زیبایی و سلامت

خرید شست بند طبی ارزان قیمت + ۱۵مدل با کیفیت

شست بند طبی دست و پا در مدلهای آتل دار، بدون آتل، اپو، پاک سمن، نظامی، اسپلینت، دکتر مد، به فروش می رسد. قبل از خرید شست بند طبی به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

شست بند اتل دار انگشت شست یا انگشت اول،نام خارجی ترین انگشت دست است. استیل  استفاده شده در قسمت شست و نوار چسبی موجود در قسمت مچ دست باعث درست قرار گرفتن محصول در جای خود می شود. سبکی قابل توجه و استفاده از آتل فرم دار جهت ساپورت انگشت شست دست است.

استفاده از مچ شست بند آتل دار نواحی مچ و شست پوشیده می‌شوند، چهار انگشت دیگر دست کاملا آزاد هستند. شست بند آتل دار به گونه ای طراحی شده که قابل استفاده برای هر دو دست میباشد. با استفاده از آتلهای قابل تنظیم روی این محصول قادر است نواحی درد را به طور کامل ثابت نگاه دارد. شست بند طبی ،این وسیله از جنس پلی پروپیلن می باشد

شست بند طبی : بهترین مارک کلمن استیل

جنس شست بند طبی پلی پرپپیلن است وداخل این شست بند فوم کاری قرار دارد.شست بند ها دونوع هستند که عبارتنداز: نوع اولرفقط شست ومچ را میپوشاند،نوع دوم بلند تر است و تا قسمتی از ساعد را میپوشاند.

در انتهای انگشت  شست بندی است که میتواند ازاد حرکت کند.اتل باید ساخته شده باید به گونه ای باشد که مچ ۵۱درجه اکستنشن و مفصل کارپومتاکارپ در ۵۴درجه ابداکشن ومتاکارپوفالان در ۵درجه فلکشن  مخافظت شود.

مقاله پیشنهادی: دستبند شبرنگ

درد انگشت شست

درد انگشت شست به دلایل چند بیماری زمینه ای ایجاد میشود.درد به این دلیل بستگی دارد که کدام قسمت شست درد میکند و احساس درد چند بار وچگونه است.

درمان شست درد به علت ان بستگی دارد.ولی داروهای مسکن  یا فیزیوتراپی ولوازم مانند شست بند راه حل های درد شست هستند.

بعضی اوقات ممکن است که دردشست نیاز به جراحی داشته باشد و یا یک بیماری زمینه ای مانند ارترز باشد


1-شست بند طبی ولکر کد 42005

شست بند طبی ولکر کد 42005

خرید محصول

مشخصات

 

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • جنس
  نئوپرن
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

کاربردهای  شست بند طبی:

شکستگی اسکافوئید و تاخیر در جوش خوردن آن

شایع ترین اسیب در مچ دست  شکستگی استخوان ناوی یا ایکافویید است  این شکستگی از ضربه خوردن مچ دست میباشد وبیشتر بین جوان ها  وکمتر بین بچه ها افراردمسن  دیده میشود

2.روماتوئید ارتریت مفصل کارپومتاکارپ اول

یکی،از اختلاات سیستم ایمنی بدن که باعث التهاب در مفصل میشود  ارتریت روماتوئید میباشد.

این بافت به اشتباه موردحمله سیستم ایمنی بدن واقع میشود،ارتریت میتواند در قسمت هایی مانند چشم،پوست،ریه،قلب،خون،اعصاب اثر بگذارد..یکی از اختلالات مزمن ارتریت است. این مزمن بودن به این معنی است که ممکن است در یک دوره از بین برود ولی در طول زمان  امکان دارد بدتر شود ویا ابنکه اصلا از بین نرود.درمان فوری این مشکل کلید اصلی برای  توقف درد میباشید.

مقاله پیشنهادی: وردنه

3.بیماری دکوئروان یا التهاب غلاف اول تاندونهای اکستنسوری

یکی از بیماری هایدردناک که باعث میشود تاندون مچ دست در سمت شست دست   تاثیر بگذارد سندروم دکوروان است.افرادی که دچار این درد هستند زمانی که دستشان چیزی میگیرند یا مچ دستشان را میجرخانند وبا مشت کردن دست احساس درد میکنند.

مشخصات مچ شست بند آتل دار

این شست بند یک اتل سخت است و قسمت هاییکه فرد  اسیب دیده را محکم نگه میدارد.وفتی که با شست بند اتل دار مچ و شست پوشیده میشود چهار انکشت دیکر ازاد است.این شست بند طوری طراحی شده که بهترین زاویه را برای  درمان سریع  دارد.


2شست بند طبی ولکر کد 42002

شست بند طبی ولکر کد 42002

خرید محصول

مشخصات


موارد مصرف مچ شست بند آتل دار

فردی که مچ و شستش بشکند  بهتر است از مچ شست بند اتل استفاده کند. ازاین اتل برای افرادی که کشیدگی تاندوپ ویا دچار درهای عصلانی هستند پر کاربرد است.با استفاده از این اتل میتوانید ان را تنظیم کنید و قسمت هایی که درد دارد را ثابت نگه دارید تا بتوانید کارهای روزانه خود را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: خمیر دندان مریدنت ساخت کدام کشور است

نکات مربوط به مچ شست بند آتل دار

این اتل  هم برای دست چپ استفاده میشود وهم برای دست راست  پس باید در زمان استفاده وتنظیم اتل به این نکته توجه کنید وبهتر است از پزشک یا مسئول فروش طریقه بستن درست  ان را بپرسید  تا روند دردتان بهتر انحام شود.

شست بند اتل دار

انگشت شست  نام هایب مانند انکشت اول،خارجی ترین انگشت  دارد.

انگشت شست عضلانی ترین انکشت دست است.

انگشت شست در زمان انجام کارها مثل دکمه بستن  به ما کمک میکند درنتیجه بدون انگشت شست کارها غیر ممکن است.

شکستن  یا اسیب شست  به علت ضربه مستقیم مانند زمین خوردن ویا فشار توپ میشود که در این صورت موجب میشود شست به عقب حرکت کند.

بعضی اوقات  اسیب وضربه به صورت غیر مستقیم است مانند پبچ خوردگی انگشت شست.

وضعیت انگشتان باهم متفاوت است چون شست دارای دپبند انگشت است در زمان رگ به رگ شدن،شکستگی،دوکرون و ارتریت  بهتر است برای محافطت از شست از شستبند اتل دار استفاده کنید چون این اتل طوری است  که انگشت شست را ثابت نگه میدارد و دیگر انگشتان میتوانند حرکت کنند.


3-شست بند طبی آوالون فلکس مدل E102

شست بند طبی آوالون فلکس مدل E102

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  شست دست
 • جنس
  الاستیک , کش
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

این اتل برای هر دو دست  استفاده میشود.

هدف درمانی:

باعث میشود حرکت در محل شکستگی کم شود و درنتیحه درد هم کمتر میشود

مدت استفاده:

استفاده از این اتل بستکی به درد ایجاد شده ذازد که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص تشخیص داده شود.

موسسه ارتوپدی فنی توان طب

برای تهیه شست بند طبی بهتر است به ارتوپدی فنی توان مراجعه کنید تا اتل با اندازه دستتان متناسب  باشد.

شست بند آتل دار دکتر مد بریس مدل DR-W132

شست بند آتل دار دکتر مد بریس مدل DR-W132 از کمپانی دکتر مد بریس کره، در طراحی این محصول از نگهدارنده آلومینیومی در ناحیه شست استفاده شده که  تضمین ثبات راحتی را به وجود  می آورد، از  ویژگی ها ی این شست بند می توان به قابلیت آن در بهبود کشیدگی و رگ به رگ شدن شست، درمان آرتروز مفصل شست، بهبود ضعف عضلانی و بهبود آسیب دیدگی مفصل استخوان متاکارپ انگشت شست نام برد. W132 در سایز آزاد تولید شده و در اختیار قرار می گیرد.

مقاله پیشنهادی: بهترین قند رژیمی

برند محصولات : Dr-MED

چند سالی است برند دکترمد کره ای در عرضه محصولات ارتوپدی وارد رقابت در بازار ایران شده است. محصولات ارتوپدی دکترمد دارای کیفیت مناسب است و میتوان محصولات دکتر مد را جزء خوبهای این عرصه ارزیابی نمود

شست بند آتل دار دکتر مد بریس مدل DR-W132

ویژگی ها شست بند طبی

 • اسپیلنت مخصوص سندروم دکرون دارد
 • یک طراحی عالی برای ثابت نگهداشتن شست به وسیله آلومینیوم در شست بند انگشت می باشد.
 • باعث بهبودی  کشیدگی و رگ به رگ شدن دست میشود.
 • در پیشگیری از آسیب در مناطق مچ دست حفاظت می کند.
 • باعث بهبود ضعف عضلانی میشود.
 •  اتل شست بند انگشت باعث تسکین درد و کاهش فشار بر روی مفصل شست می شود.
 •  برای درمان آرتروز مفصل شست مفید است
 •  باعث بهبود آسیب دیدگی مفصل استخوان متاکارپ انگشت شست میشود.

4-مچ شست بند طبی ماسی مدل 1082

مچ شست بند طبی ماسی مدل 1082

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , انگشت
 • جنس
  نئوپرن

شست در دست عمده فعالیت ها را برعهده داردو  از تحرک و اهمیت خاصی برخوردار است و در معرض آسیب های گوناگون می باشد . سبکی قابل توجه و استفاده از آتل فرم دار جهت نکهداری انگشت شست دست از مزایای شست بند طبی است. موارد مصرف مچ شست بند آتل دار: پیشگیری از عارضه کشیدگی تاندون شست درمان شکستگی های خفیف حمایت و کنترل حرکت بیش از حد انگشت شست مضرات  استفاده نکردن  ایجاد آرتروز در مفاصل انگشت خشکی مفاصل در اثر عدم تحرک ناشی از درد است.

مقاله پیشنهادی: قیمت خیمه عکاسی

خرید شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور

خرید شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور از ایران ماداس

ایران ماداس بادادن  مشاوره و بهترین قیمت و خدمات در زمینه خرید شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور به شما کمک میکند تا تجربه ای خریدی مطمعن و به صرفه داشته باشید.

قیمت شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور

برای اطلاع از قیمت و ویژگی های شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور با پشتیبانی تماس بگیرید.کارشناسان ما اطلاعات کاملی در زمینه شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور در اختیار شما قرار خواهند داد.

شما میتوانید از طریق استعلام و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و نسبت به خرید عمده شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور با قیمت همکاری از ایران ماداس اقدام  کنید.

توزیع شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور

برای خرید  شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور در ایران ماداس با انتخاب  گزینه استعلام یا درخواست شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور یا پشتیبانی سایت میتوانید با ما در ارتباط باشید.


5-شست بند طبی دست راست مسکون کد 0199R

شست بند طبی دست راست مسکون کد 0199R

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • نوع عملکرد
  با دارا بودن آتل زاویه استراحت آناتومیک دست ( زاویه فانکشنال) مچ دست را در بهترین حالت قرار می‌دهد و با محدود کردن حرکات موجب کاهش فشار و فراهم کردن بستر درمان می‌شود
 • جنس
  نئوپرن , ابر
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

کارشناسان ما در زمینه خرید و استعلام شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور با هدف خریدی قابل اطمینان و سریع شما را راهنمایی خواهند کرد.

استعلام شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور

حتمت این سوال برای شما پیش امده است  که چرا شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور قیمت ندارد.

چون  قیمت شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور با توجه به شرایط بازار ایران به طور  پیوسته تغییر می کند و ممکن است شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور در هر زمان قیمتی بیشتر یا کمتر داشته باشد.

برای  اطلاع از قیمت نهایی هر محصول از طریق استعلام یا پشتیبانی سایت درخواست خود را برای  استعلام قیمت شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور ثبت کنید.

خرید اینترنتی شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور

استعلام شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور در ایران ماداس توسط کارشناسان انجام  میشود. و سعی بر ان است که اطلاعات شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور .با بهترین خدمات ،کیفیت و قیمتی به صرفه در اختیارمستریان قرار دهند.

ایران ماداس در زمینه شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور و انواع تجهیزات پزشکی دیگر آماده ارائه خدمات در زمینه تبلیغات ،فروش وسرعت  فروش محصولات شما میباشد.

همچنین ایران ماداس آماده همکاری با شبکه های تبلیغاتی و سایت های دیگر در زمینه خرید و فروش شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور و انواع تجهیزات پزشکی دیگر با قیمت همکاری مناسب میباشد.

ایران ماداس  به افراد جویای کار و علاقه مند به درامدزایی بیشتر این امکان را میدهد   که با اموزش رایگان و با کیفیت بتوانید در کنارشان باشید.


6-شست بند طبی طب پوش کد 147

شست بند طبی طب پوش کد 147

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • جنس
  نئوپرن
 • ضد حساسیت
  بله

افراد علاقه مند میتوانند با تماس با ما از طریق پشتیبانی راهنمایی کامل برای درامد زایی در زمینه های تبلیغات ،ویزیت،دیجیتال مارکتینگ و همکاری برای شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور و تمامی تجهیزات پزشکی اقدام کنند.

کارشناسان سعب میکنند  تا بهترین خدمات را در کمترین زمان در رابطه با شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور یا تجهیزات پزشکی دیگر ارائه دهند.

ایران ماداس تلاش میکند تا شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور را نمونه تولید داخلی و ایرانی در اختیار مشتریان قرار دهد.

اگر علاوه بر شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور کالای دیگری را میخواهید با ما تماس بگیرید یا از پنل جستجوی سایت استفاده کنید.

خرید شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور جهت خرید مطمعن همراه فاکتور الکترونیکی فروش میباشد.

شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارد.

ایران ماداس ضمانت سلامت و کیفیت 100 درصدی شست بند طبی دست مدل آتل دار آدور را به مشتریان عزیز میدهد


7-مچ شست بند طبی اوتی کد 302

مچ شست بند طبی اوتی کد 302

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • نوع عملکرد
  التهاب تاندونی یا غلاف تاندون ها، حفاظت پس از عمل جراحی و توانبخشی، شکستگی استخوان های مچ دست یا اسکفوئید، آسیب های مچ دست و انگشت شست، جلوگیری از تغییر شکل دست در بیماری آرتریت روماتوئید و برای آرتروز انگشت شست
 • جنس
  الاستیک
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

8-مچ شست بند طبی طب و صنعت مدل 36800

مچ شست بند طبی طب و صنعت مدل 36800

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • جنس
  نئوپرن
 • ضد حساسیت
  بله
 • کشور سازنده
  ایران

9-شست بند طبی دست چپ مسکون کد 0199L

شست بند طبی دست چپ مسکون کد 0199L

خرید محصول

مشخصات

 

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • نوع عملکرد
  با دارا بودن آتل زاویه استراحت آناتومیک دست ( زاویه فانکشنال) مچ دست را در بهترین حالت قرار می‌دهد و با محدود کردن حرکات موجب کاهش فشار و فراهم کردن بستر درمان می‌شود
 • جنس
  نئوپرن , ابر
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

10-شست بند طبی اپو مدل 1089

شست بند طبی اپو مدل 1089

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست , انگشت
 • جنس
  نئوپرن
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

11-مچ شست بند کامارو مدل vienna 17

مچ شست بند کامارو مدل vienna 17

خرید محصول

مشخصات

مناسب برای
مچ دست , شست دست , کف دست
 • نوع عملکرد
  گرما و تقویت مچ و فشار 3D
 • جنس
  نئوپرن , پارچه , حوله‌ای , کتان
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

12-مچ شست بند صنایع پزشکی فروهر کدWA1021

 

مچ شست بند صنایع پزشکی فروهر کدWA1021

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ شست
 • جنس
  نئوپرن
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • کشور سازنده
  ایران

13-شست بند آی ناین مدل T128-D

شست بند آی ناین مدل T128-D

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  شست دست
 • جنس
  نئوپرن , پارچه
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

14-مچ شست بند مدل fits-12

مچ شست بند مدل fits-12

خرید محصول

توضیحات

 • مناسب برای
  مچ دست
 • جنس
  پلیمر
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  دکمه‌ای

15-مچ و شست بند ادور مدل With Hard Bar Right سایز بسیار بزرگ

 

مچ و شست بند ادور مدل With Hard Bar Right سایز بسیار بزرگ

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  مچ دست , شست دست
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ شست
 • جنس
  نئوپرن
 • ضد حساسیت
  بله
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • کشور سازنده
  ایران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن