زیبایی و سلامت

گیره ماسک از کجا بخرم

شاید اولین بار  با شنیدن نام گیره ماسک این سوال در ذهنتان اسهادشود که گیره ماسک چیست؟ برای آشنایی بیشتر با این محصولات می توانید عکس گیره ماسک را در اینترنت مشاهده کنید. امروزه با شیوه گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان استفاده از ماسک افزایش پیدا کرده است. با توجه به این مورد انواع  وسیله برای رعایت کردن پروتکل های بهداشتی تولید شده است. گیره ماسک یکس آب انواع این وسیله ها است که سبب استفاده راحت تر از ماسک شده است.  امروزه با  گسترش استفاده از ماسک خرید گیره ماسک نیز افزایش پیدا کرده است.

ساخت گیره ماسک اولین بار در کشورهای خارجی انجام گرفت و بعد از آن به سراسر جهان راه پیدا کرد. نحوه استفاده از گیره ماسک بسیار راحت است به همین دلیل همه ی افراد در سنین مختلف می توانند از آن بهره ببرند. برای آشنایی بیشتر با نحوه بستن گیره ماسک تا آخر مطلب همراه ما باشید. گیره ماسک کودک نیز در مدل های جذاب و دیدنی تولید شده اند.

این محصولات کاملا استاندارد هستند و در مدل های مختلف و سایزهای گوناگون تولید می شوند. گیره ماسک انواع مختلفی دارد که از آن می توان به گیره ماسک ژله ای،گیره ماسک پارچه ای، گیره ماسک بافتنی، گیره ماسک بچه گانه، گیره نگهدارنده بند ماسک چرمی و..‌. تولید شده اند.

برای خرید گیره بند ماسک می توانید به فروشگاه های مختلف مراجعه کنید. همچنین این محصولات به صورت اینترنتی نیز فروخته می شوند. خرید گیره ماسک دیجی کالا امکان پذیر است و همه ی افراد می توانند این محصولات را در مدل ها و رنگ بندی های مختلف از دیجی کالا خریداری کنند. علاوه بر این با سرچ گیره ماسک ژله ای دیجی کالا می توانید این محصولات را در جنس های ژله ای تهیه کنید.

گیره ماسک پشت گردن را می توانید از فروشگاه های موجود در داخل شهرها نیز به صورت حضوری خریداری کنید. خوشبختانه تولیدی گیره ماسک در کشورمان انواع این محصولات را در مدل های مختلف تولید می کند. اگر امکان خرید حضوری گیره نگهدارنده ماسک قابل تنظیم را ندارید می توانید این محصولات را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.

_____________

گیره نگهدارنده بند ماسک با استفاده از متریال های مختلفی تولید شده و یک محصول کاربردی برای استفاده در دوران کرونا است. در دوران کالا همه مجموعه هاست که از ماسک استفاده کنیم اما ماسک ها به دلیل داشتن بند های نازک در طول زمان اذیت شدن گوش ممان می شوند. به همین دلیل گیره های ماست برای آن دسته از افرادی که به صورت طولانی مدت و در طول روز از ماست استفاده می‌کنند طراحی شده است. این محصولات و قیمت گرانی نداشته و ظاهر بسیار ساده‌ای دارند.

 

در این روزها همه ماجرا هستیم در اماکن عمومی از ماسک استفاده کنیم. استفاده مداوم از ماسک کمی اذیت کننده است و سبب سردرد و گوش درد می شود‌. وقتی افراد مجبور هستند در محل کار چندین ساعت از ماست استفاده کنند. این افراد از اذیت شدن پشت زیرشان گلایه‌مند هستند چرا که بندهای ماسک سبب سایش پشت گوش می شود. خوشبختانه برای این افراد راه حلی وجود دارد و می توانند در دوران کرونا با استفاده از گیره های ماسک راحت تر از ماسک ها استفاده کنند. گیره نگهدارنده بند ماسک همانطور که از نامش پیداست بندهای ماسک را نگه می دارد بنابراین به جای اینکه بند ماسک را پشت گوش تان بیندازید می‌ توانید به گیره ماسک بچسبانید.

 

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک افزایش پیدا کرده است به دلیل وجود چنین محصولی بسیار حائز اهمیت تلقی می شود. با استفاده از این محصول دیگر نیازی ندارید که بندهای ماسک را بر دور گوش بیندازید بلکه میتوانید بندهای ماسک را بر روی دندانه هایی که در پشت گیره وجود دارد بیاندازید.  در این صورت دیگر به گوش فشار وارد نشده و راحت تر می توانید از ماسک استفاده کنید. با شیوه و شدت گرفتن بیماری پروتکل های بهداشتی بیشتر از گذشته شد. در واقع پروتکل های بهداشتی سبب شده بسیاری از افراد از این ویروس همه گیر نجات پیدا کنند. استفاده از ماسک ریسک ابتلا به بیماری و انتقال آن را به سایر افراد کاهش داده است.

 

در دوران کرونا همه ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر شستشوی مکرر دست ها و ضدعفونی دست ها و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از دستکش و ماسک هستند. اما استفاده دائم از ماسک سبب شد تا بسیاری از افراد به دلیل آسیب دیدن و قرمزی گوش ها گله مند باشند. برای شرایط برای رفع مشکل مردم انواع گیره نگهدارنده بند ماسک را تولید کردند. بنابراین در این شرایط بهترین راهکار استفاده از این محصولات است. این وسیله استفاده از تماس مکرر بند ماسک به پشت گوش و جلوگیری کرده و مانع از اذیت شدن گوش می شود. در واقع نمی توانم بگویم که در دوران کرونا است محصول تولید شد چرا که قبل از دوران کرونا تولید شده بود اما به دلیل اینکه همه مردم از ماست استفاده نمی کردند کمتر مورد توجه قرار گرفت.

 

امروزه که همه ما برای سلامتی خود ملزم به استفاده از ماسک هستیم وسیله کاربردی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. شعر برای شما جالب باشد که بدانید اولین بار این محصول توسط دانش آموزان کشور استرالیا ساخته شد. این محصول با استفاده از دستگاه های چاپ سه بعدی تولید شد و هدف آن تولید به وسیله ای بود که پرستاران پزشکان و داروی درمان بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. دانش آموزان برای قدردانی از زحمات کادر درمان این محصول را ساختند. بعد از گذشته زمان استفاده از این محصول بیشتر از گذشته شد و کشورهای دیگر نیز با شیوع ویروس کرونا این محصول را تولید کردند. امروز برای تولید این وسیله از مواد اولیه پلیمری استفاده کردند‌.

 

به چه علت از گیره نگهدارنده ماسک استفاده کنیم؟

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا تنها راه پیشگیری از این بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک است. در مکان های عمومی و مکان های سربسته و شلوغ باید از ماسک استفاده کنیم تا شدت شیوع بیماری را تا حد ممکن کاهش دهیم. با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی باید در تمام طول روز بر روی صورت ماسک قرار دهیم. بیشتر افرادی که در اداره ها و مکان های عمومی فعالیت می کنند برای حفظ سلامتی خود مجبور هستند تا در تمام طول روز از ماسک استفاده کنند.

 

از طرف دیگر به سری از کادر درمان نظر پزشکان و پرستاران برای جلوگیری از زخم شدن گوش های خود باید از گیره های ماسک بهره ببرند. استفاده مداوم از ماسک به دلیل آسیب رساندن به پشت گوش کمی اذیت کننده است در این شرایط بسیاری از افراد از استفاده از ماسک سرباز می زنند. در این هنگام تنها راه حل برای این افراد استفاده از گیره های ماسک است. چرا که این محصولات از آسیب به پشت گوش جلوگیری می کند.

 

از چه متریال های در ساخت گیره های نگهدارنده بند ماسک استفاده می کنند؟

 

برای تولید گیره های نگهدارنده بند ماسک از انواع مواد پلیمری مانند pvc و پلی اتیلن استفاده می کنند. این متریال ها پذیر بوده و خطری برای محیط زیست ندارند. این محصولات با استفاده از مواد و متریال های ساخته می شوند که سازگار با محیط زیست هستند. این محصولات در ابعاد گوناگون تولید شده و شکل و دندانه های مختلفی دارد به همین دلیل در مدل های گوناگون عرضه می شوند. هرچقدر تعداد دندانه های تعبیه شده بر روی گیره های نگهدارنده بند ماسک بیشتر باشد امکان تنظیم کردن کشیدگی بند ماسک بیشتر می شود. در این صورت همه افراد با توجه به اندازه دور سر خود می تواند از گیره نگهدارنده ماسک استفاده کنند. امروزه همه افراد می توانند از این محصولات استفاده کنند چرا که وزن کمی داشته و کاربردی است.

 

مزایای استفاده از این محصولات چیست؟

 

با استفاده از این محصولات فشار ناشی از قرار گرفتن بندهای ماست بر پشت گوش را تا حد امکان حذف می کنید. در این صورت دیگر پشت گوش شما زخم زخم و قرمز نشده و از بروز درد و آسیب های مختلف در پشت گوش جلوگیری می کنید. با استفاده از این محصولات می توانید در طول زمان راحت تر از ماسک استفاده کنید. این محصولات بسیار سبک و انعطاف پذیر هستند و بر روی سر فشار وارد نمی‌ کنند. همچنین همه افراد در سنین مختلف با اندازه دور سر گوناگون می توانند از این محصولات استفاده کنند.

 

با توجه به اینکه بر روی این محصولات دندان های گوناگون وجود دارد لذا افراد می‌ توانند با توجه به تجربیات خود اندازه بند ماسک را تنظیم کنند. بعلاوه این محصول برای انواع ماسک ساده و فیلتردار و ماسک های دست دوز و  جراحی مناسب است. گیره نگهدارنده بند ماسک انواع مدل با رنگ بندی های گوناگون تولید شده است و به همین دلیل همه افراد با توجه به سلیقه خود می توانید این محصولات را خریداری کنند. استفاده از این محصول اصلا سخت نیست.

 

برای استفاده درست از آن تنها کافیست تا بنده را با توجه به تجربیات خود در یکی از دندانه های گیره قرار دهید. بعد از قرار دادن هر دو طرف بند ماسک، ماسک را بر روی صورت تنظیم کنید. بعد از قرار دادن ماست بر روی صورت، در پشت سرتان محل قرارگیری گیره را تنظیم کنید. به این صورت به راحتی می‌توانید از گیره‌ های نگهدارنده  بند ماسک استفاده کنید. برای جدا کردن بندهای ماسک تنها کافیست تا یکی از کش های ماسک را از بندی گیره آزاد کنید.

 

آشنایی با انواع مختلف گیره نگهدارنده بند ماسک

 

گیره بند ماسک مدل GL02

 

فیلم دل از محصول با استفاده از پلاستیک تولید شده و بسیار انعطاف پذیر است. بر روی سطح این محصول دندانه هایی وجود دارد که افراد به راحتی می توانند کشیدگی بند ماسک را تنظیم کنند.

 

گیره بند ماسک مدل Ma95

 

این مدل از محصول نیز با استفاده از متریال پلاستیک تولید شده و دارای رنگ بندی مختلف نظیر سفید و قرمز و مشکی و زرد است.

 

گیره بند ماسک مدل SATER B02

 

این مدل از گیر در بسته بندی های چند عددی و به صورت تکی فروخته میشود. این مدل انعطاف پذیری خوبی داشته و با استفاده از چاپ سه بعدی تولید شده است.

 

گیره بند ماسک مدل SMS01

 

این محصولات نیز با استفاده از فر گازی تولید شده و بسیار کاربردی است. با استفاده از این محصولات می توانید راحت تر از ماسک ها بهره مند شوید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن