خودرو

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک تلمبه ارزان قیمت

تلمبه چیست؟ تلمبه را از کجا بخریم؟ تلمبه در انواع مدلهای دستی، پدالی،شارژی، برقی، تلمبه دوچرخه، تلمبه بادکنک، تلمبه استخر بادی، تلمبه لوله باز کن، تلمبه آب، تلمبه سمپاش، تلمبه ماشین به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک تلمبه به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

تلمبه چیست ؟

مقاله پیشنهادی: حشره کش تارومار برای سوسک خوبه

تلمبه بادی به وسیله‌ای کاربری برای باد کردن باد کتک ها و لاستیک ها و به طور کلی هر چیزی که با استفاده از باد پر می شوند می کند. تلمبه در انواع مختلفی برای باد کردن انواع متفاوتی از محصولات بادی تولید شده اند. این محصولات در شکل های متنوع به صورت دستی ، مدال دار ، برقی ، شارژی و غیره طراحی شده اند.

تلمبه در اصل یک وسیله ی کاربردی برای باد کردن محصولاتی مانند ، بادکنک، صندلی بادی ، قصر بادی کودکان، لاستیک های انواع ماشین ها و غیره می باشد.

مقاله پیشنهادی: جوی دوسر پرک

این محصول در جوامع امروز ما بسیار کاربردی می باشد و از دسته محصولات پر مصرف است. این محصول در برند های مختلفی به تولید رسیده است.  لذا در این مطلب انواع تلمبه را نام می بریم .

تلمبه از محصولات بسیار مورد نیاز است و لازم می باشد که در هر خانه ای حداقل یک مدل آن وجود داشته باشد. همچنین برای افرادی که خودرو دارند نیز لازم است تا یک مدل مناسب خودرو را در ماشین خود نگه داری  کنند تا در هنگام پنچر شدن لاستیک ها  و برای تنظیم کردن باد لاستیک های خودرو از این محصولات استفاده کنند.

مقاله پیشنهادی: خرید میز تلویزیون دیواری

تلمبه ها در مدل های مختلف برای باد کردن  انواع لاستیک های خودرو و موتور و دوچرخه و حتی برای باد کردن انواع توپ ها و محصولات بادی مختلف مانند صندلی های  بادی ، استخر های بادی ، تخت های بادی، قصر بادی کودکان و غیره به تولید رسیده اند و دارای قیمت های  مختلفی هستند.

تلمبه در مدل های مختلفی وجود دارد که کاربردی کاملا مشابه را دارا می باشد، است  انواع این محصول به صورت زیر می باشد؛

مقاله پیشنهادی: قیمت بیبی چک

تلمبه برقی دوچرخه، تلمبه برقی بادکنک، تلمبه تفنگ پی سی پی، تلمبه دوچرخه انرژی، تلمبه برقی استخر بادی، تلمبه باد دستی خودرو، تلمبه شارژی ماشین، تلمبه شارژ پی سی پی، تلمبه شارژی دوچرخه، تلمبه صندلی بادی، تلمبه فندکی ماشین، تلمبه شارژی، تلمبه خودرو برقی، تلمبه دستی بادکنک ، تلمبه درجه دار دوچرخه

 

تلمبه ها به صورت تلمبه دستی و تلمبه بادی و تلمبه برقی و تلمبه شارژی به تولید رسیده شده اند. در ادامه محصولات نام می‌بریم و در مورد آنها توضیح می دهیم.

مقاله پیشنهادی: مارک های معروف پنیر پیتزا

تلمبه دستی :

 

تلمبه دستی با استفاده از یک پدال و نیروی انسانی کار می کند، در این تلمبه نیروی انسانی نقش بسیار مهمی را بازی می کند. این محصول برای باد کردن، انواع لاستیک دوچرخه ها و محصولاتی که نیاز به باد کمی دارند آنجام می گیرد. ساختار این محصولات کاملا استوانه ای شکل است و دارای یک پدال می باشد. در انتهای این محصول یک شلنگ ویل شدن است که به لاستیک و جسم مورد نظر می چسبد و هوا را از تلمبه به درون آن انتقال می دهد.

مقاله پیشنهادی: چراغ راه پله سنسور دار

این محصول به دلیل ابتدایی و ساده بودن قیمت کمی را برخوردار می باشد. سایز بندی این محصولات بسیار متنوع است و در شکل های کوچک و بزرگ و حتی متوسط تولید می شوند. جنس این محصولات پلاستیک می باشد. اما دارای مقاومت بالایی هستند و می توانند فشار را  تحمل کنند. این محصول با نیروی دست انسان ها کار می کند.

این محصول دارای یک سوپاپ می باشد و با عقب و جلو کردن و بالا و پایین کردن این سوپاپ هوا وارد لاستیک می شود. این گونه محصولات دارای یک نازل پلاستیکی نیز می باشند. شلنگ استفاده شده در این محصولات بسیار مقاوم است چرا که از جنس پلاستیک می باشد و سطح روی شلنگ را یک پارچه ی ضخیم پوشانده است. تلمبه های دستی همچنین دارای یک پدال است.

 

تلمبه  بادی :

تلمبه بادی ، محصولی کارا که با استفاده از نیروی انسانی کار می کند و نیازی به برق ندارد. این محصول برخلاف مدل قبل از طراحی پیچیده‌ تری برخوردار است. تلمبه های بادی، روی سطح زمین قرار می گیرند و به نیروی انسانی نیاز دارند. این محصول نیز دارای پدال می باشد و لازم است تا نیروی کار با استفاده از آن  هوا را به داخل مخزن هدایت  کند.

تلمبه بادی همچنین از یک نقصان بزرگ تشکیل شده است و توان ورود حجم بزرگی از هوا را به داخل خود دارد. این محصول را با پا می توانید استفاده کنید،  همچنین از آنجا که این محصول بر خلاف مدل قبلی با پا مورد استفاده قرار می گیرد لذا  کاربردی آسان تر دارد. همانطور که با آناتومی بدن انسان شناسی می‌دانیم که پای انسان دارای عضلات بسیار قوی تری نسبت به دست انسان می باشد. لذا افراد نمی خواهد  مدت زمان بیشتری برای این محصول وقت بگذارند.

جنس تلمبه بادی نیز مانند تلمبه دستی از پلاستیک می باشد و دارای مقاومت بسیار بالایی است. همچنین در مورد دیوارهای مخزن این تلمبه ها  می‌توان گفت که از  جنس pvc ساخته شده‌اند و بسیار انعطاف پذیر می باشد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. ویژگی مثبت تلمبه های دستی و تلمبه های بادی می‌باشد که حتی در شرایطی که وجود برق در آن امکان پذیر نیز می توانید از این گونه محصولات استفاده کنید.

 

تلمبه برقی :

تلمبه های برقی با استفاده از جریان برق مورد استفاده قرار می‌گیرند، این تلمبه ها  فقط با جریان برق کار می کنند.

تلمبه برقی دارای قدرت بسیار بالایی است و توان باد کردن همه ی محصولات بادی را دارد. مدت زمان باد کردن این محصول بسیار کم می باشد و در مورد این محصول می توانیم بگوییم که در مدت حداقل  ۴دقیقه می تواند محصولات بادی بسیار بزرگ را نیز باد کند. موتور تعبیه شده در این محصولات بسیار قوی و مقاوم است و بدنه آن از جنس پلاستیک می باشد اما پلاستیک فشرده به کار گرفته شده در این محصولات بسیار مقاوم است.

اینگونه محصولات می توانم به مدت چندین ساعت پشت سر هم به طور مداوم کار کنند. این محصولات دارای سه سیم می باشد که به برق وصل می‌شود و با روشن کردن کلید آن می توانید از آن استفاده کنید. این محصولات همچنین قابلیت تغییردادن سرنازل را نیز دارند و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

 

تلمبه شارژی :

این محصولات باطری خور است و با استفاده از برق کار می‌کنند و تقریبا ظاهری مشابه تلمبه های برقی دارند، تلمبه شارژی ساختار و استراکچری پیچیده تر از تلمبه های دستی و بادی برخوردار است. همچنین این تلمبه ها از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند  و می‌توانند حجم بزرگی از محصولات بازی را باد کنند.

 

انواع تلمبه های برقی را در این مقاله بررسی می کنیم.

 

تلمبه برقی دوچرخه:

تلمبه برقی دوچرخه کارایی مشابه  تلمبه های دستی دارد.

این محصول باعث باد شدن لاستیک های دوچرخه می شود و در سایزهای متوسط و بزرگ وجود دارند. همانطور که می دانیم با استفاده از جریان الکتریسیته کار می کند بسیار کاربردی آسان و راحت دارند. این محصولات نیازی به صرف و انرژی زیادی مانند طلوع های ساده ندارند.‌

 

تلمبه برقی بادکنک:

تلمبه برقی بادکنک همانطور که می‌دانیم هم به صورت دستی در بازار وجود دارند و به صورت برقی. نمونه برای این محصول برای قیمت بیشتری از نمونه دستی آن می باشد. کاربرد این محصول بسیار آسان است و دیگر نیاز به فوت کردن بادکنک ندارید. در مدل های برقی این محصول تلمبه بادکنک به وسیله انرژی برق تامین می‌شود و دیگر نیازی به نیروی انسانی و فشارهای فیزیکی نمی باشد.

مدل های دستی این محصول  مشخصا  قیمت‌های بسیار پایین تری دارند و از ساختار بسیار ساده تری برخوردار می باشند و برای باد کردن بادکنک نیاز به نیروی انسانی دارند.

 

تلمبه برقی استخر بادی:

تلمبه برقی استخر بادی یا پمپ بادی، با استفاده از جریان الکتریسیته و برق کار می‌کند و دارای قیمت بیشتری می باشد.‌ این محصول از حجم بزرگی برخوردار است و می‌تواند در عرض چند دقیقه استخر های بادی را به خوبی پر باد کند. در هنگام استفاده از این گونه محصولات دیگر نیازی به نیروی انسانی و فشارهای انرژی انسانی وجود ندارد. همانطور که می دانیم این گونه محصولات با استفاده از برق تامین می‌شوند و بدون استفاده از برق کار نمی کنند.

تلمبه برقی استخر‌بادی همچنین دارای بدنه ی قوی می باشد و از یک مخزن بسیار بزرگ تشکیل شده است. با استفاده از تلمبه برقی استخر بادی می‌توانید تمام محصولات بادی را باد کنید. بهترین محصولات همچنین در مدل های مختلف و در سایز های گوناگون تولید شده اند. در مورد تلمبه برقی استخر بادی  می توان گفت که  در بازار  به صورت برقی و شارژی و فندکی نیز وجود دارند.

 

تلمبه خودرو برقی:

تلمبه خودرو برقی یا کمپرسور برقی دارای وزن کمی می باشند، این محصول با استفاده از برق کار می کند و به همین دلیل نیاز به نیروی انسانی ندارد همچنین از مزیتهای مهم است می‌توان به بدون صدا بودن آن شرکت کرد، این تلمبه خودرو برقی برای باد کردن لاستیک های ماشین مورد استفاده قرار می گیرند. این تلمبه ها دارای بدنه قوی باشند و از عمر مفید بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین به علت سبک وزن بودن آن قابلیت جابجایی به مکان های مختلف را دارند.

 

انواع دیگر تلمبه های موجود در بازار را نام می بریم و توضیح می دهیم؛

 

تلمبه فندکی ماشین:

تلمبه فندکی ماشین از سایز بسیار کوچک و مناسبی برخوردار است و به صورت فندکی می باشند. این محصول به این دلیل به آن  فندکی می‌گویند که به درگاه فندکی ماشین متصل می شود و با استفاده از درگاه فندکی خودرو کار می کند. تلمبه های فندکی برای باد کردن چرخ  قایق ها و چرخ دوچرخه و همچنین چرخ های ماشین ها و  حتی برای باد کردن  تشک ها استفاده می شوند. این محصولات دارای یک صفحه نمایش می باشند که مقدار به خروجی هوا را نشان می دهند. این محصولات دارای چراغ نیز می باشند. همچنین در مورد این محصولات می‌توان گفت که از قابلیت وصل شدن به برق های شهری نیز برخوردار هستند و کارکردی بسیار عالی دارند. اینگونه محصولات بسیار مقاوم هستند و از عمر طولانی خوبی برخوردار می باشند.

 

تلمبه تفنگ پی سی پی:

تلمبه تفنگ پی سی پی دارای ساختاری بسیار ساده است، این محصول از قیمتی بسیار ارزان می باشد و از ارزان ترین مدل های موجود در بازار می باشد. این محصول همچنین دارای یک سیلندر و پیستون می باشد. این محصول دارای ساختاری متناسب است و دارای ویژگی های مخصوص خود می باشد. این محصول دارای وزنی سبک است و می توانید آن را به مکان های مختلف به راحتی انتقال دهید. از مناسب ترین ویژگی این محصول عدم نیاز به برق شهری می باشد. همچنین دارای ساختاری مقاوم این و از عمر طولانی نسبتا خوبی برخوردار می باشد.

 

تلمبه باد دستی خودرو:

این محصول ساختاری ساده دارد و برای  کارکردن نیاز مبرمی به نیروی انسانی و نیروی انسان ها دارد. این محصول برای باد کردن لاستیک های ماشین به کار می رود و دارای بدنه ای بسیار قوی می باشد. این محصول دارای قدرت بالایی است و به وسیله ی برق کار نمی کند. این محصول دارای یک شلنگ می باشد که به لاستیک ماشین وصل می شود. استفاده از این گونه محصولات بسیار آسان می باشد و با استفاده از عضله ی  پا می توانید آن را باد کنید.

 

تلمبه صندلی بادی ، نیز به صورت دستی می باشد و برای باد کردن صندلی های بادی به کار می رود. این محصول همچنین دارای یک مخزن می باشد و به وسیله‌ی نیروی دست انسان ها کار می کند.

 

تلمبه باد شیائومی:

این محصول دارای حجمی بسیار کم و وزنی سبک می باشد. این تلمبه باد دارای قدرت بسیار خوبی است و در جیب جا می شود. تلمبه باد شیائومی همچنین برای باد کردن انواع چرخ ها به کار می رود و با باطری کار می کند. از بزرگترین مزایای آن قابل حمل بودن می باشد. به علت وزن کم و حجم مناسبی که دارد به راحتی می توانید  آن را حمل کنید. این محصول دارای ساختاری بسیار پیشرفته است و از یک نمایشگر برخوردار می باشد.

این محصول در مقابل قیمت بالایی دارد و در مقابل دیگر تلمبه ها گران قیمت می باشد.

 

با سرچ  جمله های زیر در گوگل می توانید آن ها را پیدا کنید و قیمت  این محصولات مورد نیاز را استعلام کنید.

تلمبه پدالی قیمت و قیمت تلمبه برقی و قیمت تلمبه پمپ بنزین و قیمت تلمبه بادکنک وقیمت تلمبه پایی خودرو

قیمت تلمبه دستی ارزان و تلمبه سریع نی نی سایت

 

این محصولات را می توانید از سایت های داخلی مانند دیجی کالا و نی نی سایت نیز مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن