خانه و سبک زندگی

خرید ابزار نجاری+ 5 پیشنهاد فوق العاده قبل خرید

خرید ابزار نجاری به صورت دستی و خانگی برای کودکان با قیمت و کیفیت مناسب برای هر کسی که قصد انجام نجاری دارد،الزامی است. قبل از خرید ابزار نجاری به بررسی نظرات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

از بچگی عاشق کار کردن با در و تخته های چوبی بودم و طبیعت جایی بود که به من در رفع این نیاز کمک می کرد. هر زمان که به تفریح می رفتیم کار من پیدا کردن چوب های مختلف و ساختن شاکال مختلف با آن ها بود و وقتی که راهی خانه می شدیم اغلب کوله ای پر از جوب با خود به خانه می آوردم تا با آن ها بازی کنم.
تا زمانی که بزرگ تر شدم و این رویای دوست داشتنی جای خود را به درس و کتاب و.. داد . اما امروز بعد از گذشت بیست و چند سال از آن زمان هنوز رویای کار با چوب و ساخت وسایل چوبی را در سر می پرورانم.
چند روزیست به فکر راه اندازی یک کارگاه چندمتری کوچک در گوشه حیاط خانه پدری افتاده ام تا هرزمان که به آنجا میروم مثل بچگی مشغول کار با چوب بشوم.
اما برای ساخت این کارگاه به چه وسایل و ابزاری نیاز است؟ ابتدا مساحت آن را در نظر گرفته ام بنظرم چیزی حدود ده متر خوب باشد ، بعد از آن به با آجرها و کاه گل درست مثل قدیم ها شروع به ساخت دیوار کنم دیوارها که ساخته و خشک شد باید به فکر برق آن باشم، برق کشی بلد نیستم پس از دوستم کمک می گیرم.
خب الان وقت آن شده که به سراغ ابزار فروشی ها بروم تا بتوانم ابزار نجاری تهیه کنم. ابزارهای نجاری بسیار زیادن که گیچ کننده است برای اینکه بیشتر از این گیج نشوم از فروشنده کمک میگیرم و از او میخواهم ابزاری به من معرفی کند که برای یک کارگاه کوچک خانگی نجاری مناسب باشد.

مقاله  پیشنهادی:  خرید ژامبون      

برخی از ابزار گران است بد نیست به سراغ دسته دوم آن ها بروم در اینصورت در هزینه صرفه جویی می شود و میتوانم با آن هزینه ی اضاف آمده مقداری چوب برای شروع کار تهیه کنم.
و اما ابزارهایی که تهیه کردم : اره فلکه مینیاتوری ، رنده میزی، گندگی رومیزی، اور فرز، دریل، گیره دستی، منگنه کوب پیچ بند ، میخ، متر، پیچ گوشتی، انبردست، تراز، مداد، پیچ، چسب، گونیا، جعبه ابزار و چکش، سنباده است.
البته ابزار حرفه ای دیگری هم وجود داشتند که به درد کار من نمیخورد مانند، فارسی بر، فستول، و ابزار زن، ابزار دوبل زن و…

مقاله  پیشنهادی:  خرید پتک ثور       

محک، هیتاچی، نوین چوب، ماکیتا، کرون برندهایی هستند که انواع ابزارآلات نجاری را تولید می کنند.
برای اول کار از یک تنه درخت با قطر پنج سانت یک میز ساختم برای اینکه داخل کارگاه کوچکم قرار دهم و همه ابزارهایم را روی آن قرار بدهم.

1-مجموعه آچار و ابزار نینجا والت کد 18

مشخصات کلی

 • وزن
  0.03 کیلوگرم
 • سایر امکانات
  – ابزار چند کاره شامل 5 سایز آچار تخت (شش‌گوش) سایزهای 4، 6، 8، 10 و 12
 •  
  – قابلیت باز کردن درب بطری، قوطی و انواع جعبه
 •  
  – قابلیت استفاده به عنوان چاقو
 •  
  – قابلیت استفاده به عنوان پایه‌ی تلفن همراه
 •  
  – قابلیت استفاده به عنوان پیچ‌گوشتی دوسوی ساعتی
 •  
  – دارای اندازه‌گیری تا 5 سانتی‌متر و 2 اینچ
 •  
  – بسیار کم حجم و کاربردی
 •  
  – ابعاد 55 × 85 میلی‌متر
 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن