خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک جا دستمالی ارزان قیمت

جا دستمالی چیست؟ جا دستمالی را از کجا بخریم؟ جا دستمالی در انواع مدل های رومیزی، دیواری، خاتم کاری، پلاستیکی، فانتزی، فلزی، بافتنی، کریستال، اتوماتیک، چوبی به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک جا دستمالی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

جا دستمالی چیست ؟

جا دستمال نوعی  محصول و نگهدارنده ی دستمال کاغذی می باشد. این محصولات برای نگهداری بهداشتی از دستمال کاغذی تولید شده است. هدف از  تولید این محصولات نگه داری از دستمال کاغذی می باشد.

مقاله پیشنهادی: بست کمربندی پلاستیکی

دستمال کاغذی محصولی بسیار  مهم می باشد که با سلامتی انسان و پوست انسان در ارتباط می باشد به همین منظور باید کاملا بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

البته این محصولات جنبه ی تزیینی نیز دارند و در شکل های گوناگون طراحی می شوند‌.

اکثر افراد برای استفاده ازاین  محصولات قبل از جنبه ی  بهداشتی به جنبه ی زیبایی و دکوری آن توجه می کنند.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک کفش اسکیت

جعبه ی دستمال کاغذی در شکل های مختلف با استفاده از مواد و متریال های گوناگون تولید می شود . انواع جا دستمالی به قرار زیر می باشد.‌جا دستمالی رولی ،جا دستمالی رومیزی ، جا دستمالی خودرو ، جا دستمالی آشپزخانه ، جا دستمالی اداری ، جا دستمال کاغذی دیواری وغیره .

ما در این مطلب به توضیح هر کدام از این محصولات می پردازیم .

مقاله پیشنهادی: اسفند سوز

جا دستمالی رولی :

از جا دستمالی  رولی با جنس های مختلف تولید می شود. این محصولات با استفاده از جنس های مختلفی تولید می شود. این نوع  کا دستمالی با جنس های چون  استیل و مس و‌برنز و پلاستیک تولید می شوند. جا دستمالی رولی دارای محفظه ای می باشد که دستمال کاغذی رولی درون آن قرار می گیرد. این حال دستمالی ، سطح روی دستمال کاغذی را کاملا پوشش می دهد و مانع از نشستن آلودگی ها به سطح دستمال کاغذی می شود. این محصول همچنین  برای دستما کاغذی  های رولی کاربرد. دارد از این محصول برای سرویس های بهداشتی در خانه ها و مکان های عمومی و رستوران ها و هتل ها و کافه ها و غیره استفاده می کنند.

این نوع جا دستمالی برای مکان های عمومی بسیار مناسب می باشد ، زیرا در این مکان ها رفت و آمد زیاد می باشد و باعث نشستن آلودگی بر روی دستمال کاغذی می شود و لذا لازم است تا این  جا دستمالی ها برای اینگونه دستمال کاغذی که بدون بسته بندی می باشند استفاده شوند.

مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید کیبورد موسیقی

جا دستمالی خودرو :

جا دستمالی خودرو مخصوص خودرو می باشد.

استفاده از دستمال کاغذی در خودرو کمی سخت  و دشوار است چرا که خودرو ماشین دائم در حال حرکت می باشد و باعث و حرکت ماشین باعث  افتادن و جا به جا شدن دستمال کاغذی می شود. در گاهی موارد ممکن است دستمال کاغذی آلوده شود، لذا لازم است برای جلوگیری از افتادن و آلوده شدن  دستمال کاغذی، جا دستمالی خودرو را خریداری کنید. جا دستمالی خودرو  کاملا استاندارد تولید شده است. این محصول دربی کشویی دارد و می توانید در هنگام نیاز به آسانی درب آن را به سمت بالا  کشیدن و باز کنید. در پشت این  محصول ، استندی وجود دارد که باعث چسبیدن به نقاط مختلف خودرو از جمله  سایبان خودرو می شود.  از مزایای مهم این محصولات ، چسبنده بودن آنها می باشد ، این محصولات به راحتی به داخل خودرو چسبیده و فضای زیادی را مورد اشغال قرار نمی دهد. همچنین این محصول در قیمت های می چسبد  که غیر قابل استفاده می باشند و لذا اشغال آن قسمت از ماشین باعث ایجاد مزاحمت نمی شود. این جا دستمالی ها در رنک بندی های گوناگون وجود دارند. این محصولات را می توانید به راحتی استفاده کنید بدون اینکه نیاز مند هم و یا راست شدن باشید چرا که این محصول در روی سایه بانی و یا افتادب گیر ماشین قابلیت نصب دارد  و به راحتی با بلند کردن دست می توانید از آن استفاده کنید. گذاشتن دستمال کاغذی در داشبورد ماشین عامل خطرات زیادی مانند تصادفات رانندگی می باشد.  این محصولات کاملا ثابت می باشند و به  آفتاب گیر اتوموبیل وصل می شوند و هنگام حرکت و بالا پایین شدن بدنه ی خودرو ،  جا دستمالی حرکت نمی کند و ثابت می ماند. جنس این محصول اغلب از پلاستیک فشرده می باشد و به  شیشه جلوی ماشین صدمه وارد نمی کند. از ویژگی های بسیار جالب این محصول می توان به قابلیت استفاده آنها برای انواع سایه بانی های خودرو ها اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی: انواع گردو شکن

جا دستمالی رو میزی :

جا دستمالی رومیزی برای استفاده شدن و تعبیه شده بر روی میز طراحی شده اند.  این جا  دستمالی ها اغلب از جنس فلز و استیل می باشند و ضد زنگ هستند. این محصولات قابلیت شست و شو دارند و ظاهری بسیار جذاب و زیبا به ظاهر خانه ها می دهند. جا دستمالی رو میزی به صورت ساده و فانتزی تولید شده اند. این جا دستمالی ها کاملا ایستاده و استند می باشند و بر روی سطح میز می ایستند. جا دستمالی ها برای تزیین میز ها به کار می روند و کاملا استاندارد تولید شده اند. از آنجا که امروزه طراحی و دکوراسیون در خانه ها اهمیت ویژه ای دارند، این گونه محصولات کاملا مورد توجه قرار گرفته اند .  این محصولات به صورت گرد و استوانه ای نیز تولید می شوند. جا دستمالی های رو میزی همچنین با توجه به نوع بسته بندی دستمال کاغذی به صورت جعبه ای نیز وجود دارند. این محصولات برای انواع  دستمال کاغذی های رولی و دستمال کاغذی های جعبه ای تهیه و تولید شده اند.

این گونه جا دستمال کاغذی ها برای دستمال کاغذی های رولی ، دارای یک صحفه ی بزرگ می باشد که دارای استوانه ای وسط آن است. دستمال کاغذی رولی سایز بزرگ وسط این صحفه قرار می‌گیرد و به صورت استند بر روی میز می ایستد.

مقاله پیشنهادی: قیمت فلوت لاکوتا

جا دستمالی دیواری :

این محصولات کاملا بر روی دیوار. متصل می شوند ، از مزایای این گونه جا دستمالی ها می توان به کم جا بودن و نداشتن نیاز به فضای زیاد اشاره کرد. این محصولات به دلیل اینکه بر روی دیوار نصب می شوند، جای کمی اشغال می کنند و همچنین ظاهری شیک به  دیوار و محیط خانه می دهند.

_____________________________

 

جا دستمالی  ها با توجه به نوع جنس به چندین دسته تقسیم می شوند.

جا دستمالی نمدی ، جا دستمالی تریکو ،جا دستمالی برنز

جا دستمالی برنجی، جا دستمالی بافتنی ،جا دستمالی با پارچه ، جا دستمالی پی وی سی ، جا دستمال پلاستیکی  و غیره از انواع جا دستمالی ها می باشند.

 

جا دستمالی نمدی : این نوع جا دستمالی با استفاده از نمد ساخته می شود. نمد نوعی پارچه می باشد که با الیاف‌ های طبیعی ساخته شده است. این محصول دارای رنگ بندی بسیار متنوع می باشد به همین دلیل جا دستمالی های که تولید می شوند دارای رنگ های متنوع و گوناگون می باشند. این نوع  پارچه ها اغلب برای ساخت جا دستمالی های جعبه ای رو میزی استفاده می شوند.

جا دستمالی نمدی،  قابل شست شو می باشد و دارای عمری طولانی است. این گونه جا دستمالی ها از قیمت کم تری برخوردار می باشند.

 

جا دستمالی تریکو:

این محصول دستباف می باشد و یا استفاده از الیاف های تریکو تولید شده است‌. جا دستمالی تریکو نیز قیمتی مقرون به صرفه دارد و اغلب برای تولید جا دستمالی های جعبه ای  رو میزی استفاده می شوند.

 

جا دستمالی پلاستیکی :

 

پلاستیک از مهم ترین متریال ها می باشد. از این متریال برای ساخت انواع جا دستمالی ها استفاده می کنند. اغلب

جا دستمالی های خودرو و جا دستمالی های رومیزی و رولی از این نوع جنس ساخته می شوند.

 

جا دستمالی پی وی سی :

از دیگر مواد به کار گرفته شده در تولید این گونه محصولات پی وی سی می باشد. این محصول اغلب رنگی سفید دارد. از این جنس برای تولید انواع جا دستمالی های رو میزی های با طرح های فانتزی استفاده می کنند.

 

جا دستمالی برقی:

از جا دستمالی های بسیار پیشرفته است. این نوع  جا دستمالی با استفاده از برق کار می کند. این کا دستمالی ها با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری ها تولید شده اند و با سنسور کار می کنند. از این نوع جا دستمالی ها در مکان های عمومی و هتل ها و رستوران رها و کافه ها و فرودگاه ها و غیره استفاده می کنند. این گونه محصولات سنسور دار هستند و یا حس کردن دست ، دستمال کاغذی را به بیرون از دهانه ی خود هدایت می کند.‌جا دستمالی اتوماتیک، دارای مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در دستمال می باشد. این گونه محصولات دارای چشم الکترونیکی یا همان سنسور  هستند و دستمال ها را به شیوه بهداشتی نگه داری می کنند.

 

این محصولات در برند های بسیار معتبر مانند ، جا دستمالی ارگانایز  ، جا دستمالی اطلس ، جا دستمالی ایزی پک  و غیره تولید شده اند.

 

خرید این محصولات از طریق سایت های مختلف و وبسایت های داخلی مانند دیجی کالا امکان پذیر می باشد و اگر علاقه به خرید آنلاین نداشته باشید می توانید  از طریق فروشگاه های آرائه دهنده ی این محصول اقدام به خرید آنها کنید.

 

 

جا دستمالی اتاق کودک ، از آنجا که دستمال کاغذی اتاق کودک باید کاملا بهداشتی باشد ، لذا باید در انتخاب بهترین جا دستمالی کوشا باشد و توجه کافی داشته باشید.

 

جا دستمالی باید چگونه باشد ؟

جا دستمالی در وهله ی اول باید متناسب با نوع دستمال کاغذی باشد و در وهله ی بعدی باید قابل شستشو ، ضد آب ، ضد زنگ ، مقاوم و مستحکم باشد.‌

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن