مد و لباس

وسایل بله برون از کجا بخرم

وسایل بله برون از کجا بخرم

خرید وسایل بله برون یکی از چالش هایی است که عروس و داماد ها با آن مواجه می شوند اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که می توانید لوازم بله برون را خودتان با توجه به ترجیحات و سلیقه خود تهیه کنید. می توانید به فروشگاه های آنلاین فروش تزیینات بله برون مراجعه کرده زیرا این مراکز کلیه قفس ها، باکس های مخصوص بله برون و سبدهای بله برون را در رنگ های مختلف متناسب با سلیقه شما ارائه می کنند.

خدمات بله برون شامل تزیین لباس و وسایل عروس و اجاره میز با تزیینات مورد نظر و دیزاین کله قند و جا حلقه ای دیزاین سبد نبات دفتر بله برون اجاره دکور و… است. امروزه زوج ها و خانواده عروس تزیینات بله برون و دکور ها را اجاره می کنند و این کاملا امری عادی است. در این صورت به جای نگرانی از بابت تزیینات و دیزاین میز و میوه بله برون می توانید سبد ها و وسایل بله برون و سایر وسایل پذیرایی را اجاره کنید.

در این صورت دیگر زوج ها مجبور به تهیه اینگونه وسایل نبوده و زمان خود را مدیریت می کنند به همین دلیل اجاره تزیینات بله برون محبوبیت زیادی در بین زوج‌ها پیدا کرده است.بیشتر زوج‌های جوانی جشن بله برونشان نزدیک است این سوال را دارند که جدیدترین مدلهای تزیین وسایل بله برون چیست؟ از کجا وسایل بله برون بخریم؟ وسایل بله برون چیست؟ وسایل بله برون چه چیزهایی است ؟

برای یافتن جواب خود می توانید به دنیای اینترنت و فضای مجازی مراجعه کنید. البته انواع گیفت های عروسی و تزیینات بله برون را می توانید به صورت حضوری نیز خریداری کنید اما اگر وقت آن را ندارید می توانید خرید بله برون را به صورت آنلاین انجام دهید.امروزه مراکزی قرار دارند که تمامی خدمات بله برون و عقد را انجام می دهند لذا زوج های جوان می توانند از این مراکز به  صورت حضوری و آنلاین وسایل برون خود را تهیه کنند و همچنین می‌ توانند هدایای مد نظر خود را به این مراکز بسپارند تا آنها برایشان دیزان کنند.

خدمات ارائه شده از طرف این مراکز قیمت مناسبی دارند و خدمات دیزاین به صورت کاملا حرفه ای و متناسب به سبک روز انجام می گیرد. از جمله خدمات شده از طرف این مراکز می توانیم به  دیزاین سبد و جعبه و جای حلقه، تهیه باکس تزیین شده هدایا، دیزاین جام نقل و عسل و شمع، تهیه خودکار بله برون و ست چاقو کیک بری، دیزاین پارچه و خلعتی بله برون و انواع گیفت عقد عروسی، گل آرایی هدایا، تزیین جایگاه عروس داماد، تزیین چادر عروس، میوه آرایی برای عروس و… اشاره کنیم.

اگر شما هم این سوال را دارید که وسایل بله برون از کجا بخرم خوبه ؟  بهتر است تا ادامه مطلب همراه ما باشید.برای کسب اطلاعات در مورد محصول و استعلام قیمت می توانید به سایت های اینترنتی… مراجعه کنید.برای خرید وسایل بله برون نیاز به لیست وسایل بله برون دارید‌. تزیین وسایل بله برون برای عروس و تزیین وسایل بله برون برای داماد باید توسط افراد کاملا حرفه ای و اسناد انجام گیرد.

 

طرز تزیین وسایل بله برون متفاوت است و می تواند طبق سلیقه مشتریان انجام گیرد. برای دیدن عکس های بیشتر از تزیینات وسایل بله برون می توانید به دنیای اینترنت مراجعه کنید. با سرچ تزیین وسایل بله برون با گل طبیعی تزیین وسایل بله برون در باکس شیشه ای، تزیین وسایل بله برون با روبان، تزیین وسایل بله برون با طلق، تزیین وسایل بله برون با قفس و… می توانید عکس های بی‌نظیر را مشاهده کنید. امروزه  تزیین وسایل بله برون خیلی ساده مورد توجه بسیاری از عروس و داماد ها قرار گرفته است.

________________

بعد از دوران گذراندن روز های پر اضطراب خواستگاری با یکی از جذاب ترین و پر هیجان ترین مراسم ها به نام بله برون مواجه می شوید. در واقع بله برون مراسمی قبل از جشن نامزدی و بعد از خواستگاری است که خانواده عروس باید به عنوان میزبان در این مراسم شیرین از خانواده داماد پذیرایی کنند و خانواده داماد نیز باید هدیه تهیه کرده برای عروس را به همراه باکس های دیزاین شده به عروس ارائه دهند. این مراسم کامل رسمی برگزار شده و تعداد مهمان ها نسبت به مراسم خواستگاری بیشتر است و معمولا شامل اقوام درجه یک خانواده داماد و عروس هستند.

 

منظور از اقوام درجه یک یعنی پدربزرگ و مادربزرگ ،عمه، خاله، دایی و در بعضی اوقات دوستان نزدیک داماد و عروس هستند. به همین دلیل مراسم بله برون برای خانواده عروس و داماد اهمیت خاصی دارد و خوانواده عروس باید به بهترین شکل ممکن با استفاده از بهترین وسایل پذیرایی از مهمانان پذیرایی کنند. پذیرایی از مهمانان با استفاده از میوه ها و شیرینی و کیک بله برون و سایر وسایل پذیرایی انجام می گیرد. خانواده عروس در این شب بیاد ماندنی و رویایی باید به بهترین شکل از مهمانان خود پذیرایی کنند. در این شب هر دو خانواده عروس و داماد می‌ توانند با یکدیگر آشنا شده و نسبت به آداب و رسوم و طرز برخورد یکدیگر آشنایی پیدا کنند.

 

مراسمات بله برون در ایران

 

بعد از وارد شدن همه مهمان ها مراسم معارفه و آشنایی آغاز می‌ شود و در این مرحله خانواده عروس و داماد در مورد شیربها و تاریخ عقد و عروسی و مراسم نامزدی و مهریه صحبت می کنند. در خانواده های سنتی بزرگترها در مورد این موضوعات بحث کرده و کوچکترها به نظرات و پیشنهادات آنها احترام می‌ گذارند و در نهایت دو خانواده بر سر این موارد به یکدیگر به توافق می‌ رسند.

 

بعد از توافقات در مورد مهریه و شیربها و مسائل دیگر خانواده ها زمان عروسی و عقد را مشخص می‌ کنند و خانواده داماد نیز هدایای تدارک دیده را به عروس می دهند. تقدیم هدایا به عروس از طرف خانواده داماد از رسم و رسوم کهن ما ایرانیان است و از چندین سال قبل تا به الان ادامه داشته است‌. در زمان های قدیم هدایای تدارک دیده از طرف خانواده داماد با تور و روبان تزیین می شد و چندین سال اخیر نیز این هدایا با استفاده از وسایل نو ظهور دیگری گل آرایی می شوند و این باکس ها را به گل فروشی ها می سپارند. بعضی از خانواده های شیک و با سلیقه و نیز هدایایی را به مراکز ارائه دهنده خدمات بله گروه می‌ سپارند تا به زیباترین شکل ممکن آن ها را دیزاین می کنند.

 

وسایل مهم بله برون چیست ؟

 

1_ گل و شیرینی :

گل و شیرینی یکی از مهم ترین وسایل بله برون است مراسم بله برون بدون گل و شیرینی هیچ معنایی پیدا نمی‌ کند اما کله قند نیز از دیگر وسایل ها و المان های مهم بله برون است که در بسیاری از آیین های شاد ایرانی و جشن های باستانی وجود دارد. بعد از پذیرایی در مجلس بله برون کله قند دیزاین شده  توسط یکی از خانواده عروس شکسته می شود‌. شخصی در روبروی عروس و داماد نشسته و برای دو زوج دعا می کند تا خوشبخت شوند و سپس قند را می شکند‌. بعد از شکستن کله قند یکی که از جوانان کله قند را با خود به خانه می برد و بعد از گذشت چند روز مادر عروس به همراه هدیه به خانه آن جوان می رود تا کله قند را پس بگیرد و سپس کله قند را برای مراسم قند باشی به خانه خانواده داماد می برند. در این مراسم از طرف خانواده عروس هدایایی به خانواده داماد تقدیم می شود البته مراسم قندباشی در بعضی از شهرستانها انجام می گیرد.

 

2_ انگشتر :

 

یکی دیگر از مهمترین هدایا در بله برون انگشتر است. انگشتر به عنوان نشان به عروس تقدیم می‌ شود و با حلقه متفاوت است. انگشتر نشان سبک تر از حلقه بوده و در بعضی از خانواده ها عروس و داماد برای انتخاب انگشتر نشان به خرید می روند و انگشتر طبق سلیقه عروس خریداری می شود. در بعضی از شهرستان ها نیز خانواده ها همراه با هیئتی از فامیل برای خریدن انگشتر نشان به طلا فروشی ها می روند.

 

3_ پارچه چادری و لباس :

یکی دیگر از هدایای فراموش‌نشدنی چادر سفید است. بعضی خانواده ها نیز در کنار چادر و وسایل های دیگر نظیر پارچه کیف و کفش و مانتو و سایر لباس های عروس را خریداری می کنند.

 

 

4_ پارچه نامزدی :

در خرید بله برون لباس نامزدی یا پارچه مناسب برای دوخت لباس نامزدی خریداری می‌ شود و انتخاب لباس جنس پارچه به عهده عروس و داماد است.  تزیین پارچه لباس عروس به مراکزی که خدمات بله‌ برون را ارائه می دهند سپرده می شود.

 

5_ دفتر بله برون

دفتر بله برون یکی دیگر از وسایل های مورد نیاز است که در خرید بله برون به آن توجه می کنند. دفتر بله برون برای

نوشتن قول و قرارهای عروس داماد است و برای زیبایی بیشتر این دفتر آن را با استفاده از وسایل های مخصوصی دیزاین می کنند. دفتر بله برون دارای صفحات زیبا و تزیینات چاپی است و تقدیم به عروس و داماد برای یادگاری می شود.

 

باکس ها و  سینی ها و صندوق های تزیین شده از ملزومات بله برون هستند و وسایل عروس در این باکس ها و سینی ها قرار می گیرد. دیزاین وسایل بله برون اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در این شب سرنوشت ساز و رویایی عروس و داماد دوست دارند همه چیز خیلی منحصر به فرد و خاص برگزار شود. به همین دلیل بهتر است تزیینات و دیزاین وسایل بله برون خود را به مراکزی که این خدمات را ارائه می‌ دهند بسپارند تا این مراکز با بهترین وسایل آن را تزیین و دیزاین کنند. این مراکز با استفاده از متد روز وسایل بله برون را به بهترین شیوه ممکن تزیین می کنند و عروس داماد می توانند با توجه به ترجیحات و علایق خود یکی از طراحی ها را برای تزیین وسایل بله برون خود انتخاب کنند. مراکز ارائه دهنده خدمات تزیینات بله برون تزیین انواع گل و کله قند و ست های بله برون را با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام می دهند. قیمت خدمات تزیینات کاملاً متفاوت است و با توجه به نوع دیزاین و طراحی می تواند قیمت های گوناگونی داشته باشند لذا برای استعلام قیمت بهتر است نوع طراحی و دیزاین وسایل بله برون را انتخاب کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن