بهترین سایت‌ها و کتاب ها

خرید تحلیل بورس + با این آموزش بیشترین رشد بورسی را تجربه کنید!

تحلیل بورس در این روزها که بورس رشد شدیدی دارد، سرمایه داران زیادی را به خود جلب کرده است. در این بخش به معرفی پکیچ تحلیل بورس پرداخته ایم و نظرات خریداران را هم بررسی کرده ایم:

خرید محصول

 این روزها بازار پر حاشیه بورس خیلی ها را به خود جذب کرده، افراد زیادی از سرمایه گذاری در آن سر خورده شده اند ، بعضی ها با دانش پیشین همچنان به رشد آن امیدوارند .

آنچه باعث سرخوردگی و زیان بیشتر در این بازار می‌شود نداشتن دانش و تحلیل آن است . اگر میخواهید در این بازار سرمایه گذاری کنید یا سرمایه تان به هر میزانی مدیریت کنید، باید از  تحلیل های بورس آگاه باشید . ش

آشنایی با آن رفتن به کلاس یا خرید پکیج های آموزشی است . حتی برای راحتی کار ربات ها و نرم افزارهایی برنامه ریزی شده است.

اگر میخواهید این کار را حرفه ای و  از پایه یاد بگیرید و وقت رفتن به کلاس را ندارید ، بهتر است پکیج های آموزشی توسط اساتید بورس عرضه میشود را خریداری کنید. 

مقاله پیشنهادی: خرید سبد پلاستیکی

با اینکه سالهای زیادی از حضور بورس در ایران نمی‌گذرد ولی این بازار خاص اهمیت خاصی دارد ، این روزها بورس توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده ،بعضی اشخاص از لحاظ سرمایه گذاری باهوش هستند، می توانند بازارهای مالی بورس را تحلیل تکنیکال ابتدایی تا حرفه ای کنند و درست سرمایه گذاری کنند و به موقع خرید و فروش تا بیشترین سود و کمترین ضرر را داشته باشند.

بورس یکی بازارهایی است هر شخصی با هر میزان سرمایه می تواند در آن سرمایه گذاری کند ، با سرمایه گذاری در شرکت های بورسی هم به رشد بیشتر اقتصاد کشور، شرکت ها کمک خواهید کرد هم اینکه خودتان سود میکنید .


کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه اثر جان جی.مورفی نشر چالش

خرید تحلیل بورس دیجی کالا

مشخصات فنی

 • نویسنده/نویسندگان
  جان جی.مورفی
 • ناشر
  چالش
 • مناسب برای
  گروه سنی ه
 • شابک
  9649554389
 

خرید محصول

هنگامی که در بازار بورس سرمایه گذاری میکنید ، برای به دست آوردن سود و بیشتر و سرمایه گذاری روی اوراق با ارزش ، باید بازار را به صورت تکنیکال بررسی کنید و زمان خرید  و فروش هر سهم را بر اساس نتایج این تحلیل انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: درب کیک خوری شیشه ای

برای مثال شما به کمک روش های ریاضی و سایر ابزارها ، پیشینه ارزش سهام یک شرکت را تحلیل کنید و تصمیم بگیرید آیا سرمایه گذاری روی آن درست  است یا خیر  ؟ آیا  احتمال ضرر  کردن هست ؟ چقدر سود میکنید  ؟ 

اصولاً تحلیل تکنیکال یا تحلیل فنی به دو گروه تکنیکال مقدماتی و پیشرفته تقسیم بندی میشود. شما یا باید خود با تکرار و تمرین و آموزش به این تحلیل ها برسید یا اینکه با خرید پکیج های تحلیلی از دانش دیگران استفاده کنید . 

مقاله پیشنهادی: میز کامپیوتر حرفه ای

نکته : با وجود تمام تحلیل ها باز هم بازار بورس قابل پیش بینی تام نیست و با وجود تمام آموزش ها و دانش ها امکان ضرر وجود دارد. با این همه اموزش و تمرین هوش مالی شما را می برد و ضرر کمتری میکنید و سود بیشتری در بازار نصیبتان میشود . 

 

تحلیل تکنیکال پیشرفته : اندیکاتور ها : 

اندیکاتور یا مشخص کننده یکی ازابزارهای  تکنیکال پیشرفته است ،در اصلاندیکاتور بخش عمده تحلیل تکنیکال است. با بهره گیری ازاندیکاتورهای تکنیکی ، تحلیل های بهتری دارید . اندیکاتور نشان‌دهنده وضعیت گذشته و حال سهام است. 

مقاله پیشنهادی: خرید دستگاه تصفیه کننده هوا

اندیکاتور اطلاعات مفیدی به شما میدهد که هم بازار آینده بورس را پیشبینی میکند و هم تصویری است ، برای مثال اگر قیمت یک سهام ریزش کرده باشد ، با مشاهده اندیکاتور میفهمید که وضعیت این سهم خوب است یا نه ؟در صورت ریزش ، میزان ریزش آن چقدر است ؟ اندیکاتورها نیزگونه های زیادی دارند ، هر یک به گونه ای سهام و بازار را پیش بینی میکنند ،وضعیت بازار را در اختیار شما میگذارند. 

معرفی یکی از اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال پیشرفته : 

مقاله پیشنهادی: پیاز پوره کن

اندیکاتور CCI

این اندیکاتور بسیار کارآمد است ، به شما در مناطق اشباع فروش و خرید بسیار کمک میکند. اگر کمی در مورد بورس دانش و تجربه کسب کنید، به نقش این دو مسیله می‌رسید . برای مثال هنگامی که خرید اشباع شود و شما در صف خرید باشید ، سهام آن شرکت بالا میرود و بر عکس زمانی که اشباع فروش بالا برد یعنی آن سهم در حال ریزش است . 

تحلیل تکنیکال پیشرفته ، چندین اندیکاتور تکنیکی یا پیچیده می‌باشد . اندیکاتورهای مهم دیگر در تحلیل بورس عبارتند از: 

مقاله پیشنهادی: فرش کودک ارزان

 • اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Average)
 • اندیکاتور باندهای بولینگر (Bollinger Bands)
 • اندیکاتور MACD
 • اندیکاتور RSI
 • اندیکاتور COT

 

سیستم ابر ایچیکومو : یکی دیگر ازاندیکاتورهای مهم در طراحی تکنیکال سیستم ایچیکومو است . این سیستم در اصل چندین اندیکاتور تکنیکی می باشد .

این سیستم برای معامله گران بسیار کارآمد است و با مشاهده نمودار آن میتوانید روند سهام را متوجه شوید  و به سیگنال های خرید و فروش پی ببرید . 

ایچیکومو مفهوم نمودار تعادلی در یک نگاه را میدهد، و تحلیلگر با مشاهده آن روند سهم را متوجه میشود . این در تشخیص روند ارزش سهام در تحلیل بورس بسیار با ارزش است و فریب ظاهر پیچیده است نمودار را نخورید . 

نمونه ای از کاربردهای ایچیکومو : 

 • بررسی سطوح حمایت و مقاومت
 • شناسایی روند سهم؛ قیمت های قبلی سهم را نشان می دهد
 • نقاط برگشت قیمت سهم را مشخص می کند
 • به شما اندازه ضرر سهم را نشان می دهد
 • نمایش سیگنال های ورود و خروج از سهم (در واقع به شما نشان می دهد که در چه زمانی و با چه قیمتی فلان سهم را باید بخرید و یا آیا باید سهم خود را اکنون به فروش برسانید؟ یا نه)
 • در بازه زمانی کوتاه از اطلاعات مهم سهم خود با خبر می شوید
 • شناسایی جهت و قدرت روند سهم

 

تحلیل تکنیکال پیشرفته _بولینگر باند :  این سیستم توسط بازرگانی به همین نام ابداع شده است . از طریق مجموعه ای از خطوط روندی که دو نوار ناپایدار استاندارد در بالا و پایین یک میانگین متحرک ساده وجود دارد ، تحلیل میکند .

هر شخصی نیز می تواند تنظیمات دلخواه خود را در آن اعمال کند. چون خطوط بولینگر متحرک هستند و با تغییر قیمتها ، عوض میشوند ، در تنظیمات یکسان برای تحلیل گونه های مختلف اوراق بهادار کاربرد دارند.

 

از ابزارهای اصلی بورس تحلیل تکنیکال پیشرفته است ، که پیش ازسرمایه گذاری باید با آن آشنا شوید  تا زیان نکنید . سرمایه گذاری در این بازار باید بر اساس دانش و تحلیل های درست انجام بگیرد ، نه بر اساس هیجانات  و حرف ها و تحلیل های دیگران .

برای یاد گرفتن تحلیل تکنیکال سایت های آموزشی رایگان زیادی وجود دارد ، در صورتی که هزینه ای برای خرید آن پرداخت کردید ، مطمین باشید پشیمان نمی‌شوید. 

 تحلیل تکنیکال برای همه محصولات مثل کالا ، سهام ، شاخص ها ، قراردادها و ارزهای دیجیتالی به کار گرفته می‌شود . این تحلیل روند سهم را با توجه به گذشته و شرایط حال آن بر اساس  الگوهای نمودار خطی ، نمودار شاخص و نمودار قیمت ،معین میکند و هر یک از آنها در پیشبینی سیر نزولی و صعود بورس نقش زیادی ایفا میکند.  


این توضیحاتی در بالا گفتیم ، فقط یک توضیح کلی از تحلیل بورس بود و یادگیری هر یک از آنها نیاز به آموزش صحیح و تمرین شما دارد.

  یادگیری بورس برای هر شخصی یک چالش بزرگ است،امروزه به لطف اینترنت آموزشهای بسیاری برای یادگیری بورس و تحلیل آن وجود دارد ، آموزش ها تحت عنوان پکیج آموزشی عرضه میشوند و بر اساس محتویات درون قیمتهای متفاوتی دارد. با کمک آنها میتوانید حداقل با پایه بورس آشنا شوید.

این آموزش ها باید به گونه ای باشد که مفاهیم حرفه ای را به آسانی باد بگیرید . این موضوع را در نظر داشته باشید ورود به بورس بدون دانش ،حتما باعث زیان . ضرر شما خواهد شد . 

چرا باید دوره های آموزش بورس را بخریم : این پکیج ها بر اساس تجربیات و مهارت های چند ساله اساتید بازار بورس ایران جمع آوری شده و آنها می کوشند تا این دانش را در اختیار شما بگذارند .

در خرید این پکیج ها نیز دقت داشته باشد ، توسط چه مدرسی ارایه میشود ،چه محتویاتی دارد، ابتدا چکیده از نحوه آموزش و محتویاتش به صورت رایگان در اختیار شما بگذارد ، مهمتر ازهمه قیمتی است باید برای خرید آن بپردازید. 

 

 

پس از استفاده پکیج آموزشی بورس چه چیزهایی می‌آموزیم : با کمک این پکیج ها باید تمام چم و خم بورس را از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید ، با شنیدن نام اصطلاحاتی مثل عرضه اولیه ، شیوه خرید ،نام اختصاری سهم ها، بازه زمانی ، تفکر درست بورسی ، حمایت و مقاومت  و … دستپاچه نمی‌شوید ،به صورت حرفه ای با آنها آشنا میشوید و به تحلیل های تکنیکال می‌پردازید. 

 

پکیج های آموزشی برای چه کسانی مناسب می‌باشد : کسانی که میخواهند بورس را  از پایه تا حرفه ای یاد بگیرند و می خواهند سهم هایشان را در بازار مدیریت کنند، نیاز به این پکیج ها دارند. 

 

 

تحلیل تکنیکال چیست ؟ شما با این روش میتوانید شرایط موجود در  بازارهای مالی مثل بورس را بر پایه نمودار قیمت سهم و گذشته آن ،تحلیل و آنالیز کنید . 

چرا باید تحلیل تکنیکال یاد گرفت : این تحلیل به شما کمک میکند تا سود را در زمان کوتاه و میان‌دوره ای به دست آورید ، در زمان کوتاه به حداکثر سود برسید . 

با فراگیری دوره آموزشی به چه مهارت های میرسیم : باید پکیج آموزشی شما شامل محتویات زیر باشد و شما پس از پایان دوره و تمرین  آن ازپس موارد زیر بربیایید : 

۱-معرفی اساس تحلیل تکنیکال
۲-بررسی خطوط مقاومت و حمایت
۳-آشنایی با خط روند و چگونگی رسم آن
۴-رسم الگو های کلاسیک بازگشتی و ادامه دهنده
۵-فیبوناچی و نقش آن در تحلیل تکنیکال
۶-آشنایی با اندیکاتور ها
۷-آموزش سیگنال گیری درست از مهم ترین اندیکاتورها در تحلیل سهام (مک دی، آر اس آی، میانگین متحرک)
۸-اموزش واگرایی ها( که تفاوت ها را در تحلیل تکنیکال رقم میزند)
۹-نقاط بازگشتی یا پیوت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن