خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید انواع آبکش تک و آبکش و لگن پلاستیکی و استیل اصل، ست آبکش گرد و چهار گوش ارزان قیمت

آبکش چیست؟ آبکش  را از کجا تهیه کنیم؟ آبکش  در انواع مدل های پلاستیکی، استیل، روحی، یونیک، پایه دار، 6 تایی، لباسشویی، ظرف شویی، لیمون، بزرگ، کوچک، آبکش سینک به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک آبکش به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک رطوبت سنج چوب

آبکش یکی از وسایل پر استفاده و پر مصرف موجود در هر خانه و آشپز خانه می باشد. آبکش استیل از دسته وسایل پر استفاده آشپزخانه می باشد که برای موارد مختلفی همچون: شست و شوی سبزیجات، شست و شوی سبزی خوردنی، آبکشی کردن برنج و ماکارونی، شست و شوی میوه ها، شست و شوی صیفی جات و انواع میوه های ریز و درشت و سایر موارد، مورد استفاده قرار گرفت. آبکش برای شست و شوی انواع محصولات مورد استفاده قرار می‌ گیرد و قابلیت مصرفی بسیار فراوان و متعددی دارد.

ست آبکش و لگن آشپزخانه مدل Unique Germany به همراه رنده

ست آبکش و لگن آشپزخانه مدل Unique Germany به همراه رنده
ابعاد
۲۶x۲۶x۱۲ سانتی‌متر
جنس
استیل
تعداد
سه عدد
سایر توضیحات
- دارای یک کاسه استیل به ابعاد ۱۲×۲۶×۲۶ سانتی‌متر و وزن ۳۱۰ گرم - دارای یک آبکش استیل به ابعاد ۱۲×۲۶×۲۶ سانتی‌متر و وزن ۳۰۰ گرم - دارای یک رنده به ابعاد ۵×۲۶×۲۶ سانتی‌متر و ابعاد ۲۰۵ گرم

مقاله پیشنهادی: نحوه استفاده از مضراب فلزی سه تار

یکی از انواع آبکش های برنج‌ مخصوص و پر مصرف موجود در بازار فروش داخلی و بین‌ المللی آبکش استیل ذسته دار می‌ باشد.

آبکش استیل دسته دار دارای انواعی می باشد همچون: آبکش استیل پایه دار، آبکش استیل مربع، آبکش استیل دسته دار، آبکش استیل، آبکش یونیک، آبکش برنج، آبکش پلاستیکی، آبکش پلاستیکی دسته دار و انواع مختلفی از آبکش های استیل و از جنس پلاستیک موجود می باشد که دارای ابعاد مختلفی می باشند. آبکش استیل معمولاً امروزه به صورت ست ومد قطعه ای می باشد و معمولاً ۶ قطعه از آبکش استیل موجود می باشند که با اندازه های مختلفی تولید شده اند و در یک پک قرار می گیرند.

مقاله پیشنهادی: ارکوپال ارزان

آبکش از دسته وسایل پر مصرف آشپز خانه ها است. آبکش استیل دارای قدرت و مقاومت بسیار بالایی دارد و نسبت به ابکش پلاستیکی علاوه بر قدرت مقاومتی ویژه ای که دارد دارای مزایای مصرفی بسیار بالایی می باشند و معایب آن نسبت به سایر آبکش ها بسیار کم تر می باشد، چون از جنس استیل خالص و با کیفیت تولید شده است و ضد زنگ می باشد و باعث طعم دهی به مواد غذایی و یا تغییر طعم و کیفیت مواد غذایی نمی شود.

مقاله پیشنهادی: بند رخت استیل

آبکش یونیک و آبکش استیل و مربع از جدید ترین نوع آبکش های موجود می باشد که ظاهری فوق العاده زیبا و براق دارند و دارای سوراخ های بسیار مناسبی می باشد و می توان به راحتی برنج را در آن ها آبکشی کرد و یا ماکارونی را در آن آبکشی کرد، بدون آنکه برنج و ماکارونی ما خارج از آبکش بریزد.

آبکش استیل دسته دار و آبکش استیل پایه دار معمولاً دارای شکلی گرد می باشند و دو دسته از دو طرف آن وصل شده است و در زیر آن ها پایه ها و یا یک حلقه‌ های از استیل می باشد که باعث می شود یک پایه و یا یک حائل بین آبکش و سطح سینک می‌ شود و به همین دلیل باعث می‌ شود که مواد غذایی ما آلوده نشود و یا مستقیماً بر روی سینک قرار نگیرد.

آبکش استیل مدل Punch بسته 6 عددی

آبکش استیل مدل Punch بسته 6 عددی
ابعاد
۳۲×۳۲×۱۲ سانتی‌متر
جنس
استیل
تعداد
شش عدد
تعداد دسته
یک جفت
سایر توضیحات
- ابعاد سایز ۱ : ۳۷ × ۳۱ سانتی‌متر - ابعاد سایز ۲ : ۳۴ × ۲۸ سانتی‌متر - ابعاد سایز ۳ : ۳۰ × ۲۵ سانتی‌متر - ابعاد سایز ۴ : ۲۸ × ۲۳ سانتی‌متر - ابعاد سایز ۵ : ۲۴ × ۱۹ سانتی‌متر - ابعاد سایز ۶ : ۲۱ × ۱۷ سانتی‌متر - وزن با جعبه ۱۵۰۰ گرم

مقاله پیشنهادی: غلاف چاقو کمری

آبکش ها با شکل‌ ها و از سوراخ های مختلفی تولید می شوند و معمولاً آبکش برنج دارای سوراخ های ریزی می باشند و از ریزش برنج خارج از آبکش جلو گیری می‌ کند و سوراخ های آن به قدری ریز می باشند که فقط آب موجود در برنج و ماکارونی را خارج از آبکش می‌ کنند و در غیر این صورت هیچ گونه مواد غذایی را خارج از آبکش نمی ریزد.

آبکش دارای تنوع طرحی و شکلی مختلفی می باشد و عده ای از آن ها مخصوص میوه هستند و دارای سوراخ های درشت و  کشیده و مربعی شکل هستند که هر کدام از این آبکش‌ ها موارد استفاده مختلفی دارند که دارای سوراخ های بلند و یا عمودی و کشیده هستند که مخصوص سبزیجات و یا میوه ها هستند.

مقاله پیشنهادی: روغن حیوانی اصل

عده ای از آبکش های استیل هستند که دارای سوراخ های ریز هستند که مخصوص میوه های ریز هستند و یا برای آبکش کردن حبوبات، برنج و ماکارونی هستند.

عده ای از انواع آبکش ها هستند که دارای ظاهری شیک و مجلسی هستند که معمولاً برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرند و یا این که برای قرار گیری سبزیجات و میوه‌ ها در سفره ها از آن ها استفاده می شود.

آبکش ها معمولاً از جنس استیل و پلاستیک تولید می‌ شوند و هر دو نوع آن دارای سایز بندی،  رنگ بندی و تنوع طراحی و شکلی می باشند و متناسب با سلایق مختلفی این محصولات تولید و طراحی شده اند.

________________________________________

 

آبکش های استیل و تولید شده از فلز دارای قدرت مقاومتی بسیار بالایی هستند و در برابر ضربات مختلفی مقاوم هستند. این نوع از آبکش ها در برابر با آبکش های پلاستیکی دارای طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی هستند و به راحتی نمی توان به کیفیت و مقاومت آن ها آسیب زد. آبکش پلاستیکی ممکن است در صورت قرار گیری در آب‌ های جوش و داغ ممکن است کیفیت خود را از دست بدهد و یا به مرور زمان رنگ خود را از دست بدهد و یا جنس پلاسیتک آن ها به مرور زمان خشک شوند و دچار پارگی شود و یا در صورت افتاده شدن و یا ضربات نا گهانی  بشکند و کیفیت و مقاومت خود را از دست بدهد. اما آبکش استیل پایه دار و دسته دار در برابر حرارت بسیار بالا و رطوبت و سرما مقاوم می باشد و هیچ آسیبی نمی بیند.

از آبکش استیل می‌ توان برنج و ماکارونی جوشیده شده را به راحتی آبکشی کرد و یا در آب یخ آن را گذاشت و بدون اینکه هیچ آسیب و یا ترکی بر روی آن ایجاد شود. طول عمر و ماندگاری آبکش استیل به قدری زیاد و فراوان می‌ باشد که هیچ گونه آسیبی نمی بیند مگر این که شخص بخواهد درباره ظروف آشپزخانه خود و محصولات آشپزخانه خود تجدید نظر کند و این محصولات را دور بندازد و محصولات جدید خریداری کند.

آبکش و آبگیر مدل Ziba-85 بسته 3 عددی

آبکش و آبگیر مدل Ziba-85 بسته 3 عددی
ابعاد
۳۰x۲۸x۹ سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
تعداد
سه عدد

در صورت فرو رفتگی آبکش استیل می‌ توان با چند ضربه خفیف آن فرو رفتگی را درست کرد. آبکش استیل پایه دار و دسته دار معمولاً به ظاهر کاسه ای شکل هستند که امروزه با تنوع طرحی بسیار ویژه‌ ای تولید می شوند.

امروزه آبکش های استیل به صورت درب دار و طرح های گردی، مربعی، مثلثی، مستطیلی و… تولید می شود و کسانی که می خواهند میوه ها و یا محصولات موجود در آبکش به صورت کامل خشک و بدون آب بمانند، می توانند محصول خود را در درون آبکش بگذارند و درب آن را ببندند تا کاملا خشک شود. وجود سوراخ های فراوان و بی شمار در آبکش باعث شده است که آب موجود در محصولات به خارج از آبکش برود و جریان هوایی در داخل آبکش ایجاد شود و محصول موجود در آن دچار خفگی نشود و به راحتی کامل خشک شود.

آبکش استیل نسبت به آبکش های پلاستیکی بهداشتی تر هستند و در صورت قرار گیری میکروب و تجمع باکتری بر روی سطوح آن می توان به راحتی آن را در آب جوش گذاشت و یا و بر روی حرارت مستقیم اجاق گاز قرار داد و باکتری های موجود بر سطح آن ها را از بین برد اما آبکش های پلاستیکی در برابر آب جوش مقاومت بسیار بالایی ندارد و در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت مستقیم اجاق گاز دچار آسیب جدی می شوند و مایع می شوند.

آبکش استیل در صورت قرار گیری بر روی آتش و یا و حرارت مستقیم ممکن است دارای لکه های قهوه ای و یا زرد رنگ می شود و یا در صورت استفاده بیش از حد از آن ممکن است رنگ آن تیره تر شود که با یک بار شست و شو با وایتکس می‌ توان به راحتی لکه های موجود بر آن را برای همیشه از بین برد و زیبایی و برق و شفافیت ان را دوباره به آن برگرداند.

آبکش استیل دارای سوراخ های بسیار متعددی و به صورت یک دست و ردیفی می باشند و هیچ گونه برجستگی بر روی آن موجود نمی باشند که نشان دهنده سوراخ ها باشند و کاملاً یک دست و صاف می باشد و شخص مصرف کننده بر اثر آن سوراخ ها نمی توانند آسیب ببینند چون سوراخ ها به قدری صاف و یک دست هستند که هیچ تیزی از آن ها خارج از آبکش وجود ندارد به همین دلیل باعث ایجاد زخم و خراش بر روی پوست شخص مصرف کننده آن نمی شود.

آبکش مدل B-40016

آبکش مدل B-40016
ابعاد
۲۹x۲۴x۹ سانتی‌متر
وزن
۵۰ گرم
تعداد
یک عدد
امکانات ظاهری
تا شدن
تعداد دسته
دو عدد

آبکش استیل از استیل ضد زنگ تولید شده است و یا از روکش ضد زنگ تولید شده است به همین دلیل زنگ نمی زند و باعث ایجاد عوارض مصرفی جدی برای شخص مصرف‌ کننده نمی‌ شود.

آبکش استیل معمولاً به صورت دسته دارد تولید می‌ شود و دسته های آن از جنس استیل و کاملاً وصل با آن می باشند.

آبکش استیل دارای سایز های بسیار متعددی می‌ باشد که عده‌ ای از آبکش های استیل هستند که برای سینک مورد استفاده قرار می‌ گیرند که از ریزش مواد ریز جلو گیری می کند و باعث گرفتگی مجرای آب ظرف شویی نمی شود.

آبکش های استیل با سایز های بسیار کوچک تا سایز های بسیار بزرگ تولید می‌ شوند و متناسب با نیاز ها و کاربرد های مصرفی مختلفی سایز بندی شده‌ اند.

آبکش و لگن مدل SM303438 مجموعه 6 عددی

آبکش و لگن مدل SM303438 مجموعه 6 عددی
ابعاد
۳۸x۳۸x۱۳ سانتی‌متر
وزن
۲۷۰۰ گرم
جنس
استیل
سایر توضیحات
آبکش و لگن هر سایز به راحتی رو هم قرار میگیرند ست شامل آبکش و لگن سایز ۳۰ (قطر ۳۰ و ارتفاع ۱۰) سایز ۳۴ ( قطر ۳۴ و ارتفاع ۱۲) سایز ۳۸ (قطر ۳۸ و ارتفاع ۱۳) وزن لگن ۳۰: ۳۷۰ گرم وزن آبکش ۳۰ : ۳۴۰ گرم وزن لگن ۳۴: ۴۸۵ گرم وزن آبکش ۳۴ : ۴۳۰ گرم وزن آبکش ۳۸ : ۵۵۵ گرم وزن لگن ۳۸ : ۵۸۵ گرم محصول از کیفیت بالایی برخوردار است

آبکش استیل به علت جنس بسیار مقاوم و با کیفیتی که دارد و طول عمر و ماندگاری بسیار ویژه‌ ای که دارد بسیار استفاده می‌ شود و در اکثر آشپز خانه‌ ها در سطح جهان یافته می شود. آبکش برای موارد بسیار متعددی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و عده ای هستند که با کمک آن نشاسته رشته ای را تولید می کنند و یا فرآیند تولید لواشک و ترشک را با کمک آبکش اسیتل انجام می دهند.

قیمت خرید آبکش استیل قیمت مناسبی می باشد. قیمت فروش  آبکش استیل نسبت به ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی که دارد و کیفیت ویژه‌ ای که دارد، قیمت مناسب و کاملا به صرفه ای است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن