خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک جا اسکاجی ارزان قیمت

جا اسکاجی چیست؟ جا اسکاجی را از کجا بخریم؟ جا اسکاجی درانواع مدل های دوطرفه، فانتزی، عروسکی، سرامیکی، فانتزی، استیل، دست ساز، دیواری، کشویی، روی سینک، هوم کت به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک جا اسکاجی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

جا اسکاچی مدل 9314

جنس
پلاستیک
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
سایر توضیحات
ابعاد باکس پلاستیکی : 17.5 x 14 x 7.5

جا اسکاجی چیست؟

جا اسکاجی وسیله ای است که برای نگهداری اسکاج در محیط آشپزخانه طراحی شده است تا بتواند اسکاج را از آلودگی و میکروب دور نگه دارد و ظاهر آشپزخانه را منظم و مرتب کند.

امروزه تولید کنندگان جا اسکاجی زیبا  را در انواع مدل ها و طرح های متفاوتی تولید کرده‌اند که این موضوع باعث شده تا خریداران در هنگام خرید دایره انتخاب گسترده‌ تری پیش رو داشته باشند.

مقاله پیشنهادی: رنده دستی خارجی

جا اسکاجی از نظر جنس به چند دسته تقسیم بندی می شود مانند: جا اسکاچی سیلیکونی، جا اسکاچی سرامیکی، جا اسکاجی استیل، جا اسکاجی چوبی.

جا اسکاچی سناتور مدل JS-105534

فرم
چند ضلعی
تعداد
دو عدد
سایر توضیحات
ساخته شده از آهن با آبکاری نیکل

علاوه براین اقدام به تولید محصولی کرده اند که ترکیبی از جای مایع و اسکاج است به آن جا مایع ظرفشویی و اسکاچ می گویند.

حال با ما همراه باشید تا درباره مشخصات این محصولات مطالبی را ارائه دهیم.

جا اسکاجی سیلیکونی: این نوع جا اسکاچی از جنس پلاستیک فشرده تولید شده است، رنگ بندی جا اسکاجی سیلیکون بسیار زیاد است، جا اسکاجی سیلیکونی قابلیت شستشو دارد و رنگ آن ثابت است و با شستشو از بین می رود و یکی از مزایای آن می‌تواند قیمت مقرون به صرفه اش باشد. جا اسکاجی سیلیکونی در طرح های متفاوتی تولید شده است که یکی از آن جا اسکاجی خورجینی می باشد.

مقاله پیشنهادی: صافی چای پلاستیکی

جا اسکاچی دیاموند مدل الماس کد 35

جنس
پلاستیک
فرم
چند ضلعی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
22x20x5 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
100 گرم

جا اسکاجی سرامیکی: یکی از لوکس و جا اسکاجی هایی که تا به حال تولید شده است، جا اسکاجی سرامیکی می باشد، این محصول از جنس سرامیک تولید شده و مقاومت بسیار بالایی دارد و علاوه بر آن به دلیل ظاهر زیبا و شیکی که دارد می‌تواند باعث زیبایی دکوراسیون آشپزخانه تان شود. بعضی از این جا اسکاجی های سرامیکی به گونه ای طراحی شده اند که شما با خرید یک محصول در حقیقت دو محصول خریداری می‌کنید، زیرا اینگونه جا اسکاجی ها دارای پمپ مایع ظرفشویی و جای اسکاچ هستند، در حقیقت پمپ مایع ظرفشویی به جا اسکاجی متصل است. شما عزیزان می توانید با خرید این محصول از آن به عنوان جا مایع  دستشویی و جا صابونی استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: جا ادویه ای شیک و ارزان پلاستیکی

مورد بعدی جا اسکاجی استیل است، این محصول به دلیل اینکه از جنس استیل تولید شده است، مقاومت بالایی دارد و استیل آبکاری شده می باشد، یعنی ضد زنگ می باشد،  جا اسکاجی استیل به صورت آویز هم تولید شده است  که به آن جا اسکاچی اویزی می گویند، اما  یکی از زیباترین طرح آن جا اسکاجی کالسکه می باشد. البته باید این موضوع را عرض کنیم که جا اسکاجی استیل به صورت روکش دار هم تولید شده است. این روکش ها به رنگ سفید و مشکی می باشند. در خرید جا اسکاجی فلزی توجه کنید یا روکش دار باشد و یا جنسش ضد زنگ باشد.

جا اسکاچی مدل AR04

فرم
مربعی
تعداد
یک عدد

البته این موضوع هم واجب است که بگوییم جا اسکاجی ها  در طرح های متفاوتی تولید شده اند و طرح های آن شامل: جا اسکاجی فانتزی، جا اسکاجی عروسکی، جا اسکاجی کشویی، جا اسکاچی پمپی، جا اسکاچی طرح چرخ خرید،  دیواری،  دوقلو و جا اسکاجی دو طبقه، جا اسکاچی طرح قو و طرح عروس ، جا اسکاجی فانتزی سرآشپز. و بر اساس سایز به چند دسته ی جا اسکاجی تک و جا اسکاجی دو طبقه.

مقاله پیشنهادی: جعبه ابزار باکیفیت

جا اسکاجی طرح قو و جا اسکاجی عروس و عروسکی و جا اسکاجی سرآشپز از جمله جا اسکاجی های فانتزی از جنس سیلیکونی هستند، این نوع جا اسکاجی برای بانوان فانتزی پسند تولید شده است و می تواند محیط آشپزخانه را زیبا و فانتزی کند. برای خرید جا اسکاجی فانتزی به کیفیت آن توجه کنید.

جا اسکاچی مدل HW8072

ابعاد
14x7x3 سانتی‌متر
وزن
50 گرم
جنس
پلاستیک
ابعاد بسته‌بندی
14x7x3 سانتی‌متر

جا اسکاجی طرح چرخ خرید، یکی از طرح های جا اسکاجی جدید می باشد که در جنس استیل ضد زنگ تولید شده است.

جا اسکاجی پمپی تولید شده است تا باعث سهولت در انجام شستن ظروف شود، این جا اسکاجی ها دارای یک مخزن شفاف هستند، این مخزن برای مایع ظرفشویی طراحی شده است.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک فرمژه

به این صورت که مایع ظرفشویی را در مخزن

می ریزید و در درب مخزن پمپی طراحی شده است که اسکاج را بر آن فشار دهید، مایع از پمپ بالا می آید و سطح اسکاج را مایعی می کند، روی درب مخزن یک جا برای نگهداری اسکاج طراحی شده است که می توانید اشکاج خود را در آن جای تعبیه شده نگهداری کنید، به همین صورت باعث سهولت در شستن ظروف می شود و جا اسکاجی دوقلو همان جا اسکاجی های سیلیکونی به هم متصل هستند.

جا اسکاچی مدل J_555

فرم
چند ضلعی
تعداد
یک عدد
سایر توضیحات
جنس از فلز میباشد

بهترین برند های جا اسکاچی کدام اند؟

برند های زیادی اقدام به تولید جا اسکاجی در طرح های متفاوتی کرده اند، با ما همراه باشید تا در ادامه درباره ی برند های داخلی جا اسکاجی و مشخصات آن ها مطالبی را بیان کنیم. این مطالب کمک می کند تا در حین خرید اطلاعات کاملی از محصول داشته باشید و یا به نوعی راهنمای خرید هستند.

برند های داخلی شامل: جا اسکاجی هومر، جا اسکاجی مانترا، جا اسکاجی کنتراست ،پلوتون ، هوم کت، لیمون  جا اسکاجی ایکیا،جا اسکاچی وسط سینکی شایگان، تتیس، تایلندی و جا اسکاچی تامای.

مقاله پیشنهادی: شلوار وایت استریت چیست

حال در مورد جا اسکاجی هومر مطالبی را ارائه می دهیم:

این نوع جا اسکاجی از جنس جا اسکاجی های ژله ای به حساب می آید و جنسش خشک و شکننده نیست، استحکام خوبی دارد و جا اسکاجی چند کاره می باشد. این جا اسکاجی به صورت دوقلو تک و آویز دار تولید شده است.

جا اسکاچی مدل AS 106

جنس
پلاستیک
فرم
چند ضلعی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
13x15x15 سانتی‌متر

جا اسکاجی مانترا از جنس سیلیکون می باشد، تنوع رنگ بندی این برند بسیار زیاد است، این محصول دارای بله هایی می باشد که  قابلیت نصب دارد. می توانید از این جا اسکاجی به عنوان نگهدارنده ی صابون هم استفاده کنید.

برند دیگر جا اسکاجی کنتراست می باشد که از جنس سرامیک تولید شده است، اینگونه محصولات در طرح های سلطنتی تولید شده اند و بسیار زیبا هستند و برای آشپزخانه های شیک و لوس بسیار مناسب است. جا اسکاجی کنتراست از نوع جا اسکاجی های پمپی به شمار می آید. به همین دلیل شما می توانید این محصولات را در سرویس بهداشتی به عنوان جای صابون و مایع دستشویی هم استفاده کنید.

جا اسکاجی پلوتون از جنس فلز می باشد، این‌ محصول استیل است و به صورت سبدی و یا حصیری و آویز تولید شده است. اینگونه محصولات جای نگهداری از دستکش هم دارند.

جا اسکاچی دومان مدل dr1008

جنس
پلاستیک
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
17x6x6 سانتی‌متر

جا اسکاچی هوم‌کت از جمله جا اسکاجی های وکیومی می باشد. این محصولات از جنس سیلیکون تولید شده اند و زمانی که شما پلاستیک وکیومی آن را مرطوب کنید به راحتی به دیوار می چسبد و به زودی از دیوار کنده نمی شود. به این صورت است که دیگر به  کاشی های آشپزخانه شما آسیبی نمی رساند و زمانی که از آن خسته شدید می توانید به راحتی آن را از روی دیوار جدا کنید.

جا اسکاجی لیمون هم مشخصاتش مانند برند هوم کت می باشد.

جا اسکاجی تامای همان جا اسکاجی های فانتزی هستند، این برند اقدام به تولید جا اسکاجی عروس کرده است که برای نوعروسان بسیار مناسب می باشد، علاوه بر این  قابلیت شستشو دارد و از جنس سیلیکون تولید شده است. مورد بعدی جا اسکاجی تتیس است که از جنس فلزی می باشد این محصول به رنگ طلایی بسیار زیبایی تولید شده است و از طریق پیچ  به دیوار نصب می شود به همین دلیل در بسته‌ بندی آن پیچ و رولپلاک برای نصب دیوار قرار دارد. از این محصول می‌توان هم در محیط سرویس بهداشتی و هم در آشپزخانه مورد استفاده قرار داد، زیرا ضد زنگ هستند.

جا اسکاچی مدل مهرسا کد 1450

جنس
پلاستیک
فرم
دایره
تعداد
یک عدد

تا اینجا در مورد برند های معروف جا اسکاجی در کشور گفتیم، به همین علت خرید را برای شما عزیزان راحت کرده اید.

____________________________________________________________________

علاوه بر این ها نوع دیگری از جا اسکاجی وجود دارد که به آن جا اسکاجی همه کاره می گویند، این مدل جا اسکاجی ها به صورت آویز هستند، به همین علت کاربرد زیادی دارد مثلا، علاوه بر اینکه به عنوان جا اسکاجی مورد استفاده قرار می دهید می توانید از آن به عنوان جا کلیدی، جای نگهداری گوشی در هنگام شارژ و یا جای صابون و ژیلت و فوم های شستشو در سرویس بهداشتی  استفاده کنید.

یکی از زیبا ترین جا اسکاجی ها، جا اسکاجی های فانتزی سرامیکی هستند، این محصولات در طرح های خرگوش و خانه تولید شده اند.

جا اسکاچی بلمینی مدل T-102

ابعاد
20x13x12 سانتی‌متر
وزن
200 گرم
جنس
پلاستیک
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد

چگونه جا اسکاجی بخریم

این سوالی است که اکثر افراد برای خرید این‌ محصولات جویا می شوند، شما عزیزان می توانید این محصولات را یا به صورت حضوری و یا به صورت غیر حضوری خریداری کنید، اینگونه محصولات در سایت دیجی کالا موجود هستند. به همین دلیل کافی است شما با سرچ جمله ی جا اسکاجی سرامیکی دیجی کالا و یا با جستجوی جا اسکاجی عروسکی دیجی کالا و یا جا اسکاجی دیجی کالا این محصولات را مشاهده کنید و با دیدن مشخصات آن و عکس های آن، اینگونه محصولات را  به راحتی خریداری کنید. شما عزیزان می توانید ترکیب این محصولات را مانند: جا قاشقی و جا اسکاجی و جا ریکایی و جا اسکاجی را از این سایت خریداری کنید، با این کار با یک تیر دو نشان زده اید، یعنی در واقع پول یک محصول را داده اید اما دو محصول دریافت می کنید.

جا اسکاچی مدل LP874

ابعاد
15x5x15 سانتی‌متر
وزن
205 گرم
جنس
پلاستیک
فرم
مستطیل
تعداد
یک عدد

ساخت جا اسکاجی با وسایل دور ریختنی

برای انجام این کار باید ظروف پلاستیکی مانند ظرف جای مواد شوینده را بر اساس مدل دلخواه خود به یک اندازه  به شکل اریب برش بزنید، شما می توانید با استفاده از جای سیلیکونی وایتکس برای خود جا اسکاجی دوقلو و یا جا اسکاجی خورجینی تولید کنید. زمانی که جا اسکاجی خانگی درست کردید، می توانید برای چسباندن جا اسکاجی با استفاده از چسبونک های پستونکی و یا وکیوم این محصولات را به دیوار آشپزخانه و یا به سینک ظرفشویی بچسبانید. حتی می توانید جا اسکاجی با قوطی شامپو و یا جا اسکاجی با بطری نوشابه تولید کنید، به همین سادگی می توانید بدون هیچ هزینه ای به تولید جا اسکاجی رایگان بپرازید. به این نوع جا اسکاجی ها  که در درون سینک قرار می گیرند، جا اسکاجی داخل سینکی می گویند.

اگر امکان خرید جا اسکاجی به هر دلیلی ندارید می توانید به همین سادگی در خانه اقدام به تولید جا اسکاجی کنید.

جااسکاچی کد 0097

فرم
دایره
تعداد
یک عدد

روش چسباندن جا اسکاجی به دیوار

اگر جا اسکاجی شما وکیومی بود که کارتان بسیار آسان است، زیرا می توانید با مرطوب کردن وکیوم به آسانی بدون اینکه دیوار آشپزخانه تان زخم شود، جا اسکاجی را بچسبانید، اما اگر جا اسکاجی تان پیچی بود باید با استفاده از دستگاه دلر دیوار خود را  در نقطه ی معین سوراخ کنید و بعد رول پلاک را درون سوراخ بگذارید، اصولا باید کمی رول پلاک را فشار دهید تا کاملا درون سوراخ برود و بعد جا اسکاجی را روی سوراخ قرار دهید و بعد از آن پیج را درونش بگذارید و بعد با استفاده از پیچ گوشتی پیج را بچرخانید تا کاملا وارد رولپلاک رود و جا اسکاجی تان ثابت شود، اما بعضی از جا اسکاجی ها آویزی هستند و دیگر نیاز به این مراحل ندارند، می توانید در هر جا که خواستید آن را بیاویزید، بعضی افراد جا اسکاجی شان را به دور گردنه ی شیر آویزان می کنند، زیرا علاقه ای ندارند تا جا اسکاجی شان دیده شود، در این صورت جا اسکاجی درون سینک قرار می گیرند.

جااسکاچی مدل DM-1

جنس
پلاستیک
تعداد
یک عدد
فرم
مستطیلی

جااسکاچی تتیس مدل DH-01

جنس
استیل ضدزنگ
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
3 × 9 × 13 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
90 گرم
سایر توضیحات
مناسب برای صابون، اسکاچ، سیم ظرفشویی
مقاوم در برابر رطوبت
قابلیت نصب به دیوار
نصب آسان
شامل دو عدد پیچ،دو عدد رول پلاک
دارای وزن مناسب
مناسب برای استفاده در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام
طراحی ساده و در عین حال زیبا و چشم نواز

جااسکاچی مدل ایکس

فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
28x20x13 سانتی‌متر

جا اسکاچی و جااسکاچی هومر مدل 004

جنس
سیلیکون
فرم
مربعی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
23*10*5 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
90 گرم
سایر توضیحات
مناسب برای قرار دادن صابون ، شامپو ، لیف و حتی موبایل

جااسکاچی آسمان کد 110GH

جنس
استیل ضدزنگ
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
10*10*4 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
150 گرم
سایر توضیحات
_استفاده از بهترین مواد اولیه که به هیچ عنوان احتمال زنگ زدگی در آن وجود ندارد.
_این محصول دارای یک عدد اسکاچ نیز می باشد.
_در این محصول با توجه به داشتن دو عدد بادکش نیاز به سوراخ کردن دیوار نمی باشد.همچنین این محصول قابلیت وصل شدن به دیواره درون سینک را نیز دارد.

جا اسکاچی مدل تخت خواب

جنس
اسفنج
فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد
ابعاد بسته‌بندی
11×8×6 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
80 گرم
سایر توضیحات
به همراه 1 عدد اسکاچ در بسته

جا اسکاچی مدل bskt75

فرم
مستطیلی
تعداد
یک عدد

جا اسکاچی آهنین کد 6671

فرم
چند ضلعی
تعداد
یک عدد
سایر توضیحات
-دارای آبگیر
-دارای آویز
-رنگبندی زیبا
-سبک و مقاوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن