تکنولوژی

راهنمای خرید بهترین هد لامپ ارزان قیمت

هد لامپ چیست ؟

هد لامپ یک وسیله برای تامین کردن نور می باشد ، همانطور که از اسمش پیداست بر روی پیشانی بسته می شود. از این محصول برای گشتن در طبیعت استفاده می‌ کنند مانند کوهنوردی های شبانه و غارنوردی ها و جنگل ها و بیابان ها و به طور کلی برای تامین و ایجاد نور  در شب و مکان های تاریک  استفاده می شود. این محصولات برای  افراد طبیعت گرد و ماجراجو بسیار نیاز می باشد.

به همین دلیل این افراد هنگام جمع آوری وسایل خود برای طبیعت گردی  نباید هد لامپ را فراموش کنند . این وسیله یک کاربردی زنانی به نیازتان می آید که با دوستان خود به طبیعت گردی رفته باشید و در یک مکان بکر کمپ زده باشید، در  هنگام تاریکی شب به یک وسیله که بتواند نور را تامین کند نیازمند هستید ، به همین دلیل این محصولات به کمک شما می آیند. هد لامپ ها در بازار با مدل ها ی مختلف و برند های  گوناگون به تولید رسیده شده اند. است محصولات از واجبات برای سفر و طبیعت گردی می باشد.

مقاله پیشنهادی :شال مجلسی مشکی

این محصولات دست و پا گیر نیستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند، یا بهتر است بگوییم فضایی را اشغال نمی کنند و چرا که بر روی پیشانی شما بسته می شوند و یک وسیله ی فوق العاده عالی برای راه پیدا کردن در شب می باشد. از دیگر قابلیت‌ های آن می‌ توان به داشتن وزن سبک اشاره کرد به همین دلیل توانسته است برتری بیشتری نسبت به انواع چراغ قوه های موجود در بازار پیدا کند.

این مقدار نوری که تأمین می‌ کند نیز بسیار زیاد است و تا چند متر آن ور تر  را می‌ تواند روشنایی دهد. شاید به دلیل ساده بودن ظاهر آن پی به کاربردهای آن نبرده باشید اما  وقتی که از آن در یک مکان تاریک و در دل شب هنگام استفاده کنید متوجه این محصول و مزیتی که دارد می شوید.

مقاله پیشنهادی :قیمت شاسی عکس خام

یکی از مزیت های این محصول نسبت به دیگر چراغ قوه های موجود در بازار وزن سبک آن می‌ باشد چرا که به یک لامپ کوچکی می گویند  که بر روی پیشانی با استفاده از چند پارچه و بند بسته می‌ شود و قدرت نور دهی بالایی دارد و به دلیل آنکه جا گیر نمی باشد یک گزینه بسیار عالی برای افراد ماجراجو و طبیعت گرد می باشد.

به همین دلیل فرد مصرف کننده با چرخاندن سر خود به هر طرف می تواند به اطراف روشنایی دهد. در حقیقت هد بند یک چراغ فوق‌ العاده ضروری برای این افراد می باشد و یکی از تجهیزات بسیار مهم در سفرها و ماجراجویی ها می باشد.

مقاله پیشنهادی :قیمت ماشین شارژی ارزان

بهترین هد لامپ دارای ویژگی های زیادی می باشد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.  هد لامپ  به دلیل داشتن وزن سبک به راحتی بر روی پیشانی انسان ها بسته  می‌ شود و باعث اذیت شدن و سنگینی سر نخواهد شد. لامپ این محصولات فوق العاده عالی است و از لحاظ نور دهی چراغ قوه های دستی محصولات قابل مقایسه نیستند چرا که نور دهی هد لامپ ها بسیار بیشتر بوده و تا چندین متر جلو سر را روشنایی می دهد. از طرف دیگر نور دهی این محصولات طولانی تر بوده است و می تواند تا مدت طولانی روشن بماند. مصرف انرژی محصول نیز بسیار پایین می باشد که از مزیت های آن به شمار می رود. از طرف دیگر این محصول به صورت ضد آب طراحی و به  تولید رسیده است به همین دلیل افراد می‌ توانند بدون نگرانی از خراب شدن آن حتی در باران نیز از آن استفاده کنند .

مقاله پیشنهادی :خرید صندلی پلاستیکی ارزان

ین هد لامپ  همچنین گرد و غبار را به خود جذب نمی کند و کاملا ضد غبار می باشد، به همین دلیل از استقامت و مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و عمر مفید آن طولانی می باشد. از طرف دیگر اینه دل ها دارای سیستم تنظیم می باشد به راحتی می‌ تواند در شب نورپردازی کند به همین دلیل انتخاب فوق العاده عالی برای طبیعت گردان در هنگام شب می باشد ‌. در این محصولات یک لامپ قرمز رنگ نیست تعبیه شده است که می تواند در شب راحت تر مورد استفاده قرار گیرد. از طرف دیگر دارای نشانگر نیز می باشند به همین دلیل افراد می‌ توانند  از مقدار انرژی یا شارژ باتری باقی مانده آن اطلاع کسب کنند. در این محصولات یک دکمه نیست می‌ تواند با فشردن دکمه این محصولات را روشن و خاموش کنند.

مقاله پیشنهادی :لباس قدیمی رئال مادرید

بهترین لامپ هد لایت از برند های گوناگون را در این مطلب مورد بررسی برای شما عزیزان قرار می دهیم و

انواع برند های بهترین   ها نام برده و توضیح اجمالی خواهیم داد.

 

_______________________________

مقاله پیشنهادی :چطوری حباب درست کنیم

چراغ پیشانی هد لامپ مدل W0032 :

این مدل از هد لامپ یک وسیله بسیار کارآمد برای افرادی می باشد که علاقه به سفر و ماجراجویی دارند. این هد لامپ با استفاده از باتری کار میکند و عمر باتری تعبیه شده در این محصول بسیار زیاد است به همین دلیل رفتار می تواند تا مدت ‌های بسیار طولانی از این حد لامپ استفاده کنند. از طرف دیگر همراه با این هد لامپ یک شارژ نیز وجود دارد و نکته قابل توجه در مورد این مسعودی میباشد که به همراه آن شارژر فندکی نیز وجود دارد. به همین دلیل افراد به راحتی   و خدا در طبیعت هستند با استفاده از از باتری اتومبیل خود این محصول را شارژ وزن این محصول نیز سنگین می باشد و همین علت باعث اذیت شدن پیشانی و سر نخواهد شد. از طرف دیگر استفاده از این محصول بسیار راحت است چرا که بندهای این محصول قابل تنظیم هستند. به همین دلیل افراد در سنین کوچک و بزرگ می توانند از این محصول استفاده کنند. لامپ تعبیه شده برای این هد لامپ ها بسیار با کیفیت می باشد و ال ای دی  است و همین دلیل می تواند تا ۱۰۰ متر جلوتر را روشنایی دهد. با توجه به مثبت بودن نظر مصرف کنندگانی که از این محصول خریداری کردند می توان گفت یک محصول فوق العاده عالی برای کوهنوردی و طبیعت گردی و ماجراجویی در دل شب می باشد.

 

چراغ پیشانی پتزل مدل Tikkina Hybrid :

 

چراغ پیشانی پتزل نیز از برند های می باشد که اقدام به تولید این گونه محصولات کرده است.  این برند از چراغ پیشانی بسیار معروف می باشد و از ویژگی های آن می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد،  چرا که در برابر آب از سطح مقاومت خوبی برخوردار می باشد. به همین دلیل یکی از انتخاب های  فوق العاده عالی برای افرادی می باشد که طبیعت گرد و ماجراجویی هستند و سر از هر مکانی در می آورند. از طرف دیگر از قابلیت مختلفی نیز برخوردار می باشد و می توان از این قابلیت های متعدد به تنظیم کانون اشاره کرد. در این محصول یک دکمه تعبیه شده است و آن دکمه برای تنظیمات می باشد و همچنین این هد لامپ   شامل باتری می باشد و با استفاده از باتری تغذیه می شود . این هد لامپ‌ ها همچنین دارای یک چراغ کوچک نیز هستند اما چراغی که در آنها تعبیه شده است بسیار با کیفیت و بادوام می باشد و این محصول دارای رنگ بندی گوناگون است. رنگ بندی این محصول به صورت آبی و صورتی و قرمز و مشکی است. ظاهر این محصول نیز بسیار کاربردی و مناسب می باشد.

 

چراغ پیشانی پتزل مدل Tikka Hybrid :

 

نوع دیگر از چراغ چراغ های پتزل مدل Tikka Hybrid

می باشد. این چراغ  دارای نور قرمز نیز می‌ باشد و به آسانی بر روی سر و حتی کلاه ایمنی نصب می شود.  از ویژگی های آن می توان به ضد آب بودن و قابلیت تنظیم نور اشاره کرد. جنس بدنه این محصول نیز بسیار با کیفیت است و  از جنسی به نام  پلیمر ساخته شده است.

 

چراغ پیشانی اکتیو مدل AC6910HL :

 

این محصول از جمله محبوب ترین چراغ های هد لامپ به شمار می رود. و از سطح کیفی قابل توجهی برخوردار است. از قابلیت های مهم این محصول می توان به استفاده های گوناگون از آن اشاره کرد، چرا که مصرف کننده می تواند  این محصول را به شیوه های مختلف و گوناگون مانند آویز و دستی و حتی پوشیدنی مورد استفاده قرار دهد.  همچنین در مورد قیمت هم باید بگوییم که قیمتی فوق العاده مقرون به صرفه را دارا می باشد و شاید بیشتر سطح تقاضای این محصول به همین دلیل باشد اما  می توان در مورد این محصول گفت که  کیفیت آن نیز بسیار عالی و درجه  یک می باشد. همچنین از باتری خوبی نیز برخوردار است و با استفاده از باتری تغذیه می شود. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به داشتن صفحه نمایش اشاره کرد و به همین دلیل مصرف کننده می تواند با استفاده از این صفحه نمایش از وضعیت باتری اطلاع پیدا کند که چقدر شارژ باقی مانده است. اما این محصولات ضد آب نیستند و فقط یک لامپ دارند و رنگ لامپ این محصولات به رنگ مهتابی است.

 

چراغ پیشانی بلک دایموند مدل Icon Polar :

 

چراغ  هد لامپ بلک دایموند یک برند آمریکایی می باشد و از کیفیت فوق العاده عالی برخوردار است و از ویژگی‌ های بسیار برجسته آن می توان به تعبیه شدن سه عدد لامپ در این محصول اشاره کرد.  همچنین این محصول باتری خور  می باشد و با باتری تغذیه می شود و دارای ۴ عدد باتری است. این محصول کاملا ضد آب می باشد و از سطح مقاومت بسیار بالایی در برابر آب دارد. از دیگر ویژگی های آن می توان به داشتن ظاهری زیبا اشاره کرد.  همچنین از باتری خوبی برخوردار است و نور دهی آن نیز بسیار عالی می باشد و تا ۱۰۰ متر می توانند روشنایی بدهد.‌

 

چراغ پیشانی پتزل مدل Petzl E+Lite :

 

از مدل های دیگر برند پتزل می توان به این مدل اشاره کرد. از ویژگی های بسیار مورد توجه و مهم در مورد این مدل از برند پتزل می توان به داشتن وزن سبک آن ها اشاره کرد. این محصولات باتری خور هستند و با استفاده از باتری کار می کنند. وزن این محصولات بسیار کم است و حتی وزن باتری آن نیز کم می باشد. این محصول دارای قابلیت بسیار زیادی می باشد و از این قابلیت ها می توان به داشتن مقاومت عالی در برابر آب و ضد آب بودن اشاره کرد. همچنین این مدل از برند پتزل علاوه بر ضد آب بودن دارای نور دهی فوق العاده عالی است و دارای دو رنگ نور به رنگ های سفید و قرمز می باشد به همین دلیل یک انتخاب عالی برای استفاده در شب هنگام خواهد بود . این محصولات دارای استاندارد می باشند و بسیار زیبا از لحاظ ظاهری هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن