خانه و سبک زندگی

راهنما خرید اینترنتی بهترین مارک رنده سیر ارزان قیمت

رنده سیر چیست؟ رنده سیر را از کجا بخریم؟ رنده سیر در انواع مدل های کشویی، فشاریف استیل، باریکو، کوچک، مخزن دار، بزرگ، دستی، پارسینا، له کن، چند کاره به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک رنده سیر به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

سیر محصولی است که در  غذای ایرانی بسیار ضروری و مهم است، این  محصول کوچک دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده است به همین دلیل استفاده از آن در غذا های ایرانی نظیر آش خورشت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل رنده کردن سیر می تواند خاصیت آن را بهتر به غذا منتقل کند و طعم آن در غذا پخش شود، به همین دلیل آشپز های معروف و خبره سیر را رنده می کنند و به غذا اضافه می کنند.

افراد زیادی هستند که علاقه به سیر دارند به همین دلیل سیر را در غذای خود رنده می کنند تا غذا طعم سیر را در خود حل کند و غذا خوشمزه تر شود، در همین جهت ابزار سیر رنده کن تولید شده است تا کار ها سریع تر و مرتب انجام شوند.

مقاله پیشنهادی: خرید اینترنتی ابر متری

رنده سیر در انواع مختلفی تولید شده است، مانند رنده سیر مخزن دار، رنده سیر دافنی، رنده سیر پلاستیکی، رنده سیر بنتاتی، رنده سیر چهارگوش، رنده دستی سیر و غیره.

انواع رنده سیر در رنگ بندی های مختلف در بازار عرضه شده اند. رنده کشویی یکی از محصولاتی است که با توجه به نیاز آشپزها طراحی شده است تا کم ترین زمان ممکن بتواند سیر را  به صورت کامل خرد کند.

رنده کردن سیر نیازمند ابزاری است که به راحتی  سیر ها را به صورت یکدست و مرتب رنده کنید، این ابزار به صورت دستی و فشاری تولید شده است.

مقاله پیشنهادی: خرید وسایل شعبده بازی

رنده سیر در مدل ها و سایز و اندازه های مختلفی تولید شده است که افراد متناسب با نیاز خود رنده های سیر را خریداری می کنند.

انواع رنده سیر از لحاظ جنس با هم متفاوت هستند، زیرا از جنس های مختلفی چون استیل، پلاستیک تولید می شوند.

زنده سیر یکی از ابزار های مهم در خانه ها می باشد و کاربرد چند منظوره دارد یعنی علاوه بر اینکه می توانید از آن به عنوان رنده کردن سیر استفاده کنید، می توانید با آن سیب زمینی یا پیاز یا پنیر پیتزا هم رنده کنید.

مقاله پیشنهادی: فرق ژیگلور گاز شهری با کپسول

رنده سیر استیل: این رنده از جنس استیل تولید شده است و البته در تماس با آب زنگ نمی زند چون از استیل ضد آب و ضد زنگ تولید شده است، این را هم ذکر کنیم که این رنده ها کیفیت بالایی دارند و متناسب با مصرف خانگی تولید شده است. رنده سیر پلاستیکی در مدل و اشکال مختلف تولید می شوند که جنس تیغه و بدنه آن ها از استیل می باشد و دسته این رنده از استیل است. این رنده ها در مدل های مختلف چهار گوش و صاف تولید  شده اند‌.

مقاله پیشنهادی: کیت بزرگنمایی صفحه موبایل

رنده سیر پلاستیکی: جنس بدنه این رنده ها از پلاستیک فشرده است و جنس تیغه آن استیل ضد زنگ می باشد اما جنس بدنه آنها مقاوم است و در رنگ های مختلف تولید شده اند، این ابزار ها بسیار کارآمد و کارا هستند.

رنده ها در انواع و اقسام مختلفی تولید شده است، این رنده ها دارای رنگ های جذاب و زیبا هستند که کار. رنده کردن سیر و محصولات گیاهی دیگر را راحت تر کرده است. شما می توانید با خیر یک رنده سیر به اصطلاح یک تیر و دو نشان بزنید، زیرا بعضی از رنده های ساده را می توانید برای رنده کردن محصولات غذایی دیگر هم استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: لاک دندان از کجا بخرم

رنده سیر فشاری: این رنده ها در انواع پلاستیکی و استیل تولید شده اند که به صورت فشاری کار می کنند. استفاده از این محصول بسیار راحت است، برای استفاده از آن فقط کافیست سیر را درون مخزن سیر رنده کن بگذارید و با استفاده از دو دست دو دسته آن را بفشارد تا سیر رنده سود و از قسمت حفره آن بیرون بیاید. این سیر رنده کن ها شبیه به انبر هستند و به همین جهت به آنها سیر رنده کن هم می گویند، البته بعضی از سیر رنده کن ها شبیه به دایره هستند و از جنس استیل تولید شده اند ، این سیر رنده کن ها را باید بر روی سیر بگذارد و با استفاده از. دست بفشارید تا کاملا سیر به شود به آنها سیر خرد کن پرسی سیا سیر خرد کن فشاری می گویند.

مقاله پیشنهادی: قیمت چمن زن دستی ارزان

رنده سیر گارلیک: این رنده ها به صورت دستی کار می کنند، در واقع تیغه ای اره ای درون ظرف درب دار قرار دارد که باید آن را بپیچانید تا سیر ها رنده شوند.

رنده سیر کشویی: این سیر خرد کن ها به صورت کشویی هستند و باید قیمت کشوی آن را بر روی تیغه رنده بکشید تا سیر ها رنده شوند، البته در قسمت زیرین آن محفظه ای برای نگهداری سیر وجود دارد. این سیر خرد کن ها طراحی فوق العاده ای دارند و ظاهر آنها سبک و جذاب می باشد.

رنده سیر باریکو: این سیر خرد کن ها بسیار زیبا و کارآمد هستند، زیرا به صورت چرخ گوشت این و باید سیر ها را درون مخزن آن بریزید و با استفاده از اهرم دستی که باید ان را بچرخانید تا سیر ها رنده شوند.

رنده سیر مخزن دار: این رنده سیر دارای مخزن می باشد که سیر در هنگام رنده شدن در آن قرار می گیرد.  با استفاده از رنده سیر مخزن دار می توانی سیر ها را به سرعت رنده کنید و سیر ها به صورت یکسان و مرتب رنده شوند.

رنده سیر دافنی: این رنده ها به صورت دستی هستند و باید دسته آنها را نگه دارید و سیر را بر روی رنده بکشید تا کاملا رنده شوند، رنده سیر دافنی دسته های محکمی دارند و در هنگام رنده کردن دسته آن ترک نمی خورد و نمی شکند. این رنده دارای دسته های رنگارنگ و روشن این که بسیار زیبا و جذاب هستند. تیغه این رنده تیز است و فقط با یک بار کشیدن سیر بر روی آن سیر له می شود.

رنده سیر پلاستیکی: این رنده ها از جنس پلاستیک تولید شده اند و دسته و بدنه آنها پلاستیک هستند، اما تیغه آنها استیل می باشد که بسیار تیز و برنده است، این رنده بسیار مقاوم است و در برابر آب و مواد شوینده آسیب نمی بیند و از آنجایی که دسته آنها رنگ ثابت است در هنگام شستشو هیچ مشکلی پیش نمی آید.

رنده سیر بنتاتی: این رنده سیر دارای یک عدد دسته پلاستیکی و نشکن است و رنده آن از جنس مرغوب استیل می باشد که به راحتی می توانید با نگه داشتن دسته رنده، کار ریز کردن سیر ها را انجام بدهید. این رنده ها دارای رنگ بندی های بسیار زیبا و شیک هستند که مناسب آشپزخانه ها می باشند.

رنده سیر چهارگوش: این رنده ها دارای چهار گوش با چهار کاربرد هستند که در واقع یک رنده سیر چهار منظوره است و از یک طرف رنده می توانید سیر را برش دهید، یک طرف آن می توانید سیر را رنده کنید، طرف دیگر سیر می توانید سیر را به کنید و در طرف دیگر آن می توانید سیر را در سایز بزرگ ریز کنید. این رنده ها در سایز کوچک و سایز بزرگ عرضه شده اند، البته از سایز  بزرگ آن هم می تواند برای رنده کردن سیب زمینی، گوجه فرنگی و غیره استفاده کنید. با رنده چهار گوش می تواند شکلات و مواد غذایی دیگر را برش دهید با می تواند آنها را رنده کنید.

رنده دستی سیر: این رنده دستی می باشد و به صورت دستی باید سیر را رنده کنید. رنگ بندی رنده دستی متفاوت است و در رنگ های مختلف و زیبا تولید شده اند تا افراد متناسب با سلیقه خود یک رنگ مناسب و اما زیبا را انتخاب کنند. کیفیت تیغه این رنده دستی ها بسیار قوی می باشد و دسته آنها از جنس پلاستیک است که باید دسته آن را در دست بگیرید و سیر را بر روی تیغه بکشید تا رنده شود. این رنده ها در سایز های بزرگ و کوچک تولید شده است

رنده مخصوص سیر دارای یک دسته و یک تیغه استیل می باشد و یکی از کاربردی ترین و مهم ترین محصولات آشپزخانه ها همین رنده سیر می باشد.

خرید رنده سیر در انواع و اشکال مختلف در هر آشپزخانه ای ضروری است، زیرا رنده سیر می تواند شما را در انجام امور آشپزی کمک کند و کار رنده کردن سیر را تسریع دهد.

خیلی وقت ها پیش آمده که می خواهید غذایی پخت کنید و در آن غذا به سیر رنده شده نیاز دارید در این زمان به یک رنده تیز نیاز دارید تا بتوانید سیر ها به صورت مرتب و پاکیزه رنده کنید و سرعت لازم را در پخت غذا داشته باشید. البته این را هم ذکر کنیم که رنده سیر فقط مختص به رنده  کردن سیر نیست و از این جهت که رنده ها تیز هستند می توانید  با آنها شکلات، انواع مغز ها مانند  پسته، بادام،  فندق و حتی پنیر را رنده کنید. با استفاده از این محصول چند جانبه به راحتی می تواند سیر ها را در مدت زمان بسیار کوتاه رنده کنید و این محصول از پلاستیک مرغوب تولید شده است که در برابر آب مقاوم می باشد.

 

نگهداری از رنده سیر

 

برای نگه داری از این محصول کاربردی باید بعد از باز استفاده رنده سیر را به خوبی شستشو دهید زیرا، وقتی مواد غذایی به رنده بچسبد به سختی پاک می شود و برای آسان شستشو آن باید بعد از هر بار استفاده با آب کرم و اسکاچ آغشته به مایع ظرفشویی به خوبی بشویید تا مواد آلوده بر روی آن باقی نماند.

 

قیمت رنده سیر بسیار مناسب است و از قیمت ارزان و اقتصادی برخوردار است و با توجه به کارآمد بودن آنها از قیمت اقتصادی برخوردار هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن