خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک جا پودری ارزان قیمت

جا پودری چیست؟ جا پودری را از کجا بخریم؟ جا پودری در انواع مدل های کشویی، طرح ماشین لباسشویی، فلزی، ابرسام، کابینتی، لیمون، پلاستیکی، قوطی، اسنوا، سامسونگ، ال جی، سافتلن، مرسه به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک جا پودری به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

جاپودری

جاپودری لباسشویی که اهمیت بالایی در کارکرد ماشین لباسشویی دارد، ابزاری بسیار حساس و مهم می باشد که باید در این مخزن بریزید تا ماشین لباسشویی بتواند به خوبی کار کند لذا به همین دلیل اهمیت جاپودری در ماشین لباسشویی بسیار بالا می باشد.

جاپودری ماشین لباسشویی یکی از بخش های مهم تمام لباسشویی های مدرن به شمار می رود در همه لباسشویی ها وجود دارد و اگر این قطعه خراب شود باید یدک آن را از بازار تهیه کنید، برای آسیب ندیدن به جاپودری ماشین لباسشویی باید طرز استفاده از اینکه پودری را بدانید، اصولا ماشین لباسشویی از سه قسمت مجزا و مهم تقسیم شده است که باید در آن قسمت پودرهای مایع ماشین لباسشویی را بتوانند به خوبی  بتواند به خوبی لباس ها را بشوید و آن ها را نرم و لطیف کند.

مقاله پیشنهادی: قیمت بست کمربندی 40 سانتی

جا پودر ماشین لباسشویی در انواع مختلف مانند جا پودری ماشین لباسشویی ال جی، جاپودری لباسشویی بوش، جاپودری ماشین لباسشویی بکو، پاکشوما، سامسونگ، هایسنس وغیره .

در بازار برندهای مختلفی از جمله لیمون، رزمن، ابرسام، اشکان، ایده آل، سافتلن، صنعت سازان، لایف، هوم کت و غیره دست به عرضه جا پودری زده اند که البته باید بگوییم  که این جاپودری ها بسیار با کیفیت می باشند، لذا با ما همراه باشید تا انواع جا پودری ایران و خارجی را به شما معرفی کنیم زیرا این جا پودری ها بسیار با کیفیت هستند.

جاپودری لیمون یکی از جا پودر ها است که توسط شرکت ایرانی تولید شده است، این جا پودری بسیار مقاوم و مستحکم می باشد که دارای مخزن بزرگی است و علاوه بر مخزن بزرگ آن، دارای یک دسته بزرگ در بغل می باشد، این جا پودری از پلاستیک تولید شده است که بدنه آن شفاف می باشد و به راحتی می تواند مقدار پودر لباسشویی در آن را مشاهده کنید،

این جا پودری ها مخصوص زمانی است که پودر ماشین لباسشویی یا پودر دستی خریده اید و نمی خواهید از جعبه پودر لباسشویی استفاده کنید، زیرا جعبه پودر لباسشویی امکان دارد پاره شود و پودر بر روی زمین بریزد و هدر برود، لذا در این زمان می توانید از جا پودری لیمون استفاده کنید تا پودر هدر نرود، این جا پودری پودر ها را به صورت خشک نگه می دارد و از ورود  رطوبت و آب یا باکتری به داخل پودر ها جلو گیری می کند.

مقاله پیشنهادی: خرید کفش اسکیت

جاپودری ماشین لباسشویی ال جی

جاپودری رزمن نوع دیگر از جا پودری ها می باشد، این جا پودری مانند جا پودری لیمون می باشد، اما طرح آن بسیار زیبا و جذاب است، زیرا از طرح های فانتزی و رنگی در طراحی آن ها استفاده شده است. جا پودری رزمن دارای یک سر کشویی می باشد که در هنگام استفاده از جا پودری باید سر آن را بکشید تا بتوانید پودر را استفاده کنید و در هنگام اتمام کار می توانید درب کشویی آن را ببندید تا رطوبت و آلودگی وارد ظرف پودر لباسشویی نشود و اگر ظرف بر عکس شد پودر ماشین لباسشویی بر روی زمین نریزد. این جا پودر قابل شستشو می باشد و از جنس با کیفیت پلاستیک تولید شده است.

جاپودری ابرسام:  ابرسام یک برنده معروف ایرانی است که به تولید محصولات خانگی می‌پردازد، جاپودری این برند در طراحی ویژه و خاصی طراحی شده است که ظاهر آن شبیه به ماشین لباسشویی می باشد، اینجا پودری دارای یک مخزن بسیار بزرگ است که از جنس پلاستیک بادوام و باکیفیت ساخته شده و با کیفیت می باشد، در قسمت پایین این جا پودری طرح لباسشویی یک مخزنی برای استفاده از پودر ماشین لباسشویی وجود دارد، که سبب می‌شود تا پودر ها بر روی زمین نریزد و آلوده نشود و البته این محصول از جنس پلاستیک فشرده شده و امکان نفوذ رطوبت در آن بسیار کم می باشد.

مقاله پیشنهادی: گشته سوز برقی

جاپودری اشکان دارای یک مخزن بسیار بزرگ و جادار است که بر روی آن درب وجود دارد که در آن دارای دو محفظه می باشد که می توانید پودر را از روی آن خارج کنید، این ‌جا پوری در رنگ بندی های روشن و تیره تولید شده است و طراحی آن بسیار منحصر به فرد می باشد.

جاپودری ایده آل از جنس مرغوب و مستحکم پلاستیک تولید شده است و ظاهر آن شبیه به جاپودری لیمون می باشد و بر روی آن در و دسته وجود دارد رنگ درب آن متفاوت می باشد اما بدنه آن از جنس پلاستیک شفاف است که به راحتی می توانید مقداری پودر لباسشویی را در روی آن مشاهده کنید.

مقاله پیشنهادی: ارگ اقساطی

جاپودری پرسیل

که بر روی آن لگو  پرسیل درج شده است برای یک محفظه بسیار بزرگ و دسته‌ای از جنس پلاستیک است، البته بدنه آن از جنس پلاستیک سفید می باشد که بر روی لوگو پرسیل طراحی شده است در بین محصول کشویی است که به راحتی می توانید با کشیدن کش و یا ن لباسشویی را خالی کنید.

مقاله پیشنهادی: قیمت گردو شکن

جاپودری سافتلن شبیه به یک ماشین لباس شویی است که دارای یک محفظه بسیار بزرگ می باشد قرار می‌گیرد

 

جاپودری فلزی جنس فلز تولید شده است و از جنس فلز تولید شده نشکن می باشد و دارای دسته و درب می باشد.

جاپودری زیباسازان نوع دیگر جا پودری های  ایرانی می باشد که در آن به صورت کشویی می باشد و دارای یک دسته پلاستیکی است.

جاپودری صنعت سازان یک برند معروف ایرانی می‌باشد که بسیار زیبا می باشد، که اینجا پودری به صورت درب دار و کشویی است و به دلیل دسته ای که دارد استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

جاپودری دیواری یک نوع جاپودری طرح ماشین لباسشویی است و  یا در طرح  ساده تولید شده است که بر روی دیوار نصب می شود تا به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جاپودری هوم کت ظاهر ساده ای دارد و درب دار می باشد، این جا پودری قابل شستشو می باشد و از پلاستیک فشرده تولید شده است.

مقاله پیشنهادی: خرید فلوت سرخپوستی

جاپودری لایف: اینجا پودری بسیار زیبا است و در رنگ‌های مختلف مانند صورتی و قهوه‌ای روشن تولید شده است بر روی درب آن دارای یک حفره می باشد که نیازی به باز کردن در ندارد.

جا پودری مرسه ظاهری شبیه به جا پودری مرسی دارد و بدنه آن از پلاستیک تولید شده است.

جاپودری مرسی در طرح لباسشویی می باشد این محصول مناسب است و در قسمت بالای پودری در وجود دارد و دارای یک عدد پیمانه بزرگ می‌باشد لذا این جا پودر رنگ های بسیار زیبا و شیکی تولید شده است.

 

درآوردن جا پودری ماشین لباسشویی

برای در آوردن جا پودر لباسشویی ابتدا باید جاپودری را به بیرون بکشید و در بغل جا پودری یک دکمه یا جسمی وجود دارد که باید آن را فشار دهید تا جاپودری از محفظه آن در بیاید.

انواع جا پودری ماشین لباسشویی

جاپودری لباسشویی حایر دارای دو محفظه می باشد که در آن باید دو نوع پودر ماشین لباسشویی را بریزید.

شستشوی جاپودری لباسشویی آزمایش بسیار آسان می باشد، لذا باید جا پودری را به آرامی در بیاورید و به سمت را با مواد شوینده و شستشو دهید تا در آنجا پودری پاک شود و در آخر جا پودری را با استفاده از دستمال خشک، رطوبت آن را بگیرید و جا پودری را  را درون محفظه مخصوص خود جایگذاری کنید.  شستشو جاپودری لباسشویی آبسال هم به همین راحتی می باشد.

البته نحوه شستشوی جاپودری ماشین لباسشویی ایندزیت و جاپودری لباسشویی زیرووات بر روی دفترچه  بروشور با راهنما ماشین لباسشویی آمده است و با ديدن راهنما به راحتی می تواند جا پودری را شستشو دهید.

جاپودری لباسشویی سپهر الکتریک دارای یک اهرم است که با زدن اهرم به راحتی در می آید، البته جاپودری سامسونگ هم به همین صورت می باشد.

درآوردن جا پودری لباسشویی ال جی

بسیاری از افراد در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی متوجه رسوب بستن جا پودری یا کشوی جا پودری ماشین لباسشویی می شوند، لذا سوال می کنند که چگونه جاپودری لباسشویی را در بیاوریم،  اگر لباسشویی ال جی را دارید و نمی دانید که باید چه جوری جاپودری یا محفوظی پودر آن را در بیاورید این مطلب را مطالعه کنید، ابتدا باید بر روی قسمت آبی رنگ پودری فشار دهید تا جاپودری در بیاید توجه کنید که این کار را به آرامی و آهستگی انجام دهید تا آسیبی نبیند و طریقه شستن جاپودری ماشین لباسشویی به این صورت است که  می توانید بعد از خارج کردن با استفاده از آب ولرم شستشو دهید می توانید با استفاده از شلنگ آب جا پودری را شستشو دهید.

شلنگ جا پودری به صورت مجزا هم به فروش می رسد.

قسمت های جاپودری لباسشویی

جاپودری ماشین لباسشویی دارای سه  محفظه است که در محفظه اول باید پودر ماشین لباسشویی برای شستن اولیه لباس را بریزید، در محفظه دوم جاپودری ماشین ظرفشویی باید پودر ماشین لباسشویی برای شستشوی کامل لباس را بریزید و در محفظه سوم جا پودری ماشین لباسشویی باید نرم کننده مناسب رخت و لباس را بریزید تا رخت و لباس ها نرم شوند. نحوه استفاده از جاپودری لباسشویی سامسونگ  و جاپودری ماشین لباسشویی دوو و دیگر ماشین لباسشویی ها هم به همین صورت می باشد.

 

جاپودری لباسشویی ال جی قابل شستشو می باشد و می توانید این جاپودری پلاستیکی را بشویید.

از آنجایی که جا پودری ها در ابعاد متنوع و مختلف تولید شده اند، لذا  قیمت جاپودری اشکان بسته به ضخامت و ابعاد آن متفاوت می باشد.

فروش جاپودری لباسشویی سامسونگ به صورت تکی در سایت های دیجی کالا و غیره انجام می شود.

از آنجایی که پودرهای ماشین لباسشویی یا پودر ماشین ظرفشویی در بسته‌بندی کارتونی و در تماس با آب ممکن است کارتون پودر لباسشویی پاره شود و بنابراین استفاده از جا پودری اهمیت دارد و خرید جا پودری مزیت زیادی دارد، که می توان به خیس نشدن و هدر نرفتن پودر ماشین لباسشویی اشاره کرد و البته جا پودری می تواند استفاده از این پودر ها را بسیار آسان تر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن