خانه و سبک زندگی

خرید اینترنتی شیلنگ سیلیکونی ارزان قیمت

شیلنگ سیلیکونی در مدلهای نسوز،پزشکی،نرم،متری به فروش می رسد.قبل از خرید شیلنگ سیلیکونی به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

بزرگترین تولیدی انواع شیلنگ سیلیکونی توانسته نواع مدل های  صنعتی و دارویی شیلنگ سیلیکونی را تولید کند. شیلنگ های سیلیکونی در مدل های  مختلف تولید می‌شود

شیلنگ های سیلیکونی مخصوص دماهای بالا می باشد شیلنگ های سیلیکونی  قادر به تحمل دماهای بالایی بوده و جایگزینی برای شیلنگ های معولی است.

شیلنگ های سیلیکنی از مواد اولیه کره ای ،آلمانی و چینی تولید می شوند. شیلنگ های گرید دارویی باید بدون بو و غیر سمی باشد. کارخانه های تولیدی این نوع شیلنگ ها ان را در سایزهای بسیار متفاوت  تولید می کنند

مقاله پیشنهادی: پارافین برای پارافین تراپی از کجا بخریم

شیلنگ های سیلیکونی بر اساس سایز قطر داخلی و خارجی سایز بندی می شوند از شیلنگ سیلیکونی در صنایع متنوعی از جمله خودرو، پزشکی و مواد غذایی استفاده می‌شود.

شلنگ های سیلیکونی به سه گروه گسترده تقسیم می شود: شیلنگ سیلیکونی عمومی، شینگ سیلیکونی پزشکی، شیلنگ سیلیکونی مواد غذایی و فشار بالا. تمام شیلنگ های سیلیکونی دارای ویژگی های  مانند مقاومت حرارتی عالی، غیر سمی بودن و انعطاف پذیری فوق العاده هستند.

شیلنگ  های سیلیکونی برای نیازهای مختلف، در اشکال و اندازه ها مختلف تولید می شود. شیلنگ سیلیکونی بزرگ بیشت در کانالهای هوا و کاربردهای دی الکتریک استفاده می شود.

مقاله پیشنهادی: ساخت شبرنگ با وسایل ساده

از شیلنگ های متوسط برای حمل مایعات و پودرها مورد استفاده میشود. شیلنگ های لبنی سیلیکونی شفاف و مناسب  با نیازهای صنایع لبنی ساخته شده است. شیلنگ سوخت نوعی شیلنگ سیلیکونی است

مهم ترین کاربرد شیلنگ سیلیکونی، استفاده از آن به عنوان شیلنگ پزشکی است. شیلنگ سیلیکونی بسیار انعطاف پذیر و الاستیک است چون در برابر آب و هوا مقاومت نشان می‌دهد

مقاله پیشنهادی: قیمت ساز قانون ترک

از شیلنگ سیلیکونی غذایی برای انتقال آب در آبنما، لوله قهوه ساز و قلیان استفاده می شود. شیلنگ سیلیکونی صنعتی معمولا برای تأمین آب خنک کننده موتور، ورودی هوا، تأمین هوا با تهویه مطبوع و تأمین آب استفاده می شود.

از شلنگ های سیلیکونی شفاف برای تقطیر نیز استفاده میکنند.


1-شلنگ ساید 5 متری مدل M5

شلنگ ساید 5 متری مدل M5

مشخصات

قطر: 6

خرید محصول


شیلنگ سیلیکونی چیست ؟

این شیلنگ ها از مواد درجه یک سیلیکوپ ۰۰۱درصد خالص ساخته میشود.

این شیلنگ ها شفاف ویا شیری رنگ هستند.این شیلنگ ها بی بو وبی مزه و فاقد مواد سمی هستندمیتوانند دمای های بالابین منفی ۰۰۱تامثبت ۰۵۲درجه را تحمل میکند.

کاربردهای شیلنگ سیلیکونی :

– شیلنگ شیر در کشاورزی ، گاوداری ها و دامداری ها:

این شیلنگ ها استاندارد بالایی در تولید دارد وجایگزین مناسبی برای بقیه شیلنگ ها است.

مقاله پیشنهادی: قیمت لاک الکل چوب

این شیلنگ ها برای انتقال شیر ومایعات ساخته شده اند.

چون این شیلنگ ها هیچ گونه مایعاتی را جذب نمیکننددر معرض الودگی های محیط دام ها قرار نمیگیرندوبرای انتفال شیر از ذام به ظرف جمع امرژ شیر استفاده میشودو برای شیر دوشی بز مناسب است.

شیلنگ های سیلیکونی در زمستان یخ نمیزنند .

۲- مورد استفاده در دستگاه فروش اتوماتیک وندینگ نوشیدنی گرم و سرد:

این شیلنگ ها در دستگاه های فروش قهوه استفاده میشود.در دستگاه قهوه از شیلنگ های سیلیکونی شفاف خالص استفاده میشود.

این شیلنگ ها دمای ازمنفی۰۰۵تا مثبت۰۰۲را میتواند تحمل کند

این شینگ های سیلیکونی برای دستگاه قهوه هیچ بو ورنگی را از مواد عبور نمیکند

مقاله پیشنهادی: خمیر دندان کلگیت اصل

لوله سیلیکونی فشار قوی برای صنعت خودروسازی :

این شیلنگ ها فشار قوی  باعث میسود سرعت جریان و کاهش زمان استفاده را پایین بیاورد. این شیلنگ های تقویت شده بزای محدود سلزی وپمپاژتا۰۳اسب بخار فشار را برمیگردانداین لوله ها با اتوکلا یا اشعه گاما استریل میشوند.از این شیلنگ ها برای حمل گازها،جامدات،مایعات و همچنین بزای ربات های صنعتی،جوشکاری و…..استفاده میشود.


2-شلنگ گاز مدل DN-S2

شلنگ گاز مدل DN-S2

مشخصات

قطر: 9 میلیمتر
جنس: پلاستیک
نوع اتصال سر شلنگ: پرسی

خرید محصول


شغاف بودن این شیلنگ ها باعث رشد باکتری وقارچ وبیماری های زیادی میشود،چون طول شیلنگ مسیر عبور دود در قلیان است پس برای کیفیت عطرو طعم قلیان  این شیلنگ ها تاثیر دارد.

مقاله پیشنهادی: ظرف خالی اسپری مخصوص پاشش مایعات

شیلنگ سیلیکون کاربرد بسیاری در پزشکی دارد :

این شیلنگ ها بیرنگ،غیرسمی،در برابر حرارت مقاوم است،مقاوم در برابر اکسباسیون،انعطاف پذیر،شفاف،برای بدن مضر نیست، در این لوله در دیوارهای ان میکروب  وباکتری رشد نمیکند

شیلنگ سیلیکون شفاف به صورت معمول در کاربردهای پزشکی عبارتند از :

داروسازی ، سوند ادرار ، دستگاه دیالیز ، سرم ، سیستم های IV میباشند.

ویژگی های شیلنگ سیلیکونی

تحمل دما در دمای پایین وبالا

عملکرد قوی در عایق الکتریکی

۳در برابر پارگی وترکیدن مقاوه هستند

در برابر اشعه ماورای بنغش مقاوم است

شفافیت بالا

دارای انعطاف پذیری خوب وبدون تغییر شکلدر عمر مفید

به علت کیفیت بالا هیچ وقت جنسش نمیشکند

چون شعاع خمش بالا است وبرای محیط هاییکه دسترسی  دشوار مناسب است

شبلنگ ها در برابر زندگی میکروب ها مقاومت بالایی دارد

شیلنگ های سیلیکون برای فشارهای پایین مناسب است

در دمای پایین تقریبا تا۰۰۶درجه انعطاف پذیر است

در برابر مواد شیمیایی مقاوم است

مایعات را جذب نمیکند

شیلنگ هاب سیلیکونی نسوز هستند

از لوله های خلا نرمتر است

در برابر اکسیداسیون مقاوم حوبی است


3-شلنگ کد 010

شلنگ کد 010

مشخصات

قطر: 12 میلیمتر
جنس: پی وی سی

خرید محصول


کاربردهای شیلنگ سیلیکونی:

در ادامه کاربردهای شیلنگ سیلیکونی به صورت مختصر بیان شده است:

۱- شیلنگ شیر در کشاورزی، گاوداری‌ها و دامداری‌ها به علت استانداردهای بالا در تولید شیلنگ سیلیکونی جایگزین بسیار مناسبی برای سایر شیلنگ‌ها است. مورد استفاده این شیلنگ‌ها به طور خاص برای کاربردهای انتقال شیر و مایعات طراحی شده است.

به علت اینکه این شیلنگ‌ها هیچ گونه مایعاتی به خود جذب نمی‌کنند و در معرض آلودگی‌های محیط دام قرار نمی‌گیرند مناسب انتقال شیر از دام به ظرف جمع‌آوری شیر است. همچنین برای تجهیزات شیردوشی بز مناسب است. همچنین این شیلنگ‌های سیلیکونی در سرمای زمستان بدون هیچ‌گونه یخ‌زدگی و شکنندگی است.

۲- مورد استفاده در دستگاه فروش اتوماتیک وندینگ نوشیدنی گرم و سرد و کالا این لوله‌ها یا شیلنگ در دستگاه‌های فروش قهوه بسیار کاربرد دارد در این دستگاه‌ها از شیلنگ شفاف سیلیکون خالص استفاده می‌شود. این شیلنگ‌ها می‌توانند در محدوده دمایی از -۵۰ تا + ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد تحمل کنند. این لوله‌های سیلیکونی برای فروش قهوه، هیچ رنگ یا بویایی را از مواد عبور نمی‌کند.

موارد استفاده از شیلنگ سیلیکونی

کاربرد شیلنگ سیلیکونی نسوز با توجه به خاصیتی که دارد و همچنین تحت تاثیر موادی که از آن ساخته شده است، دامنه وسیعی از صنایع و تولیدات را تحت پوشش استفاده خود قرار می دهد. صنایع پر کاربرد استفاده از شیلنگ نسوز سیلیکونی صنایع غذایی، خودرو سازی، پوشاک، کفش، وسایل و ابزار ورزشی، صنایع الکترونیکی، تولیدات پزشکی و غیره می باشد.

هر کدام از انواع مختلف شیلنگ نسوز سیلیکونی دارای سختی متفاوتی نسبت به عبور مواد حرارتی می باشند که در شناسنامه تولیدی محصولات درج خواهد شد. در واقع وجه تمایز انواع شیلنگ سیلیکونی علاوه بر مواد اولیه در میزان سختی آنها نیز می باشد.


4-شلنگ داراکار مدل گلستان کد 5015

شلنگ داراکار مدل گلستان کد 5015

مشخصات

قطر: 12 میلی‌متر
جنس: پلی وینیل کلراید یا پی وی سی
حداکثر فشار: 6 Bar

خرید محصول


اگر به دنبال تهیه شیلنگ نسوز در رنگ ها و یا ابعاد و متراژ مختلف برای استفاده در صنایع غذا و دارو، صنعت آزمایشگاهی و بسیاری دیگر از صنایع تولیدی هستید می توانید بصورت مستقیم با ما ارتباط گرفته و درخواست سفارش تولیدات خود را ثبت نمایید تا پیگیری های لازم جهت تولید و عرضه محصول مورد نظر شما آغاز گردد.

استانداردی که در تهیه و اعمال سختی هر کدام از این شیلنگ ها لحاظ خواهد شد در کیفیت هایی بسیار متنوع می باشد که تضمین شده هستند و متریال مورد استفاده در این تولیدات از کشورهای آلمان، کره جنوبی و چین تامین می شود.

آیا پارچه نسوز واقعا نمیسوزد؟

ویژگی ها و مزایای شیلنگ سیلیکون نسوز

• تحمل دمای بالا برای مایعات به نسب لاستیک و پلاستیک بسیار بیشتر است.
• انعطاف پذیر بودن شیلنگ های سیلیکونی نسوز به نسبت لاستیک بیشتر بوده و همین مورد با جلوگیری از شکافتن، خشک شدن، سفت شدن و یا ترکیدن طول عمر استاندارد را حفظ می کند، در صورتی که این مزایا را در لاستیک مشاهده نخواهید کرد.
• دوام و طول عمر شیلنگ سیلیکونی نسوز طولانی و همیشگی است در نتیجه با وجود بالا بودن هزینه های اولیه در ساخت شیلنگ های نسوز ، اما در مقایسه با شیلنگ های تولید شده از پلاستیک مقرون به صرفه تر و کم هزینه تر می باشند.
• شیلنگ هایی با لوله سیلیکونی همانند شیلنگ پلاستیکی که تحت تاثیر مواردی چون رطوبت، گرما، باران، اشعه خورشید و ازون و یا بطور کلی در برخورد با شرایط محیطی زود خراب می شوند، همچنان خصوصیات اولیه خود را حفظ می کند.
• انتخابی مطمئن در مورد شیلنگ سیلیکونی نسوز به واسطه بی اثر بودن در برابر واکنش های شیمیایی که در برخورد با سایر مواد ایجاد می شود، است.


5-شلنگ 1/2 اینچ داراکار طرح بوستان

شلنگ 1/2 اینچ داراکار طرح بوستان

مشخصات

قطر: 12 میلی‌متر
حداکثر فشار: 20 بار

خرید محصول


خرید شیلنگ سیلیکونی نسوز

بسیاری به دنبال خرید شیلنگ نسوز هستند اما همیشه این سوال را از اطرافیان خود دارند که شیلنگ های سیلیکونی با کیفیت را از کجا بخریم؟ با توجه به استفاده بیشتر فروشندگان و یا تولید کنندگان از فضای اینترنت و شبکه های مجازی پیشنهاد خرید مطمئن از سایت های معتبر عرضه کننده انواع منسوجات و ابزار نسوز می باشد.
در زمان خرید شیلنگ نسوز حتما کیفیت بالا می بایست اولین اولویت شما باشد و بعد به تناسب کیفیت می بایست قیمت مناسب و ایده آلی را داشته باشد.

برای راهنمایی سریعتر شما به جهت دستیابی به شیلنگ سیلیکونی نسوز با کیفیت که قیمت خرید شیلنگ نسوز با کیفیت مواد استفاده شده برابری داشته باشد، پیشنهاد می شود تماسی با مشاورین فروش ما داشته باشید و اطلاعات تکمیلی در مورد شیلنگ نسوز مورد استفاده خود را که برایتان کارایی و عملکرد مثبتی داشته باشد را دریافت کنید.

بهترین شیلنگ سیلیکونی نسوز

بهترین نوع شیلنگ های سیلیکونی  نوع نسوز آنها  می باشد که امروزه  در داخل کشور هم استفاده های بسیار زیادی دارند
صنایعی که به دنبال بهترین نوع شیلنگ های سیلیکونی بوده اند، صنایع غذا و دارو می باشند، چون شیلنگ سیلیکونی نسوز اصلی ترین کاربردرا دارد. وبرای بالا بردن  مقاومت آن ها با حرارت های گرمایی بالا می باشد  از مواد درجه  استفاده  میشود.
انواع مختلفی از مدل های مختلف  این محصولات نسوز با کیفیت وارد بازار شد و کاربرد های مختلفی،دارند.

ماندگاری شیلنگ نسوز سیلیکونی چقدر است ؟

طول عمر این شیلنگ ها در حالت عادی ده سال است که این میزان ماندگاری در شیلنگ های سیلیکونی نسوز تحت تاثیر عواملی مختلف  می باشد. اگر دمای نگهداری و استفاده آن در دمای بیشتر از استاندارد باشد  طول عمر شیلنگ های نسوز سیلیکونی کم خواهد شد.

انواع مختلف شیلنگ سیلیکونی نسوز عبارتند از:

شیلنگ های نسوز از سیلیکون خالص ساخته شده است همچنین دارای   کاربردهایی  زیادی است که می تواند بر اساس همین موارد استفاده اش، دسته بندی شود از نظر کیفیت ساخت نیز در دسته هایی بصورت زیر قرار می گیرد.
• شیلنگ نسوز سیلیکونی آلمانی
• شیلنگ نسوز سیلیکونی چینی
• شیلنگ نسوز سیلیکونی ساخت کره


6-شلنگ مدل M10-1

شلنگ مدل M10-1

مشخصات

قطر: 10 میلیمتر
جنس: پی وی سی

خرید محصول


براورد قیمت شیلنگ سیلیکونی نسوز

قیمت خرید و عرضه شیلنگ سیلیکونی نسوز ک. قیمت فروش این شیلنگ های نسوز صنعتی نسبت به  دیگر شیلنگ های موجود در بازار که از کیفیت مطلوب تر و بهتری برخوردار باشند  گران تر هستند. و منظور از بالا بودن قیمت و گران قیمت این نیست که شما یک جنس بی کیفیت را با قیمت  بسیار بالا خریدکرده اید.
مواد اولیه  ای که در ساخت و تهیه ا شیلنگ ها ی سیلیکونی نسوز بالا می باشد ولی  همین قیمت ها نیز در مقایسه با سایر شیلنگ های نسوز موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
شما با خرید یک شیلنگ نسوز دوام همیشگی و استفاده طولانی مدتی را از آن خواهید داشت، اما در مورد شیلنگ های معمولی مجبور خواهید بود که به فاصله های کوتاه مدت آن را تعویض کنید

شیلنگ های  سیلیکونی نسوز چه امکاناتی دارند:

این  شیلنگ از مواد خام سیلیکا ژل وارداتی با کیفیت بالا و سیستم کاتالیزور پلاتین ساخته شده  است.  این شیلنگ ها انعطاف پذیری عالی  دارند،  در برابر انقباض و تغییر شکل مقاوم  نیست و دارای مقاومت پارگی بالایی دارد.

مقایسه شیلنگ نسوز سیلیکونی با نوع سنتی عبارتنداز:، شفافیت بالا یی دارد، بدون بو  است، سمی نمی باشد. در برابر درجه حرارت بالا مقاوم هستند، دمای پایین ، عمر طولانی ، می توانید طولانی مدت  استفاده کنید، بدون سخت شدن است .

این محصول دارای خواص فیزیکی و مکانیکی خوب ، مقاومت در برابر پارگی ، و چسبندگی کم پروتئین است. می توان از آن برای حمل غذاهای مختلف ، نوشیدنی ها و مایعات مختلف استفاده کرد. این شیلنگ در صنایع مختلف ، تجهیزات و ابزارهای غذایی مناسب استفاده می شود .


7-شلنگ گاز قائم کد GH-003

شلنگ گاز قائم کد GH-003

مشخصات

قطر: 9 میلی متر
جنس: پی وی سی
حداکثر فشار: 12 بار

خرید محصول


لاستیک سیلیکون نوع جدیدی از مواد الاستیک است.  که دارای مقاومت عالی در برابر درجه حرارت بالا (250-300 ℃) و مقاومت در برابر درجه حرارت پایین (-40-60 ℃) ، پایداری فیزیولوژیکی خوبی دارد. دارای انعطاف پذیری عالی و تغییر شکل دائمی کوچک (بیش از 50 in در 48 ساعت در دمای 200 ℃) ، ولتاژ شکست (20-25 کیلوولت بر میلی متر) ، مقاومت به ازن و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش. در برابر تابش  مقاومت دارد و در برابر روغن مقاوم  است.


8-شلنگ مدل ابیاری فریس پلاست مدل مات خط دار کد 700

شلنگ مدل ابیاری فریس پلاست مدل مات خط دار کد 700

مشخصات

قطر: 2
جنس: پی وی سی

خرید محصول


9-شلنگ آب مدل DN-O1

شلنگ آب مدل DN-O1

مشخصات

قطر: 1.5 سانتی متر
جنس: پلاستیک
نوع اتصال سر شلنگ: پرسی
طول شلنگ : 1 متر

خرید محصول


10-شلنگ ایران یاسا کد 03

شلنگ ایران یاسا کد 03

مشخصات

قطر: 2 سانتی متر
جنس: لاستیک MBR
نوع اتصال سر شلنگ: بست کمربندی

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن