سرگرمی و ورزش

بهترین مارک اسلایم در ایران – از کجا اسلایم بخریم – چه اسلایمی بخرم

چه نوع اسلایمی بخرم؟ از کجا اسلایم خوب بخریم؟ چسب شفاف اسلایم از کجا بخرم؟ چه مارک اسلایم خوبه؟ خرید اسلایم برند خوب و عالی برای سرگرمی و تفریح در نوع کره ای،خامه ای، پفکی و کهکشانی،آدامسی بزرگ در ایران وجود دارد. قبل از خرید اسلایم در رنگ های مختلف به بررسی نظرات خریداران می پردازیم.

خمیر ژل بازی فانی ژل بازی مدل KA400

وزن
400گرم
ابعاد
130x100x50
مکانیزم
مکانیکی
سبک اسباب بازی
سرگرم‌کننده
وزن بسته‌بندی
400گرم
اسلایم
خامه ای / آدامسی
بدون نیاز به قطره تثبیت کننده
خوش بو و معطر
کشسانی بالا

کمی در مورد اسلایم بدانیم، یک سرگرمی برای کودکان و یک شیء برای آرامش اعصاب بزرگسالان. شاید بنظر مسخره بیاید که یک شیء خمیری شکل رنگی بتواند باعث آرامش اعصاب در افراد شود اما واقعیت دارد. تصور کنید زمانی که از موضوعی عصبی و پر از استرس و تنش هستید، وجود یک شیء کاملا غیر مرتبط که کمی از حواس شما راب ه خودش اختصاص دهد و کمی از تمرکزتان را از روی عامل عصبانیت بردارد، می تواند به آرامش ذهن شما کمک کند. اشیائی مانند ویجت بال ها، مانند اسلایم ها، مانند یک تکه صابون و یک کاتر و…

همه این ها تنها کارایی شان همین است که گفته شد. و قرار نیست مانند یک داروی نشاط آور کلا روحیه شما را از این رو به آن رو کنند. و یا قرار نیست مانند داروهای آرامبخش و خواب آور شما را به خوابی عمیق فرو ببرند.

مقاله پیشنهادی:قیمت شست بند طبی

همینکه در لحظه حواس شما را از موضوعی که حالتان را خراب کرده پرت کنند یعنی به هدف زده اند.

اسلایم ها انواعی دارند، پفکی، خامه ای، اکلیلی، آبکی، رنگین کمانی، ذغالی، ژله ای که در انواع واقسام رنگ ها و شکل ها وجود دارند.

ژل بازی گلای بی مدل 8862

سایر توضیحات
این اسلایم در چهار رنگ صورتی،آبی،نارنجی و بنفش عرضه میگردد وزن 310 ابعاد 120x120x120 مکانیزم مکانیکی سبک اسباب بازی سرگرم‌کننده
وزن بسته‌بندی
350گرم

اسلایم چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن