خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت

سوزن نمد دوزی چیست؟ سوزن نمد دوزی را از کجا بخریم؟ مهم ترین ابزار برای انجام کار نمد دوزی داشتن سوزن نمد دوزی مناسب است. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

نمد دوزی یکی از هنر های ایرانی می‌ باشد که از سالیان بسیار دور این هنر در بین ایرانیان باقی مانده است و تا به کنون این هنر دستی در بین مردم ایرانی موجود می باشد.

سوزن نمد دوزی و لحاف دوزی مدل 5-3 بسته 5 عددی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت

تعداد بسیاری از خانم‌ ها هستند که در خانه خود اقدام به تولید محصولات مختلف از جمله: بافت شال و گردن و لباس های پاییزی و زمستانی، مکرومه بافی، نمد دوزی، خیاطی، پخت غذا ها و شیرینی های متنوع و سایر هنر های پر از ایده و خلاقیت می‌ کنند.

نمد دوزی یک هنر پر از خلاقیت می باشد که می توان تعداد بسیاری از وسایل را محصولات تزئینی و کاربردی را با کمک آن تولید کرد. هنر دستی سنتی نمد دوزی نیاز به سوزن نمد دوزی دارد. معمولا نام سوزن نمد دوزی به اسم سوزن مخصوص نمد دوزی شناخته شده است.

بسته نمد دوزی سایز A3 مدل BN100

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت
محتویات بسته
الگو
اقلام همراه
بسته کامل نمد دوزی برای دوخت انواع کاردستی
سایر توضیحات
محتوی یک عدد سوزن نمد دوزی و ده کلاف نخ رنگی نمد دوزی و ده برگ نمد رنگی سایز A3

سوزن مخصوص نمد دوزی را می‌ توان در فروشگاه‌ ها و خرازی‌ ها پیدا کرد. معمولاً مراکزی که محصولات صنایع دستی، هنر های دستی از جمله: انواع نخ ها از جنس های مختلف، سوزن های مختلف، روبان ها، کامو ها و انواع محصولات ریز و درشتی که مورد نیاز برای تزیینات و نمد دوزی می باشند، انواع سوزن دوزی روی نمد را در مغازه‌ های خود دارند.

عکس سوزن نمد دوزی در اینترنت موجود می باشد و در صورت دسترسی به اینترنت می توان با جست و جو در اینترنت و سرچ سریع و فوری عکس سوزن نمد دوزی را به سرعت می آورد.

بسته نمد دوزی هنری ساز کد 1307

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت
سایر توضیحات
محتویات بسته
دستگاه چسب تفنگی کوچک
چسب حرارتی شفاف کوچک
مداد خیاطی صابونی زرد
بسته سوزن ته گرد بزرگ
قیچی کوچک فوم بری اعلا
سوزن رویال 50 میلی متری شماره 8
وزن
860 گرم

نام سوزن نمد دوزی همان سوزن مخصوص نمد دوزی می باشد و هیچ نامه دیگری ندارد. قیمت سوزان نمد مخصوص نمد دوزی نسبت به سایر انواع سوزن ها اندکی بالا تر می باشد اما این سوزن ها دارای قدرت مقاومتی بسیار بالایی می باشند و ماندگاری و طول عمر بالایی دارند.

استفاده از سوزن های مخصوص نمد دوزی باعث افزایش کیفیت محصولات نمدی ما می شوند و قدرت مقاومت عروسک ها و انواع محصولاتی که با کمک سوزن نمد دوزی تولید می کنند نیز بالا تر می رود.

بسته نمد دوزی هنری ساز کد 1308

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت
سایر توضیحات
محتویات بسته
مداد خیاطی صابونی قرمز
چسب حرارتی شفاف کوچک
مداد خیاطی صابونی زرد
بسته سوزن ته گرد کوچک
قیچی کوچک فوم بری اعلا
بسته ی 24 رنگ نخ کوبلن
سوزن رویال 57 میلی متری شماره 2
بسته ی 24 رنگ نمد ایرانی دومیل A4
الیاف
دستگاه چسب تفنگی کوچک تایوانی
سی دی آموزشی نمد دوزی
به همراه کارت تخفیف صد در صدی کلاس مجازی

از سوزن نمد دوزی می توانید برای کوبلن دوزی نیز استفاده کنید. این سوزن‌ ها معمولا به صورت تکی و یا به صورت بسته های ۶ تایی تولید می شوند و به صورت بسته بندی و یک پکیج کوچک در اختیار مشتری ها قرار می گیرد. مشتری هایی که حرفه آن ها نمد دوزی می باشند معمولا پک ها و بسته های شش تایی سوزن های نمد دوزی را انتخاب می کنند چون معمولاً این پک های سوزن مخصوص نمد دوزی دارای است ۲ سایز مختلف بزرگ و کوچک می باشند و مقاومت های مختلفی دارند.

بسته نمد دوزی مدل BN101

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سوزن نمد دوزی ارزان قیمت
سایر توضیحات
یک بسته شامل نمد A4 ده برگ سوزن نمد دوزی نخ مخصوص 5 کلاف
ابعاد
40*30*3 سانتی‌متر
وزن
250 گرم
جنس
نخ

معمولاً سوزن های مخصوص نمد دوزی درش تر از سوزن های عادی می باشند و دارای سوراخ های درشت تر و کشیده تر و بزرگ تری می باشند و می توان به راحتی انواع نخ های نمد دوزی و انواع نخ های کوبلن و نخ عمامه را از آن ها رد کرد و بدون این که هیچ گونه سختی و یا دشواری برای شخص مصرف کننده ایجاد کند.

قیمت سوزن نمد دوزی و نخ و سوزن مخصوص نمد دوزی و انواع نخ و سوزن نمد دوزی با کیفیت ها و برند های متفاوت قیمت هوشمندانه و بسیار مقرونی است.

نمد یک نوع محصولی می باشد که توسط هنر مندان ایرانی و به روش‌ های کاملا سنتی تولید می‌ شود. معمولاً تولید نمد نیاز به قدرت جسمی دارد و به صورت چند نفره ان را تولید می‌ کنند.

نمد ها دارای قدرت بالایی می باشند و از ضخامت های بسیار ویژه نسبت به سایر پارچه ها بر خوردار می باشند و معمولا می توان به راحتی از آن ها لباس های پاییزی و زمستانی گرم را تهیه کرد.

امروزه تعداد بسیاری از انواع نمد ها با رنگ های مختلف و با سایز های متنوع را می توان در بازار به راحتی پیدا کرد این نمد ها دارای کیفیت پایین تری نسبت به نمد های اصلی می‌ باشند و معمولاً دارای ضخامت مناسبی می باشند. اما این نوع نمد هر چند که به کیفیت نمد های اصلی  نمی‌ رسند اما ضخامت آن ها نسبت به پارچه های عادی ضخیم تر می باشند و نیاز به سوزن های مخصوص می باشند و استفاده از سوزن های عادی برای رد کردن انواع نخ ها از این سوزن ها اندکی سخت می‌ باشد. چون سوزن های عادی ریز تر و کوچک تر هستند و سوراخ های آن ها ریز می باشد و نمی‌ تواند نخ های  مخصوص نمد دوزی و کوبلن دوزی را به راحتی از آن ها رد کرد.

 

استفاده از سوزن های مخصوص نمد دوزی برای ساخت انواع محصولات نمد دوزی باعث افزایش کیفیت محصولات می شوند. این سوزن‌ ها قدرت بالایی دارند و می توانند به راحتی این نخ های مخصوص نمدی را از پارچه های نمدی رد کنند و باعث پاره شدن و یا آسیب دیدن پارچه نمدی نمی شود.

استفاده از این سوزن ها بسیار مناسب می باشد و می تواند کیفیت تولید محصولات تولیدی ما را بسیار بالا ببرد. با بالا رفتن کیفیت محصولات تولیدی، ماندگاری و دوام آن محصولات نیز بالا تر می‌ رود و همچنین رضایت مشتریان از کیفیت این محصولات افزایش می یابد

 

با کمک سوزن نمد دوزی چه محصولات و کار های را می شود تولید کرد؟

داشتن سوزن مخصوص نمد دوزی باعث می شود که ما بتوانیم انواع محصولات را از نمد تولید کنیم و با سوزن های مخصوص و قوی آن محصولات نمدی را بدوزیم‌‌.

سوزن دوزی مخصوص انواع مختلفی از عروسک های نمدی،  پا دری ها، حلقه های آویزه شده در، آویز های آشپز خانه و آویزه های کابینت ها، پرده‌ های نمدی مختلف، کیف های دستی و کیف های دوشی تولید شده از جنس نمد و کوبلن سازی و انواع مختلفی از محصولات که با کمک نمد تولید می شوند را می توان با کمک این نوع سوزن های مخصوص نمد  را تهیه و تولید کرد.

 

مشخصات سوزن نمد دوزی:

 • سوزن های نمد دوزی دارای سایز های درشت و ریز می باشند و سایز بندی شده اند.
 • سوزن های مخصوص نمد دوزی معمولا از جنس استیل می باشند‌.
 • سوزن های مخصوص برای نمد قدرت مقاومتی بالایی دارند.
 • سوزن نمد دوزی درجه یک معمولا ضد زنگ می باشد.
 • سوزن نمد دوزی مناسب دارای سوزاخ های کشیده می باشند.
 • سوزن های مخصوص نمد دوزی دارای ظاهری شبیه سوزن های عادی می باشند و تنها تفاوت فاجع موجود در بین سوزن های مخصوص نمد و سوزن های عادی وجود سوراخ درشت و کشیده آن ها می باشد.
 • سوزن نمد دوزی، مناسب برای انواع نخ های عمامه، نخ های کوبلن سازی، نخ های مناسب نمدی دوزی و انواع نخ های ضخیم و درشت
 • سوزن های نمد دوزی قدرت ماندگاری و طول عمر آن ها بسیار بالا می باشد.

با کمک این مشخصات می توانید فرق بین سوزن های عادی و سوزن نمد دوزی را بدانید و با خیال راحت بتوانید سوزن نمد دوزی را تشخیص بدهید و اقدام به انتخاب و خرید آن کنید.

 

نمد دوزی یکی از هنر های سنتی و بسیار قدیمی می باشد که می توان تعداد بسیاری از محصولات را با کمک آن تهیه کرد.

نمد معمولا دارای درجه های کیفیت بسیار زیادی می باشد و اصلی ترین نوع نمد دارای ضخامت و مقاومت بالایی می باشد بافت نرمی دارد. اما نمد های امروزی که به صورت تکه های آ ۳ و  آ ۴ و با رنگ های بسیار متنوع و مختلف عرضه می شوند دارای ضخامت بسیار اندکی می باشند و عده ای از آن ها زبر هستند و هیچ نرمی همانند نمد اصلی نمی باشند. اما همان طور که در بالا ذکر کردیم هر چند که بین انواع نمد ها و جنس های آن ها اختلاف موجود می باشد اما حتی بی کیفیت ترین نوع نمد ضخامت و استحکام دارد به همین دلیل استفاده از سوزن مخصوص نمد دوزی برای این نوع نمد ها الزامی می باشد.

سوزن مخصوص نمد دوزی باعث افزایش استحکام دوخت می شود. نمد به علت جنس آن و ضخامت آن به صورت دستی معمولا دوخته می شود. برای مثال اگر شخص بخواهد با کمک نمد عروسک بسازد باید نمد را با کمک سوزن مخصوص نمد به صورت دستی و به روش دندان موشی بدوزد. استفاده از سوزن های مخصوص نمد دوزی کار سرعت دوخت و دوز نمد را بسیار  بالا می برد چون دیگر نیازی به رد کردن نخ ها از سوزن های ریز وجود ندارد و می توان به راحتی نخ های مخصوص نمد، نخ های کوبلن، نخ های عمامه و انواع نخ های ضخیم و درشت را از سوراخ های کشیده و بلند سوزن های مخصوص نمد را رد کرد.

 

استفاده از نمد و به کار گیری سوزن های مخصوص نمد های مختلف با ضخامت های مختلف در ایران و در بین مردم ایران به خصوص زنان و دختران جویای هنر های دستی و سنتی بسیار بالا می باشد. امروزه سوزن های نمد دوزی با سایز های مختلف و کیفیت ها و ضخامت های متفاوت تولید می شوند و در بازار و فروشگاه های عرضه و توزیع لوازم دوخت و دوز و انواع هنر های دستی سنتی می توان انواع سوزن ها را پیدا کرد.

 

انواع سوزن ها:

 • سوزن های مخصوص نمد دوزی با سایز های کوچک و بزرگ
 • سوزن های مخصوص پارچه های نخی
 • سوزن های مخصوص پارچه های کشی
 • سوزن های مخصوص پارچه های جین
 • سوزن های مخصوص چرم
 • سوزن های مخصوص لباس های ضخیم و یا لباس های نازک
 • سوزن های مخصوص کفش دوزی
 • سوزن های مخصوص کیف دوزی و…

تنوع در انواع سوزن ها بسیار بالا می باشد و هر کدام از این سوزان ها دارای کار برد و عملکرد مختلفی می باشند و در صورت استفاده از سوزن های نا مناسب نتایج مطلوب و مثبتی را شاهد نخواهیم بود. برای مثال در صورت استفاده از سوزن های مخصوص نمد برای دوخت پارچه های چرمی و یا برای کفش دوزی احتمال اینکه سوزن نمد دوزی ما بشکند و به دو قسمت تبدیل شود بسیار بالا می باشد. به همین دلیل که برای هر مصرف و هر نوع پارچه باید یک سوزن مخصوص را تهیه و خریداری کنیم. چون سوزن های مخصوص همان پارچه، دارای قدرت و مقاومت بالایی نسبت به جنس و ضخامت آن پارچه دارد و بسته به جنس پارچه های مخصوص تولید شده اند.

 

 

شرکت تولید سوزن های مخصوص نمد دوزی:

شرکت های تولید سوزن های متنوع با نیاز های مشتری ها و دغدغه های مشتری ها و مصرف کنندگان آشنا بوده است و برای روا کردن خواسته ها و نیاز های مشتری های خود انواع سوزن ها را با سایز ها، مدل ها، جنس ها، ضخامت های مختلف را مناسب با انواع پارچه ها و نیاز های مختلف تولید کرده است.

شرکت های تولید سوزن های مخصوص نمد دوزی، سوزن های مخصوص انواع پارچه های همچون: پارچه های کشی، پارچه نخی، پارچه های چرمی، پارچه های جین و انواع کاربرد ها و کار کرد های مختلف را تولید کرده است و در کشور عزیزمان ایران در حال کار و فعالیت می باشد و این شرکت های معتبر و بزرگ در حال حاضر نیز در داخل کشور موجود می باشند و به فعالیت های خود تا به کنون ادامه داده اند.‌

ایران یک کشور بسیار بزرگ می باشد و توانسته است که تعداد بسیاری از شرکت های تولیدی ملی و ایرانی را در خود جا بدهد. شرکت های متعددی برای تولید تعداد بسیاری از مواد غذایی، پوشاک ها ، وسایل تزئینی، ظروف آشپزخانه و خانه، وسایل برقی مورد نیاز برای خانه و… در داخل کشور موجود می باشند که محصولات ملی و ایرانی را تولید و در اختیار مشتری های داخلی قرار می دهند. این شرکت های ملی و داخلی محصولات مختلف با کیفیت و با مقاومت بالا را تولید می کنند و حتی این محصولات را به خارج از کشور نیز ارسال و صادر می کنند.

کیفیت عالی و درجه ساخت و تولید این محصولات بسیار بالا می باشد و کیفیت این محصولات باعث کسب رضایت مشتری ها از کیفیت این محصولات شده است.

 

قیمت فروش و توزیع سوزن مخصوص نمد دوزی قیمت مناسبی می باشد و نسبتا می توان گفت که قیمت این نوع سوزن ها پایین و ارزان می باشد. قیمت فروش سوزن مخصوص نمد دوزی تکی و چند تایی قیمت پایینی می باشد و افراد می توانند به راحتی سوزن های نمد دوزی مقاوم و درجه یک با کیفیت را با قیمت پایین و بسیار اقتصادی تهیه و خریداری کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن