بهترین سایت‌ها و کتاب ها

راهنمای خرید بهترین سی دی آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته، برای کودک تا بزرگسال، ارزان قیمت

سی دی آموزش زبان چیست؟ سی دی آموزش زبان را از کجا بخریم؟ سی دی آموزش زبان در انواع مدل های کودکانه، مخصوص بزرگسالان، مخصوص کنکور، نصرت، فرانسه، آلمانی، کره ای، انگلیسی، ترکیه ای به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک سی دی آموزش زبان به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

در دنیای مدرن امروز یکی از دغدغه های مهم والدین در مورد کودکشان یادگبری زبان است.در عصر کنونی که عصر ارتباطات نامیده میشود، نیاز به یادگیری یک زبان خارجی مخصوصا زبان انگلیسی بیش از پیش به چشم می آید. یادگیری زبان   علاوه بر ضرورت  فواید ذهنی و روانی شگفت انگیزی به همراه دارد. طبق تحقیقات صورت گرفته یادگیری زبانی دیگر موجب افزایش مهارت های تفکر انتقادی ،خلاقیت ، انعطاف پذیری مغز و تقویت ماهیچه های مغزی  در کودکان خردسال میشود.

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه 3 سی دی انتشارات زبانزد

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه 3 سی دی انتشارات زبانزد
زبان
انگلیسی
زبان زیرنویس
انگلیسی
نوع دیسک
CD
تعداد دیسک
سه
گروه سنی
خردسال
کودک و نوجوان
بزرگسال
تمامی سنین

مقاله پیشنهادی: خرید قفل درب حیاط

به نظر شما بهتر است کودکان از چند سالگی شروع به یاد گیری زبان کنند؟ـ

دکتر پاسکال  لئون ،استاد دانشکده پزشکی هاروارد ،مطالعاتی در زمینه یادگیری زبان در سنین پایین انجام داده است .  براین اساس او از فواید یادگیری زبان در سنین پایین میگوید و معتقد است یادگیری زبان از سالخورده شدن مغز و زوال ذهنی جلوگیری میکند.علاوه بر فوایدی که در بالا اشاره کردیم یادگیری زبانی دیگر آینده درخشان تری را برای فرد رقم میزند و فرصت های شغلی بهتری در انتظار افرادی است که از سنین پایین شروع به زبان آموزی میکنند.

مقاله پیشنهادی: روغن اکالیپتوس از کجا بخریم

شما برای یادگیری زبان فرزندتان از چه روشی استفاده میکنید؟

با ما همراه باشید تا روش های جذاب زبان آموزی را بررسی کنیم

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 2 میانی انتشارات زبانزد

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 2 میانی انتشارات زبانزد
زبان
انگلیسی
زبان زیرنویس
انگلیسی
نوع دیسک
CD
تعداد دیسک
یک
گروه سنی
تمامی سنین

مقاله پیشنهادی: قیمت آفتابه قدیمی

این روزها نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را بیش از پیش همه افراد حس می کنند . در اینجا اهمیت یادگیری زبان را برای شما بیان می کنیم.

مقاله پیشنهادی: بهترین برق لب

تسلط بر زبان انگلیسی ، باعث ایجاد فرصت های کاری و حرفه ای برای شما میشود و همینطور برای سفر به کشورهای مختلف و برقراری ارتباط به انها  کمک می کند .

چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است؟

برای دانستن دلیل بین المللی شدن زبان انگلیسی بایدبه سراغ تاریخ بریتانیا برویم که  حدود ۲۵ درصد از کشورهای کره زمین را مستعمره خود کرده بود و در هر کشوری که تصرف می کردند مردم ان ناحیه را مجبور به مکالمه به زبان انگلیسی می کردند . البته انگلیسی ریشه زبانی گسترده ای با دیگر فرهنگ های انگلیسی دارد ولی در دوران استعمار روی تجارت و روابط تجاری نیز تاثیر داشت .

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 3 پیشرفته انتشارات زبانزد

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 3 پیشرفته انتشارات زبانزد
زبان
انگلیسی
زبان زیرنویس
انگلیسی
نوع دیسک
CD
تعداد دیسک
یک
گروه سنی
تمامی سنین

اما چرا در میان همه این ها، انگلیسی را انتخاب می کنیم؟

مقاله پیشنهادی: دمبل سبک

امروزه زبان انگلیسی سومین زبان متداول در جهان است که در بیشتر از ۱۱۸ کشور تدریس میشود . به طور روزمره در روابط دیپلماتیک و تجاری به کار گرفته میشود. زبان انگلیسی از زبان های جهانگردی و گردشگری ، رسانه و اینترنت نیز می باشد .

شما در زندگی هر مقصدی که داشته باشد ، و قادر به مکالمه زبان انگلیسی باشید یک دارایی دارید .

4 دلیل اصلی ما را برای یادگیری زبان و میزان اهمیت آن وجود دارد:

1 – انگلیسی به عنوان زبان رسمی جهان

مقاله پیشنهادی: مبل ریلکسی 

انگلیسی با اینکه سومین زبان رایج دنیاست ولی زبان حدود ۵۳ کشور در جهان به این زبان صحبت می کنند و حدود ۴۰۰ میلیون سخنور در همه دنیا به این زبان به عنوان  نخستین زبان صحبت میکنند . حدود دو میلیار. نفر تا سال ۲۰۲۰ در حال فرا گرفتن زبان انگلیسی بوده اند و این زبان یک پله ارتقا داشته است و به دومی جهان رسیده است .

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 1 پایه، انتشارات زبانزد

آموزش انگلیسی در خودرو سطح 1 پایه، انتشارات زبانزد
زبان
انگلیسی
زبان زیرنویس
انگلیسی
نوع دیسک
CD
تعداد دیسک
یک
گروه سنی
تمامی سنین

در هر شرایطی که باشید احتمال دیدار با شخصی که به زبان شما مسلط نیست وجود دارد و برای برقراری ارتباط بهترین زبان انگلیسی است . با دانستن زبان انگلیسی نیازی نیست زبان تمام مردم جهان را فرا بگیرید و فقط به این زبان مشترک کافی است  مسلط میشوید .

 

  1. انگلیسی یک زبان رسمی در اینترنت است:

 

در دنیای مدرن امروزی فیلم ها ، سریال ها ، کتاب ، موزیک های فراوانی به زبان انگلیسی ساخته میشود و با دانستن مکالمه انگلیسی شما می توانید این فیلم ها را بدون دوبله و زیر نویس تماشا کنید . همینطور دیدن فیلم های انگلیسی  زبان مهارت شما را در این زبان بالاتر می برد .

بسته آموزش آنلاین چهار مهارتی آیلتس انتشارات جی 5

بسته آموزش آنلاین چهار مهارتی آیلتس انتشارات جی 5
زبان
انگلیسی
نوع دیسک
CD
تعداد دیسک
یک
گروه سنی
بزرگسال
سال تولید
۱۴۰۱

تقریبا ۵۶۵ میلیون نفر به طور روزمره از  اینترنت  بهره می برند و حدود ۵۲ درصد از وب سایتهای پر بازدید به زبان انگلیسی هستند . برای فهمیدن مطالب درج شده در سایت باید با زبان انگلیسی اشنایی داشته باشید و شما با اگاهی از زبان انگلیسی می توانید از منابع بیشتری استفاده کنید .

3 – انگلیسی به عنوان زبان گردشگری

 

با دانستن زبان انگلیسی می توانید به حدود ۵۰ کشور انگلیسی زبان راحت سفر کنید و ارتباط برقرار کنید . زبان انگلیسی حتی در کشورهایی که انگلیسی زبان نیستند نیز به عنوان زبان رسمی کاربرد دارد و افراد زیادی با این زبان اشنا هستند.

 

اگر شما به کشوری که زبان ان را بلد نیستید سفر کنید قطعا یک فرد که با زبان انگلیسی اشنایی دارند برخورد دارید .‌

4- انگلیسی به عنوان یک تمرین شناختی

 

یادگیری زبان جدید یک تمرین شناختی و تحلیلی منحصر به فرد است . یادگیری زبان جدید به علت تمرینات ذهنی فراوانی که صورت می گیرد ، ساختار ذهن را عوض می کند . این قادر است بر قسمت هایی از مغز که وظیفه ان  حافظه ، خلاقیت و اندیشه است ، تاثیر گذار باشد .

 

به مرور چند زبانه بودن باعث سلامت مغز و بهبود کارکرد  ان میشود و تمرکز و خافظه را بیشتر می کند . در کل صحبت کردن به یک زبان دیگر سبب قدرتمند تر شدن مغز میشود . اعتماد به نفس را نیز بالا می برد .

  1. یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در یافتن شغل کمک کند

انگلیسی زبان پایه علوم مختلف ، هواپیمایی، رایانه، دیپلماسی و جهانگردی می باشد . تسلط بر زبان  انگلیسی به شما برای پیدا کردن شغل مناسب در یک شرکت چند ملیتی در کشور خود یا پیدا کردن شغل  در خارج از کشور کمک می کند .

 

  1. یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در آشنایی با افراد جدید کمک کند

زبان حدود ۵۳ کشور مردم جهان انگلیسی است و زبان بین المللی مردم جهان است و شما با دانستن این زبان می توانید با افراد در سراسر جهان تعامل برقرار کنید . انگلیسی زبان رسمی ۴۰۰ میلیون از مردم دنیا است و شما با یادگیری یک زبان جدید می توانید با افراد جدیدی ارتباط داشته باشید .

 

4- بسیاری از مقالات علمی معتبر به زبان انگلیسی نوشته شده اند

در سالهای اخیر مقالات علمی معتبر به زبان انگلیسی نگاشته میشوند . شما برای پیشرفت در حیطه علمی خودتان نیاز به اشنایی به این زبان دارید تا بتوانید از مقالات علمی بهره بگیرید و یا دستاوردهای علمی تان را با دیگران به اشتراک بگذارید .

  1. انگلیسی زبان رسانه است

 

هالیوود برترین تولید کننده فیلم در جهان است و موزیک ها و فیلم هایی که منتشر می کند همگی به زبان انگلیسی است . شما با دانستن زبان انگلیسی برای فهم فیلم نیازی به واسطه ندارید و با فیلم به طور مستقیم ارتباط برقرار می کنید و از ان لذت می برید .

  1. مسافرت با دانش خوب انگلیسی بسیار راحت تر است

فرض  کنید که  برای تعطیلات  و مسافرت در فرانسه هستید، حتما این احتمال وجود دارد که  پذیرنده هتل با زبان مادری شما هیچ اشنایی ندارد   ولی صد درصد به زبان انگلیسی مسلط است .

 

  1. انگلیسی یکی از مهمترین زبانها برای تجارت است

اگر دارای شغل خاص ، دانشجو یا کارمند باشید؛ در هر شرایطی   زبان انگلیسی در دنیای تجارت اهمیت فراوان دارد .  انگلیسی به علت اینکه  زبان اصلی  ایالات متحده و زبان رسمی انگلستان، کانادا، هند و آفریقای جنوبی است  . در تجارت از زبان های با اهمیت تلقی میشود .

 

  1. با انگلیسی می توانید در سراسر جهان تحصیل کنید

 

همانطور که مطلعید در کشورهای زیادی به زبان انگلیسی صحبت می کنند و دانشگاه، آموزش گاه و مدارس بسیاری وجود دارد که این زبان را ندریس می کند و شما برای یادگیری این زبان به غیر از تحصیلات دانشگاهی می توانید از موسسه های فراوانی بهره بگیرید .

  1. با انگلیسی ‍‌‌ از فرهنگ خود رشد کنید.

نکات مهم در خرید سی دی های اموزشی زبان انگلیسی

 

تا به اینجای مطلب با زبان انگلیسی و ضرورت اشنایی با این زبان اشنا شدید .  حال اگر فرصت رفتن به اموزشگاه های زبان را ندارید و قصد دارید ان را از طریق سی دی های اموزشی فرا گیرید شما را با نکات مهم در خرید این پکیج های اموزشی راهنمایی می کنیم.

.

 

ویژگی های پکیج آموزش زبان انگلیسی

 

تمرکز اصلی این پکیج ها باید یادگیری بر اساس توانایی بکارگیری روزانه زبان انگلیسی مثل زبان مادری در فشرده ترین شرایط  است و همینطور منتقل نمودن شیوه تفکر انگلیسی به   دانش آموختگان است . اینکه چگونه در زمان های گوناگون از قواعد صحیح بهره بگیرید و ان را به جای زبان فارسی به کار ببرید .

از دیگر قسمت های با اهمیت در  آموزش زبان، تقویت مهارت صحبت کردن  و تلفظ درست  واژه هاست است. قطعا یادگیری زبان انگلیسی با فیلم بسیار جذابتر  و کاربردی تر  است، در این دوره های خریداری شده  آموزش ها باید

همراه با فیلم باشد ، تا  با تلفظ درست واژه ها از  طریق speaker native ها آشنا شوید  و با تمرین و

تکرار مهارت مکالمه  شما بهبود یابد .

دشوارترین قسمت یک کار ، اغاز ان است و اغاز زبان انگلیسی برای افراد مبتدی قطعا کار ساده ای نیست . پس باید در پکیج های آموزشی  آموزش زبان  انگلیسی را اول به اسانترین نحو با فیلم و انیمیشن آموزش داده شود و

دوره اموزشی باید دوره های زیر را داشته باشد :

آموزش زبان انگلیسی از پایه

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

 

این  دوره ها باید به طور جداگانه در سی دی ها بر اساس سطوح متفاوت و نیاز افراد وجود داستهغ باشد . اطلاعات هر دوره مثل سر فصل ها ، طول دوره ، پرسش های گوناگون و …. در صفحه نخست موجود باشد و با کلیک روی بخش مورد نظر به ان دسترسی پیدا کنید .

دوره ها باید علاوه بر مکالمه ، دارای اموزش گرامر ، واژه های انگلیسی  ، اصطلاحات عامیانه ، تلفظ ، تقوین شنیداری و … باشد .

 

بهترین شیوه یادگیری لغات انگلیسی یادگیری انها در کین فیلم هاست و بهتر است پکیج شما فیلم هایژ را با این هدف گنجانده باشد .

بهتر است این پکیج ها به گونه ای باشد که بتوانید با مدرس ان در ارتباط باشید و در صورت اشکال داشتن با ان ارتباط برقرار کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن