بهترین سایت‌ها و کتاب ها

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک کتاب فیزیک هالیدی ارزان قیمت

کتاب فیزیک هالیدی چیست؟ کتاب فیزیک هالیدی را از کجا بخریم؟ کتاب فیزیک هالیدی در انواع مدل های ویرایش 8، ویرایش 10، ویرایش 11، زبان اصلی، ترجمه، پاسخنامه، مکانیک و گرما، جلد 1، جلد 3 به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک کتاب فیزیک هالیدی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

کتاب فیزیک هالیدی زبان اصلی و کتاب فیزیک هالیدی ترجمه فارسی از اساسی ترین و معروف ترین کتاب های فیزیک می باشند که در اکثر دانشگاه های کشور عزیزمان ایران و سایر دانشگاه های جهان در رشته های فیزیک و دروس فیزیکی از این کتاب استفاده می‌ شود.

مقاله پیشنهادی: آبغوره طبیعی

این کتاب توسط اساتید مختلفی بررسی شده است و محتوای آن توسط دانشمندان و فیزیکدانان متفاوتی بررسی و تایید شده است.

کتاب فیزیک هالیدی توسط نویسنده ها دیوید هالیدی، رابرت رزنیک، یرل واکر نوشته شده است و اولین و معروف ترین نویسنده کتاب فیزیک‌ هالیدی فیزیک دان معروف و بزرگ جناب دیوید هالیدی می باشد به همین دلیل به نام همین فیزیکدان معروف شده است.

مقاله پیشنهادی: ست مانیکور

اولین سال نشر و چاپ کتاب فیزیک هالیدی در سال ۱۹۶۰ میلادی می باشد که توسط جناب دیوید هالیدی و نویسنده بزرگ و معروف رابرت رزنیک منتشر شد.

کتاب فیزیک هالیدی اولین سال انتشار آن به نام کتاب فیزیک منتشر و چاپ شد و تا به کنون به همین نام معروف می باشد و در کنار نام اصلی این کتاب، اسم نویسنده اصلی این کتاب نیز ذکر شده است.

مقاله پیشنهادی: خرید لگن

کتاب فیزیک هالیدی چیست؟

امروزه بسیاری از ما قبل از خرید و تهیه کتاب راجع به موضوع اصلی و متن کتاب کنجکاو می شویم و می پرسیم که آن کتاب چیست یا راجع به چه موضوعی حرف می زند.

کتاب فیزیک هالیدی یک کتاب قدیمی می باشد که راجع به علم فیزیک و اجرام صحبت می کند و از دسته کتب درسی و آموزشی می باشد که قدرت علم آموزی بسیاری بالایی دارد. این کتاب یکی از برترین کتب آموزشی در قرن ۲۰ معروفی شده بود و از اصلی ترین و بهترین کتاب فیزیکی جهان معروف شده بود و تا کنون از دسته کتب برتر فیزیک‌ موجود در سراسر جهان می باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید کار صدا

این کتاب دارای فصل های بسیار زیادی می باشد که در ادامه اکثر فصل های اصلی این کتاب را ذکر می کنیم.

امروزه این کتاب به زبان‌ های فارسی، انگلیسی، روسی، عربی و سایر زبان های مختلف موجود در جهان ترجمه شده است و در اکثر آموزشگاه ها به عنوان یک کتاب فیزیکی پر محتوا و با کیفیت استفاده می شود.

کتاب فیزیک هالیدی ترجمه گلستانیان از معروف ترین نوع ترجمه این کتاب فیزیک پایه هالیدی می باشد.

مقاله پیشنهادی: شال گردن مردانه

کتاب فیزیک هالیدی چند جلد است؟ کتاب فیزیک هالیدی جلد اول و کتاب فیزیک هالیدی جلد دوم و کتاب فیزیک هالیدی جلد سوم این کتاب دارای سه جلد اصلی می باشد.

مقاله پیشنهادی: قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو

کتاب فیزیک هالیدی الکتریسیته و مغناطیس توسط انتشارات بسیار متعددی متنشر شد:

کتاب فیزیک هالیدی انتشارات مبتکران، کتاب فیزیک هالیدی انتشارات صفار، کتاب فیزیک هالیدی انتشارات فاطمی، کتاب فیزیک هالیدی ابوکاظمی و… .

کتاب فیزیک هالیدی به صورت pdf نشر شده است و پاسخنامه کتاب فیزیک هالیدی و جواب سوالات کتاب فیزیک هالیدی ویرایش دهم نیز در اینترنت موجود می باشد.

دانلود کتاب فیزیک هالیدی به زبان فارسی به صورت پی دی اف یا پاورپوینت از دسته معروف ترین فایل های آموزشی موجود در اینترنت می باشد.

کتاب فیزیک هالیدی پی دی اف و حل کتاب فیزیک هالیدی در اینترنت و اکثر سایت های آموزشی موجود است و می توان با سرچ‌ سریع جمله دانلود کتاب فیزیک هالیدی حل المسائل می‌ توان انواع کتاب فیزیک هالیدی چاپ دهم و پی دی اف ها و فایل های آموزشی را پیدا کرد.

کسانی که قادر به خرید کتاب فیزیک هالیدی جدید نیستند می توانند کتاب فیزیک هالیدی دست دوم را با قیمت پایین تری خریداری کنند.

 

کتاب آموزشی فیزیک هالیدی همراه با لوح فشرده در اختیار خوانندگان و دانش آموختگان قرار می گیرد و این لوح های فشرده جنبه ای آموزشی دارند.

این کتاب دارای صفحات شکل دار و تعداد بسیاری از جداول و نمودار های آموزشی و علمی می باشند.

________________________________________

 

کتاب فیزیک هالیدی یکی از اصلی ترین و معروف ترین کتاب های آموزشی است که در دانشگاه ها و آموزشگاه های آموزشی علم فیزیک بسیار استفاده می شود. این کتاب آموزشی و علمی طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی دارد و طول عمر آن بیش از ۶۰ سال می باشد و با اینکه که کتابی قدیمی است اما بسیار پر محتوا و علمی می باشد.

 

کتاب فیزیک هالیدی یکی از معروف ترین کتاب های فیزیکی و رشته های فیزیک می باشد که در اکثر دانشگاه های ملی کشور عزیزمان ایران تدریس می شود و به عنوان یک کتاب مرجع بسیار مهم می باشد.

کتاب فیزیک هالیدی دارای چندین فصل می باشد که مهم ترین سر فصل ها و فصل های اصلی آن:

 • اندازه گیری
 • حرکت در یک بعد
 • بردار هاحرکت در دو و سه بعد
 • نیرو و حرکت
 • تداخل
 • فیزیک هسته ای
 • انرژی هسته ای
 • امواج ماده
 • پراش
 • تصاویر حقیقی و مجازی
 • جریان و رسانایی
 • میدان های مغناطیسی
 • معادلات ماکسول
 • پتانسیل الکتریکی
 • موج
 • قانون کلمبی
 • انرژی جنبشی گاز ها

تعداد فصل های این کتاب بسیار زیاد می باشند و اینجا مهم ترین فصل‌ ها را ذکر کردیم و هر کدام از این فصل ها به صورت بخش اول و بخش دوم می باشند و دارایی سر تیتر ها و سر فصل های بسیار مختلف و متفاوت می باشند.

کتاب فیزیک هالیدی، کتاب جامع و کامل می باشد که سرشار از فصل‌ های بسیار زیاد می باشد و تمام مباحث را به صورت کلی در یک جا نوشته شده است.

کتاب فیزیک هالیدی یکی از معروف ترین کتاب های فیزیکی می باشد که بسیار معروف و پر بار و پر محتوا می باشد و تمام مباحثی که در این کتاب به کار برده شده‌ اند از طرف علم و از طریق علم تایید شده اند و به صورت نمودار و اشکال و طرح های متفاوت طراحی شده‌ اند و افراد می‌ توانند از طریق تماشای نمودار ها، اشکال و طرح های متفاوت موضوع را بیشتر درک کنند.

 

این کتاب فیزیک هالیدی، یک کتاب بسیار بزرگی می باشد که چندین بار ویراستار شده است و بسیار  ویرایش و ادیت شده است و با پیشرفت علم فیزیک این کتاب ها هر بار ویرایش شدند. کتاب فیزیک هالیدی اثرات آموزشی بسیار زیاد می باشند و فواید استفاده و خواندن این کتاب ها بسیار زیاد و متعدد می باشند.

 

کتاب هالیدی یک کتاب فیزیکی است که چند جلد می باشد که جلد اول آن یک از معروف ترین و شناخته شده ترین نوع کتاب فیزیی می باشد که تمام مسائل فیزیکی در آن ذکر نشده اند. اما از اصلی ترین و یکی از مهم ترین کتاب های مرجع دانشگاهی، کتاب مبانی فیزیک جلد اول می باشد. کتاب فیزیک جلد اول از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین نوع کتاب های فیزیکی دانشگاه های عملی و بین المللی می باشد.

در کتاب مبانی فیزیک هالیدی اساسی ترین نوع کتاب فیزیکی می باشد که افراد پس از خواندن این کتاب می‌ توانند با تمام مبانی و فیزیکی آشنا شوند. این کتاب توسط تعداد بسیاری از اساتید معروف و شناخته شده، تایید و توصیه شده است و تعداد بسیاری از اساتید دانشگاه‌ های بزرگ و بسیار معروف، این کتاب توصیه شده است و به عنوان یک کتاب اصلی در تدریس برای دانشجویان رشته های ریاضی و فیزیک استفاده می‌ کنند.

 

کتاب فیزیک هالیدی بسیار ویرایش شده است و کتاب فیزیک هالیدی ویرایش ۲۰۱۸ با کتاب فیزیک هالیدی ویرایش ۲۰۱۴ هیچ تفاوت و اختلافی ندارد و تنها تفاوت ویرایشی موجود در بین این دو ویرایش و چاپ فقط ویرایش در مقدمه این کتاب می باشد و هیچ گونه ویرایشی در موتون اصلی و مباحث اصلی این کتاب وجود نداشته است و هیچ کدام از این فصل ها و سر فصل‌ ها و متون آن ها اضافه و یا حذف نشده اند.

این کتاب به قدری کامل و پر محتوا می باشد که هر چندین یک بار این کتاب ویرایش در متون اصلی و مباحث اصلی آن می خورد و معمولاً تنها ویرایش آن در مقدمه کتاب و یا نوع جلد آن و رنگ آن می باشد.

کسانی که کتاب فیزیک هالیدی ویرایش دهم آن را دارند لزومی ندارد که سایر ویرایش های جدید را تهیه کنند. چون هیچ تفاوتی در ویرایش دهم کتاب فیزیک هالیدی و  کتاب فیزیک هالیدی ویرایش یازدهم وجود ندارد و همان طور که گفتیم تنها تفاوت این دو ویرایش ها فقط و فقط در مقدمه آن ها می باشد و هیچ گونه مبحثی به مباحث اصلی این کتاب اضافه نشده است و یا مبحثی از این مباحث آن حذف نشده است.

این کتاب توسط دانشجویان رشته‌ های مرتبط تهیه می‌ شود و از دسته مراجع مهم درسی رشته های فیزیک می باشد این کتاب نه تنها در بین ایرانیان بلکه در بین سایر دانشگاه‌ های جهان معروف و شناخته شده می‌ باشد و از دسته مهم ترین کتاب های تدریس رشته فیزیک به حساب می آید.

 

تعداد صفحات کتاب فیزیک هالیدی معمولاً ما بین ۵۰۰ الی ۶۰۰ صفحه ای می باشد و وزن و ابعاد بسیار مناسبی دارد و معمولاً از دسته کتب درسی و آموزشی سنگین به حساب می‌ آید. این کتب آموزشی توسط فروشگاه های بسیار زیادی و کتاب فروشی های بسیار متعددی پخش می‌ شوند و معمولاً قیمت اصلی این کتاب ها بر روی جلد آن حک شده است و افراد می‌ توانند به راحتی قیمت موجود بر روی جلد کتاب را ببیند و از قیمت فروش اصلی این کتاب مطلع شوند.

تعداد بسیاری از فروشگاه ها در جشنواره های متفاوت و یا روز ها و مناسبت های مخصوص به کتب درسی و کتب غیر درسی معروف  و پر طرفدار تخفیف ویژه و بسیار عالی می دهند و این کتب را با قیمت های پایین تری عرضه می‌ کنند تا فرهنگ کتاب خوانی در بین مردم از جمله دانشجویان احیا و زنده کنند.

فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاه کتاب فروشی ما سعی دارد که بهترین نوع کتاب آموزشی و کتاب های غیر آموزشی را با ویرایش های جدید و با چاپ های جدید و بهترین نوع بسته بندی عرضه کنند.

این فروشگاه تعداد بسیاری از کتب ها را با سود بسیار کم و معمولاً در جشنواره های زیادی این کتاب را در اختیار مشتری های خود قرار می‌ دهد، تا مشتری ها را به خرید مجدد از فروشگاه‌  خود ترغیب کند. این فروشگاه ما به کاربران دائمی خود در مناسبت‌ های خاص کد های تخفیف می دهند و یا کوپن های تخفیف می‌ دهند تا کاربران به هنگام خرید کتاب تخفیف بگیرند و یا کد تخفیف را به دوستان خود بدهند و با کمک همین کد تخفیف کتاب های مورد علاقه خود را با تخفیف و با قیمت پایین تری تهیه و خریداری کنند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن