زیبایی و سلامت

بهترین کیت تخمک گذاری – قیمت کیت تخمک گذاری در داروخانه ها – بهترین مارک ارزان قیمت

بهترین مارک کیت تخمک گذاری و پسردار شدن در مدلهای اسمارت،مکس 14،مدیکور به فروش می رسد.قبل از خرید کیت تخمک گذاری به بررسی نکات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

کیت تخمک گذاری وسیله ای برای آگاهی از زمان تخمک گذاری است. ممکن است کیت تخمک گذاری در اینکه بچه پسر شود و دختر شود نیز موثر باشد.

تست کیت تخمک گذاری و باید در حوالی اواسط سیکل قاعدگی  انجام دهید. زمان تخمک گذاری را با استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن ها ، با استفاده از ترشحات چسبناک و یا با استفاده از کمک پزشک مشخص کنید و در زمان تخمک گذاری کیت تخمک گذاری را استفاده کنید.

برای انجام تست می‌توانید ادرار خود را در ظرفی جمع آوری کنید و نوار تست را داخل ادرار قرار دهید و یا اینکه روی نوار تست ادرار کنید. اگر هر دو خط نوار تست رنگی شود نشان دهنده این است که شما در زمان تخمک گذاری قرار دارید و تخمک‌گذاری انجام شده است.

ولی اگر فقط یک خط تیره باشد و خط دیگر کمرنگ باشد یعنی اینکه شما در زمان تخمک گذاری قرار ندارید و تخمک گذاری انجام نشده است. کیت های تخمک گذاری قیمت های متنوعی دارد.

کیت های تخمک گذاری مارک های مختلفی دارند و هر کدام دستور عمل استفاده ی خاصی دارد. کبت تخمک گذاری در pco نیز نقش دارد. کیت تخمک‌گذاری مثبت یعنی شما در حوالی دوران تخمک گذاری هستید.

مقاله پیشنهادی: خرید شوفاژ

کیت تخمک گذاری مثبت و عدم تخمک گذاری یعنی نتیجه ی است مثبت کاذب است و شما در زمان تخمک گذاری نیستید.

کیت تخمک گذاری و پسر دار شدن موضوعی است که این روز ها بیشتر به آن توجه می شود. شما می توانید از کیت تخمک گذاری و تعیین جنسیت استفاده کنید. در جواب این سوال که کیت تخمک گذاری چقدر دقیق است ،باید گفت که اکثر کیت های تخمک گذاری دقت بالایی دارند.


1-تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی مشخصات

 • کشور سازنده چین

خرید محصول


شما میتوانید از کیت تخمک گذاری در حاملگی نیز استفاده کنید.

ما کیت تخمک گذاری خانگی نیز داریم.

کیت تخمک گذاری یکی کمرنگ و یکی پر  رنگ ینی اینکه نتیجه ی تست منفی است.

دو خط در این تخمک گذاری داریم ،به نام های خط پایه و خط کنترل.

کیت  تخمک گذاری مارک های متنوعی دارند، از جمله:acon ,abon ,clear blue ,certain ,enison ,medihealth ,lh ,medi core ,rima ,rojanو…

شما می توانید کیت های تخمک گذاری را به صورت حضوری از داروخانه ها یا لوازم پزشکی خریداری کنید و یا به صورت آنلاین سفارش دهید.

مقاله پیشنهادی: کالری سس ماست دلپذیر

یکی از سایتها سایت‌دیجی‌کالا است که شما می توانید کیت تخمک‌گذاری دیجی کالا را از آن سفارش دهید و بخرید.

دانستن زمان تخمک گذاری برای خانمها خیلی مهم است و تاثیر زیادی در زندگی آنها دارد.

دانستن زمان تخمک گذاری از آن جهت اهمیت دارد که اگر کسی بخواهد باردار شود در زمان تخمک گذاری باید نزدیکی انجام دهد تا لقاح صورت بگیرد و اگر کسی می‌خواهد باردار نشود باید در زمان تخمک گذاری نزدیکی نکند تا باردار نشود.

به کیفیت تخمک گذاری آزمایش او پی کی نیز گفته میشود.

و در این آزمایش میزان ال اچ موجود در ادرار اندازه گیری می شود


2-تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی به همراه بی بی چک وندفو مدل SEGAL مجموعه 2 عددی

تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی به همراه بی بی چک وندفو مدل SEGAL مجموعه 2 عددی مشخصات

 

 • دارای راهنمای ساده برای استفاده
 • دارای یک عدد کاست تشخیص بارداری و یک عدد قطره چکان نمونه برداری داخل بسته
 • تشخیص بسیار سریع
 • تشخیص بسیار دقیق(بالای 99% دقت)
 • سهولت در خواندن نتیجه
 • تشخیص سریع بارداری زودتر از 5 روز از جایگزینی تخمک لقاح یافته
 • توضیحات تست تخمک گذاری:
 • بر مبنای افزایش هورمون لوتئینی در ادرار عمل می کند
 • با استفاده از این تست در عرض چند دقیقه می توان نتیجه مثبت یا منفی تخمک گذاری را مشاهده و تعیین کرد
 • دقت زیاد(99.8%)

خرید محصول


باید بدانید که هورمون ال اچ همیشه در ادرار وجود دارد ولی میزان آن   در زمان  تخمک گذاری بسیار زیاد میشود.

و از حدود ۲۴ تا ۳۶ ساعت قبل از انجام تخمک گذاری میزان ال اچ به حداکثر میزان خود می‌رسد.

و شما با اندازه‌گیری مداوم و منظم ال اچ در حوالی سیکل تخمک گذاری می توانید زمان دقیق تخمک گذاری خود را تخمین بزنید.

مقاله پیشنهادی: قیمت هپ لایت

وقتی ال اچ  در بدن شما افزایش پیدا می‌کند یعنی اینکه زمان آزاد شدن یک تخمک است و اگر در این زمان شما نزدیکی داشته باشید و رابطه جنسی برقرار کنید،شما می توانید باردار شوید.

زمانی که نتیجه کیت تخمک گذاری مثبت است یعنی شما در نزدیکی تخمک گذاری خود قرار دارید و اگر می خواهید باردار شوید باید در این زمان نزدیکی داشته باشید و اگر نمی خواهید باردار شوید باید در این زمان از نزدیکی اجتناب کنید

باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که انجام نزدیکی در زمانی که شما در حوالی تخمک گذاری قرار دارید فقط احتمال باروری را افزایش می دهد ولی به این معنا نیست که اگر شما در زمان تخمک‌گذاری خود نزدیکی انجام دهید حتماً باردار می شوید.

پس کیت تخمک گذاری به شما کمک می کند که شما زمانی که احتمال باروری شما افزایش پیدا می کند را بشناسید و در آن زمان نزدیکی انجام دهید ولی به این معنا نیست که شما در آن زمان به طور قطع باردار بشوید و عوامل زیادی در بارداری شما موثر است.


3-تست تخمک گذاری ونسلتو مدل LH بسته 5 عددیتست تخمک گذاری ونسلتو مدل LH بسته 5 عددیخرید محصول

 


بهترین کار برای اینکه شما باردار شوید این است که به طور مداوم و منظم در چرخه قاعدگی و سیکل ماهانه خود نزدیکی داشته باشید و به طور منظم یک روز در میان رابطه جنسی برقرار کنید ولی اگر به هر دلیلی مانند مشغله شغلی و خستگی های ناشی از کارهای روزانه نمیتوانید به صورت مداوم رابطه جنسی برقرار کنید،بهتر است که با خریدن کیت تخمک گذاری زمان تخمک گذاری خود را بشناسید زیرا در این زمان احتمال باروری شما بیشتر است و فقط در زمان هایی که شما در تخمک گذاری قرار دارید رابطه جنسی برقرار کنید تا احتمال باروری شما افزایش پیدا کند.

کیت های تخمک گذاری که در بازار وجود دارد معمولاً مطمئن هستند و اگر مثبت باشد یعنی شما در زمان تخمک‌گذاری قرار دارید و به ندرت پیش می‌آید که این کیک ها اشتباه عمل کند.

مقاله پیشنهادی: ژنراتور برق

کیت هایی که در بازار وجود دارد همه نتیجه یکسانی را به شما می دهند و تفاوت آنها بیشتر در امکانات و وسایل جانبی و کارهای اضافه تری است  که انجام می دهد،می باشد، مثلاً برخی از کیت ها قطره چکان دارند. پس هنگامی که می‌خواهید  کیت تخمک گذاری خریداری کنید نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که این دستگاه دقت بالایی داشته باشد و نتیجه درستی را به شما بدهد و

تعداد تست هایی که در یک دوره به شما می دهد نیز زیاد باشد

کیت های تخمک گذاری نوار تست هایی دارند که این نوار تست‌ها زیاد است که شما می توانید در طول چرخه قاعدگی چند بار از آنها استفاده کنید و زمان تخمک گذاری خود را مشخص کنید.


4-تست تخمک گذاری ریما مدل LH بسته 5 عددی

تست تخمک گذاری ریما مدل LH بسته 5 عددیخرید محصول


برای اینکه تعداد نوار تست های زیادی را هدر ندهید بهتر است این تست را در زمان و حوالی تخمک‌گذاری خود انجام دهید که زمان تخمک گذاری حدوداً ۱۴ روز یا دو هفته بعد از قطع خونریزی قاعدگی است و شما اگر بعد از دو هفته از زمان پاکی خود،کیت  تخمک گذاری را خریداری کرده و تست را انجام دهید احتمال اینکه مثبت شود بسیار بیشتر از روز های دیگر است.

روش های زیادی برای تعیین زمانی که شما تخمک گذاری انجام می‌دهید وجود دارد.

یکی از این روشها ترشحات واژن است و زمانی  که ترشحات واژن  چسبناک و کشسان شود آن زمان، زمان تخمک‌گذاری شماست.

مقاله پیشنهادی: بهترین چند راهی برق

راه دیگر این است که طول دوره قاعدگی رو منهای عدد ۱۷ کنید.

یعنی اگر شما طول دوره قاعدگی تان ۲۸ روز است، ۲۸ را منهای عدد ۱۷ کنید و روز یازدهم حوالی تخمک گذاری شما است که بهتر است این کار را تا ۶ روز انجام دهید و تست را تا ۶ روز انجام دهید تا به نتیجه ی مثبت برسید و زمان‌تخمک گذاری تان را پیدا کنید.

برخی برنامه ها و اپلیکیشن ها هستند که با دانستن زمان پریودی و زمان قاعدگی شما میتواند حوالی تخمک گذاری شما را تخمین بزنند و شما می توانید در زمانی که اپلیکیشن به شما اعلام کرده است از کیت تخمک گذاری استفاده کنید،تا زمان دقیق تخمک گذاری خود را پیدا کنید و در آن زمان نزدیکی داشته باشید تا احتمال باروری شما افزایش پیدا کند و همچنین اگر قصد بارداری ندارید حتماً در این زمان از نزدیکی اجتناب کنید.


5-تست تخمک گذاری مکث 14 مدل LH بسته 5 عددی به همراه کاندوم مدل X تست تخمک گذاری مکث 14 مدل LH بسته 5 عددی به همراه کاندوم مدل X مشخصات

 • ویژگی: کلاسیک و ساده

خرید محصول


مارکها و برندهای مختلفی برای کیت تخمک گذاری وجود دارد که بسته به اینکه شما از کدام یک از این مارک ها و برندها استفاده میکنید، دستورالعمل استفاده از این کیت ها متفاوت است و شما باید دفترچه راهنمای کیت تخمک گذاری   که خریداری کردید را بخوانید و متناسب با آن عمل کنید.

معمولاً هورمون ال اچ در صبح زیاد می شود  و برخی از شرکت ها پیشنهاد می کنند برای اینکه این افزایش در کیت نشان داده شود ،بهتر است که از کیت تخمک گذاری در عصر  استفاده کنید تا این افزایش را نشان دهد، ولی در کل شما می توانید این کیت را از ۱۰ صبح تا ۸ شب استفاده کنید و نتیجه مثبت را پیدا کنید.

شما به دو صورت می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: کاناپه قیمت

راه اول به این صورت است که شما ادرار خود را در ظرفی جمع آوری کنید و نوار تست کیت تخمک گذاری رو داخل آن قرار دهید.

روش دوم به این صورت است که شما مستقیماً روی نوار تست کیت تخمک گذاری میتوانید ادرار کنید ولی شواهد نشان می دهد که راه  اول مناسب تر و آسانتر است.

برای تفسیر نتیجه آزمایش خط هایی روی نوار تست ظاهر می شود که با دیدن آنها می توانید آزمایش را تفسیر کنید و ببینید که آیا نتیجه تست مثبت بوده است یا منفی.

اگر دو خط روی نوار تست مشخص شود یعنی اینکه نتیجه تست مثبت بوده است و شما در حوالی تخمک‌گذاری قرار دارید و اگر قصد بارداری دارید الان بهترین زمان برای نزدیکی و رابطه جنسی است زیرا اسپرمی که از بدن مرد وارد بدن زن می شود با تخمک آزاد شده درون لوله های رحم به سرعت واکنش می دهد و لقاح صورت میگیرد و بارداری اتفاق می‌افتد


6-تست تخمک گذاری مکث 14 مدل LH بسته 5 عددی تست تخمک گذاری مکث 14 مدل LH بسته 5 عددی مشخصات

 • کشور سازنده ایران

خرید محصول


استفاده از کیت تخمک گذاری لازم و ضروری است که نکات زیر را رعایت کنید:

بهتر است متناسب با دستورالعملی که شرکت سازنده ی  کیت تخمک گذاری روی جعبه آن نوشته است عمل کنید.

حدود ۴ ساعت قبل از تست نباید آب زیاد نوشیده باشید زیرا اگر آب زیاد خورده باشید باعث میشود که ادرار شما رقیق شود و میزان ال اچ کمتر نشان داده شود.

همچنین حدود ۴ ساعت قبل از انجام آزمایش، زیاد ادرار نکنید زیرا اگر زیاد ادرار کنید این هورمون ها دفع می شود و باز هم نتیجه آزمایش شما منفی کاذب می شود.

کیت های تخمک گذاری دارای دو خط هستند که خط اول خط پایه است که این خط نشان دهنده میزان پایه ال اچ است.

و خط دیگر به نام خط کنترل می‌باشد که هنگامی که در ادرار می‌گذارید رنگی میشود.

اگر هنگامی که نوار تست را در ادرار می گذارید،خط کنترل از خط پایه یا خط اساس ،پررنگ‌تر شود یا همرنگ آن باشد یعنی نتیجه تست مثبت است و شما در حوالی تخمک گذاری خود قرار دارید و متناسب با تمایلی که دارید که باردار شوید یا باردار  تشوید، می توانید نزدیکی انجام دهید یا از نزدیکی اجتناب کنید.

و اگر وقتی که نوار تست را در ادرار خود قرار می‌دهید،خط کنترل کمرنگ تر از خط پایه باشد یعنی نتیجه ی تست منفی است و شما در حوالی تخمک گذاری قرار ندارید و بهتر است تست را در زمان دیگری انجام دهید تا نتیجه مثبت شود و زمان تخمک گذاری خود را بشناسید.


7-تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH مجموعه 6 عددیتست تخمک گذاری مدیکور مدل LH مجموعه 6 عددیمشخصات

 • کشور سازنده ایران

خرید محصول


همانطور که قبلاً برای شما توضیح دادیم همیشه مقداری هورمون ال اچ  در ادرار وجود دارد و هنگامی که شما نوار تست را در ادرار قرار می دهید و خط کنترل مقداری تغییر رنگ پیدا می کند به این معنا نیست که شما در حوالی تخمک‌گذاری قرار دارید،زیرا این مقدار ال اچ  همیشه در ادرار وجود دارد و زمانی شما در حوالی تخمک‌گذاری قرار دارید که میزان ال اچ  چندین برابر بیشتر شود و به این صورت خودش را نشان دهد که نوار خط نوار کنترل بسیار پررنگ شود یا به رنگ خط پایه باشد.

برندهای مختلفی برای کیت های تخمک‌گذاری وجود دارد، که هر کدام قیمت های متنوعی دارد و شما باید با مشخص کردن بودجه خود کیت مورد نظر خود را تهیه کنید.

شما می توانید با کیت تخمک گذاری را به صورت حضوری از فروشگاه های لوازم پزشکی و داروخانه ها خریداری کنید. و یا به صورت آنلاین به سایت‌های اینترنتی سفارش دهید

یکی از سایتهایی که می‌توانید کیت تخمک گذاری را از آن را تهیه کنید سایت دیجی کالا است.

شما می توانید محصول مورد نظر را به سایت دیجی کالا سفارش دهید و پس از  پرداخت هزینه مورد نظر کیت تخمک گذاری با پیک درب منزل شما فرستاده می شود و در صورت عدم رضایت از محصول فرستاده شده، شما می توانید آن را عودت کنید و پول خود را پس بگیرید.


8-تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی به همراه کاندوم مدل X تست تخمک گذاری مدیکور مدل LH بسته 5 عددی به همراه کاندوم مدل X مشخصات

 • کشور سازنده چین

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن