مد و لباس

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت

صندل چراغدار چیست؟ صندل چراغدار را از کجا تهیه کنیم؟ صندل های چراغدار در انواع پسرانه و دخترانه وجود دارند. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

صندل چراغدار دخترانه مدل 04

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
پلی اورتان , پلی استر , مواد مصنوعی , PVC (پلی وینیل کلراید)
جنس زیره
پلاستیک
نحوه بسته شدن کفش
بندی

صندل چراغدار

خرید کفش برای کودکان دردسر ساز است و مادران و پدران نمی داند چه کفشی ا برای کودکان دلبند خود مناسب است و  گاهی اوقات نمی‌دانند چه سایزی برای پای کودکانشان مناسب است. کودکان نوپا علاقه ای به راه رفتن ندارند و همواره  دوست دارند در بغل مادر و پدر خود باشد و این یکی از مشکلات بزرگ برای پدر مادر است،  زیرا پدر و مادر همواره نمی‌تواند کودک را در آغوش بگیرند و همین دلیل خرید صندل چراغ دار می تواند گزینه مناسبی برای خانواده‌ها باشد، برای اینکه بتوانند با آن کودکانشان را به راه رفتن تشویق کنند.

مقاله پیشنهادی:بهترین رنگ خوراکی

صندل چراغدار دخترانه مدل 02

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
پلی اورتان , PVC (پلی وینیل کلراید)
جنس زیره
پلاستیک
جنس پاشنه
پلاستیک
ارتفاع پاشنه
تخت
نحوه بسته شدن کفش
بندی

کودک با پوشیدن صندل چراغ دار احساس ذوق و شوق می کند و تشویق به راه رفتن و بازی کردن می‌شود. صندل چراغدار در سایز استاندارد و مناسب برای کودکان تولید شده است زیرا   کودکان با رفتن به صندل چراغ دار در پای خود  احساس نرمی و لطافت می کنند.

مقاله پیشنهادی:خرید سرمه دان

صندل چراغدار دخترانه مدل 03

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
لاستیک , پلی اورتان , پلی استر
جنس زیره
پلاستیک
ارتفاع پاشنه
تخت
نحوه بسته شدن کفش
بندی

صندل چراغدار کودک

صندل چراغدار در واقع نوعی کفش کودکانه است که در قسمت زیرین  آن چراغ تعبیه شده است که، کودکان می توانند با رفتن با آن  از راه رفتن  لذت ببرند. صندل چراغدار در طرحهای زیبایی طراحی شده و جنس آن نرم و منعطف می باشد که پای کودک در این صندل ها آسیب نمی‌بیند.

مقاله پیشنهادی:آجیل بسته بندی شده

صندل چراغدار دخترانه مدل 06

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
پلی اورتان , پلی استر , مواد مصنوعی , PVC (پلی وینیل کلراید)
جنس زیره
پلاستیک
نحوه بسته شدن کفش
بندی

این صندل ها در قالب  استاندارد مناسب با پای کودکان تولید شده که به مچ پا و انگشت های آن آسیبی وارد نمی کند و پدر و مادر به با اطمینان  می توانند این صندل ها را برای کودکان خود تهیه کنند.

مقاله پیشنهادی:بهترین دستگاه نسپرسو ساز

گاهی اوقات  لازم است برای کودکان صندل طرح دار تهیه کنید تا با استفاده از آن مجبور به راه رفتن شوند، صندل  چراغدار یک گزینه مناسب برای این کودکان می باشد، زیرا در قسمت زیرین صندل چراغی تعبیه شده که در هنگام راه رفتن روشن می شود فرزند با دیدن این چراغ ها شور و اشتیاق زیادی برای راه رفتن در دلش به وجود می آید و از این رو این صندل ها مناسب‌ ترین کفش برای کودکان نوپا می باشد.

صندل چراغدار دخترانه مدل 05

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
پلی اورتان , پلی استر , مواد مصنوعی , PVC (پلی وینیل کلراید)
جنس زیره
پلاستیک
نحوه بسته شدن کفش
بندی

خرید صندل راحت و نرم  به کودکان اجازه می دهد تا بتوانند  اولین قدم های خودشان را با کفشی نرم و منعطف انجام دهند و هیجان لازم برای راه رفتن را داشته باشند.

مقاله پیشنهادی:خرید جاکفشی ارزان

از آنجا که کودکان علاقه ای به راه رفتن ندارند و بسیاری از آنها تنبل می باشند، خرید صندل چراغ دار یک گزینه مناسبی برای راه انداختن کودکان نوپا می باشد.

صندل چراغدار دخترانه مدل 01

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک صندل چراغدار ارزان قیمت
جنس
پلی اورتان , پلی استر , PVC (پلی وینیل کلراید)
جنس زیره
پلاستیک
جنس پاشنه
پلاستیک
ارتفاع پاشنه
تخت
نحوه بسته شدن کفش
بندی
کشور تولید کننده
ایران

رنگ بندی صندل چراغ دار

مقاله پیشنهادی:کالسکه اسپرینگ خوبه

صندل چراغدار در مدلهای دخترانه و پسرانه تولید شده و جنس آنها از پلاستیک نرم می باشد، که به پاهای آنها آسیبی وارد نمی کند. صندل های چراغ دار را در رنگ بندی های زیبایی مانند رنگ های روشن و جیغ تولید کرده‌اند تا کودکان با دیدن رنگ روشن و شاد کفش علاقه به پوشیدن آن داشته باشند و بخواهند با آن راه بروند. نکته جالب اینجاست که رنگ بندی این محصولات متناسب با جنسیت کودک تولید شده است و این کفش ها دارای رنگ بندی های زیبا و جذاب و طرح های مختلف برای کودکان می باشد.

 

 

صندل چراغ دار مناسب پسرانه

 

صندل چراغدار پسرانه برای کودکان پسر تولید شده و این کفش ها دارای رنگ بندی های زیبا و جذاب هستند که کودکان را مشتاق به  پوشیدن آنها می کند و از آنجایی که در زیر این کفش چراغ های رنگی وجود دارد، اشتیاق کودکان برای راه رفتن بیشتر می شود. صندل های چراغ دار  پسرانه در طرح های پسرانه و کاراکتر های محبوب انیمیشن ها طراحی شده است و کودکان پسر با دیدن این کاراکترها علاقه‌ مند به پوشیدن این کفش ها می شوند.

 

صندل چراغدار مناسب دخترانه

 

صندل چراغ دار دخترانه در رنگ های جذاب دخترانه مانند صورتی و بنفش و غیره تولید شده است، با طرح فانتزی و دخترانه که دارد کودکان علاقه مند به این صندل های فانتزی می شوند. صندل دخترانه در طرح های عروسکی  و طرح های انیمیشنی تولید شده است که کودکان با دیدن این صندل ها شور و شوق در دل آنها به وجود می آید و علاقه آنها به راه رفتن دو چندان می‌شود.

 

مزایای استفاده از صندل چراغ دار برای کودکان

 

در مورد طرح های فانتزی و رنگ بندی صندل های  چراغ دار  توضیح دادیم که باعث ایجاد اشتیاق در راه رفتن در دل کودکان می شود، اما اگر بخواهیم به  ویژگی‌های صندل ها اشاره کنیم، باید گفت که صندل های بچه گانه در قالب استاندارد و مناسب پای کودکان تولید شده است، که کفی آنها لژدار می باشد و موجب می شود تا کودک بتواند در سطوح سرامیکی و خیس راه برود و لیز نخورد، این  یکی از ویژگی‌های مثبت صندل های کودکان می باشد. ویژگی دوم این محصول این است که این کفش ها به صورت صندل جلو باز تولید شده‌اند تا کودک در تابستان در پای خود احساس گرما نکند و با بسته بودن جلوی کفش اذیت نشود. صندل های چراغ دار به صورت بنددار تولید شده‌اند بر روی پای کودکان به صورت آسان بسته شود و در هنگام راه رفتن از پای آنها در نمی آید  و موجب زمین خوردن آنها نمی شود.

 

 

صندل چراغ دار برای چه سنی مناسب است

 

صندل چراغ دار برای کودکان نوپا تا کودکان دو تا  پنج ساله مناسب می باشد.  صندل چراغ دار برای کودکان طراحی شده که نوپا هستند اما  تا سن پنج سالگی مناسب است.  این صندل ها به شکل اسپرت و راحت تولید شده اند تا کودکان پوشیدن آنها احساس راحتی کنند.  نکته جالب در این صندل ها ضد آب بودن آن ها است. این  صندل  ها مناسب فصل های گرم تابستان، در کنار ساحل و بازی با آب  می باشد.

 

سایز بندی صندل چراغ دار

 

اندازه پای کودکان بر اساس جدول سایز بندی در سایز های اروپایی، ایرانی، انگلیسی، آمریکایی انجام می‌شود، اما اگر سایز مناسب را در نظر بگیریم از سایز ۲۲ تا سایز ۲۵ مناسب می باشند. صندل های چراغ دار از سایز کوچک مناسب کودکان نوپا و سایز های بزرگ تا کودکان ۵ ساله تولید شده است.

 

 

مدل های مختلف صندل چراغ دار

 

صندل ها  مدل‌های مختلفی دارند و در مدل های دخترانه و پسرانه تولید شده است. صندل چراغ دار در چراغ های رنگی و طرح های میکی موس، قورباغه، ماهی و غیر تولید شده است. طرح فانتزی و کودکانه این صندل ها موجب ایجاد شور و شوق در دل کودکان می‌شود.

 

 

 

انتخاب صندل مناسب برای کودکان

 

در انتخاب سایز صندل برای کودکان باید به سایز پا آنها توجه کنید، زیرا صندل ها متناسب با سن کودکان تولید شده اند، برای انتخاب سایز مناسب برای صندل چراغ دار کودکانه باید به سایز پای کودک خود توجه کنید و کفشی برای آنها انتخاب کنید تا چفت پای  آنها نباشد و یک مقدار از جلو و یک مقدار از پشت پاشنه خالی باشد تا کودک در آن احساس راحتی کند.

در انتخاب صندل به جنس کفی صندل، توجه زیادی داشته باشید زیرا  کفی باید لژدار باشد و از جنس نرم تولید شده باشد تا کودک بتواند به آرامی بر روی زمین قدم بگذارد و سر نخورد. بند کفش های کودک یکی از نکات مهم در خرید صندل می باشد زیرا بعضی از صندل ها چسبی هستند و بعضی دیگر دارای  سگک هستند که  بر پشت پا بسته می‌شوند. باید صندلی بخرید که  بند آن چفت پای کودکان نباشد و بند آن برای کودکان یک مقدار شل باشد تا کودک در هنگام راه رفتن اذیت نشود. صندل ها را در فصل های تابستان و بهار استفاده می کنند، تا پای کودکان خنک باشد. اما اگر می‌خواهید کفش زمستانه برای کودک بخرید باید توجه کنید که کفش زمستانه با جوراب پوشیده می شود و نباید چفت پای کودک باشد.

 

دلیل انتخاب صندل چراغ دار برای کودکان

 

صندل های چراغ دار بچه گانه  با جنسی ژله ای و نرم تولید شده است،  که به خوبی قابل انعطاف هستند، و  وزن صندل ها بسیار سبک می باشد و برای کودکان پنج ساله و نوپا مناسب است. این صندل ها طرح  شیک و فانتزی دارند که کودکان با دیدن آنها خوشحال می شوند. صندل چراغدار در مدل های مختلف و طرح های متفاوت دخترانه و پسرانه و فانتزی تولید شده است. این صندلی ها بسیار سبک و راحت هستند و در هنگام راه رفتن، کودک وزن سبک را تحمل می‌کند. صندل های چراغ دار بچگانه کاملا استاندارد می باشد و متناسب با آناتومی پایه کودک طراحی شده است. صندل های بچه گانه از مواد مرغوب تولید شده است، که ضد حساسیت می باشند و باعث نمی شود کف پای کودکان تاول بزند و زخمی شود.  از آنجایی که پوست پا کودکان بسیار نرم و نازک می باشد این صندل ها یک انتخاب عالی برای پدر و مادرها به شمار می‌رود. از آنجایی که کودکان نوپا تازه  می خواهند راه بروند و راه رفتن را یاد بگیرند، بهتر است صندل هایی با جنسی نرم و طرح های کودکانه برای آنها خریداری کنید تا راه رفتن با این صندل علاقه مند شوند و تجربه خوبی از راه رفتن با صندلی نرم و منعطف داشته باشند. چون این صندل ها  چراغ دار هستند کودکان با دیدن چراغ های رنگی این صندل ها  احساس ذوق می کنند و به همین دلیل این صندل ها انتخابی ویژه برای پدر و مادرها به شمار می‌رود.  این کفش ها موجب آسیب پاشنه پای کودکان نمی شوند زیرا کاملا نرم و انعطاف‌پذیر هستند.

 

صندل بچگانه یک انتخاب عالی برای کودکان فعال و پر انرژی می باشد، زیرا  این کودکان در طول روز فعالیت زیادی دارند و معمولاً می دوند و به همین خاطر این صندل ها استانداردهای مناسب برای پای کودکان را دارند و در هنگام دویدن،  پاره نمی شوند و باعث زمین خوردن  کودک نمی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن