مد و لباس

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک کاور لباس مجلسی ارزان قیمت

کاور لباس مجلسی چیست؟ کاور لباس مجلسی را از کجا بخریم؟ کاور لباس مجلسی در انواع مدل های پلاستیکی، زیپ دار، نایلونی، پارچه ای، طرح دار، زنانه، مسافرتی، کمدی، کودک، عمده به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک کاور لباس مجلسی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

لباس های مجلسی زنان یا مردانه، از اقلامی هستند که هر فردی حداقل یک یا دو عدد از آن هارا دارد یا عده ای لباس های عروسی یا حنابندان و دیگر لباس های مجلسی که برای آن ها ارزشمند است و یاد آور خاطرات خوب آن ها می باشند را در خانه، داخل کمد دیواری یا گاها کشو و یا داخل چمدان نگه داری می کنند، اما تا کردن و گذاشتن این لباس ها در کشو یا چمدان باعث چروک شدن آن ها می شود که گاه این چروک ها به قدری به تار و پود پارچه نفوذ کرده که دیگر باز نمی شوند، از طرفی بسیاری از لباس های مجلسی قابل اتو زدن نمی باشند چون یا پارچه آن ها بسیار لطیف و از جنس تور و حریر می باشد و اتو زدن آن ها باعث سوختن و جمع شدن پارچه و یا از کیفیت افتادن آن می شود ، همچنین تزییناتی که با سنگ ها و مروارید ها، اکلیل ها و منجق ها روی لباس بانوان می شود امکان اتو زدن را از ما می گیرند .

مقاله پیشنهادی: از کجا تمبر بخریم

همچنین این تزیینات در اثر تا شدن روی قسمت های دیگر پارچه قرار می گیرند که در این صورت معمولا به قسمت های دیگر یا گیر می کنند و کنده می شوند و یا آن هارا نخ کش می کند یا قسمت های دیگر لباس را اکلیلی می کنند . از دیگر مشکلات تا کردن و قرار لباس های مجلسی کنار لباس های دیگر در کشو و چمدان، بو گرفتن این لباس ها از لباس های دیگر است که برای استفاده مجدد از این لباس ها نمی توان به راحتی آن هارا شست و اتو زد و استفاده کرد، بنابرین روش تا کردن لباس های مجلسی و گذاشتن آن ها در کشو اصلا گزینه مناسبی برای نگه داری این لباس های گران قیمت نیست . بهترین راه نگهداری از این لباس ها، آویختن آن ها روی آویز مخصوص، و قرار دادن به صورت ایستاده در کمد ها است .

مقاله پیشنهادی: کورن فلکس ایرانی

اما اگر همین طور این لباس ها را در کمد دیواری یا رگال لباس ها آویزان کنیم، حتی اگر در کمد بسته باشد، باز هم به مرور زمان گرد و خاک می تواند روی لباس ها بنشیند و یا اگر لباس مجلسی تان اکلیلی باشد وقتی کنار دیگر لباس ها آویزان شود، لباس های دیگر نیز اکلیلی می شوند که باعث شده حتی در مزون ها و بوتیک های لباس مجلسی  دنبال راه حلی برای این موضوع باشند تا اکلیل یک سری لباس ها به دیگر لباس ها منتقل نشود تا آن ها رنگی و اکلیلی نشوند . اینک فکر می کنید چه کار باید کنید ؟

مقاله پیشنهادی: روغن بچه برای واژن

در این مواقع از چه راه حلی استفاده می کنید تا لباس مورد علاقه خود را نگه داری کنید ؟ آیا روی لباس های مجلسی تان سلفون می کشید ؟ یا نایلون های بزرگ ؟ حتی تصور استفاده از سلفون و نایلون برای محافظت از لباس ها بسیار سخت و مشکل است، زیرا هم کشیدن آن ها روی لباس ها سخت است و هم استفاده مجدد از لباس و کنار زدن نایلون یا سلفون بسیار سخت تر می باشد .

استفاده از کاور لباس مجلسی بهترین راه حل برای نگه داری این لباس ها در منزل و مزون ها است که در اکثر موارد هنگام خرید لباس را با کاور به شما تحویل می دهند و یا خودتان می توانید آن را جداگانه بخرید و یا اگر در هنر خیاطی مهارت دارید آن را به راحتی بدوزید . اما می خواهیم بدانیم از کجا می توانیم این کاور ها را خریداری کنیم ؟ قیمت این کاور ها چقدر است و جنس کاور ها از چیست ؟

مقاله پیشنهادی: جعبه فرمان پراید

لباس های مجلسی که به دلیل ظاهر زیبا و دوخت متفاوت، جنس پارچه و تزییناتی که دارند و گاها این تزیینات با دست و سوزن دوزی انجام می شوند که وقت بسیاری می گیرد، قیمت بالاتری نسبت به لباس های معمولی دارند . همانطور که پیش تر گفتیم نگه داری از این لباس ها و شستن آن ها هم کمی سخت است، زیرا اندازه های گوناگونی دارند مانند لباس مجلسی های شب و ماکسی یا دنباله دار و لباس عروس، که نگه داری و قرار دادن آن ها در کمد یا رگال و کشو سخت تر است . جدای آلودگی و گرد و خاک محیط که به مرور زمان روی لباس ها قرار می گیرند، اگر لباس ها بدون هیچ محافظی روی رگال، در مزون یا خانه قرار بگیرند، ممکن است هر کسی دست خود را به آن بمالد و آن را لمس کند که به مرور باعث می شود این لباس ها کثیف و لکه دار یا به عبارتی چرک تاب شدن آن ها می شوند که این اتفاق بیشتر در مزون ها رخ می دهد زیرا مشتریان مختلفی برای تماشا و خرید لباس ها به آن جا می روند و برای دانستن جنس لباس آن را لمس می کنند .

مقاله پیشنهادی: قیمت ارگ یاماها a1000 دیجی کالا

کاور های لباس مجلسی که لباس را به همراه آویز به طور کامل در خود قرار می دهند با ظاهری بسیار شکیل که هم از لباس های شما محافظت می کند و هم آن ها را به شیوه بهتری در معرض دید مشتریان و یا اقوام می گذارند تا استفاده از سلفون و نایلون و تمیزی ومرتب بودن رگال و کمد لباس هایتان را به شما هدیه می دهد .

لباس های مجلسی که شامل، کت و شلوار زنانه و مردانه، کت و دامن، لباس های بلند و کوتاه می باشند، هر کدام کاور مناسب و اندازه خود را دارند، طوری که کاور های کت ها اغلب کوتاه و کاور های لباس های بلند معمولا بلند و هم اندازه قد آن ها می باشد . هر چند که کاور ها اندازه های گوناگونی دارند و تولیدی های مختلف شروع به تولید انواع کاور ها در سایز و رنگ ها و جنس های متفاوت کرده اند .

مقاله پیشنهادی: خرید زیره کفش کوهنوردی

به طور کلی جنس کاور ها تشکیل شده از پلاستیک و یا پلی استری نسبتا ضخیم و بی رنگ و اسپان باند است که در نسبت های متفاوت تولید شده اند، طوری که یک سری کاور ها کاملا پلاستیکی و شفاف، یک سری به طور کامل از اسپان باند و گروهی دیگر به صورت ترکیبی از آن دو تشکیل شده اند . اسپان باند ها پارچه هایی ساخته شده از الیاف فشرده و پرس شده می باشند که بافت های نخی ندارند، به همین دلیل معمولا به آن ها پارچه نبافته یا بی بافت هم گفته می شود . این پارچه ها دارای وزن، ضخامت و رنگ های متفاوتی هستند که استفاده های گوناگونی از آن ها در صنایع مختلف می شود . هر نوع از کاور ها در قسمت وسطی و یا قسمت کناری دارای زیپ هستند تا به راحتی باز و بسته شوند البته یک سری از کاور ها یک سره هستند که مانند پوششی لباس را در بر می گیرند و از سر لباس به آن وارد می شوند . اکثر کاور ها نیز در بالا و پایین خود دستگیره یا بند های کوچکی دارند تا به راحتی آن را مانند یک ساک در دست گرفته و حمل و نقل کنید طوری که اگر قد بلندی دارد به زمین نمالد .

شما می توانید بسته به نیاز انواع کاور هارا تهیه کنید اما دقت داشته باشید که کاور هایی که کلا از پلاستیک یا پلی استر شفاف و یا فقط در قسمت هایی از آن ساخته شده اند به شما این امکان را می دهند که در بین لباس های زیاد، لباس مد نظر خود را به راحتی پیدا کنید و نیاز به باز و بسته کردن زیپ کاور ها و گشتن طولانی نباشد .

شما می توانید خودتان با داشتن وسایل مورد نیاز به راحتی کاوری مناسب لباس مجلسی تان با هر اندازه ای که می خواهید بدوزید . تولیدی های گوناگونی نیز این کاور ها را تولید و به صورت عمده یا تکی می فروشند و سفارشاتی نیز می پذیرند که کاور هایی با رنگ و سایز دلخواد و با چاپ مارک و آدرس و شماره تلفن فروشنده های دیگر و مزون ها کاور های تبلیغاتی را تولید کنند . قیمت این نوع کاور ها نیز بسیار مناسب است طوری که می توان تعدادی از آن ها را خریداری و برای لباس های گوناگون به کار برد . گروه تولیدی وزرا، خشایار برند، فروشگاه کاور لباس تک کاور نمونه ای از این تولیدی می باشند . همچنین می توانید نواع مختلف کاور ها را از فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، ترب، نیاز روز و سونی استار با قیمت مناسب تهیه و درب منزل تحویل بگیرید .

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن