تکنولوژی

لیدی میل از کجا بخرم

لیدی میل

لیدی میل  محصولی است که مادران باردار مصرف می کنند. این محصولات یک مکمل غذایی هستند و بهتر است از طرف پزشک معالج تجویز شوند. این محصولات از چاقی مادران در دوران بارداری جلوگیری کرده و فواید قابل توجهی  دارد که در ادامه نام می بریم. بیشتر مادران برای اینکه نیازهای خود و فرزند خود را تامین کنند بیش از حد مواد غذایی مصرف می کنند.

این کار سبب می‌ شود تا مادران  اضافه وزن پیدا کرده و با مشکلات زیادی مواجه شوند. در لیدی میل مقادیر مورد نیاز از مواد مورد نیاز برای مادران در طول دوران بارداری و شیردهی وجود دارد. لذا مادران با اطمینان از تامین تمامی مواد مورد نیاز می توانند از این محصولات به عنوان جیره غذایی قبل از بارداری استفاده کنند. استفاده از این محصول علاوه بر اینکه از بروز چاقی در مادران باردار جلوگیری می کند از کمبودهای غذایی  جلوگیری کرده و مانع از بروز صدمات جبران ناپذیر به مادر و کودک می شود.

دوران شیردهی و بارداری مهمترین دوره برای مادر و فرزند است و این دوره تامین نیازهای حیاتی مادر فرزند اهمیت دارد. در دوران بارداری و شیردهی نیازهای تغذیه خانم های باردار تغییر پیدا کرده و به مواد مغذی زیادی احتیاج دارند. در واقع مادران باردار  در این دوران به مواد غذایی نیاز اضافی پیدا می کنند. دلیل نیاز اضافی به مواد غذایی این است که جنین در بطن مادر رشد می کند. از طرف دیگر متابولیسم مادران در این دوره افزایش پیدا می کند که عدم تامین این نیاز می تواند برای مادر و کودک خسارت های جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

عدم تامین مواد معدنی و مواد غذایی مورد نیاز کودک سبب می شود تاثیر منفی بر روی سلامتی کودک بگذارد. البته این افزایش نیاز به مواد غذایی می تواند توسط مادر تامین شود اما مادران در این دوره با مشکلات گوارشی مواجه هستند‌. با توجه به این مورد و سختی محاسبات غذایی و محدودیت های دیگر، پروسه تامین مواد نیاز به طور کامل صورت نمی گیرد. در این دوره مادران به یک بسته غذایی کامل نیاز دارند که به راحتی در دسترس بوده و ضمانت غذایی ایجاد کند.

بسته غذایی باید کاملاً طبیعی و سرشار از مواد مغذی و ویتامین ها باشد. به علاوه مواد غذایی باید بر پایه پروتئین شیر بوده و ارزش بیولوژیک بالایی داشته باشد. این بسته غذایی کامل کاملاً استاندارد بوده و نیازهای تغذیه مادران را تامین می کند. در واقع این محصول اختلالات تغذیه و کمبود به مواد معدنی را در بدن مادر و فرزند جبران می کند.

 

همچنین این پک غذایی کامل از چاقی در دوران بارداری جلوگیری می کند. مواد ضروری موجود در این محصول مطابق با نیازهای مادر در دوران بارداری و شیردهی تنظیم شده است و مادر با اطمینان از تامین تمامی مقادیر ضروری و نیازهای خود می تواند این محصول را مصرف کند.

 

به علاوه در این محصول انواع مواد معدنی نظیر آهن وجود دارد و آهن مورد نیاز روزانه بدن مادر را تامین می کند. مادران در دوران بارداری به مقادیر بالایی آهن نیاز دارند چرا که در دوران بارداری در بدن مادران برای رشد جنین گلبول سازی افزایش پیدا می‌ کند به همین دلیل میزان نیاز روزانه مادر به این ماده معدنی افزایش پیدا می کند. علاوه بر این، این مکمل بهترین مکمل برای بهبود و درمان یبوست است.

 

خانم های باردار در دوران بارداری با مشکل یبوست مواجه می شوند. از آنجایی که در این مکمل مقادیر زیادی از ویتامین ب ۶ وجود دارد حالت تهوع را در دوران بارداری از بین می برد. در این مکمل مقادیر قابل توجهی اسید فولیک وجود دارد به همین دلیل از بروز نقص لوله عصبی نوزاد جلوگیری کرده و از زایمان زودرس و تولد نوزاد کم وزن پیشگیری می کند. در واقع این پک تنها یک مکمل غذایی تغذیه نیست بلکه یک بسته قضیه کاملا طبیعی بوده که بر پایه شیر گاو تهیه شده است.

 

این پک دارای مواد دیگری نظیر کولین، اینوزیتول و تورین، است که تاثیر زیادی در تکامل سیستم عصبی دارد. همچنین باید اشاره کنیم که لیدی میل در طعم های گوناگون نظیر وانیلی و موزی، توت فرنگی و… تولید شده است. در این محصول اسیدهای چرب ضروری مانند امگا ۶ و امگا ۳ وجود دارند. وجود چنین مواد ضروری برای رشد جنین بسیار مفید بوده و سبب رشد بهینه ارگان های کودک می شود.

 

با آشنایی با پودر لیدی میل این سوال در ذهنتان به وجود می آید که لیدی میل از کجا بخرم؟ در جواب این سوال باید بگوییم که امروزه این محصول در انواع داروخانه ها وجود دارد علاوه بر این به صورت اینترنتی نیز فروخته می شود. اگر شرایط خرید حضوری را دارید می‌ توانید به داروخانه‌ ها مراجعه کنید.

پودر لیدی میل برای چاقی و اضافه وزن بسیار مناسب است چرا که همانطور که ذکر شد برخی مادران در این دوره به دلیل مصرف بیش از حد مواد غذایی برای تامین نیازهای ضروری خود و جنین با اضافه وزن مواجه می شوند.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و عوارض خوردن پودر لیدی میل در بارداری و بهترین زمان مصرف لیدی میل در بارداری و… می توانید به سایت نی نی سایت با سرچ جمله پودر لیدی میل نی نی سایت مراجعه کنید.

 

بیشتر مادران با این سوال مواجه می شوند که مصرف لیدی میل از هفته چندم بارداری خوب است ؟ یا لیدی میل از چند ماهگی بخورم  در ادامه در مورد جواب بین سوال بحث می کنیم.

 

_____________________

 

این مکمل غذایی شامل AA و DHA است. به همین دلیل یک محصول عالی برای تکامل سیستم بینایی و عملکرد بهینه سیستم عصبی مادر است. این محصول طوری طراحی شده است که فقط یک بار تحت خشک سازی قرار گرفته است به همین دلیل تمامی ویتامین ها و پروتئین ها در این محصول وجود دارند و کیفیت آن ها بالا است. این مکمل غذایی فاقد گلوتن است. در فرایند تولیدی این محصول میزان قابل توجهی وی پروتئین افزوده اند به همین دلیل این مکمل نسبت به شیرهای معمولی وی پروتئین بیشتری دارد. بنابراین هضم آن بسیار آسان بوده و سبب شده تا ارزش بیولوژیک پروتئین افزایش پیدا کند. دقت داشته باشید که این محصول دارو نیست چرا که به عنوان یک مکمل غذایی شناخته شده است به همین دلیل به صورت پودر تغذیه ای عرضه شده است.

 

این مکمل می تواند تمام نیازهای تغذیه مادر نظیر کربوهیدرات و چربی ویتامین ها و مواد معدنی و مواد ضروری و نیمه ضروری انرژی و پروتئین کولین و تورین و… پوشش دهد. این محصول دارای پوشش استاندارد غذایی مدرن ایزو ۲۲۰۰۰ بوده و گواهینامه حلال و HACCP است. در این محصول مقادیری نظیر روی و آهن فولیک اسید و کلسیم،AA،DHA وجود دارد.

 

با توجه به آنچه که کارشناسان در مورد این محصول گفته اند این محصول از کم خونی مادر و جنین جلوگیری کرده و در روند تکامل اسکلت جنین تاثیر دارد. این مکمل غذایی به تکامل سیستم اعصاب مرکزی نوزاد کمک کرده و از عقب ماندگی ذهنی نوزاد جلوگیری می کند. به علاوه احتمال افسردگی مادر بعد از زایمان را کاهش داده و از پدیده کم وزنی نوزاد جلوگیری می کند. همچنین کیفیت شیر مادر را افزایش داده و از چاقی مادر در دوران بارداری جلوگیری می‌ کند. این محصول از زایمان زودرس و پوکی استخوان مادر و نقایص مغزی و نخاعی نوزاد جلوگیری کرده و در توسعه شبکیه چشم نوزاد تاثیر دارد.

 

روش مصرف محصول:

برای مصرف این محصول باید دقت داشته باشید که این مکمل باید به صورت روزانه دو لیوان مصرف شود البته بهتر است دستور مصرف این محصول را از پزشک درمانگر خود دریافت کنید. برای تهیه این محصول با توجه به آنچه که پزشک دستور داده است مقداری پودر لیدی میل را در داخل آب گرم که از قبل جوشانده شده است قرار داده و هم بزنید. این محصولات باید به صورت روزانه طبق دستور پزشک مصرف شوند. البته بهتر است با پزشک خود مشورت کرده و قبل از بارداری این محصول را مصرف کنید چرا که در این صورت تمام مواد غذایی و نیازهای ضروری بدن تعیین می شود. برای مصرف این محصول بهتر است به قسمت زیر قوطی مراجعه کنید و حتماً به تاریخ انقضای محصول توجه داشته باشید‌. بعد از هربار مصرف درب قوطی را به طور کامل ببندید و بعد از  هربار مصرف آنچه که باقی مانده است را مجددا مصرف نکنید. این محصول باید در جایی کاملا خشک و خنک نگهداری شود بنابراین آن را در یخچال قرار ندهید.

 

همان‌طور که می‌ دانیم مادران باردار در دوران بارداری و شیردهی به انواع مواد مغذی ریز و درشت نیازمند هستند به علاوه، علاوه بر تامین این نیازها باید نیازهای بدن جنین را نیز تامین کنند‌. نوزادان از شیر مادر تغذیه می‌ کنند به همین دلیل در شیر مادر باید مواد مغذی مورد نیاز وجود داشته باشد. به همین جهت داشتن یک رژیم غذایی کامل برای مادر و نوزاد اهمیت زیادی دارد. در زمانی که مادر دچار کمبود ویتامین شود می‌ تواند با استفاده از مکمل ها نیاز خود را برطرف کند.

 

مادر برای افزایش کیفیت شیر خود می تواند از این محصول استفاده کند. همچنین برای جلوگیری از چاقی و درمان تهوع شایع بارداری می تواند این محصول را مصرف کنند.

 

 

بعد از باز کردن درب قوطی این مکمل بهتر است محتویات داخل آن را سریع مصرف کنید و نهایتاً تا  سه هفته آن را نگه دارید. همچنین پودر مکمل آماده شده را تا یک ساعت بعد از درست کردن مصرف کنید. از جمله ترکیبات موجود در پودر لیدی میل می توانیم به سلنیوم، اسید آلفالینولنیک، ویتامین آ ویتامین b۱ ویتامین b۲، کربوهیدرات، مواد معدنی، ویتامین b۶, دوکوراهگزانوئیک اسید، ویتامین b۱۲، ویتامین ب۳ ، پروتئین، ویتامین دی، ویتامین آ، ویتامین b۷، کولین، اسید فولیک، ویتامین کا1، اسید پانتوتنیک، اینوزیتول، چربی، اسید لینولئیک، رطوبت، کلسیم، انرژی، آراشیدونیک اسید،سدیم، پتاسیم، کلر، روی، مس، منگنز، فسفر، منیزیم ، آهن و… اشاره کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن