تکنولوژی

رهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک اکو همراه ارزان قیمت

اکو همراه چیست؟ اکو همراه را از کجا بخریم؟ اکو همراه در انواع مدل های چنگ، نوید، تسکو، غزل، نواهنگ، کوچک، مداحی، زیکو، روژان، پرشین به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک اکو همراه به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

اکو همراه چیست:

اکو همراه یک نوع بلند گو می باشد که افراد مداح یا نوحه خوان همراه خود در مراسمات مذهبی می برند.

داشتن یک اکو همراه حرفه ای می تواند کمک زیادی به افراد بکند و این اکو چمدانی فقط توسط افراد نوحه خوان مورد استفاده قرار نمی گیرد و افراد مختلف می توانند از این اکو همراه استفاده کنند. برای استفاده از این اکو نیازی به برق نیست زیرا بدون برق کار می کن مانند اکو همراه جتدسان، اکو همراه جاسکو، اکو همراه دایناکورد، دی اند دی، روژان و غیره.

مقاله پیشنهادی: چگونه پهباد بسازیم

یکی از رایج ترین اکو های که می شناسید اکو همراه مداحی  است، اصولاً از این اکو ها در مداحی خوانی استفاده می‌شود و قابلیت اتصال میکروفون به این اکو ها وجود دارد از آن می‌توانند در مساجد و هیئت یه فضای باز استفاده کنند، البته این ذکر کنیم که از اکو همراه مداحی فقط برای مداحی خوانی استفاده نمی‌شود بلکه برای سخنرانی در مجالس و فضای باز هم می‌توان از آن استفاده کرد، زیرا قدرت پخش صدای بالایی دارد.

از آنجایی که کیفیت این اکو  بسیار بالا است و شارژ باتری را در خود نگه می دارد، می توان از آن در مراسمات مختلف استفاده کرد و البته این اکو قابلیت کنترل صدا دارند و می توانید صدای آن را کنترل کنید یا حتی می توانید صدای آن را کم و زیاد کنید اکو همراه مداحی در برند های، رانا، سافاری، رونیک، سهند، طنین و قهرمان تولید شده اند. اکو همراه ناسیونال و میکسر در سایز های مینی و یچبزرک عرضه شده اند. اکو همراه مینی نوید بسیار پر قدرت هستند.

مقاله پیشنهادی: چگونه شکلات را سفت کنیم

اکو همراه چنگ قیمت آن  بر اساس  و اندازه ای که دارد تعیین می شود.

اکو همراه فلش خور مزایای زیادی دارد از جمله، این اکو ها وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل و نقل هستند و چون با استفاده از برق کار نمی کنند،

در واقع باطری خور هستند حمل آنها آسان است، این اکو همراه دارای  باتری بسیار پرقدرت می‌باشند که زمان طولانی  می توانید از آن‌ها استفاده کنید، یکی از ویژگی های قابل توجه و البته مهم آن پخش صدای آن می باشد، چون این اکو ها پر قدرت هستند می توانند صدا را قدرت بالا پخش کنند.

مقاله پیشنهادی: جعبه فیوز روکار پلاستیکی

اکو همراه  خوب در برند های مختلفی ماند پرشین، شفق توس، پارس، تسکو،تندر، جاسکو تولید شده اند که اکو همراه پرتابل دارای درگاه های usb بلوتوث و غیره می باشد، این اکو همراه با استفاده از باتری کار می‌کند و میتوانید موبایل خود را به درگاه آن وصل کنید و امکان قابلیت تنظیم صدا را دارد.

مقاله پیشنهادی: قفل پدال خارجی

از آن جایی که وزن این محصولات بسیار سبک هستند،  پس حمل آنها به سهولت می باشد و البته این دستگاه‌ها در اندازه و سایز های مختلفی تولید شده‌اند که متناسب با فضایی که از آن استفاده می کنید متفاوت هستند.

_______________________________________________________________

یکی دیگر از ویژگی های مهم اکو همراه این است که در آن پورت یا درگاه ای وجود دارد که می توانید فلش مموری و کارت اصلی را در آن قرار دهید، تا نحوه موزیک از این دستگاه پخش شود، می توانید با استفاده از کابل مناسب تلفن همراه موبایل خود را بر روی این دستگاه متصل کنید تا نوحه و یا موزیک از آن پخش شود، که این اکو صدای خوبی را پخش می‌کند می توانید ولوم صدا را تغییر دهید البته می‌توانید میکروفون را بر روی اکو نصب کنید.

مقاله پیشنهادی: از کجا ps4 ارزان بخریم

اکو همراه کاربرد بسیار زیادی دارد و در واقع یک وسیله صوتی کارآمد است که افراد برای اهداف مختلف از این اکو استفاده می‌کنند. از آنجایی که این اکو ها سبک هستند و ویژگی ها و مزایای خاصی دارند که درباره ویژگی های آن را ذکر کردیم، در مراسم های مذهبی دسته ها و مراسم های سینه زنی نوحه خوانی مراسم های محرم و شهادت ها و غیره از این اکو همراه استفاده می‌کنند  مانند مراسم‌های عزاداری دسته یا محرم در فضای باز انجام می‌شود باید از اکوی استفاده شود که صدا به خوبی پخش شود و در واقع ولوم صدای این دستگاه بالا باشد می‌تواند برای این مراسم‌ها مناسب باشد و البته این هم باید توجه کنیم که از این ها فقط در مراسم های سوگواری ائمه یا محرم دسته استفاده نمی‌کنند، بلکه از این دستگاه در جشن ها ن های ورزشی یا فعالیت‌های ورزشی در فضای باز تورهای تفریحی هم استفاده می‌شود.

مقاله پیشنهادی: مترونوم

یکی دیگر از ویژگی‌های اکو همراه این است، که این باتری ها شارژ می شوند و می توانید آن را با استفاده از شارژر مخصوص در پریز بزنید تا شارژ شود، و البته قدرت باتری این محصول بسیار بالا است و می‌تواند ساعت های طولانی شارژ را در خود نگه دارد و تمام نشود، قابل توجه است که باطری اکو همراه را می‌توانید چندین بار شارژ کنید و توجه کنید که اکو همراه باید کامل شارژ شده باشد و بتواند از برق بکشید تا ماندگاری آن بالا رود.  از آنجایی که این محصولات بدون سیم و برق کار می‌کند می‌توانید در مکان‌های مختلف اکو را همراه خود ببرید و آن یک وزن سبک دارد حمل آنها برای شما بسیار آسان می باشد.

اکو همراه کوچک : زمانی است که شما به وسیله حمل و نقل برای حمله کردن اکو ندارید در این زمان اکو همراه کوچک می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و از آنجایی که وزن بسیار سبک هستند، می توانید آن را با استفاده از دست حمل کنید و نیازی به کرایه ماشین یا حمل با ماشین ندارند. اکو همراه کوچک قابلیت های زیادی دارد و می توانید صدای آن را تنظیم کنید و می توانید صدا را کم و زیاد کنید و درگاهی برای اتصال فلش مموری و کابل یا اس دی کارت را دارد.

 

برای نگهداری از اکو همراه چه کار بکنیم

نگهداری از اکو همراه نیازمند توجه و دقت است، زیرا اگر کامل شارژ آن تمام نشده است نباید آن را به شارژ بزنید، زیرا ممکن است به باتری آن آسیب وارد کند و وقتی که دستگاه در حال شارژ شدن است تا وقتی که شارژ باتری کامل نشده و چراغ‌های آن سبز نشده است به هیچ عنوان نباید دستگاه اکو را از برق بکشید، زیرا عمر باتری ممکن است کوتاه شود و بر روی پخش صدا و مسلما اثر می‌گذارد. یک نکته آن این است که نباید ولوم صدای دستگاه اکو همراه را در بالاترین حد بگذارید، زیرا ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود پس توصیه می شود ولوم صدا را بالا نبرید و در حد معمولی و متوسط بگذارید.

 

__________________________________________________________

 

اکو همراه انواع مختلفی دارد و در برند های متفاوتی عرضه شده اند، مانند اکو همراه نوید، اکو همراه زیکو، بیسکو، پرشین، پرتال و غیره.

اکو همراه نوید: اکو همراه نوید در مدل های مختلف مانند برقی و شارژی و سایز های مختلف ارائه شده است، اکو همراه شارژی نوید در سایز بزرگ و کوچک منتشر شده است که همراه آنها ریموت کنترلی برای تنظیم ولوم صدا و تنظیم اکو همراه دارد، این اکو ها درگاهی برای ورودی کابل، فلش و غیره را دارند، یکی از امکانات این اکو تنظیم صدای بم است و می توانید صدا را تنظیم کنید.

اکو همراه پرشین دارای ریموت کنترلی است و باتری آن به خوبی تا ۵ ساعت شارژ می شود و البته این رو هم مانند اکو همراه قابلیت تنظیم صدا و بم کردن ساده را دارد و با استفاده از آن می توانید به کمک او را تنظیم کنید.

اکو همراه تسکو: یک اکو همراه تسکو در سایز بزرگ و کوچک منتشر شده است اما سایز کوچک آن صدای شفاف ای دارد. این اکو همراه از طریق بلوتوث به تلفن همراه متصل می‌شود دارای ریموت کنترلی است و در واقع در گاهی برای اتصال بلوتوث usb و غیره دارد، جعبه اکو دستگیره دارد که می‌تواند برای حمل و نقل آرام و راحت تر از آن استفاده کنید.

اکو همراه تکنوسوند:  دارای کنترل usb می باشد و همراهان در دفترچه راهنمایی برای راهنمایی استفاده از اکو  وجود دارد این محصول با استفاده از برق کار می کند و قابلیت تنظیم صدای و تنظیم صدا را دارد و البته می‌توان از آن با استفاده از بلوتوث یا درگاه های usb و غیره استفاده کرد.

 

اکو همراه غزال: این اکو در سایز کوچک آن دارای یک عدد کیفی دسته دار برای حمل و نقل راحت می باشد و درگاه اتصال کابل و یو اس بی دارد.

 

اکو همراه تسکو: این اکو سایز مناسبی دارد و وزن آن سبک می باشد، که می توانید با استفاده از دستگیره کیف به راحتی آن را حمل کنید، این دستگاه قابلیت های مانند اتصال به درگاه، متصل کردن یو آی بی و بلوتوث و غیره دارد و با استفاده از باتری کار می کند که قابلیت شارژ شدن دارند.

اکو همراه چنگ: این اکو با استفاده از باتری کار می کند و همراه با آن کابل شارژ وجود دارد، این اکو هم مانند سایر اکو ها قابلیت تنظیم صدا دارد و درگاهی برای اتصال کابل، بلوتوث، یو آی بی و غیره دارد.

اکو همراه به صورت شارژی و برق کار می کنند و هر کدام قابلیت های متفاوتی دارند

اکو همراه شارژی نوید، این اکو به وسیله شارژر مخصوص  شارژ می شود و با استفاده از باتری کار می کند، قدرت باتری این دستگاه بالا است و تنها ساعت ها می تواند شارژ را درون خود نگه دارد.

اکو همراه برقی: این اکو به وسیله برق شهری کارا است و قابلیت شارژ کردن ندارد.

اکو همراه تلاوت : این اکو با استفاده از باتری کارمی کند و به صورت اتومات شارژ می شود، اکو تلاوت دارای ورودی میکروفون با ولوم مجزا است که می توانید میکروفن را به آن متصل کنید.

اکو همراه شفق توس: اکو شارژی این برند دارای باتری قوی است و این اکوها به صورت بی سیم هستند و اصولا وزن کمی دارند تا حمل آنها آسان باشد و همراه آنان کیف دسته دار برای حمل وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن