زیبایی و سلامت

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک ابسلانگ موبر ارزان قیمت

ابسلانگ موبر چیست؟ ابسلانگ موبر را از کجا بخریم؟ ابسلانگ موبر در مدل های چوبی و در اندازه های مختلف به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک ابسلانگ موبر به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

به یاد دارید وقتی کودک بودید و هنگام سرما خوردگی به پزشک عمومی مراجعه می کردید با استفاده از چه ابزاری گلوی شما را معاینه می کردند ؟ بیشتر ما فکر می کردیم این ابزار چوب بستنگی هستند! اکنون آیا می دانید نام این ابزار چیست ؟ حالا که زمان طولانی از آن دوران می گذرد، فکر می کنید از این ابزار چه استفاده های دیگری نیز می کنند یا در چه مکان و برای چه کار هایی دیده اید که  آن را به کار می برند ؟ چرا از این ابزار استفاده می کنند ؟ قیمت آن ها چقدر است و از چه مکان هایی باید خریداری شود ؟

مقاله پیشنهادی: فروش مقاومت

امروزه گرایش افراد به زیبایی و تمیزی صورت و بدن بسیار شده و روش های متفاوتی برای اصلاح موهای زائد و موزدایی وجود دارد مانند وکس، موم و اپیلاسیون ،لیزر، اسپری موبر، شمع و گاها که از تیغ و ژیلت استفاده می شود، از طرفی ماسک های مختلف پوست نیاز مصرف زیادی پیدا کرده اند . اما فکر می کنید در این باره چه استفاده هایی از این ابزار ساده چوبی می کنند ؟ اگر امتحان کرده باشید و به این مواد ( وکس، موم و ماسک زغال و…) دست بزنید، حالت خمیری بسیار چسبنده ای دارند که با حرارت دست این چسبندگی بیشتر می شود و حالت اصلی خود را از دست می دهد طوری که کار کردن با آن بسیار سخت و گاها ناممکن می شود و زیرا این مواد یا حرارت دست مثل یک چسب یا آدامس شل می شوند و به دست ها می چسبند .

مقاله پیشنهادی: همزن دستی

شما چه راه حلی برای این موضوع دارید و با استفاده از چه ابزاری وکس یا موم و حتی ماسک های صورت را به سطح پوست خود می مالید ؟ این ماسک ها را چگونه استفاده می کنید ؟ حتما می دانید که برای موزدایی بهتر و یا تاثیر بیشتر ماسک ها باید یک اندازه مشخص و یک لایه مرتب و یک دست از این مواد را روی پوست بمالید زیرا اگر خیلی ناز باشند تاثیری نداشته و موهارا نمی کند و اگر هم خیلی ضخیم باشند روی پوست خشک نمی شود و به حالت خمیری روی پوست می مانند که در این صورت باید مجدد از موبر دیگری استفاده کرد .

مقاله پیشنهادی: قیمت گریس معمولی

این ابزار ساده چوبی آبسلانگ نام دارند که بسیار شبیه به چوب های بستنی می باشند اما اندازه آن ها کمی بزرگ تر از چوب های بستنی می باشد . این ابراز به دلیل ساختار ساده و قیمت مناسبی که دارند معمولا به عنوان ابزاری بهداشتی و یک بار مصرف در مکان ها و موقعیت های مختلف مانند معاینه های پزشکی، مراکز لیزر و اپیلاسون و آرایشگاه های زنانه و حتی خانه استفاده می شود که به نام آبسلانگ موبر نیز در بازار به فروش می رسند . در ادامه کاردبرد های این وسیله ساده را بیان می کنیم تا در شرایط مختلف از آن بهره برده تا از دخالت دست ها بکاهیم و شیوه ای بهداشتی را در پیش بگیریم و کار را تمیز انجام بدهیم .

مقاله پیشنهادی: بهترین منگنه کوب بادی

از آبسلانگ های موبر استفاده های زیادی در دنیای امروز می کنند، تا شیوه ای بهداشتی را در پیش گرفته و از آلودگی ها و نامرتبی ها کاسته شود . چون ساختار این مواد بسیار ساده است و قیمت بسیار پایینی دارند طوری که هزینه یک بسته 50 یا 100 عددی آبسلانگ ها تنها چند ده هزار تومان است ، استفاده و دور انداختن آن ها بسیار راحت تر از استفاده از وسیله های پیچیده با قیمت بالا است .

مقاله پیشنهادی: قیمت سنگ شجر پاییزی

آرایشگاه های زنانه برای عدم ارتباط بین دست اپراتور و صورت مشتری و کیفیت کار بیشتر برای پخش کردن موم یا وکس های موبر از آبسلانگ های موبر استفاده می کنند، استفاده از این ابزار باعث شده مشتری از بهداشتی بودن این ابراز خاطری جمع داشته باشد زیرا مشتری می تواند ببیند که آبسلانگ هارا از یک قوطی پر از ابسلانگ در می آورند و پس از مصرف دور می اندازند . از طرف دیگر استفاده از آبسلانگ های موبر که ساختار تقریبا سفت و متراکمی دارند، باعث شده وکس یا موم را بتوان به راحتی روی سطح مورد نظر، به صورت یک دست و یک نواخت پخش کرد تا قسمتی نازک و قسمتی ضخیم نباشد، زیرا استفاده از دست ها برای پخش این مواد به دلیل چسبندگی ای که دارند و با حرارت دست چسبندگی آن ها بیشتر هم می شود و تسلط کافی را از دست ها می گیرد ونمی توان به راحتی آن ها را روی سطح پوست به صورت یک نواخت پخش کرد .

مقاله پیشنهادی: هودی دخترانه شیک

با استفاده از آبسلانگ های موبر چه در خانه و چه در آرایشگاه می توان یک مقدار مشخص از مواد مورد نظر را به هر ضخامتی که می خواهید روی پوست پخش کنید . توجه کنید که مواد موبر مانند موم باید به یک اندازه معین، نه خیلی ضخیم و نه خیلی نازک باشند تا بتوانند به بهترین شکل عمل کنند که آبسلانگ های موبر امکان تسلط روی اندازه مواد و مهارت روی پخش کردن مواد را به شما می دهد . همچنین چون دیگر از دست ها استفاده نمی شود، می توانید سرعت عمل بیشتری هنگام کار کردن با مواد موبر داشته باشید .

جدای همه این ها بسیاری از افراد از لمس انگشت دیگران به بدن خود احساس خوبی ندارند و دوست ندارند آرایشگاه ها یا مراکز لیزر و اپیلاسیون به پوست صورت و بدن آن ها دست بزنند، البته این موضوع برای خود اپراتور های مراکز مو زدایی نیز خوشاید نیست . بنابرین با استفاده از ابسلانگ های یک بار مصرف هم مشتری احساس بهتری خواهد داشت و هم اپراتور . در مراکز لیزر، شیوه کار کرد بسیاری از دستگاه هایشان طوری است که ابتدا باید یک ژل را به سطح مورد نظر آغشته کنند . در این مراکز نیز برای جلوگیری از ارتباط دست اپراتور و بدن مشتری از آبسلانگ های موبر استفاده می کنند تا ژل را پخش کرده و عمل مو زدایی با لیزر را شروع کنند .

برای مو زدایی و یا گذاشتن ماسک روی صورت در خانه نیز، بسیار پیش می آید که افراد به دنبال ابزاری برای پخش این مواد روی صورت و بدن بگردند و از وسایل آسپز خانه مانند انحنای پشت قاشق و یا چاقو استفاده کنند که حتی تصور آن ها ناخوشایند است زیرا علاوه بر آلوده کردن این ابزار غذا و میوه خوری، کشیدن چاقو روی پوست بسیار خطرناک می باشد. در خانه نیز استفاده از آبسلانگ های موبر بسیار مناسب بوده که هزینه ی بسیار کم اما کیفیت و بهداشت بالایی دارد .

آبسلانگ های موبر در بسته بندی های عددی مختلف به فروش می رسند که شما می توانید هر تعداد را که می خواهید فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، کالیپ، کالندز و یا برخی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین یا حضوری تهیه کنید . بسیاری از داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی نیز آبسلانگ ها را به فروش می رسانند . اما اگر در خانه از آبسلانگ ها استفاده می کنید توجه کنید چون که این مواد از چوب ساخته می شود و چوب ها از درختان به دست می آیند، سعی کنید از یک آبسلانگ موبر استفاده بهینه را کنید و سپس به سراغ آبسلانگ بعدی بروید تا در مصرف آن صرفه جویی کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن