مد و لباس

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک اکسسوری ارزان قیمت

اکسسوری چیست؟ اکسسوری را از کجا بخریم؟ اکسسوری در انواع مدل های مردانه، زنانه، دخترانه، مو، عروس، کابینت، اتاق خواب، کت و شلوار، بدلیحات، گردنبند، انگشتر به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک اکسسوری به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

اکسسوری چیست؟

بسیاری از افراد سوال می کنند که اکسسوری به چه معنا است، اگر بخواهیم معنای اکسسوری را به زبان فارسی بگوییم، همان وسایل جانبی است که مطمئنا نقش بسیار مهمی در لباس هایمان دارد، از آنجایی که اکسسوری ها اهمیت زیادی در استایل های روزمره و مهمانی های ما دارند و البته برای افرادی که عاشق تیپ و استایل های زیبا و مدرن هستند،

داشتن اکسسوری زنانه شیک اهمیت زیادی دارد به همین دلیل  اکسسوری یا در واقع همان وسایل های جانبی که در کنار لباس هایمان  استفاده می کنیم در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شوند،  این اکسسوری ها شامل وسایل های هستند که در کنار لباس هایمان از آنها استفاده می کنیم.

مقاله پیشنهادی: جایگزین خازن 1000 میکرو فاراد 10 ولت

اکسسوری طلا چیست

اکسسوری طلا از جنس طلا تولید سده است، این اکسسوری ها ارزش زیادی دارند و در طرح های اکسسوری فانتزی و اکسسوری مدرن تولید می شوند مانند اکسسوری گوش که به صورت گوشوار بخیه ای، گوشواره نگینی یا اکسسوری گردنبند در مدل بوهیما و غیره تولید شده اند.

اکسسوری مینیمال چیست؟

اکسسوری مینیمال یعنی اکسسوری های مدل ساده و شیک که در مدل های اکسسوری های چوبی و غیره که طرح ساده و…

مقاله پیشنهادی: بهترین دماسنج و رطوبت سنج

اکسسوری طلا مردانه در مدل های مردانه و شیک تولید سده است و البته اکسسوری های زیادی در طرح های مختلف تولید می شوند مانند، اکسسوری طرح دندان برای افرادی که دندان پزشک هستند مناسب است، زیرا مختص به کار آنان تولید شده است.

اکسسوری ها از مدل های مختلفی مانند، اکسسوری اسپرت، اکسسوری چوب، اکسسوری سنگی، استیل، زنجیری و غیره تولید شده اند. اکسسوری ست شامل گردنبند زنانه، گوشواره است که به صورت سرویس تولید شده است.

اکسسوری شیک می تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی اندام و استایل داشته باشد، زیرا اکسسوری ظریف دخترانه می تواند اندام زنان را ظریف و زیبا کند، از این جهت که استفاده اکسسوری طلایی یا نقره ای می تواند استایل و اندام را شیک و جذاب کند.

مقاله پیشنهادی: کیسه آب گرم از کجا بخریم

اکسسوری ها نقش بسیار مهمی در استایل ها دارند، در واقع  اهمیت این وسایل ها بیشتر از آن چیزی هستند که فکر می کنید، زیرا اکسسوری ها می توانند تیپ و استایل را سطح بالا و گران قیمت نشان دهند و علاوه بر اینکه بر زیبایی تیپ و استایل اثر دارند می توانند تیپ و استایل را به روز و مدرن کنند و استفاده از اکسسوری ها در تیپ و استایل می تواند، تیپ و استایل شما را با ارزش و گرانبها کند و شما را به فردی ارزشمند تبدیل کند و به اعتماد به نفس شما بیفزاید.

به همین خاطر اهمیت اکسسوری آنقدر در تیپ و فشن مهم است که بدون آن انگار در استایل چیزی مهمی گم‌ شده است، از این جهت طراحان مد از اکسسوری های زنانه و مردانه در ساخت استایلی با ارزش و مدرن استفاده می کنند زیرا، آنها به خوبی اهمیت و جایگاه اکسسوری در استایل های همه فصول سال را درک کرده اند، به همین جهت طراحان اکسسوری و جواهرات، اکسسوری ها را در جنس های مختلفی تولید می‌کنند تا با همه استایل های کلاسیک، مدرن، مینیمال، مونوکروم و غیره ست باشند و افراد بتوانند در استایل های منحصر به فرد و مختلف خودشان از این جواهرات زیبا و شکیل استفاده کنند تا استایلی شکیل و دلربا بسازند.

مقاله پیشنهادی: سطل زباله داخل کابینتی ریلی

بدون وجود جواهرات و زیورآلات هیچ استایل مجلسی، مهمانی، با حتی استایل روزمره جذابیت ندارند و جزو استایل های کامل و جذاب تبدیل نمی شوند، این استایل ها یک چیز خیلی مهم به نام اکسسوری جواهرات را کم دارند تا کامل و جذاب شوند، در همین راستا اگر می خواهید تا تیپ و استایل کامل و بی نقصی بزنید حتما از انواع اکسسوری ها استفاده کنید و اهمیت آن را درک کنید تا در زدن تیپ و استایل ماهر شوید.

مقاله پیشنهادی: ماساژور کف سر

انتخاب جواهرات و اکسسوری های مناسب برای انواع استایل معمولا سخت می باشد، زیرا اکسسوری ها تنوع و گستردگی فراوانی در مدل و طرح دارند از این رو برای اکثر بانوان خوش سلیقه و خوش ذوق انتخاب جواهرات سخت است، به همین خاطر در این مطلب انواع جواران را نام می بریم و به شما کمک می کنیم تا جواهرات مناسب با استایل های خود انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: ماشین حساب ارزان

در مورد معنای اکسسوری توضیح کوتاهی دادیم و گفتیم اکسسوری ها چه چیزی هستند و معمولا در کجا کاربرد دارند، اما اکسسوری ها در جنس های متفاوتی مانند، طلا، نقره، چوب، رزین، استیل، مس و غیره تولید می شوند که در استایل های مختلفی کاربرد دارند و کارآمد هستند.

اکثر اکسسوری ها در جنس های مختلف ساخته می شوند و معمولا به دو دسته اکسسوری طلا و جواهرات، اکسسوری بدلیجات تقسیم می شوند، البته اکسسوری بدلیجات از جنس طلا نیستند اما مانند طلا زیبایی و ماندگاری دارند و می توانند با ارزش باشند.

اکسسوری چوبی: این اکسسوری ها از چوب های زیبا و جلا داده تولید شده اند که می توانند در کنار استایل های سنتی و کلاسیک نقش مهمی را ایفا کنند و به این استایل ها جلا و زیبایی خاصی ببخشند.  اکسسوری های چوبی در طرح های مختلف کلاسیک و مدرن تولید شده اند و این جواهرات چوبی به صورت خلاقانه از تکه چوب هایی که اشکال و طرح های خاص طبیعی دارند تولید می شوند و یکی از مقاوم ترین اکسسوری ها به شمار می روند ، از آنجایی که جواهرات چوبی از جنس چوب طبیعی مانند اقاقیا، سرو، گردو و غیره تولید شده اند دارای ظاهری شیک و زیبا هستند، زیرا به این جهت که بر روی آنها با استفاده از دست و ذوق هنری طرح های مختلف به صورت حکاکی  طراحی شده است.

اکسسوری استیل: این اکسسوری ها از جنس استیل ضد آب ساخته شده اند که جلا و براقیت خاصی دارند، به همین دلیل از آنها در استایل های مختلف استفاده می کنند تا ارزش لباس و استایل حفظ شود، از این جهت استفاده از جواهرات استیل  در استایل و تیپ اهمیت زیادی دارد، از آنجایی که  این جواهرات بسیار شکیل و جذاب هستند و می توانند استایل را زیبایی ببخشند. جواهرات استیل به دلیل اینکه صد خش هستند و خش نمی افتند همیشه براق و زیبا می مانند.

اکسسوری رزین: این اکسسوری ها علاوه بر اینکه در استایل های کلاسیک و سنتی استفاده می شوند، در استایل های مدرن هم کارآمد هستند و زیبایی زیادی به استیل می بخشند، زیرا در ساخت این اکسسوری ها از گل ها و طرح های طبیعت استفاده می کنند که بسیار شیک و منحصر به فرد می باشد. این اکسسوری ها از رزین شفاف تولید شده اند که دارای براقیت و زیبایی خاص هستند.

اکسسوری پارچه ای: این جواهرات از پارچه های گلدار و طرح دار تولید شده اند،  که بیشتر در طرح های کلاسیک و سنتی وجود دارند، از این جهت در آنها از ترکیب پارچه و فلز استفاده کرده آن تا زیبایی آنها حفظ شود، به همین خاطر از این اکسسوری ها می توانید در استایل های کلاسیک و مدرن استفاده کنید تا استایل شما زیبا و بدون هیچ نقصی باشد. معمولا این اکسسوری ها به صورت ست و سرویس تولید می شوند که ظاهر زیباتری به استایل ها بدهند و اکسسوری انگشتر دخترانه در مدل های  پارچه ای و سنتی و کلاسیک تولید شده است، که مناسب استایل های کلاسیک می باشد.

اکسسوری نقره و طلا: این اکسسوری ها هم که محبوب ترین و البته با ارزش ترین اکسسوری های زنانه هستند که در جهان طرفداران زیادی دارند، استفاده از این اکسسوری ها در استایل می توانند استایل را زیباتر و شگفت انگیز تر کنند و البته گرانقیمت و لوکس تر کنند. معمولا از این دو جنس با ارزش در تولید انواع اکسسوری های مردانه و زنانه استفاده می کنند.

استفاده از اکسسوری در استایل می تواند استایل های که ساده و معمولی هستند را ارزشمند کند به همین دلیل در ادامه چند تا از اکسسوری های محبوب را نام می بریم.

اکسسوری اسپرت: اصولاً این اکسسوری ها در مدل های مردانه و زنانه تولید شده اند که از مهره ها در تولید آنها استفاده می کنند.

اکسسوری چشم نظر: این اکسسوری ها که در کل ایران نماد چشم زخم هستند، در مدل ها و تنوع گسترده ای تولید شده اند‌.

اکسسوری بوهو: این اکسسوری های خاص که با استفاده از سنگ های قیمتی تولید می شوند، مخصوص استایل بوهیما می باشد که طرفداران زیادی دارد، استفاده از اکسسوری زنانه گردنبند در سبک مینی‌مال  می تواند، گردن و سرشانه های بانوان را ظریف و زیبا نشان دهد.

اکسسوری های مینی‌مال: این اکسسوری ها در سبک مینی‌مال و ظریف تولید شده اند که می تواند ظرافت خاصی به بانوان ببخشد و آن ها را ظریف تر و جذاب نشان دهد، زیرا این اکسسوری ها ساده و ظریف هستند و در سبک محبوب و دوست داشتنی مینی‌مال ساخته شده اند.

اکسسوری زنجیر: این اکسسوری ها از زنجیر طراحی شده اند که مناسب افرادی است که به جواهرات طرح  زنجیر علاقه دارند، اکسسوری دستبند دخترانه در طرح زنجیر می تواند دست ها را ظریف تر و زیباتر جلوه دهد.

 

اکسسوری زنانه چیست

اکسسوری زنانه متشکل از اکسسوری دست، مانند دستبند، انگشتر، ساعت، آویز ساعت می باشد و اکسسوری  های دیگر مانند گردنبند، پابند، گوشواره و غیره هستند که از جنس های مختلف ساخته شده اند‌ و بانوان بر اساس سلیقه و استایل خودشان می توانند این اکسسوری ها را انتخاب کنند.

اکسسوری و زیورآلات می توان در تمام فصول سال استفاده شوند مانند فصل های زمستان و پاییز که استفاده از این اکسسوری ها متناسب با استایل فصل سرما انجام می شود، از آنجایی که استفاده  از اکسسوری  در پاییزی بسیار مهم می باشد، در همین راستا این اکسسوری ها  از نگین های با  رنگ های خاکی مانند نارنجی، کرم، قهوه ای و غیره تولید می شوند، که مناسب فصل های برگ ریزان خزان با پاییز می باشد. استفاده از اکسسوری و ساعت در فصل های سرد استایل را زیبا و شکیل می کند.‌

تاریخچه اکسسوری

همانطور که می دانید جواهرات پیشینه ای باستانی دارند و از این اکسسوری ها در زمان های گذشته استفاده می کردند، در ایران از زمان باستان یعنی حدود دو هزار هفتصد سال پیش از این زیورآلات مطابق با شکل زمانه خود استفاده زیادی می کردند، در آن زمان جواهرات را با استفاده از دست تولید می کردند و معمولا در اشکال و طرح های حیوانات و گل ها می ساختند تا مورد توجه بانوان باشند.

در گذشته برخلاف الان استفاده از جواهرات فقط مختص به افراد اشرافی و خاندان شاهان و خسروان ایرانی بود و از این جواهرات برای آراستن ظاهر خود استفاده می کردند البته این هم ذکر کنیم که در دوران باستان فقط افرادی که کار های خرافه پرستی و جادوگری می کردند از گردنبد و انگشتر استفاده می کردند اما بعد ها اهمیت اکسسوری آشکار شد و فقط خاندان درباری و اشرافیان از این جواهرات زیبا استفاده می کردند و چون از سنگ های قیمتی ساخته می شدند معتقد بودند که این سنگ ها درمانی هستند و می توانند انرژی مثبت را به انسان منتقل کنند و انرژی های بد را بزدایند، که البته در عصر مدرن استفاده از سنگ قیمتی مانند فیروزه، الماس، یاقوت سبز و کبود، زمرد و غیره در ساخت جواهرات گرانبها استفاده می شود و خواص آنها آشکار شده و به اثبات رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن