خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک مگس کش ارزان قیمت

مگس کش چیست؟ مگس کش را از کجا بخریم؟ مگس کش در انواع مدل های برقی، پلاستیکی، کامن، صاعقه، بایوکیل، تارومار، سقفی، دستی، صنعتی، امواج صوتی به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک مگس کش به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

مگس کش چیست ؟

مگس کش به وسیله ای می گویند که عموما کاربرد آن کشتن مگس ها می باشد‌. در قدیم مگس کش ها به شکل پلاستیکی بودند و ساختار آنها از یک دسته ی بلند و سری گرد و مسطح بود. این محصولات برای کشتن مگس ها استفاده می شدند به این صورت که دسته ی آن را در دست می گرفتن و با حرکت دادن ان سر مگس کش را بر روی سطحی که مگس در آن بود می کوباندند.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک خازن الکترولیت

از این وسیله برای کشتن حشرات موذی دیگر نیز استفاده‌ می کردند. این محصولات  امروزه در انواع مختلفی تولید شده اند و با پیشرفت های جوامع و پیشرفت های تکنولوژی مدل های مختلف این محصولات به صورت برقی و شارژی نیز وارد بازار شده است. در این صورت استفاده از این محصولات بسیار آسان تر شده است. مگس ها امروزه نیز از موجودات موذی می باشند لذا انسان ها راه های مختلفی را برای از بین بردن آنها پیدا کرده اند. با تولید این محصولات به شکل های مختلف زندگی اجتماعی انسان ها بهتر و راحت تر شده است.

مقاله پیشنهادی: کیسه آب گرم

در جوامع امروزی، مگس کش ها در شکل های مختلف مانند، مگس کش پلاستیکی، مگس کش برقی، مگس کش شارژی، مگس کش صوتی، مگس کش برقی دستی ، مگس کش برقی دستی ، مگس کش تنیسی، مگس کش مغناطیسی، مگس کش مدرن ، مگس کش نوری ، مگس کش دست ساز

مگس کش مرغداری، مگس کش رستوران، مگس کش سقفی، مگس کش طرح دمپایی، مگس کش برقی راکتی و غیره

مقاله پیشنهادی: دماسنج دقیق برای جوجه کشی

انواع برند ها در کشور اقدام به تولید این محصولات کرده اند مانند؛مگس کش برقی صاعقه، مگس کش پلاور، مگس کش تیراژه، مگس کش تارومار، مگس کش رعد.

مقاله پیشنهادی: سطل آشغال کابینتی

انواع مگس کش ها را می توانید از سایت های دیجی کالا خریدارس کنید و عکس انواع این محصولات را مشاهده کنید. با سرچ این جمله ها،  مگس کش دیجی کالا، مگس کش دستی دیجی کالا  می توانید قیمت ها و عکس آنها را تماشا کنید.

 

___________________________

انواع مگس کش :

 

مگس کش پلاستیکی :

 

از مدل های بسیار ساده  مکس کش می باشد. این مدل مگس کش ها از قدیم ألایام تا به الان وجود دارند. مگس کش های پلاستیکی در طراحی های مختلف و فانتزی نیز به تولید رسیده اند. این مگس کش ها  دارای دسته ای بزرگ و بلند می باشند و سری پهن و بزرگ دارند‌. این محصولات بسیار مقاوم هستند و از دسته های  مستحکم تولید شده اند. این گونه محصولات همچنین دارای عمر طولانی هستند.

مقاله پیشنهادی: ماساژور سر از کجا بخریم

مگس کش شارژی :

 

مگس کش های شارژی با استفاده از جریان برق کار می کنند. این گونه محصولات دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی می باشند. مگس کش های شارژی همچنین  دارای ساختاری مانند مگس کش های ساده و پلاستیکی می باشند اما  این محصولات شارژی هستند و از ساختار و استراکچر قوی و پیشرفته تشکیل شده اند. در این محصولات چراغ قوه هایی تعبیه شده است که باعث جذب حشره می شوند.

در شب هنگامی که اتاق تاریک است  چراغ روشن می شود و مگس ها را به سمت خودشان می کشد.  در این صورت با شوک وارد کردن به پشه ها و مگس ها و انواع موجودات موذی آنها را می کشد. این محصولات همچنین به برق دویست و بیست ولت متصل می شوند. استفاده از این  محصولات به خصوص در فصل های گرما مانند تابستان ها و بهار که حشرات موذی بسیار زیاد هستند بسیار کاربردی می باشد. این محصولات همچنین باعث ایجاد خوابی راحت و بدون مزاحمت  مگس ها و پشه ها و هرگونه حشرات موذی می باشد.

کاربرد این محصولات بسیار آسان است. این گونه مگس کش های شارژی به دیوار متصل می شوند و صدا و نور زننده ندارند. این محصولات دارای نور ماوراء بنفش می باشند و این اشعه ها برای این  حشرات بسیار مضر است و باعث کشته شدن آنها می شود. همچنین این اشعه برای انسان ها خطر آفرین نمی باشد و باعث بروز انواع خطر ها مانند سرطان ها نخواهند شد.

این محصولات همچنین دارای باتری هستند و با جریان های  برق شارژ می شود. مدت زمان شارژ شدن این محصولات همچنین بسیار کم می باشد و در عرض یک و نیم تا دو ساعت شارژ کامل می شوند‌. مقدار مصرف شارژ این محصول بسیار کم. می باشد و تا حدود چهار هفته می دانید از این محصول استفاده کنید بدون اینکه شارژ آن زود تمام شود.

مقاله پیشنهادی: قیمت ماشین حساب مهندسی

مگس کش صوتی :

مگس کش صوتی از جمله محصولات متناسب با پیشرفت تکنولوژی می باشد. این محصول بسیار کاربردی است و برای کشتن و دور کردن حشرات موذی به کار می رود. این محصول با منتشر کردن امواج مغناطیسی باعث دفع حشره ها می شود. این دستگاه  برای انسان خطر آفرین نمی باشد و از آنجا که این امواج مغناطیسی را حشرات موذی می شنود و انسان ها نمی شنوند کاربری آن بیشتر می شود و باعث اذیت شدن انسان ها نمی شود.

حشرات موذی این امواج مغناطیسی را نمی توانند تحمل کنند و به همین دلیل نزدیک خانه ای که این محصول در آن قرار گرفته است نمی شوند. همچنین این محصولات در شعاع بسیار بزرگ  تقریبا صد و هشتاد متر امواج مغناطیسی را پهن می کند و به همین دلیل حشرات موذی تا شعاع صد و هشتاد متر است محصول نمی آیند. این محصول از میت بلند گو برخوردار است و باعث دور شدن موش ها و سوسک ها حشرات دیگر نیز می شوند. این محصولات همچنین به برق متصل می شوند و با برق کار می کنند. این دستگاه بسیار پیشرفته است. از این  مگس کش های صوتی می توانید در داخل سرویس بهداشتی و اتاق های خانه و پذیرایی و حتی محل کار استفاده کنید. این محصولات همچنین با استفاده از فناوری طراحی شده اند.

 

مگس کش برقی سقفی :

 

مگس کش برقی سقفی از کاربردی ترین مگس کش ها می باشد. این نوع محصولات دارای  دو عدد چراغ هستند که با ساطع  کردن نور های ماوراء بنفش باعث می شوند تا حشرات به سمت این مگس کش جذب شوند .  این محصول دارای یک عدد سینی در زیر خود است و حشره های کشته شده در آن سینی ریخته می شوند. این دستگاه ها صدا ندارند و از خود بوی بد ساطع نمی کنند همچنین این محصولات باعث ایجاد ناراحتی در انسان ها نمی شوند. از این مگس کش های برقی سقفی می توانید در هتل ها ، خانه ها ، رستوران ها  و محل کار و غیره استفاده کنید. این دستگاه برای انسان خطر آفرین نیست و سمی نیز نمی باشد.

 

مگس کش تنیسی :

این محصولات مانند تنیس هستند و گاها  به آنها مگس کش های راکتی نیز می گویند. این گونه محصولات با برق کار می کنند و بسیار قوی می باشند. وزن این محصولات بسیار اندک است و به دیوار نیز متصل می شوند. مگس کش برقی تنیسی دارای یک سیم می باشد که به برق متصل می شود و با استفاده از جریان برق عمل می کند.

روی سطح تنیس یا راکت دارای سه لایه رویه ای سیمی می باشد. این محصولات همچنین دارای دو الکترود می باشند. این محصولات دارای نور ال ای دی هستند و با روشن کردن آنها در تاریکی باعث می شوید تا حشره ها به سمت این نور بیایند و هنگامی که به این سمت می آیند روی این راکت می نشینند و  کشته می شوند. برای شارژ کردن این دستگاه می توانید سیم دو شاخه آن را به پریز وصل کنید تا شارژ شود.

 

مگس کش مغناطیسی :

 

مگس کش های مغناطیسی همان مگس کش های صوتی می باشند. با استفاده از این محصولات در داخل خانه هایتان می توانید به راحتی از آنها  استفاده کنید و حشرات موذی را دفع و دور کنید. از آنجا که این محصولات امواج مغناطیسی از خود بروز می دهند، باعث ایجاد  ناراحتی و اذیت برای انسان ها نمی شود و این گونه محصولات بر روی دیوار ها متصل می شوند و حتی بسیار کمی را اشغال می کنند ، همچنین این محصولات دارای وزنی سبک  و قابل حمل هستند.

 

مگس کش های صنعتی :

 

مگس کش های صنعتی در محیط های بزرگ مثل فروشگاه ها استفاده می شود. این محصول برقی می باشد و دارای لامپ های فلورسنت است، این لامپ ها باعث جذب حشره می شود و با تخلیه الکتریکی کشته می شوند. این محصولات در سایز های. مختلف برای استفاده های صنعتی در محیط های بزرگ تولید شده اند. از این محصولات می‌توانید در خانه ها و رستوران ها و هتل ها و محل کار و غیره استفاده کنید.  مگس کش های صنعتی با برق کار می کند. این محصولات را می توانید در ابعاد گوناگون بر حسب بزرگی محل مورد نظرتان خریداری کنید. این محصولات بسیار قوی هستند و می توانند تا مدت طولانی کار کنند. عمر مفید  این حشره کش های صنعتی بسیار خوب است و مندرجات و اطلاعات بیشتر  آن بر روی بسته بندی آن نوشته شده است.

 

مگس کش نوری :

 

مگس کش های نوری با پیشرفت های فناوری به تولید رسیده است. برای استفاده از این محصولات دیگر از محصولاتی مانند  قرص های نابود کننده  حشرات  لازم نمی باشند. زیرا این محصولات همانطور که از اسم آن پیداست دارای نور های جذب کننده موجودات موذی هستند و با ساطع کردن  جریان های الکتریکی باعث کشتن انواع حشرات می شوند.‌ ابن محصولات خطرناک نیستند و قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند.

 

مگس کش پودری :

مگس کش پودری ، یک پودر عالی جهت نابود کردن مگس ها می باشد. این محصول بهداشتی می باشد و دارای بو. نامطبوع و بد نمی باشد.  مگس کش پودر برای انواع خانه ها و هتل ها و برای انواع بیمارستان ها کارخانه ها و حتی مرغداری‌ها ها و غیره بسیار مناسب است. این محصولات بسیار قدرتمند هستند و توان کشتن همه ی مگس ها و حشرات موذی را دارند.

 

چرا باید مگس کش ها را خریداری کنیم ؟

 

حشرات از جمله موجودات موذی می باشد که در زندگی انسان ها وجود دارند. وجود این موجودات باعث اذیت شدن و آسیب رساندن به انسان ها می شود. وجود انواع حشرات مانند مگس تا و سوسک ها در فصل های گرما و پشه ها در فصل های سرما باعث می شود تا به یک وسیله و دستگاهی برای دفع و دور کردن این حشرات نیاز پیدا کنیم. لذا در این صورت نیازمان به این محصولات بیشتر می شود.

استفاده  مگس کش های پلاستیکی مانند قدیم بسیار وقت گیر و البته کمی سخت بود، لذا به همین دلیل با پیشرفت های جوامع انواع مگس کش های برقی تولید شده که علاوه بر  راحت کردن کار انسان  ها باعث دفع حشرات و دور کردن آنها شده است‌.  با خرید این محصولات می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید زیرا علاوه بر اینکه کاربردی هستند ،دارای عمر مفید بسیار عالی نیز می باشند.

این  محصولات جان انسان ها را تهدید نمی کنند و برای سلامتی انسان ها خطر آفرین نمی باشند، داشتن سایز مناسب و وزنی بسیار عالی نیز از ویژگی های دیگر این محصولات می باشد. همچنین این محصولات ظاهری بسیار شیک دارند که باعث خراب شدن دکوراسیون خانه ها نمی شوند. مگس کش ها یا حشره کش ها علاوه بر کشتن و دفع مگس ها باعث دور شدن سوسک ها و  مورچه های بالدار و موش ها نیز می شوند. این محصولات مقرون به صرفه هستند و قیمت خوبی دارند.

 

انتخاب انواع مگس کش های برقی و شارژی و دستی و غیره کاملاً بستگی به بودجه شخص مصرف‌کننده دارد لذا این افراد می‌توانند با توجه به نوع بودجه خود و سطح معیشت خود و همچنین با توجه به نوع نیاز خود انواع محصولات را مورد مصرف قرار دهند. بعضی از این محصولات دارای قیمتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد و بعضی دیگر از قیمتی بالاتر برخوردار هستند و با توجه به نوع سطح درآمدی خود می توانند این محصولات را انتخاب کنند.

انواع مگس کش های برقی و شارژی و غیره دارای مهر اصالت فیزیکی کالا هستند و لذا خرید این محصولات از سایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می باشد امکان پذیر نمی باشد و افراد می‌توانند این گونه محصولات را که کاملا متناسب با استانداردهای جهانی تولید شده اند را مورد  خریداری قرار دهند و از آنها استفاده کنند. استفاده از این محصولات باعث راحت تر شدن از زندگی و راحت خوابیدن می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن