بهترین سایت‌ها و کتاب ها

کتاب معجزه شکرگزاری اثر کیست – راهنمای خرید کتاب معجزه شکرگزاری، مجموعه 3 جلدی، با قیمت مناسب

کتاب و کتاب خوانی  یکی از مهم ترین کار روزانه بشر است  که امروزه کتاب خواندن در جامعه ایرانی بسیار کم دیده می شود و تعداد طرفداران کتاب بسیار کم تر از سالیانه قبل می باشد.

مقاله پیشنهادی: لوبیا سیاه از کجا بخرم

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از با ارزش ترین نوع کتاب‌ ها می باشد که در دسته عرفانی و روانشناسی قرار می گیرد.

مقاله پیشنهادی: سنگ سنباده مینی فرز

کتاب معجزه شکرگزاری 28 روزه یک از کتاب های ارزشمند می باشد که باعث می‌ شود شخص خواننده این کتاب معجزه شکرگذاری، در طی ۲۸ روز تمرین شکر گزاری را کند و این عادت شکر گزاری زیبا و آرامش بخش را برای همیشه به یاد داشته باشد.

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن انتشارات نگاه آشنا

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن انتشارات نگاه آشنا
نویسنده
راندا برن
شابک
۹۷۸۶۲۲۶۴۹۷۹۷۸
موضوع
روانشناسی
رده‌بندی کتاب
زبان فارسی (زبان)
زبان نوشتار
فارسی

مقاله پیشنهادی: دوربین عکاسی چاپ سریع

کتاب معجزه شکرگزاری از کیست؟ کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن است که توسط خانم راندا برن نوشته شد.

مقاله پیشنهادی: بادی نوزادی عروسکی

کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن کتابی است که با زبان انگلیسی و فارسی و سایر زبان ها چاپ و ترجمه شد. کتاب معجزه شکرگزاری از راندا برن با کمک مترجمان مختلفی ترجمه شده است.

مقاله پیشنهادی: چه برنجی خوبه

در ادامه می خواهیم با بهترین مترجم های ایرانی کتاب معجزه شکرگزاری آشنا شویم.

مقاله پیشنهادی: انواع برند چیپس

کتاب معجزه شکرگزاری ترجمه مسیحا برزگر، کتاب معجزه شکرگزاری ترجمه نفیسه معتکف، کتاب معجزه شکرگزاری ترجمه وامق، کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن انتشارات نیک ورزان و سایر مترجمان معروف و انتشارات بزرگ.

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندابرن انتشارات زرین آرا

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندابرن انتشارات زرین آرا
نویسنده
راندا برن
مترجم
نسرین علی پور
ناشر
زرین آرا
شابک
۹۷۸۶۲۲۷۵۱۱۱۷۸
موضوع
سبک زندگی

 

کتاب معجزه شکرگزاری به انگلیسی و فارسی به صورت کتاب چاپ شده است و امروزه به روش های مختلفی در اختیار خوانندگان قرار داده شده است: کتاب معجزه شکرگزاری از راندا برن صوتی، کتاب معجزه شکرگزاری pdf رایگان، دانلود پادکست کتاب معجزه شکرگزاری، کتاب معجزه شکرگزاری پادکست، قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری به صورت صوتی و پی دی اف و… . یا خرید اینترنتی کتاب معجزه شکرگزاری که به صورت قانونی این  کتاب معجزه شکرگزاری از راندا برن به صورت الکترونیکی عرضه می شود، خوانندگان می توانند از خرید و خواندن این کتاب معجزه شکر گزاری لذت ببرند.

 

جملاتی از کتاب معجزه شکرگزاری و یا کتاب معجزه شکرگزاری پادکست در اینترنت هستند که زیبا ارین و اثر بخش ارین جملات را از متن برداشته اند و در اختیار عموم خوانندگان قرار داده اند.

کتاب معجزه شکر گزاری اثر راندا برن انتشارات آستان مهر

کتاب معجزه شکر گزاری اثر راندا برن انتشارات آستان مهر
نویسنده
راندا برن
مترجم
زهرا بختیاری
ناشر
آستان مهر
شابک
۹۷۸۶۰۰۶۱۳۵۵۷۲
موضوع
روانشناسی

جملات زیبا از کتاب معجزه شکرگزاری باعث آرامش روح و روان خواننده می شود و زبان شکر گزاری و گفت و گو محترمانه و صمیمانه با خدا را به خواننده یاد می دهد.

 

این کتاب در واقع دارای جملات و تمرینات بسیار زیبا و آرامش بخشی می باشد که خواننده می‌ تواند روزانه یکی از این تمرینات 28 روزه را تمرین کند و از گفت‌ و گوی صمیمانه و  شکر گزاری اثر بخش را به صورت کامل و با کیفیت یاد بگیرد و از نعمات الهی از خدای خود به زبان ساده و روان تشکر کند و ارتباط خود را با خدای خود صمیمی تر و نزدیک تر کند.

 

_______________________________________

 

کتاب یکی از اثرات کتبی و نوشتاری می باشد که توسط نویسندگان معروف و شناخته شده و یا حتی توسط نویسندگان غیر معروف و غیر شناخته شده نوشته می‌ شود و توسط انتشارات مختلفی منتشر و عرضه می‌ شود.

کتاب معجزه شکرگزاری راز قانون جذب اثر راندا برن انتشارات ندای معاصر 3 جلدی

کتاب معجزه شکرگزاری راز قانون جذب اثر راندا برن انتشارات ندای معاصر 3 جلدی
نویسنده
راندا برن
مترجم
سمیرا احمدی راحیل سعیدی و افسون صانعی
ناشر
ندای معاصر
شابک
۹۷۸۶۰۰۹۸۹۶۴۲۴-۹۷۸۶۰۰۹۸۹۶۳۹۴-۹۷۸۶۰۰۹۸۹۶۴۱۷
موضوع
قانون جذب کاربردی و توسعه فردی

انواع کتاب ها در زمینه های مختلفی از جمله: کتاب های عرفانی، کتاب های روانشناسی، کتاب های فلسفی، کتاب های اقتصادی و کسب و کار، کتاب‌ های برنامه‌ ریزی، کتاب‌ های تاریخی، کتاب های جغرافیایی، کتاب‌ های منطقی و انواع کتاب ها در حوزه ها و زمینه های مختلفی چاپ و منتشر شده اند.  عده‌ ای از کتاب ها دارای یک جلد می باشد عده ای از کتاب‌ ها دارای چندین جلد می باشند و با زمینه‌ های مختلف توسط نویسندگان متفاوتی نوشته و منتشر شدند.

 

عده ای از کتاب های معروف و پر محتوا توسط نویسنده های معروف نوشته شده و با زبان های مختلفی از جمله: زبان فارسی، زبان عربی، زبان انگلیسی و سایر زبان ها چاپ و منتشر شده اند.

 

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از کتاب های معروف می باشد که با چندین زبان ترجمه و توسط انتشارات مختلفی از سر تا سر جهان منتشر شدند.

 

همه خوانندگان باید این کتاب معجزه شکر گزاری پر  محتوا را تهیه کنند و از کیفیت آن و محتوای پر بار آن استفاده کنند.

 

این کتاب دارای تمریناتی می باشد که در ۲۸ روز شخص خواننده باید تمرینات آن را انجام دهد. شخص خواننده باید هر روز یکی و یا چند تمرین از این تمرینات را انجام دهد و از داشته‌ های خودش چه داشته های مالی و چه داشته‌ های معنوی از دای خود تشکر کند تا روزی آن افزایش یابد.

کتاب معجزه شکرگزاری اثر ی راندا برن نشر صدای معاصر

کتاب معجزه شکرگزاری اثر ی راندا برن نشر صدای معاصر
نویسنده
ی راندا برن
مترجم
وامق عسکری
ناشر
صدای معاصر
شابک
۹۷۸۶۰۰۶۲۹۸۰۵۴
موضوع
قدر شناسی

انسان دارای نعمت های الهی بسیار زیادی می‌ باشد که عده‌ ای از انسان‌ ها به این نعمت ها بسیار عادت کرده‌ اند و حتی به عنوان یک نعمت الهی در نظر نمی‌ گیرند. داشتن سلامت جسمی و فیزیکی، قدرت راه رفتن و دویدن، داشتن جسم سالم و چشمان بینا و گوش شنوا و زبان با قابلیت حرف زدن و بیان یکی از برترین انواع نعمت‌ های الهی می‌ باشند که به انسان عطا شده است که انسان باید از این نعمت های الهی تشکر کند. همه ما می‌ دانیم وقتی که یک شخصی معلول جسمی و یا شخصی که دارای قدرت بینایی ضعیف و یا یک دست و جسم ناقص می باشد و به صورت یک انسان کامل و سالم  دارای سلامت جسمی نمی باشد آن شخص به نام معلول جسمی و یا ناتوان شناخته می شود و وقتی با آن اشخاص روبرو میشیم تازه قدرت جسمی و سلامت جسمی خود را می بینیم و تشکر می کنیم از خدای خودمان.

 

چه کسانی که دارای معلولیت جسمی هستند و چه کسانی که دارای سلامت فیزیکی بالایی هستند هر دو باید از خدای خو تشکر کنند و تشکر از خدا را روزانه انجام بدهند.

 

انسان ها به خاطر نفسی که می کشند و یا سایر نعمت‌ های همچون: بینایی و یا کلامی که دارند و یا موفقیت‌ ها و پیشرفت های دارند و خانواده داشتن و…  این ها همه نعمت ها و الطاف الهی هستند که به ما عطا شده است.

 

این کتاب به ما یاد می‌ دهد که از چه نعمت هایی از خدای خود با چه زبانی تشکر کنیم و چه چیز هایی هستند که انسان به آن ها عادت کرده است و از دسته انعام الهی است.

 

 

کتاب معجزه شکرگزاری به صورت کتاب نوشتاری و یا به صورت pdf، صوتی و یا پادکست انتشار شده است و توسط اپ ها و برنامه های اجتماعی مختلفی انتشار و توزیع می‌ شود. این کتاب به صورت چند قسمت و یا چند تکه تقسیم شده است که هر قسمت آن دارای یک موضوع می باشد.

کامنت ها و نظرات افراد خواننده این کتاب نظرات مثبت و شگفت انگیزی می باشد که بسیار قابل تامل هستند.

این افراد این کتاب را به راز و یک معجزه معرفی می کنند و خوانندگان این کتاب معجزه شکرگزاری انرژی خاصی به افراد برای خواندن این کتاب می‌ دهند و افراد را به خواندن این کتاب معجزه شکر گزاری وسوسه می‌ کنند. این خوانندگان در نظرات خود ذکر کردند که ارتباط آن ها پس از خواندن این کتاب با خدای خود  قوی تر شده است و عده‌ ای از آن‌ ها ذکر کرده اند که به علت شکرگزاری دائم از داشته‌ های خود، داشته های آن ها دو چندان شده است و نعمت های الهی به سمت زندگی آن ها بسیار افزایش یافته است. تعداد نظرات و کامنت ها راجع به این کتاب و خوانندگان این کتاب بسیار فراوان می باشند و ذکر کردند که این کتاب یکی از آرامش بخش ترین نوع کتاب‌ ها  می باشد که شخص را با زندگی زیبا و روز های معجزه خدا آشنا کرده است و به عنوان یک راز بسیار قوی این کتاب را معرفی کرده اند.

این کتاب به صورت هوشمندانه و با زبان کاملا رسا و روان نوشته شده است و توسط مترجمان ملی با زبانی ساده و راحت به زبان فارسی ترجمه شده است و منظور نویسنده را پیش شخص خواننده به صورت کاملا واضح می رساند.

این کتاب دارای جملات فوق العاده الهام بخش و زیبایی می باشد که یک تلنگر جدی به شخص خواننده وارد می کنند و باعث می شوند که خواننده با داشته های خود بیشتر آشنا شود و از نعمات الهی در زندگی شخصی خود به صورت واضح تر و با زبانی رسا تر تشکر کند و نعمت ها و الطاف الهی که موجود در زندگی خود می باشند را با دید مثبت و بهتر نگاه کند.

این کتاب به صورت تمرینات ۲۸ روزه می باشد که شخص پس از ۲۸ روز می‌ تواند تعداد بسیاری از این تمرینات را انجام دهد و ارتباط آن با خدای خود را قوی تر کند.

خواندن این کتاب به تمام افراد در زمینه‌ های مختلف و در سنین متفاوت توصیه می‌ شود و خواندن این کتاب به یک زندگی آرام بخش و پر از احساس خوب می ارزد و افراد باید حداقل یک بار در زندگی خود این کتاب را بخوانند.

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از معروف ترین نوع کتاب ها می باشد که زبان تشکر و شکر کردن از خدا به خاطر تمام الطاف و نعمات الهی را به خواننده یاد می دهد و اثرات مثبت و ویژه ای بر شخص خواننده دارد.

 

امروزه این کتاب‌ ها به صورت pdf ، صوتی، توسط فایل های اینترنتی و یا به صورتی کتاب های واقعی توسط فروشگاه های مختلف وجود در سطح کشور و کتاب‌ فروشی‌ ها و یا فروشگاه های اینترنتی (که انواع کتاب ها را تولید و منتشر می‌ کنند و به سراسر کشور ارسال می‌ کنند) عرضه می شوند. فروشگاه های اینترنتی کار خرید کتاب ها را بسیار راحت کرده اند و به صورت اینترنتی و با روشی کاملا ساده و راحت مشتری می تواند اقدام به خرید و ثبت سفارش هر کدام از کتاب های دلخواه خود کند و با چند کلیک کاملاً راحت و آسان در اینترنت و با پرداخت به صورت اینترنتی و آنلاین می تواند در طی چند روز کاری محصولات مورد نیاز خود را با بهترین نوع بسته‌ بندی و بسته بندی کاملا سالم و بدون هیچ گونه آسیبی درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند.

این فروشگاه‌ ها انواع کتاب های با کیفیت را از انتشارات معروف و با برگ های با کیفیت تولید و عرضه می‌ کنند و این کتاب‌ ها دارای فونتی خوانا می باشند که قابلیت خواندن بسیار راحت را دارند و دارای فونت بسیار بزرگ و یا بسیار ریزی نمی باشند و افراد می‌ توانند به راحتی این کتاب را بخوانند و از محتوای پر بار آن لذت ببرند‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن