مادر و کودک

راهنمای خرید انواع مدل سرهمی نوزاد، جوراب دار و بدون جوراب، سرهمی مجلسی و راحتی، اسپرت و شیک ارزان قیمت

سرهمی جورابدار چیست؟ سرهمی جورابدار را از کجا بخریم؟ سرهمی جورابدار در انواع مدل های کلاه دار، نیوبرن، پاتر، کارترز، رامپر، دخترانه، پسرانه، سه تیکه، بادی، نوزادی به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک سرهمی جورابدار به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

برای نوزاد دلبندتان به دنبال خرید سیسمونی هستید و دقیق نمی دانید چه نوع لباسی می تواند برای نوزادتان مناسب باشد، لباس های نوزادی اغلب مشخص هستند، چند دست لباس نازک پیراهن شلوار، لباس سرهمی در چند نوع تابستانه، زمستانه، جورابدار، بدون جوراب، کلاهدار و بدون کلاه در انواع جنس های پنبه ای، نخی، بافتنی، مخمل و….

بنظر می آید نوزادان در لباس سرهمی احساس راحتی بیشتری می کنند هم در زمان خواب، و هم در زمان هایی که قرار است بیرون یا مهمانی بروید بهتر است برای نوزاد زیر شش ماه حتما از لباس های سرهمی استفاده کنید زیرا باعث می شود دمای بدن کودک ثابت و بدون تغییر بماند و سرما به بدن کوچک او نفوذ نکند.

سرهمی نوزادی آدمک مدل دیپلمات

سرهمی نوزادی آدمک مدل دیپلمات
جنس
نخ
طرح
طرح‌دار
استایل لباس
راسته
نوع فاق
متوسط
آستین
بلند

مقاله پیشنهادی: صندلی ماشین کودک

بهترین سرهمی نوزادی

منظور از سرهمی، لباس های یک تکه هستند که از قسمت گردن تا مچ پا را می پوشاند. البته مدل های متفاوتی دارند. این لباس ها سالها قبل توسط امریکایی ها طراحی شد و چتربازان از آن ها استفاده می کردند.

اما امروزه این لباس های خاص به صورت های مختلف وارد بازار مد شده اند و از لباس نوزادی تا انواع بچه گانه، پسرانه دخترانه زنانه وجود دارد که هر یک دارای ویژگی هایی است .

مقاله پیشنهادی: خرید کفش ونس فیک

این نوع لباس، یک لباس کاملا راحتی برای نوزاد و کودکان به شمار می آید. به خصوص برای نوزادان زیر سه تا شش ماه که بغل کردن آن ها کمی سخت است پوشاندن لباس سرهمی به آن ها باعث می شود راحت تر بتوان نوزاد را بغل کرد .

لباس های سرهمی نوزادن بسیار متنوع هستند هم از لحاظ نوع و طراحی و هم رنگ . به همین دللی مادران معمولا علاقه وافری به این نوع لباس برای نوزادشان هستند.

سرهمی نوزادی لوپیلو مدل IAN 334631

سرهمی نوزادی لوپیلو مدل IAN 334631
جنس
الیاف نخی
کتان
طرح
طرح‌دار
قد لباس
زیر مچ پا
استایل لباس
معمولی
نوع فاق
بلند

مقاله پیشنهادی: قیمت ادکلن کاپیتان بلک فیک

خرید سرهمی نوزاد یک انتخاب مناسب

لباس سرهمی برای نوزادان یک لباس مناسب است به دلالی مختلفی که در ادامه توضیح داده خواهد شد:

  • خواب راحت نوزاد

همانطور که می دانید نوزادان از بدو تولد تا حدودا یک سالگی، بیشتر زمان زندگی خود را در خواب می گذرانند.نوزادان زیر 4 ماه که حدود 20 الی 18 ساعت را در خواب می گذارنند، نوزاد چهارماهه تا یکساله چیزی حدود 12 تا 16 ساعت می خوابد. این ساعت که ساعت خواب نوزاد است باید برای نوزاد شرایط مناسبی داشته باشد به خصوص در ساعت های شب، نوزاد هم باید از لحاظ مکان خواب، دمای محیط، لباس و.. در نهایت آرامش و راحتی به سر ببرد.

 

مقاله پیشنهادی: بشقاب سفالی

پوشاندن یک لباس راحت به نوزاد مانند سرهمی باعث می شود نوزاد احساس راحتی بیشتر در حین خواب داشته باشد، و به دلیل جنس نرم و لطیف این نوع لباس ها پوست نوزاد نیز اذیت نشود.

اگر برای خواب نوزادتان به دنبال سرهمی هستند مدل های بدون تزئین و روبان وبند و زیپ و دکمه های بزرگ را انتخاب کنید و سعی کنید جنسی نرم و نخی با الیاف طبیعی داشته باشد.

سرهمی نوزادی آدمک مدل هاوایی کد 48240

سرهمی نوزادی آدمک مدل هاوایی کد 48240
جنس
پنبه
طرح
طرح‌دار
قد لباس
تا مچ پا
استایل لباس
معمولی
نوع فاق
متوسط

مقاله پیشنهادی: قیمت عینک سه بعدی

کاترز نخی جزو سرهمی هایی ست که می تواند برای خواب نوزاد قیمت مناسبی باشد که خوابی آرام و راحتی برای نوزادتان فراهم کند.

  • پیشگیری از سرماخوردگی نوزاد

نوزادان به شدت به هوای سرد حساس هستند و نباید در معرض هوای سرد قرار بگیرند. لباس نازک و کم و یا لباسی که به دلیل تکان خوردن های نوزاد باعث جابجا شدن لباس در تن نوزاد و یخ کردن او شود مناسب نیست. بهتر است برای داشتن دمای یکدست در بدن نوزاد لباسی به او بپوشانید که سرما به تن کوچکس نفوذ نکند و باعث سرماخوردگی نوزاد نشود.

مقاله پیشنهادی: قیمت جلا دهنده چوب

برای زمستان سعی کنید از سرهمی های فوتر یا پشمی برای نوزادتان استفاده کنید و در تابستان از سرهمی های نخی .

  • تعویض پوشک

نوزادان در چندماهه اول زندگی هرچند ساعت یکبار باید عوض شود. وقتی لباس نوزاد لباس نامناسبی باشد مدام مجبور هستید شلوار نوزاد را از پای او در بیاورید و بعد از عویض پوشک مجددا به او بپوشایند در صورتیکه با لباس های سرهمی اینکار تنها با باز و بسته کردن یک یا چند دکمه کوچک انجام می شود.

 

انواع سرهمی نوزاد

سرهمی های نوزادی با توجه به جنس، مدل و رنگ دارای انواع متنوعی هستند :

انواع سرهمی های جورابدار، بدون جوراب، زمستانه، تابستانه، کلاهدار، بدون کلاه، رامپر و… از انواع سرهمی هستند که دست مادران را برای انتخاب باز می گذارد.

سرهمی نوزادی بدون جوراب

این مدل سرهمی به عنوان لباس خواب کودک گزینه مناسبی است. معمولا دارای جنس های نخ پنبه و نرم و لطیفی هستند. از این نوع برای زمانی که نوزاد تازه راه افتاده نیز می توانید استفاده کنید.

این سرهمی به دللی نداشتن جوراب برای پوشاندن به نوزاد در فصل گرما و تابستان مناسب است که کودک خنک باشد و احساس گرمای زیاد نداشته باشد. انواع مدل های دخترانه، پسرانه و در رنگ های زیبا و ملیح وجود دارد.

سرهمی نوزادی لوپیلو مدل ابر و ستاره جوراب دار

سرهمی نوزادی لوپیلو مدل ابر و ستاره جوراب دار
جنس
مخمل
طرح
چاپ
قد لباس
زیر مچ پا
استایل لباس
آزاد
نوع فاق
بلند

سرهمی نوزادی جورابدار

این نوع سرهمی برای استفاده در فصل سرما بسیار مناسب است زیرا هیچ قسمت بازی ندارد که سرما به بدن نوزاد نفوذ کند. معمولا سرهمی ها در قسمت روی شانه و در قسمت پایین تنه نوزاد دارای دکمه های نازک و کوچک هستند که به راحتی بتوان آن را بر تن نوزاد کردو از تن نوزاد در آورد.

برای نوزدانی که هنوز راه نیفتادند بهتر است از سرهمی های جورابدار استفاده کنید. این لباس را برای میهمانی و گردش نیز می توانید به تن نوزادتان کنید.

سرهمی نوزادی کلاهدار

سرهمی های کلاهدار و جورابدار می تواند کل بدن نوزاد را بپوشاند و اجازه نمی دهد هیچگونه هوای سردی به بدن نوزاد نفوذ کند. بهتر است برای فصول سرما این نوع سرهمی برای نوزاد مناسب تر است.

رامپر

رامپر یک نوع سرهمی است که شلوارکی است این نوع برای کودکان در سنین بالای چهارماهگی و برای فصول گرما یک انتخاب بسیار مناسب است.

سرهمی نوزادی آدمک طرح اردک کد 02

سرهمی نوزادی آدمک طرح اردک کد 02
جنس
نخ
طرح
طرح‌دار
استایل لباس
راسته
نوع فاق
متوسط
آستین
بلند

رامپر دارای پاچه های کوتاه تری است و مدل شلوارک است. این مدل دارای تنوع بسیاری ست و برای مهمانی ها زیباست.

نکته نهایی :

فراموش نکنید که تهیه لباس برای نوزاد بسیار با اهمیت است. هم راحتی نوزاد در لباس، هم سلامت نوزاد از جمله عوامل مهمی است که که باید برای تهیه لباس نوزاد کوچکتان در نظر بگیرید.

جنس های نخی، پنبه ای، پشمی، فوتر ، دوروس جزو جنس هایی پیشنهادی برای لباس های نوزادی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن