مد و لباس

خرید اینترنتی لباس حاملگی ارزان قیمت + 7 مدل شیک

لباس بارداری در مدلهای مجلسی،راحتی،فانتزی،ضد امواج،خانگی،نخی،حریر به فروش می رسد.قبل از خرید لباس حاملگی به بررسی 7مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

نعمت فرزند، بزرگترین نعمت خداوند است که اگر قدر ندانیم مرتکب بزرگترین ناشکری شده ایم. شاید این عبارت کلیشه ای و تکراری به نظر بیاید اما واقعیت امر همین است که انساناشرف مخلوقات است. اینکه خداوندی به آن عظمت، دست به خلقت موجودی در نهایت شباهت به خودش زده است چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت.

انسان تنها برای زندگی در این دنیا خلق نشده و دنیایی بسیار عظیم و غیرقابل مقایسه با این دنیا انتظار او را می کشد تا او را جاودانه کند و تا خداوند خدایی می کند در آغوش خداوند آرام گیرد و به حیات حقیقی خود ادامه دهد.

این حقیقت انسان است، در واقع این دنیا رحم دومی است که انسان بعد از رحم مادر آن را تجربه می کند تا به دنیایی بزرگ دیگری متولد شود. و اما رحم مادر هم برای جنین فرصتی ست برای انسان سازی طبق نیازمندی های این دنیا.

وقتی این چنین به حقیقت خلقت انسان می نگریم همه چیز معنا می گیرد و متوجه می شویم چرا باید از تک تک لحظات زندگی مان لذت ببریم.

تمام نُه ماه بارداری مانند گذراندن یک عمر طولانی اما بسیار لذت بخش برای مادر است. انتظار به دنیا آمدن فرزند و در آغوش گرفتن او بقدری شیرین است که هیچ حسی را نمی توان در این دنیا مانند آن دانست .

ای دوران علاوه بر لذت هایی که به همراه دارد، قوانین نانوشته ای نیز به دنبال دارد که خواه ناخواه مادر را به انجام آن وامی دارد. از نوع غذاخوردن و تغییر عادت های تغذیه ای و زندگی گرفته تا تغییر در سبک راه رفتن، نشستن و حتی لباس پوشیدن.


1-پیراهن بارداری کد 2

پیراهن بارداری کد 2

مشخصات کلی محصول
جنس
کرپ
قد
میدی
مورد استفاده
مجلسی , روزمره
فرم آستین
بدون آستین
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


مادر در چندماهه اول شاید نیازی به تغییر سبک لباس نداشته باشد اما در چهارماهگی هرگز نمی تواند از لباس های قبلی خود استفاده کند و باید به سراغ لباس های جذاب و شیک بارداری برود . لباس هایی که مزین به نشان کودک است و هرکجا و در هر بازاری دیده شود مژده نعمت بزرگی چون کودک را وعده می دهد.

لباس های بارداری متنوعی را می توان در بازار پیدا کرد، لباس های بارداری مجلسی و  خانگیدو دسته اساسی هستند که می توان به زیرمجموعه هایی از قبیل لباس بارداری فانتزی، اسپرت، مدل دار، ساده، پوشیده و با حجاب، زمستانی، پاییزه، بهاره، تابستانه، راحتی، بلند، کوتاه، گلدار، چین دار و… یا جنس های ریون، حریر، چهارخانه و انواع پارچه های دیگر شااره کرد.

به دلیل تغییرات بدن در دوران بارداری، بسیاری از بانوان از لباس های گشاد و تیره رنگی استفاده می کنند که باعث می شود حس خوبی به خودشان نداشته باشند و خود را خانمی بدلباس بدانند. اما ماقعیت این است که لباس های بارداری زیبایی وجود دارند که م یتوانید انتخاب کنید و از پوشیدن آن ها لذت ببرید. در ادامه قصد داریم شما را با نکات مهم در انتخاب لباس بارداری آشنا کنیم.


2-پیراهن بارداری کد 20000

پیراهن بارداری کد 20000

مشخصات کلی محصول
جنس
کرپ , حریر
قد
میدی
مورد استفاده
مجلسی , روزمره
فرم آستین
بدون آستین
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


راز خوشتیپی در بارداری

بارداری زیباترین مراحل زندگی مادر است اما شاید به دلیل تغییرات فیزیکی بدن و سختی هایی که در این دوران متحمل می شوند این دوران را برایشان سخت و یا غیرقابل تحمل کند.

چقدر خوب است اگر شرایطی را برایشان فراهم کنیم تا بتوانند این دوران را به آسانی بگذرانند. گاهی پیش می آید که مادران در ای دوران اعتماد بنفس خود را از دست می دهند زیرا دیگر نمی توانند شیک پوش باشند، دیگر نمی توانند از لباس های زیبا کفش های پاشنه بلند و… استفاده کنند.

اما واقعیت این نیست، زیرا شما هم می دانید که لباس های بارداری زیبایی در بازار وجود دارد و حتما نیازی به پوشیدن یک لباس گشاد بلند بدقواره نیست!

شاید بد نباشد با انتخاب کی لباس رنگ شاد با طرح های زیبا و مدل زیبا برای مادر او را از این اشتباه در بیاوریم. اگر قصد خرید لباس بارداری برای عزیزتان هستید و یا خودتان مادر جوانی هستید که چیزی در رابطه با انواع لباس بارداری ندارید در کنار ما باشید تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم.

 • برای انتخاب لباس بارداری می توانید مدل هایی را انتخاب کنید در قسمت بالاتنه اندازه مناسبی دارد و در قسمت شکم آزاد می شود. در این صورت بعد از بارداری هم می توانید روی آن کمربند ببندید و از آن استفاده کنید.
 • پیراهن هایی با یقه هفت و قایقی برای لباس های بارداری زیبا هستند.
 • همیشه نیاز نیست در بارداری از لباس های بلند استفاده کنید، گاهی با پوشیدن شلوارهای جین یا کتان مخوص حاملگی، با یک شومیز یا تونیک زیبا استایل متفاوتی بسازید. خوبی این شلوارها به این است که شکم دار هستند و یا در زیر شکم و بالای آن قرار می گیرند که به جنین فشاری وارد نشود.

3-مانتو بارداری دیباسان مدل آذر کد 0102

مانتو بارداری دیباسان مدل آذر کد 0102

مشخصات کلی محصول
جنس
شانتون

خرید محصول


 • یک استایل خانگی دیگر برای بانوان پوشیدن دامن تنگ مخصوص حاملگی و شومیز است.
 • از پوشیدن لباس های طرح دار و را راه ابایی نداشته باشید ، پوشیدن این طرح لباس ها شما را شاداب تر نشان می دهد. حتی با پوشیدن بلوز و شلواری که یکی از آن ها طرح دار و یکی ساده باشد استایل مرتب تری خواهید داشت.
 • برخلاف تصورتان بارداری قرار نیست روی زیبایی و خوش تیپی شما تاثیر بگذارد بلکه باید شما را زیباتر نشان دهد. در سه ماهه اول بارداری که هنوز شکم شما آنقدر برآمده نشده می توانید لباس های معمولی بپوشید و مشکلی نخواهید داشت .
 • در انتخاب کفش آن هایی را انتخاب کنید که بدون پاشنه هستند یا پاشنه کوتاهی دارند، برای سلامت بیشتر خود و نوزداتان بهتر است از پوشیدن کفش های پاشنه دار، بندی و زبانه دار خودداری کنید. در بین صندل های راحتی مدل های زیبایی وجود دارد که می توانند با استایل شما هماهنگ باشند.

از زمان شروع بارداری یکی از چالش های پیش رو مادران پوشیدن لباس مناسب است. اینکه در چه زمانی باید لباس بارداری بپوشند؟ تا چندماهگی می توانند همان لباس هاس معمولی خودشان را بپوشند؟  و سوالاتی از این قبیل که در اینجا به آن ها پاسخ داده خواهد شد پس با ما همراه باشید.

از ماه چندم باید لباس مخصوص بارداری پوشید؟

معمولا مادرها در ماه های اول بارداری نیازی به پوشیدن لباس بارداری نخواهند داشت، و از بعد از سه ماهگی کم کم با رشد جنین و رسیدن به سطح ناف، اندام مادر دچار تغییراتی می شود و پوشیدن لباس ها آزادتر برای مادرها راحت تر خواهد بود. اما این تعیین زمان برای همه خانم ها یکی نیست.به طور معمول بعد از گذشت 12 هفته لباس های قبلی تان تنگ و آزادی عمل تان در آن ها سخت خواهد شد زیرا هم شکم برآمده شده و هم دچار اضافه وزن در قسمت های دیگر بدنتان می شوید که نشان می دهد زمان پوشیدن لباس بارداری رسیده است.


4-سارافون بارداری کد 120

سارافون بارداری کد 120

مشخصات کلی محصول
جنس
کرپ
قد
میدی
مورد استفاده
مجلسی , روزمره
فرم آستین
بدون آستین
طرح پارچه
ساده

خرید محصول


اما سعی کنید قبل از این زمان اقدام به خرید لباس مناسب کنید زیرا شاید در ماه های بعد انرژی لازم برای گشتن در بازار و پیداکردن لباس دلخواهتان را نداشته باشید. بنابراین یک دست لباس حاملگی شامل یک مانتو شلوار، لباس راحتی شامل پیراهن، تیشرت، لباس زیر و کف مناسب تهیه کنید.

سایز لباس بارداری چطور قابل تشخیص است؟

اغلب لباس های بارداری دارای سایز بندی هستند که در زمان خرید از طریق فروشنده می توانید سایز مناسب خودتان را بیابید. اما اگر لباس فاقد سایز استاندارد بود به قبل از بارداری خود توجه کنید، اگر سایزتان لارج بود اکنون نیز لباس بارداری سایز لارج انتخاب کنید اما اگر سایزتان بین ایکس لارج و یا سایزهای  بالاتر بود یا در زمان بارداری بیش از اندازه اضافه وزن پیدا کرده اید حتما قبل از خرید لباس را پرو کنید.

پرو کردن لباس مطمئن ترین راه برای خرید لباس است، به خصوص لباس بارداری که باید در آن راحتی کامل داشته باشید بنابراین زمان پرو کمی با آن راه بروید و بنشینید تا از راحتی آن اطمینان پیدا کنید.

مورد دومی که باید به آن توجه کنید به اندازه بودن سایز لباس در زمانی که خرید می کنید اکتفا نکنید زیرا در طی ماه ها آینده مجددا تغییر سایز خواهید داد و برآمدگی شکمتان بیشتر می شود بنابراین به فکر ماه های بعد باشید و برای اینکه مجددا مجبور به خرید لباس بارداری نشوید همان زمان لباس گشاد وآزادتری انتخاب کنید.

مورد سوم، جنس لباس است که باید به آن دقت داشته باشید اگر در هفته ها و ماه های آینده هوا سرد می شود و به فصلول سرد نزدیک می شوید لباس های مناسب پاییز و زمستان را خریداری کنید.

لباسیهایی که با الیاف طبیعی مانند نخ و پنبه تهیه شده اند بهترین گزینه برای زمان بارداری هستند زیرا هم ضد حساسیت هستند و هم از تعریق زیاد و آسیب رساندن به پوست جلوگیری می کنند بعد با تغییرات آب و هوا می توانید لباس گرمتری برای خود تهیه کنید.


5-ست کت و سارافون بارداری کد 00040055000015

ست کت و سارافون بارداری کد 00040055000015

مشخصات کلی محصول
جنس
کرپ
قد
بلند
مورد استفاده
رسمی , مجلسی
فرم آستین
بلند
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


فرم مناسب لباس بارداری

نگران این موضوع نباشید که به دلیل بارداری دیگر نمی توانید لباس های اسپرت و شیک قبلی را بپوشید اتفاقا لباس های بارداری مجلسی بسیار شیکی در بازار هستند که می توانید تهیه کنید و بپوشید و همچنان خوش لباس و شیک پوش باشید و در میهمانی ها بدرخشید. نکاتی که در ادامه گفته می شود به شما در انتخاب بهترین لباس به شما کمک می کند.

 • یکی از انتخاب ها برای لباس بارداری، لباس های چین دار است که تغییرات اندام را نشان نمی دهند و مشکلی از این نظر نخواهید داشت.
 • لباس های مشکی و تیره رنگ یکدست بجای اینکه شما را لاغر تر نشان بدهد نشاط و شادابی شما را می گیرند بهتر است رگ های شاد را جایگزین کنید.
 • نیازی به پوشیدن لباس های سرتاسر گشاد نیست،همینکه شما بتوانید در آن ها راحت باشید کافیست.
 • لباس هایی را انتخاب کنید کهمی توان کمرشان را بالای شکم بست در این صورت برآمدگی شکمتان کمتر به چشم می آید.

6-پیراهن بارداری مدل 72727

پیراهن بارداری مدل 72727

مشخصات کلی محصول
جنس
کرپ
قد
میدی
مورد استفاده
مجلسی , روزمره
فرم آستین
بلند
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


 • از شلوارهای مخصوص بارداری که دارای یک قسمت اضافی روی شکم دارند در دوران بارداری استفاده کنید.
 • از کفش های پاشنه تخت استفاده کنید تا از خطر کمر درد و زمین خوردن در دوران بارداری در امان باشید.
 • لباس های بلند و ساده و تکرنگ شما را پخته تر نشان می دهد اما لباس های شادتر با طرح های متفاوت به شادابی چهره تان می افزاید.

از لباس زیراهای مخصوص بارداری از سه ماهه دوم بارداری به بعداستفاده کنید

لباس بارداری چه رنگی مناسب تر است؟

در دوران بارداری که زیباترین و شادترین دوران زندگی یک مادر است و البته حساس ترین دوران، زیرا مادر در این دوران دچار تغییرات هورمونی خواهد شد و این تغییرات او را حساس تر خواهد کرد. پوشیدن لباس هایی با رنگ های شاد و ملایم روحیه مادر را آرام تر کرده و از هیجان و استرس دور نگه میدارد.

به طور کلی یک راه ساده برای انتخاب رنگ لباس ، همانگی آن به تناژ پوست است ، تناژ پوست سرد رنگ های ملایم و پاستیلی، تناژ پوست گرم رنگ های نود برای آن ها زیباتر است.


7-پیراهن بارداری کد 003

پیراهن بارداری کد 003

مشخصات کلی محصول
جنس
پنبه
قد
میدی
مورد استفاده
مجلسی , روزمره
فرم آستین
بدون آستین
طرح پارچه
ساده

خرید محصول


لباس بارداری باید گشاد باشد؟

این تصور که هرکسی دچار اضافه وزن می شود باید لباس گشاد بپوشد اشتباه است، لباس های بسیار زیبا با طراحی های شیکی هستند که مناسب اینگونه افراد هستند.

مثلا در دوران بارداری با توجه به اینکه وضعیت اندامی مادر چگونه است و نوزاد در چه وضعیتی قرار دارد میتوان تصمیم گرفت چه مدل لباسی برای مادر مناسب تر است.

اگر در بارداری، برجستگی شکم به سمت بالا باشد پیراهن های بلند ماکسی و یا دامن و شلوارهای با فاق بلند بپوشید.

ولی اگر برجستگی شکم به سمت پایین باشد، لباس سرهمی یا اورال مناسب آن هاست فقط باید شلوار آن در قسمت زانوها و باسن آزادتر باشد و پایین آن کمی تنگ تر در اینطورت قد شما کشیده تر و خوش اندم تر خواهید شد.


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن