خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید بهترین مارک شیشه شوی خانگی و خودرو، شیشه شوی نانو، ارزان قیمت

شیشه شور چیست؟ شیشه شور را از کجا بخریم؟ شیشه شور در انواع مدل های رباتیک، کاسپین، مغناطیسی، نانو، گلرنگ، اونت، راپیدو، اکتیو، شیائومی به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک شیشه شور به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

شیشه شوی برای تمیز کردن انواع شیشه، پنجره، میز و محیط هایی ست که نیاز به گردگیری روزانه داردف مایع آن شوینده رقیقی است که اثری از خود بر روی سطوح باقی نمی گذارد. شیشه شوی ها چند مدل هستند، مدل های چندکاره به مراتب قوی تر هستند و بغیر از شیشه برای تمیز کردن سطوح دیگر هم کاربرد دارند.

به دلیل پخش بوی شیشه شوی ها در فضا، این مایع را با عطر و بوی دلپذیر و مطبوعی می سازند، اما بهتر است در زمان خرید رایحه ای خریداری کنید که از ان لذت می برید.

مایع شیشه شوی تیزرو صنعت مدل PetEchohome40 حجم 4 لیتر

مایع شیشه شوی تیزرو صنعت مدل PetEchohome40 حجم 4 لیتر
سایر توضیحات
مایع را به اندازه مورد نیاز داخل ظرف اسپری خالی شده شیشه پاک کن ریخته و طبق روش معمول استفاده نمایید.
شماره مجوز
۵۴۱۱۶
امکانات شیشه پاک کن
تمیز کنندگی
ضدبو
ضدغبار
ویژگی
دارای رایحه
نوع محفظه نگهدارنده
لیتری

مقاله پیشنهادی: بهترین کره بادام زمینی

شیشه شوی،  اونت،  اکتیو، انک، رافونه،  بیز، رایت،  راپیدو، سه کاره، و….

شیشه شوی چه کاربردهایی دارد ؟

برای شستشوی کدام قسمت از خانه به شیشه شوی نیاز دارد ؟

بعضی از قسمت های انه، مثل شیشه، پنجره، آینه ها، میزهای شیشه ای و… با دستمال و آب به تنهایی تمیز نمی شود و تمیز کردن این قسمت ها با شوینده های قوی نیز ممکن نیست زیرا نمی توان آن ها را با آب شست . از طرفی شیشه ها به سرعت لک می گیرند و باید لکه گیری شوند.

مایع شیشه شوی باما کد 014 حجم 500 میلی لیتر

مایع شیشه شوی باما کد 014 حجم 500 میلی لیتر
حجم
۵۰۰ میلی لیتر
شماره مجوز
۵۶/۱۳۵۰۴
امکانات شیشه پاک کن
تمیز کنندگی
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
ویژگی
دارای رایحه

مقاله پیشنهادی: خمیر هزارلا از کجا بخرم

بنابراین باید از شیشه شوی که شوینده ای به نسبت ضعیف تر و مناسب برای اشیا شیشه ای است استفاده کرد. شیشه را نمی توان با دستمال کاغذی و دستمال حوله هم تمیز کرد زیرا پرز می اندازد.

شیشه شوی شوینده ناآشنایی نیست اما چه دلیلی باعث شده که درباره این شوینده ای که همه از قدیم از آن استفاده می کنند، بخواهیم توضیح دهیم؟

تفاوت شیشه شوها و گاه ناراضایتی که از بابت شیشه شوها وجود دارد باعث شده به بررسی شیشه شوها بپزدازیم.

مایع شیشه شوی ایکومویست مدل آبی مقدار 1 کیلوگرم

مایع شیشه شوی ایکومویست مدل آبی مقدار 1 کیلوگرم
سایر توضیحات
آبی رنگ - فاقد فسفر، آمونیاک، سفیدکننده و الکل - قدرت پاک کنندگی و درخشندگی بالا - قابل استفاده برای شیشه، آینه، شیشه اتومبیل، ویترین، استیل و شیرآلات، شیشه های پلی کربنات و سطوح رنگ شده و پلاستیکی - بدون برجای گذاشتن لکه - بدون چرب و مات کردن سطوح
حجم
۱۰۰۰ میلی لیتر
شماره مجوز
۱۵۴۸/ظ/۵۶
امکانات شیشه پاک کن
تمیز کنندگی
ضدغبار
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

مقاله پیشنهادی: قیمت اولاپلکس پیمانه ای

کدام یک از شیشه شوی ها موجود در بازار، قابل اعتماد هستند؟ شیشه شوی مناسب چه ویژگی باید داشته باشد؟

 • شیشه شویی مناسب است و قابل استفاده در همه قسمت های خانه که، در آن مواد شیمیایی و سمی وجود نداشته باشد. زیرا وجود این مواد سمی می تواند به سطحی که استفاده می کنید آسیب برساند . از طرفی استفاده دائم از شیشه شویی که از مواد شیمیایی مضر ساخته شده برای بدن نیز مضر است.
 • به دنبال نمونه هایی باشید که سریعتر خشک می شود زیرا باعث می شود لک روی سطح باقی نگذارد و کاملا سطح را برق بیندازد.
 • شیشه شوی باید بتواند سطح را را کاملا تمیز کند و باعث درخشندگی آن شود.
 • دارای غلظت مناسب باشد.
 • دارای عطر خوشبو . به دلیل پراکنده شدن عطر شیشه شوی در فضا باید دارای بوی خبی باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید سرویس آرکوپال

مایع شیشه شوی پاک فرداد مدل GH4 حجم 4 لیتر

مایع شیشه شوی پاک فرداد مدل GH4 حجم 4 لیتر
سایر توضیحات
مایع شیشه پاک کن پاک فرداد یکی از محصولات بسیار خوب برای پاک کردن انواع شیشه های منزل و اتومبیل و حتی تمیز کردن سطوح مختلف می باشد این مایع ترکیباتی سالم و طبیعی دارد و در آن از مواد مضری چون آمونیاک الکل وفرمالین استفاده نشده است. از این رو استفاده از آن برای تمام افراد به خصوص آنهایی که پوست حساس و آسیب‌پذیر دارند بسیار مناسب است. از دیگر مزایای آن میتوان به بی خطر بودن برای افراد مبتلا به تنگی نفس و آسم اشاره کرد که این شیشه شوی ترکیباتی دارد که استفاده از آن را حتی برای پاک کردن سطوح ای مانند صفحه تلویزیون و کامپیوتر نیز بی خطر میسازد. کیفیت خوب مواد به کار رفته در این محصول سبب شده است که پس از استفاده از آن روی هر نوع سطح اثر از دستمال یا رد مات مواد آن باقی نماند. توصیه می شود در کلیه خودرو های سبک و سنگین ایرانی و خارجی از این شیشه شو استفاده شود تا مانع گرفتگی منفذ های آب پاش برف پاک کن شود
حجم
۴۰۰۰ میلی لیتر
شماره مجوز
ن
امکانات شیشه پاک کن
تمیز کنندگی
ضدبو
ضدغبار
نوع
براق کننده

شیشه شوی را برای تمیز کردن چه سطوحی می تواند بکار برد؟

شیشه شویی که خوب باشد را می توان برای تمام سطوحی که به صورت روزمره احتیاج به تمیز کردن دارند استفاده کرد. پس تنها به شیشه و آینه فکر نکنیدو

تمام گردگیری های روزانه را می توان با شیشه شوی خوب و قوی انجام داد بدون اینکه نگران استفاده از مواد شیمیایی بود.

مقاله پیشنهادی: فوم از کجا بخریم

سطوح پلاستیکی، آینه ای، سنگی، کاشی، مرمر، آلومینیوم ، کابینت های آشپزخانه، درهای خانه و  محیط های کاری، و… همه و همه را می توان با شیشه شوی تمیز کرد.

چرا باید از شیشه شوی استفاده کرد؟

به این دلیل که در فرمول ساخت شیشه شوی ها از مواد ضعیف تری نسبت به شوینده های دیگر استفاده شده، از آن ها می توان برای تمیز کردن بسیاری از سطوحی که دارای لکه های چربی و کثیفی شدید نیستند را نمی توان با شوینده های قوی تمیز کرد، به خصوص اگر بخواهیم سطوحی را به صورت روزمره تمیز کنیم. از طرفی شیشه شوی دارای الکل است و باعث می شود اثری روی سطوح باقی نمی گذارد.

شیشه شوی کولاک کد 3114 حجم 1.5 لیتر

شیشه شوی کولاک کد 3114 حجم 1.5 لیتر
حجم
۱۵۰۰ میلی لیتر
شماره مجوز
۵۵۴۸۴
ویژگی
دارای رایحه
نوع محفظه نگهدارنده
لیتری

مقاله پیشنهادی: سرویس چینی ارزان

در استفاده از شیشه شوی این نکات را رعایت کنید:

 • تمام سطوح شیشه ای برای پاک کردن با شیشه شوی مناسب نیستندو مانند صفحه نمایشگر تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی، مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ ، شیشه های رنگی و…
 • برای تمیز کردن انواع عینک نباید از شیشه شوی استفاده کرد بلکه باید از دستمال مخصوص برای پاک کردن ان ها استفاده کنیم. دستمال هایی تهیه شده از پارچه میکروفیبر و خشک مناسب این کار هستند.

شیشه شوهایی که در بازار وجود دارند اغلب دارای ویژگی های یک شیشه شوی مناسب هستند. و با آن ها می توان لکه ها، گردو غبار ها را پاک کرد و برق انداخت.

چرا باید از شیشه‌پاکن یا شیشه‌شور خودرو استفاده کنیم؟

شیشه پاک کن یا شیشه‌ شوی خودرو بر خلاف تصور خیلی از دوستانی که از آب در مخزن شیشه‌شور استفاده می‌کنند بسیا نکته با اهمیتی است. و باید ضمن استفاده حتمی از شیشه‌شور ماشین در انتخاب شیشه‎شور مناسب و استاندارد دقت کنیم و نکاتی را در نظر داشته باشیم. چرا؟؟

اگر بخواهیم عمیقا موضوع تمیز کردن شیشه ماشین را بررسی کنیم باید بدانید که شیشه خودرو بیشترین تاثیر در دید راننده را دارد. و اگر شیشه خودرو کثیف و یا  تار و یا یک لایه چربی شکننده نور روی آن تشکیل شده باشد و یا بخار کرده باشد می‌تواند از طریق اختلال در دید راننده مخصوصا در دیدن اجسام دارای خطای‌دید یا افرادی که لباس‌های همرنگ محیط دارند، هزینه‌های جبران ناپذیر برای شما و خودروی شما ایجاد کند.

پس استفاده از شیشه‌شوی مناسب یک امر حیاتی است. و اگر هزینه‌ای بیشتر از آب شیر دارد، پرداخت آن زمینه ساز ایمنی و سلامتی خودتان و خودروی شماست. پس پس‌انداز اشتباه نداشته باشیم.

در روزگاری که ارزان‌ترین خودرو در کشورمان ایران، از ۱۰۰ میلیون تومان شروع می‌‍شود و به طبع قیمت خودرو، قیمت لوازم یدکی آنها نیز بسیار گران‌تر شده است، به همین دلیل توجه کردن و اهمیت دادن به استفاده صحیح از خودرو و استفاده از لوازم نگهداری مانند شیشه‌شور خودرو استاندارد، یک امر کاملا ضروری است.

 

شیشه شوی ماشین چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

هر شیشه شویی باید دارای ویژگی هایی باشد تا آن را به قابلیت استاندارد برساند ویژگی هایی از قبیل :

 • قابلیت لکه‌بری قوی
 • رد سفید برجای نگذاشتن روی شیشه پس از خشک شدن
 • ایجاد درخشندگی و شفافیت شیشه خودرو
 • دارای قابلیت آب‌گریز بودن
 • با رایحه خوش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن