مادر و کودک

خرید گهواره نوزاد ارزان قیمت (برقی،ایرانی،چوبی،فلزی)

گهواره نوزاد برقی در مدلهای برقی،ایرانی،چوبی،فلزی،moms به فروش می رسد.قبل از خرید گهواره نوزاد برقی به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

گهواره وسیله ای است که شما می توانید کودک خود را در آن بخوابانید. انواع و مدل های متفاوتی دارد. یکی از مدل های آن گهواره ی برقی است.

گهواره ی برقی با ایجاد نوسانات منظم باعث می شود نوزاد شما راحت تر بخوابد و آرامش بیشتری داشته باشد. قیمت این گهواره ها نسبت به مدل های دیگر گران تر است.

مقاله پیشنهادی: درست كردن رنگ سبز يشمي

شما با استفاده از این گهواره در زمان خود صرفه جویی میکنید. احتمال افتادن و خطر برای نوزاد شما خیلی کمتر است. اگر شما نمی توانید گهواره برقی نو بخرید و توان مالی آن را ندارید می‌توانید گهواره برقی دست دوم خریداری کنید.

ما گهواره برقی ارزان و گهواره برقی گران قیمت داریم. گهواره برقی ایرانی کیفیت خوبی دارد. ما گهواره برقی بزرگسال نیز داریم. گهواره برقی تاب شو ببکو یکی از گهواره برقی هایی است که امکانات زیادی دارد و می تواند به تاب تبدیل شود. اینکه گهواره برقی تا چند ماهگی استفاده  شود بستگی به وزن نوزاد دارد.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک پایه دیواری تلویزیون

ما گهواره برقی چند کاره داریم که کارهای مختلفی انجام می دهد. گهواره برقی چوبی بسیار زیبا است و کیفیت خوبی دارد و محکم است. ما گهواره برقی حصیری نیز داریم. گهواره برقی خارجی کیفیت بسیار خوبی دارد و گران قیمت است.

شما می توانید گهواره برقی دست دوم دیوار را خریداری کنید و هزینه کمتری بپردازید. جالب است بدانید که ما گهواره برقی ریموت دار نیز داریم. گهواره برقی سایز بزرگ برای نوزادانی که وزن بیشتری دارند مناسب است.


1-گهواره برقی نوزاد مدل ماستلا

گهواره برقی نوزاد مدل ماستلا

مشخصات

ابعاد: 600x30x20 سانتی‌متر
وزن: 4 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 0-3 ماه
ظرفیت وزنی: 3-18 کیلوگرم
موزیکال: بله
دارای 15 ملودی ارامش یخش به همراه تنظیم بلندی صدا
حرکت در تمامی جهت ها
دارای حفاظ جانبی و غلت گیر
دارای پشه بند
 

گهواره برقی عروسکی برای نوزادان بسیار زیبا است و آنها را سرگرم می کند.

ما گهواره برقی موزیکال داریم که برای نوزاد موزیک پخش میکند و باعث میشود نوزاد راحت‌تر بخوابد.

ما گهواره برقی دوقلو داریم که برای نوزادانی که دوقلو هستند،مناسب است.

ما گهواره برقی تایمر دار داریم که به آن زمان می دهیم تا پس از مدتی نوسان های آن قطع شود.

مقاله پیشنهادی: پودر پنیر پارمزان از کجا بخریم

جالب است بدانید که ما گهواره برقی ضد کولیک داریم که این گهواره برقی برای نوزادانی که دچار کولیک می سوند و دل درد دارند بسیار مناسب است و از ایجاد کولیک در نوزادان جلوگیری می کند.

مارک ها و برند های مختلفی برای گهواره ی برقی وجود دارد،از جمله:چیکو،نینی کو،ماما لاو،ماستلا،بیبی راکر،بیب، ببک،کم،ایوانت،گراکو،فیکشن،جویی،هیباب،ماماروو،نونا،ماما،فورمامز،سانیکو،رباب،چیچولینو،جیکل،پریمی و…

شما میتوانید گهواره برقی را به صورت حضوری از سیسمونی ها بخرید و یا به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.

مقاله پیشنهادی: خرید لباس مرد عنکبوتی برای بزرگسالان

یکی از سایت ها ،سایت دیجی کالا است که شما می توانید،گهواره ی برقی دیجی کالا را از آن خریداری کنید.

نوزادی که به دنیا می آید در ماه های اول زندگیت بیشتر می خوابد و خواب و استراحت و جای خواب مناسب از مهمترین چیزهایی است که باید برای نوزاد فراهم باشد.

مقاله پیشنهادی: تند ترین سس های موجود در ایران

اگر جای نوزاد مناسب نباشد و جای بدی خوابیده باشد بد خواب می‌شود و دائم گریه میکند.

بهترین وسیله برای اینکه نوزاد را در آن بخوابانید و نگهداری کنید،گهواره است،در  قدیم نیز  از گهواره استفاده می‌شده است و شکل گهواره های قدیمی از گهواره های امروزی متفاوت بوده است و امروزه گهواره ها پیشرفت کرده و شکل و ظاهر زیباتر و پیشرفته تری پیدا کرده است.

مقاله پیشنهادی: چشم نظر

ما در ادامه به شما نکاتی را هنگام خرید گهواره نوزاد به شما میگوییم و همچنین مزایا و معایب استفاده از گهواره را به شما می گوییم.

گهواره مدل های متفاوتی دارد که این مدل ها در بازار وجود دارد.


2-تاب برقی ایون فلو مدل QQ502

تاب برقی ایون فلو مدل QQ502

مشخصات

ابعاد: 58x58x73 سانتی‌متر
مناسب برای کودکان: 0-12 ماه
ظرفیت وزنی: 3.8 کیلوگرم
موزیکال: بله
دارای 7 ملودی دلنشین
دارای قابلیت تنظیم صدا
دارای قابلیت جمع شدن
دارای برنامه های و تایمر تنظیم موزیک
تنظیم شدن در حالت های مختلف
دارای 3 سرعت
دارای صندلی مخمل با کیفیت
دارای آویز همراه با ۲ اسباب بازی برای تحریک بصری و سرگرمی کودک
فریم آلومینیومی
صندلی قابل شستشو
دارای محافظ سر نوزاد
 

گهواره استاندارد نوزاد

یکی از مدل های ساده گهواره، گهواره استاندارد نوزاد است.

که ساخت و ساز آن ساده است و چیز اضافی دیگری ندارد و قیمت آن نیز مناسب است.اگر بودجه کمی دارید یا نمی خواهید زیاد برای گهواره خریدن هزینه کنید می‌توانید گهواره استاندارد نوزاد را خریداری کنیم زیرا قیمت آن بسیار مناسب و پایین است.

گهواره قابل تبدیل به تخت

این گهواره را می توانید به تخت تبدیل کنید و بسیار محکم و مقاوم است ولی به دلیل اینکه می توانید آن را به تخت تبدیل کنید قیمت آن نسبت به سایر گهواره ها گران تر است و همچنین اگر این گهواره را بخرید،بعد که نوزاد شما بزرگ شد،دیگر قابل استفاده نیست.

مزیت بسیار خوبی که این گهواره دارد این است که در سنین نوزادی دیگر نیاز نیست که برای نوزاد خود تخت بخرید و همین گهواره کار تخت را نیز انجام می دهد.

گهواره  متحرک

خانه هایی که فضای کم و کوچکی دارند را نمی توان در آنها گهواره‌ای ثابت گذاشت زیرا فضای زیادی می گیرد ولی برای چنین خانه هایی میتوان گهواره های متحرک گرفت ولی باید بدانید که این گهواره های متحرک نسبت به سایر گهواره ها طرح‌های کمتری دارد زیرا تنوع زیادی ندارند.

برای اینکه شما گهواره متحرک را خریداری کنید باید حتماً حواستان به کف پوش منزلتان باشد زیرا ممکن است چرخ‌های گهواره، فرش یا کفپوش منزل شما را خراب کند و بهتر است که به این موضوع توجه کنید.

گهواره مسافرتی

گهواره مسافرتی به درد زمانی می خورد که شما می خواهید به مسافرت یا پیک نیک بروید و امکان بردن گهواره ثابت نوزاد را ندارید.

این گهواره وزن کمتری دارد و به راحتی تا می‌شود و در کیف جا می‌گیرد و هم جای کمتری می گیرد و هم این که سنگین نیست و شما می توانید آن را با خود حمل کنید.

پس اگر قصد دارید به مسافرت بروید و یا به پیکنیکی بروید می توانید به جای بردن گهواره ثابت نوزاد، گهواره مسافرتی تهیه کرده و آن را با خود به سفر ببرید و از سفر خود لذت ببرید


3-تاب برقی ببکو مدل ty802

تاب برقی ببکو مدل ty802

مشخصات

وزن: 9 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 0تا 12 ماه ماه
ظرفیت وزنی: 0 تا 13 کیلوگرم کیلوگرم
موزیکال: بله
قابل استفاده با برق و باتری
آویز گردان
رقص نور
تایمر
10 ملودی بازی
2 ملودی خواب
گارد قابلیت جداشدن دارد
پشتی صندلی نشسته لمیده خوابیده تنظیم میشود
 
 

گهواره چند کاره

این گهواره چند قابلیت را با هم دارد و هم تخت می‌شود و هم مسافرتی است و کارهای زیادی انجام می دهد و شما می توانید با خرید آن در هزینه ها صرفه جویی کنید.ولی قیمت آن نسبت به سایر گهواره ها گران‌تر است به دلیل اینکه کارهای بیشتری انجام می‌دهد و قابلیت‌های زیادی دارد.

گهواره اکو

در ساختن این گهواره مواد شیمیایی و مضری وجود ندارد و این گهواره  را با کمترین مواد مضر برای نوزاد ساخته‌اند و به همین دلیل است که برای نوزاد  هیچ ضرری ندارد و حساسیت ایجاد نمی‌کند و بسیار ایمن است برای نوزاد.

هنگام خرید گهواره اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید و آن را در اولویت قرار دهید این است که گهواره شما ایمن باشد و نوزاد شما در آن اتفاقی برایش نیفتد.

علامت PMA به معنای استاندارد بودن گهواره است و هنگام خرید گهواره حتماً به این نشانه روی گهواره توجه کنید و اگر می‌خواهید گهواره ای بخرید و  این نشانه را ندارد، از خریدن آن صرف نظر کنید و به دنبال گهواره ای باشید که دارای این نشانه باشد. زیرا وجود این نشانه، ایمنی گهواره شما را تضمین می کند و در نتیجه نوزاد شما در آن امن است و اتفاقی برایش نمی‌افتد.

هنگامی که می‌خواهید گهواره خریداری کنید بهتر است که مدلی را انتخاب کنید که چرخ نداشته باشد و پایه‌های آن هلالی شکل نباشد،زیرا این گهواره ها تکان می خورند و ایمنی  زیادی ندارند پس بهتر است که گهواره ثابتی خریداری کنید، نه گهواره ی چرخدار.

اما اگر شما به دنبال گهواره ای  هستید که متحرک باشد و دوست دارید گهواره متحرک بخرید به دنبال گهواره ای باشید که بدنه گهواره به قسمت‌های دیگر گهواره محکم و سفت وصل شده باشد و خیلی تکان نخورد و پس و پیش نرود.


4-تاب برقی دوکاره نوزاد چلینو مدل STARLITE

تاب برقی دوکاره نوزاد چلینو مدل STARLITE

مشخصات

ابعاد: 90 × 57 × 76 سانتی‌متر
مناسب برای کودکان: تا 12 ماه 
ظرفیت وزنی: 0-8 کیلوگرم
موزیکال: بله
مجهز به کمربند دوقفله پنج جهته
قابل استفاده به‌عنوان نی‌نی‌لای‌لای
جنس فریم: آلومینیوم
قابلیت حرکت با برق و باتری 1.5 ولت
دارای آویز عروسکی
قابلیت تنظیم پشتی
 
 

یک راه که می توانید مطمئن شوید که گهواره ای که خریداری می‌کنید ،عیب و ایرادی ندارد این است که گهواره را تکان دهید، وقتی گهواره را تکان می دهید نباید لرزش داشته باشد و اگر هنگام تکان دادن گهواره، لرزش داشته باشد یعنی مشکل و ایرادی در گهواره وجود دارد و بهتر است آن گهواره را خریداری نکنید.

یک مشکل و عیبی که گهواره های متحرک دارند، این است که هنگامی که گهواره را تکان می دهید ممکن است نوزاد برگردد و امکان خفگی نوزاد وجود دارد و به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم که شما گهواره ساده خریداری کنید ،نه گهواره ی متحرک.

هنگامی که نوزاد خود را درون گهواره قرار داده اید و خودتان پیش آن نیستید، بهتر است که گهواره را با چیزی ثابت کنید که تکان نخورد یا اگر در منزل خود حیوان خانگی نگه می دارید یا کودک دیگری دارید که ممکن است به سراغ  گهواره نوزاد برود و آن را تکان دهد، بهتر است که حتماً گهواره نوزاد را ثابت کنید تا تکان نخورد و امکان آسیب به نوزاد وجود نداشته باشد.

اگر ظاهر گهواره برای شما مهم است ، شما میتوانید به سراغ گهواره هایی که طاهر بسیار زیبا دارند،بروید و آن ها را با اتاق کودک و نوزاد خود ست کنید ولی بدیهی است که این گهواره ها قیمت بیشتری نسبت به گهواره های دیگر دارند.


5-تاب برقی جیکل مدل 90-MINOS

تاب برقی جیکل مدل 90-MINOS

مشخصات

ابعاد: 43x29x79 سانتی‌متر
وزن: 8.89 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 0-12 ماه
ظرفیت وزنی: 9 کیلوگرم
موزیکال: بله
دو کاره تاب و نی نی لای لای
موزیکال و دارای عروسک گردان جهت سرگرمی بیشتر کودک
سه سرعت حرکت تاب
پد نوزادی دارای گردش هوا جهت جلوگیری از تعریق
دارای محافظ سر نوزاد
دارای تایمر خواب
قابلیت تبدیل آسان به نی نی لای لای
گردش 90 درجه تاب با فشردن یک دکمه جهت سهولت دسترسی به نوزاد
دارای کمربند 5 نقطه ای
قابلیت جداسازی و شستشو پارچه و پد و عروسک ها
قابل استفاده با برق و باطری
 
 

برخی از گهواره ها می توانند تا وزن ۵ کیلوگرم را تحمل کنند و برخی دیگر میتواند تا وزن ۱۰ کیلوگرم را تحمل کند و حتماً هنگام خرید گهواره به وزن قابل تحمل گهواره توجه کنید و اگر کودک شما وزن بیشتری دارد ، آن را در گهواره قرار ندهید زیرا باعث می‌شود که تعادل گهواره به هم بخورد و کودک شما از گهواره به پایین بیفتد و آسیب ببیند.

گهواره برقی چیست؟

در گهواره برقی گهواره به صورت خودکار شروع به حرکت می‌کند و نوسان های منظم و مداومی که در گهواره ایجاد می شود باعث می شود که کودک به راحتی بخوابد و احساس آرامش بیشتری بکند.

آزمایشاتی انجام شده که زمان لازم برای به خواب رفتن کودک را با گهواره دستی و گهواره برقی مقایسه کرده است و نشان داده است که زمان لازم برای خواباندن نوزاد در گهواره برقی بسیار کمتر است و نوزاد شما در گهواره برقی زودتر به خواب می رود و آرامش بیشتری در خواب دارد زیرا نوسان هایی که در گهواره برقی ایجاد می شود در مغز کودک ایجاد آرامش می کند و کودک به راحتی می خوابد.

وقتی که شما با گهواره دستی گهواره را تکان می دهید نوسان ها و تکان هایی که می دهید منظم نیست و به همین دلیل است که نوزاد نمی تواند، هماهنگی لازم را برای خوابیدن داشته باشد و ممکن است سرگیجه بگیرد و شیر را برگرداند ولی در گهواره برقی نوسانها منظم هست و نوزاد به راحتی هماهنگ می‌شود و به خواب می‌رود و دچار سرگیجه یا برگرداندن شیر نمی شود.


6-تاب برقی نوزاد چلینو مدل TOBI

تاب برقی نوزاد چلینو مدل TOBI

مشخصات

ابعاد: 75 × 57 × 76 سانتی‌متر
وزن: 4.6 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: تا 12 ماه
ظرفیت وزنی: 0-8 کیلوگرم
موزیکال: بله
مجهز به کمربند دوقفله پنج جهته
جنس فریم: آلومینیوم
قابلیت حرکت با برق و باتری 1.5 ولت
دارای سایبان و دندانی
قابلیت تنظیم پشتی
 
 

مزیت بزرگی که  گهواره برقی دارد این است که در زمان والدین صرفه جویی می کند و والدین فقط باید نوزاد خود را داخل گهواره برقی قرار دهند و گهواره را روشن کنند و خود گهواره باعث میشود که نوزاد بخوابد و این باعث می شود که در زمان والدین صرفه جویی شود و لازن نیست وقت زیادی برای خواباندن نوزاد خود بگذارند.

حرکت گهواره برقی از جلو به عقب و از عقب جلو است و این حرکت منظم باعث آرامش و تسکین درد نوزاد می‌شود و اگر نوزاد شما گریه می‌کند می‌توانید نوزاد خود را در گهواره برقی بگذارید تا آرام شود و همچنین لازم به ذکر است که بدانید گهواره برقی ایمنی دارد نگران این نباشید که اگر نوزاد خود را داخل آن بگذارید بیافتد.

برخی از گهواره های برقی آهنگ‌آرامش‌بخش نیز دارند و هنگامی که گهواره تکان می‌خورد این آهنگ پخش می‌شود که این کار به آرامش و بهتر خوابیدن نوزاد کمک می‌کند و از مزیت هایی است که گهواره برقی نسبت به گهواره دستی دارد.

یکی از نکاتی که هنگام خرید گهواره برقی باید رعایت کنید این است که گهواره ی شما حتما از برند ها و ملرک های معروف باشد ،زیرا برند های معروف کیفیت بیشتری دارند و همچنین ایمنی نوزاد شما در این گهواره ها بیشتر است.

ولی گهواره هایی که برند نیستند،ایمن نیستند و کیفیت پایینی دارند و زود خراب میشوند.

و نکته ی دیگری که در هنگام خرید گهواره ی برقی باید به آن توجه لازم را داشته باشید این است که از باتری خرید کنید که گارانتی داشته باشد، زیرا شرکت ها فقط محصولات با کیفیت را گارانتی میکنند و محصولات بی کیفیت گارانتی ندارند.


7-گهواره برقی کد 17032

گهواره برقی کد 17032

مشخصات

ابعاد: 80 * 63 * 59 سانتی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 6 ماه
ظرفیت وزنی: 8 کیلوگرم
موزیکال: خیر
 
 

شما میتوانید گهواره برقی را به صورت حضوری از فروشگاه ها بخرید و یا اینکه به صورت اینترنتی خرید ی کنید.

یکی از سایت هایی که می توانید از آن‌گهواره برقی را بخرید،سایت دیجی کالا است که پس از سفارش گهواره برقی و پرداخت هزینه ی آن ،محصول شما با پیک درب منزل شما فرستاده می شود و در صورت عدم رضایت از محصول فرستاده شده میتوانید آن را عودت کنید و پول خود را پس بگیرید.

گهواره برقی پریمی   دارای رنگ های مختلف میباشد.

گهواره‌ی برقی  برای نوزادان از بدو تولد تا دوسالگی در نظر گرفته شده است

این گهواره نوزادی با سیستم موزیکال خود موجب سرگرمی و آرامش کودک  می شود.

در دو رنگ آبی و صورتی برای نوزادان پسر و دختر عرضه شده است

میله دیواره های گهواره نباید بیشتر از 5 تا 6 سانتی متر فاصله داشته باشند

هواره های بیضی شکل یا گرد به تشک هایی احتیاج دارد

گهواره برقی در سه موقعیت حرکت می کند.

گهواره برقی گراکو از فریم فلزی ساخته شده اند.

گهواره  برقی پریما از یک سبد به طول ۸۸ و عرض ۵۲ سانتی‌متر ساخته شده است.

امن ترین مکان برای خواب نوزاد تا ۶ماهگی گهواره است

برای گهواره ها محدودیت وزنی وجود دارد.

بعضی از گهواره هاوزن بیشتر از ۵کیلوگرم  را تحمل نمیکنند.


8-گهواره برقی کد 1703

گهواره برقی کد 1703

 

مشخصات

ابعاد: 80 * 63 * 59 سانتی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 6 ماه
ظرفیت وزنی: 8 کیلوگرم
موزیکال: خیر
 
 

با قرارگرفتن نوزاد درون سبد، کمربند ایمنی گهواره را ببندید تا خیالتان از امنیتش راحت باشد.

مهم‌ترین ویژگی گهواره  های برقی پخش صدای موزیک و حرکت سبد آن است..

سیستم موزیکال گهواره توانایی پخش ملودی کودکانه و صدای طبیعت را دارد.

در گهواره برقی پریما صدای  موزیک  در سه سطح متفاوت قابل‌تنظیم است.

نی نی لای لای و گهواره برقی لاکچری ماستل دارای سایه بان می باشد ود در روز های افتابی  استفاده  می شود.

گهواره برقي cam مدل GIRONANNA COLL219.   مخصوص نوزادان

گهواره برقی مامارو مناسب برای کودکان از بدو تولد تا ۲۴ ماه است.

گهواره را برای بدوتولد تا دوسالگی در نظر  گرفته شده است.

گهواره برقی madtera از فریم فلزی با روکش ضدزنگ ساخته شده است.

سیستم موزیکال و تاب‌خوردن سبد مهم‌ترین ویژگی  گهواره  4momsاست.

می‌توان گهواره را در سه مدت‌زمان ۱۵، ۳۰ و ۴۵ دقیقه جهت تاب‌خوردن و پخش موزیک تنظیم کرد..

زمانی  پدر ومادران  صاحب فرزند میشوند به دنبال وسایل خواب میگردند چون یکی از ضرروری ترین وسایل سیسمونی است. چون نوزاد در ما های اول بیشتر خواب است. پس خرید گهواره  وتخت  کنار مادر دارای اهمیت  خاصی  و ویژه است.  با خرید گهواره برقی خوب وبا کیفیت میتوانید به کودکتان کمک کنید که خواب و استراحت خوبی داشته باش. گهواره برقی  باعث میشود یک محیط امن و راحت برای نوزادتان  فراهم کنید  . وباعث.میشود که خواب خوبی داشته باشد،در نتیجه باعث رشد بهتر میشود.گهواره برقی مناسب برای کوذکان از بدو تولد تا کودکی با وزن ۹کیلوگرم  میباشد


9-گهواره برقی کیکابو مدل Twiddle

گهواره برقی کیکابو مدل Twiddle

مشخصات

ابعاد: 70x65x73 سانتی‌متر
وزن: 3 کیلوگرم
مناسب برای کودکان: 0 تا 6 ماه
ظرفیت وزنی: 9 کیلوگرم
موزیکال: بله
قاب آلومینیومی لوکس و سبک
سیستم مهار 5 نقطه ای
پایه های ضد انشعاب
کنترل از راه دور
آداپتور برق
مناسب از بدو تولد تا 6 ماه (حداکثر 9 کیلوگرم)
حرکت نوسان
عملکرد سرعت چرخش 5 حالته
ردیاب حرکتی ، هنگامی که کودک از گریه تکان می خورد عملکرد نوسان را فعال می کند
پنل موسیقی با 12 ملودی و 5 صدا برای طبیعت آرامش بخش
تایمر با 15 ، 30 و 60 دقیقه
 
 

امن ترین مکان برای خواب نوزاد تا ۶ماهگی گهواره است پس مشکلی برای خوابیدن نوزاد درگهواره وجود ندارد.البته   به وزن توجه  کنید. چون برای گهواره ها محدودیت وزنی وجود دارد.چون بعضی از گهواره هاوزن بیشتر از ۵کیلوگرم  را تحمل نمیکنندولی بعضی،میتوانند تا وزن ۰۱کیلو.گرم را تحمل کنند.

بهترین جا بعد از اغوش،مادر برای نوزاد گهواره است. ممکن است که خطراتی  به وجود اید زمانی که نوزاد در گهواره است وموجب میشود که زندگیشان را تهدید کند. امروزه علاوه بر گهواره های معمولی،گهواره های برقی به بازار امده است  وبعضی از والدین نمیدانند که گهواره برقی برای نوزاد مفید است یا مضر.شما میتوانید با بررسی کامل خطراتی که گهواره ها با گهواره های برقی ممکن است برای نوزاد داشته باشد اکاه شوید واز انها پیشگیری کرد.

گهواره برای نوزاد مفید است؟

استفاده از گهواره برای نوزاد شخصی است ولی بدون شک استفاده از گهواره مزیت های زیادی خواهد داشت. گهواره را بهتر است در اتاق خواب کنار تخت مادر قراردهید.گهواره قابل حمل است ومیتوانید به راحتی جابه جا کنید. پس مبتوانید گهواره را روز ها در هال وشب ها به اتاق خواب ببرید.

چه نوع گهواره ای برای نوزاد بی خطر است؟

برای استفاده از گهواره  باید  با اخرین دستورالعمل های cpsc  انجام شود. گهواره های استاندارد عبارتند از:

گهواره های قدیمی و دسته دوم مطابق استاندارد نیستند چون ممکن است شکسته شوند.واین استاندارهای ایمنی گهواره های فعلی راندارند. پس توجه کنید ازگهواره های بیشتر از ۰۱سال ساخت برای نوزادتان خودداری کنید.

فاصله میله دیواره های گهواره نباید بیشتر از۵تا۶سانتی متر باشد.چون اکر بیشتر باشد سر نوزاد در ان گیر میکند.

گوشه های گهواره را با تشک پر کنید و فاصله اش ازدو ونیم سانتی متر نباید بیشتر باشد


10-تاب برقی جویی مدل JOW1306BBHHP000

تاب برقی جویی مدل JOW1306BBHHP000

مشخصات

ابعاد: 81 × 73 × 92 سانتی‌متر
وزن: 10 کیلوگرم
ظرفیت وزنی: 9 کیلوگرم
موزیکال: بله
دارای دسته و 2 چرخ برای جابه جایی راحت
دارای 3 حالت خوابیده تا نشسته
دارای 4 درجه تنظیم روشنایی برای تابش نور ملایم در شب
دارای آویز همراه با ۲ اسباب بازی برای تحریک بصری و سرگرمی کودک
پد صندلی قابل شستشو
قابل استفاده با آداپتور برقی و یا باتری
دارای کمربند ایمنی 5 تکه برای امنیت بیشتر کودک
مناسب برای استفاده از بدو تولد تا وزن 9 کیلوگرم
دارای تشک خواب نوزادی ،قابل جدا شدن و شستشو
 

آیا بهتر است نوزاد در گهواره بخوابد؟

خواباندن نوزاد تا ۶ماهگی درگهواره امن ترین مکان برای او است پس  هیچ مشکلی برای،خواباندن نوزاد درگهواره نیست،  باید بدانید که گهواره ها محدودیت وزن دارند.چون برخی لز گهواره ها تا،۵کیلوکرم را تحمل میکنند هرچند بیشتر انها میتوانند تا ۰۱کیلوکرم را میتوانند تحمل کنند.

گهواره برقی برای نوزاد مضر است؟

یکی از واقعیت های گهواره های برقی،این است که گهواره متعادل است واین باعث میشود که مغز نوزاد به صورت یکنواخت کار کند وکودک  سریع بخوابد. طبق تحقیقات انجام شده  نشان داده شده است که گهواره های برقی ۲تا۴دقیقه کمتر از گهواره های دستی کودک را میخواباند. کارشناسان میگویند که  سرعت حرکت گهواره های دستی  پایدار نیست. دارای نوسان است  . با وجود این نوسانات مغز کودک نیاز به تنظیم مجد د دارد و.باعث میشود که نوزاد دچار سرکیجه شود وشیر را برگرداند.اما گهواره های برقی به صورت خودکار نوسانات حرکت را پایدار میکند  با توجه به نیاز کودک واین باعث میشود  که کودک عصبی نشود.

مزایای گهواره برقی برای نوزاد

استفاده از گهواره برقی باعث.میشود که وقت وانرژی،پدر ومادران ذخیره شود. تنها کاری که پد ومادر انجام میدهند این است که نوزاد را داخل گهواره قرار دهند وگهواره را روشن کنند.

حرکت گهواره به صورت خودکار است وحرکتش به صورت چرخشی از جلو به  عقب  است  وباعث ارامش نوزاد میشود.گهواره های برقی  به سه صورت حرکت میکند و اهرم ان به راحتی تنظیم میشود.

بعضی از گهواره های برقی  اهنگ های ارامش بخش را پخش میکند که باعث میشود که کودک خواب ارامی داشته باشد. باید دکمه های تنطیم شونده گهواره را تنظیم کنید و امتحان کنید تا بهتریت حالت را برای نوزادتان پیدا کنید.

مزایای  استفاده از گهواره برقی برای نوزاد

چرخش به جلو عقب  ارام در گهواره برقی باعث آرامش نوزاد میشود و درد او را ارام میکند. گهواره ها ی برقی  در سه حالت  حرکت می کنند و با استفاده از اهرم می توان آن را تنظیم کرد.

در بعضی از گهواره های برقی موسیقی های آرامش بخش نیز پخش می کنند و باعث می شود که نوزاد زودتر و راحت تر بخوابد. همچنین میتوانید تنظیمات گهواره را تغییر بدهید تا بهترین حالت برای نوزاد را متوجه شوید.

علاوه بر مزایای گهواره برقی برای نوزاد، این نوع گهواره برای والدین نیز مزایایی دارد.  چون والدین سرکار میروند و مشغله های مختلف  دارند و دوست دارند نوزادشان راحت تر و زودتر بخوابد. در گهواره های برقی نیازی نیست  که والدین کاری انجام بدهند.

فقط باید  نوزاد را در گهواره قرار دهند و گهواره برقی را روشن  کنند. با گهواره برقی  والدین  می توانند وقت و انرژی خود را ذخیره کنند و بهتر به کارهای خود برسند.

نی نی لای لای و گهواره برقی لاکچری ماستلا

این گهواره برقی قیمت  بالاتری نسبت  به بقیه گهواره های برقی دارد چون این مدل گهواره  به خاطر امکانات و طراحی لاکچری  است . همجنین نی نی لای لای و گهواره ماستلا  دارای حفاظ جانبی و غلط گیری که براش طراحی شده در کمتر محصولات مشابه دیده میشود. در این گهواره سایه بان دارد که  کودک به کمک سایه بان می تواند در محیط کم نورتری بخوابد.این گهواره  15 مدل ملودی مختلف دارد.

نی نی لای لای ماستلا با قابلیت ویبره و موزیکال همزمان:

در این مدل گهواره  ویبره و موزیکال را با هم دارد نسبت به محصولات دیگرکه همزمان ویبره و موزیکال  است، قیمتش مناسب تر است . هر چند  ممکن است دوامش به خوبی گهواره های دیگر هم نباشد. سه تا عروسک که نزدیک دست کودک آویزون میشود  وباعث میشود که کودک سرگرم شود.این گهواره  تا وزن  11 کیلوگرم را میتواند  تحمل کند.

نی نی لای لای با پشتی قابل تنظیم

این گهواره  دارای فریم فلزی و کمربند ایمنی ااست به همبن خاطر قیمت  بالایی دارد. پشتی  این گهواره را   می توانید در  دو زاویه مختلف تنظیم کنید. زمانی که میخواید بچه را  سرگرم کنید علاوه بر موزیک، دسته ای که آویز عروسک دارد را به ان  وصل کنید.در این گهواره  میتوانید به راحتی تشک را بردارید وان را بشویید.

نی نی لای لای برقی موزیکال فانتزی

این  گهواره  به علت اینکه طرح  فانتزی دارد  برای نوزادان تا چهار کیلوگرم مناسب  می باشد.

نشیمنگاه  این گهواره کوچیک به نظر میرسد اما با یک  کمربند ایمنی  می تواتید نوزاد را در گهواره تنظیم کنید.  بعد از روشن شدن، با تکان  دادن نوزاد  در جهت های مختلف همراه با پخش شش ملودی مختلف نوزاد به خواب می رود.

نی نی لای لای برقی کیکابو با پایه های ضد لرزش

این گهواره ل علاوه بر پخش، موسیقی ارام دارای لرزش ارامی هم است  و پایه های گهواره  کاملا ثابت میشوندو ضد لرزش هستند. صندلی این نی نی لای لای قابلیت چرخش به پشت در  را در دو حالت دارد. بالشتک های این  گهواره را می توانید  جدا کنید. همچنین کمربند 5 نقطه ای این گهواره  ایمنی نوزاد رو تامین می کند

نی نی لای لای کیکابو با قابلیت پخش موسیقی

این نی نی لای لای دوازده نوع  ملودی مختلف  را میتواند برای کمک به خواب رفتن نوزاد  پخش کند. آویز عروسکی که در  بالای اگهواره  نصب شده به صورتی  طراحی شده تا وقتی که نوزاد را  داخلش میگذارید سرگرم باشد. ا ین گهواره  دارای ابعاد و وزن کمی است  واین  باعث میشود تا جابجاییش خیلی  اسان باشد.

نی نی لای لای عروسکی موزیکال

رنگ بندی مختلف و طرح هایی که در این گهواره  به کار رفته به تنهایی برای  سرگرم کردن نوزاد  قبل از خواب کافی باشد. اندازه این گهواره برای نوزاد تا شش ماه مناسب است، همچنین دارای  موزیکال، ویبره و دسته  می، باشد و  میتوانید عروسک های سبک را  جلوی چشم  نوزاد اویزان کنید.

گَهواره بستر کوچکی است که نوزادان را در آن می‌گذارند تا بتوانند برای آرام نگاه داشتن کودک شیرخواره به آسانی آن را حرکت بدهند .

گهواره ها در زمان نوزادی  بهترین گزینه برای نگهداری و خواباندن است. در ماه های ابتدایی نوزاد نیاز به مراقبت خاص دارد و والدین باید در همه حال متوجه شرایط نوزادشان باشند. چون  در ماه های ابندایی نوزاد بیشتر خواب است و  داشتن مکانی مناسب و امن برای خواب نوزاد بسیار اهمیت پیدا می کنید.

بنابراین  انتخاب گهواره از یک برند معتبر و نام‌آشنا، کیفیت و در عین حال راحتی را تا حد زیادی تضمین می‌کند

گهواره برقي cam مدل GIRONANNA COLL219

مخصوص نوزادان 1 تا 9 کیلوگرم است، دارای پشتی قابل تنظیم در 2  حالت میباشد.  در زمان نور خورشید  دارای زیپ است ومیتوانید ان را ببندید تا نور خورشید نوزاد را اذیت نکند.تبدیل صندلی به شبیه سازی  آغوش مادر را دارد.

تاب و گهواره برقی تاشو سبز Mastella

دارای   5  نوع سرعت است که  قابل تنظیم  شدن را برای حالت‌های مختلف  را دارد،

صندلی  این گهواره قابل تنظیم در سه حالت است همجنین دارای  آویز عروسکی  که میتواتید ان را جدا کنید را دارد.

این کهواره  فابلیت تاشدن  دارد و سبک  است.نصب این کهواره بسیار اسان است.

تاب و گهواره برقی تاشو سبز مستلا MASTELLA

دارای   5  نوع سرعت  است و قابل تنظیم برای حالت‌های مختلف را دارد.

این گهواره دارای تایمر در 3 زمان می باشد.

دارای   7  نوع موسیقی آرامبخش و بهمراه 3 صدای طبیعی محیط در این گهواره.

صندلی  این کهواره قابل تنظیم در سه حالت  است همچنین دارای  آویز عروسکی جداشونده است.

این گهواره  مناسب برای منزل، سفر و مهمانی میباشد.

این گهواره را  می توانید با آداپتور یا باتری استفاده کنید.

این گهواره  برای بدو تولد تا وزن 11 کیلو است.

این محصول دارای کمربند ایمنی می باشد که برای حفظ امنیت کودک استفاده میشود.

جنس بدنه  این گهواره فلزی  است،

ابعاد این گهواره  30×37×187 سانتی متر می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن