتباطی
۳.۵ میلی‌متر
سایر توضیحات
کابل AUX ۳.۵ mm مقوام در برابر گره خوردگی و کشش انتقال سریع صدا با کمترین میزان ایجاد نویز در صدا استفاده و نگهداری آسان کابل به کمک حالت فنری
نوع کابل
۳.۵ میلی‌متر
AUX
طول کابل
۱۸۰ سانتی متر

کابل aux پایونیر: کابل اکس از پایونیر یک کابل فنری می باشد که از پارگی سیم و خراب شدن آن جلوگیری می کند و طول آن بسیار مناسب است. البته باید این را هم ذکر کنیم که کابل aux پایونیر بر روی آن کار شده است که از نویز صدا جلوگیری می کند.

 

کابل تبدیل aux به usb: کابل aux تایپ سی همانطور که از نامش مشخص است یک درگاه برای usb تایپ سی دارد و با انواع هدفن و هندزفری را به موبایل و البته انواع تبلت متصل می کند و در واقع می تواند  انواع گوشی و تبلتی که پورت اکس دارند پشتیبانی می کند. این کابل در برند های مختلفی تولید شده است و از لحاظ رنگ بندی متفاوت می باشد.

 

کابل aux جویروم: سر این کابل فلزی می باشد و بدنه آن مقاوم و بادوام است و سایز آن استاندارد که می تواند به راحتی حمل شود. کابل aux جویروم قابل اتصال با همه سیستم های که با درگاه آکس سازگاری دارند می باشد و از این دستگاه ها پشتیبانی می کند.

 

کابل aux سامسونگ:  کابل aux سامسونگ دارای دو سر از جنس فلز می باشد که می تواند از نویز صدا جلوگیری کند و سایزهای مختلفی دارد و می‌ توان گفت یکی از بهترین نوع کابل های باکس موجود در بازار هستند که قیمت بسیار مناسبی دارند.

 

رنگ بندی کابل aux متفاوت می باشد و دارای رنگ بندی متفاوتی هستند.

کابل aux راک: این کابل قادر است با انواع دستگاه هایی که دارای پورت aux می‌باشند سازگار باشد و مانند کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی، دی وی دی و غیره.

 

کابل aux ژله ای: از این کار می توانید برای پخش موسیقی در سیستم صوتی خودرو یا سیستم صوتی خانگی استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن