خانه و سبک زندگی

باتری سمعک از کجا بخریم – خرید دهانشویه هیدروژن پراکسید -خرید بهترین مارک باتری سمعک ارزان قیمت

باطری سمعک در انواع مدلهای ریواک،ویدکس،زیمنس،312،10،تهران،شارژی به فروش می رسد.قبل از خرید باتری سمعک به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

افرادی که کم شنوا هستند یا شنوایی خود را از دست داده اند از سمعک استفاده می کنند. سمعک ها باید باتری های مناسبی داشته باشند تا برای شما به خوبی کار کند.شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی کالا باتری سمعک  مناسبی را انتخاب کنید. باتری ها سایز و شماره های مختلفی دارند مانند سمعک ۳۱۲، سمعک سایز ۱۳، شماره ۱۰ ،سمعک ۶۷۵، باتری اتیکن ،ایمپلنت ،برنافن، بلتون، سایز ۱۰، ریواک ۱۳ و ریواک ۳۱۲ ، زیمنس ۳۱۲ و غیره وجود دارد. علاوه بر این، سمعک ها دارای باطری قابل شارژ می باشند.

مقاله پیشنهادی: قیمت انواع میله فلزی ساده

پیدا کردن باتری مناسب ممکن است کار دشواری باشد پس سوالی که پیش می آید این است که باتری سمعک از کجا بخرم؟ شما می توانید باتری سمعک ارزان ایرانی را از بازار باتری سمعک بخرید. از نظر خیلی ها بهترین باتری سمعک ها باتری های پاور وان و حلزونی می باشد حتی در مواردی سمعک بدون باتری هم وجود دارد.در جواب این سوال که باتری سمعک از کجا بخریم می‌توان به شما گفت که باطری سمعک تهران مخصوص در غرب تهران، در جمهوری یا حتی در اصفهان و در مشهد باتری های خوبی می توانید پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی: قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم

 فروش باطری سمعک در اصفهان و فروش باطری سمعک در کرج با قیمت مناسب همچون فروش باطری در سمعک در مشهد وجود دارد. شما می توانید در بازار انواع باتری سمعک را پیدا کنید که دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شاید برای شما جالب باشد اما سمعک نامرئی باطری هم وجود دارد. یادتان باشد باید باتری بخرید که مصف کمتری داشته باشد. شما می توانید این نوع باتری ها را در نمایندگی باتری سمعک پیدا کنید. در بعضی سایت ها هم خرید و فروش باتری سمعک وجود دارد که علاوه بر ان قیمت انواع باتری ها مانند قیمت باتری سمعک 675،قیمت باتری سمعک شماره 10و دیگر مدل هارا در اختیارتان می گذارد. در این میان حتی باتری سمعک هوشمند نیز پیدا می کنید.


1-باتری سمعک ریوواک سایز 10 بسته 30 عددی

باتری سمعک ریوواک سایز 10 بسته 30 عددی

مشخصات باتری
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد
مناسب برای
سمعک
سایر ویژگی ها
– قابلیت استفاده در محیط‌های مرطوب

خرید محصول


تا امروز سمعک ها پیشرفت زیادی کرده اند و کوچکتر شده اند ولی در عین کوچکی از تکنولوژی بالایی برخوردار می باشند. وقتی که شارژ سمعک ها تمام می شود، باید ان هارا شارژ کنیم ولی در حالتی دیگر باتری های استاندارد می تواند موقع اتمام شارژ جابه جا شوند.

قبل از خرید باطری سمعک باید به چندین نکته همچون نوع و عملکرد باتری، سایز آن، شرکت سازنده باتری سمعک، میزان کیفیت،تاریخ انقضا و ظرفیت آن توجه کنید.

مقاله پیشنهادی:مداد هاشور ابرو

سایز باطری: باتری سمعک، سایز های متفاوتی دارد که می توانید موقع خرید از فروشنده بپرسید یا اینکه دفترچه راهنما را بخوانید.

نوع باطری:در زمان قدیم باتری ها انواع مختلفی داشتند که الان آن هارا تولید نمی کنند.بیشتری باتری که برای سمعک به کار می برند باطری های، Zinc-Airمی باشند.

عملکر:شما باید باطری متناسب با سمعک بخرید و برای آن از دیگر باتری های مختلف استفاده نکنید.

شرکت سازنده: معمولا در کشورهایی مانند انگلیس، چین، و آلمان چندین برند مطرح ساخته می شود.

مقاله پیشنهادی: کپچر کارت ps4

کیفیت:امروزه مشخص شده است که باطری های چینی و اروپایی کیفیت خوبی دارند.

ظرفیت: در پشت هرباتری ظرفیت ان نوشته شده است که باید مطابق با ظرفیت عدد نوشته شده در دفترچه راهنمای آن باشید. در بیشتر موارد باتری هایی که از استاندارد بالایی برخوردار هستند، کمتر این مشکل را داشته اند.

تاریخ انقضا:باتری های مختلف، تاریخ انقضاهای متفاوت دارند. اگر می خواهید تعداد زیادی باتری بخرید، تاریخ انقضای آن باید طولانی باشد.


2-باتری سمعک زیمنس شماره 10 بسته 6 عددی

باتری سمعک زیمنس شماره 10 بسته 6 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد

خرید محصول


طول عمر:ماندگاری هر باتری به موارد مختلفی چون میزان مصرف و کیفیت ان بستگی دارد. سمعک های جدید نسبت به سمعک های قدیمی به انرژی بیشتری بای کارکرد مناسب دارند.

 • موقع خرید تعداد زیادی باطری به تاریخ انقضا ان ها توجه داشته باشید.
 • هرچه زودتر از باتری هایی که خریده اید، استفاده کنید..
 • بعد از برداشتن برچسب باتری،از باتری برای سمعک خود استفاده کنید
 • لازم است قبل از اینکه از سمعک استفاده کنید، باتری به مدت 5دقیقه در سمعک قرار بگیردسپس از آن استفاده کنید تا زمان بیشتری از آن بهره مند شوید.
 • باتری های سمعک خود را منجمد نکنید.
 • نباید باطری سمعک را منجمد کنید.
 • اگر از باطری استفاده نمی کنید، در آن را باز بذارید.
 • باطری ها را در جاهای مرطوب نگهداری نکنید.
 • باید برای باتری ها یک کیت خشک کننده مد نظر داشته باشید
 • زمانی که از سمعک استفاده نمی کنید، باطری آن را در بیاورید.

3-باتری سمعک ویدکس کد 312 بسته 60 عددی

باتری سمعک ویدکس کد 312 بسته 60 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.4 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – کربن
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
سایر ویژگی ها
باتری Zinc-Air
سایز 312
دارای استاندارد CE

خرید محصول


باتری ها تا چه زمانی کار می کنند؟   

باتری سمعک با توجه به ظرفیت و کیفیتی که دارد می تواند بین3تا22روز برای شما کار کند.

چطور بفهمیم که باید باتری سمعک را عوض کنیم؟

اگر صدا کیفیت خوبی ندارد به طوری که باید همیشه صدا را تنظیم کنید باید به فکر تعویض باتری باشید.بعضی سمعک ها وقتی درست کار نکند و در حال اتمام باتری باشد هشدار می دهد.زمانی که متوجه هشدار شدید باید باتری سمعک را عوض کنید.

مقاله پیشنهادی: بهترین نان پیتزا آماده

رچسب روی باتری نشان دهنده چیست؟

برچسب استفاده شده روی باتری باعث می شود که هوا به داخل باتری نفوذ نکند. اگر هوا به باتری بخورد، باتری خودکا تخلیه شارژ می شود. پس باید به خوبی از سمعک مراقبت کنید.

چطور می توانیم از هدر رفتن زیاد باتری سمعک جلوگیری کنیم؟

شما باید وقتی که از سمعک استفاده نمی کنید، باتری آن را در بیاورید یا اینکه قصد دارید مدت بیشتری از سمعک استفاده نکنید باید باتری آن را در بیاورید و در دمای معمولی اتاق و محیط باید خشک قرار دهید.

مقاله پیشنهادی:دانه کاج از کجا بخرم

چطوری از باتری سمعک محافظت کنیم؟

توجه داشته باشید وقتی که شما از سمعک استفاده نمی کنید مانند شب ها، باید در باتری را باز کنید تا رطوبت باتری بین برود این کار باعث می شود که باتری خوردگی پیدا نکند و هیچ صدمه‌ای نبیند. وقتی که باتری های شما مصرف شد باید آن را در بیاورید چون باتری که شارژش تمام شده است باد می کند و ممکن است در سمعک گیر کند.


4-باتری سمعک ریوواک کد 10 بسته 6 عددی

باتری سمعک ریوواک کد 10 بسته 6 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد
مناسب برای
انواع سمعک

خرید محصول


وقتی که شما لایه محافظ باتری را جدا کنید، شارژ باتری به مراتب تخلیه می شود.برای این که باتری شما در مدت زمان بیشتری کار کند و مصرف باتری کاهش پیدا کندف چندین راه وجود دارد، مثلاً وقتی که شما از سمعک استفاده نمی کنید باید آن را خاموش کنید و در باتری را باز بگذارید، چون باز کردن در باتری به شما کمک می کند که رطوبت باتری برطرف شود و باتری خراب نشود. اگر شما از باتری کمتر استفاده کنید ماندگاری باتری بیشتر می شود.

پس لازم است موقعی که از سمعک استفاده نمی کنید باتری را در بیاورید تا از باتری سمعک مراقبت کنید. شما باید سمعک و باتری را در دمای اتاق نگهداری کنید و حرارت بالا نباشد چون هرچقدر حرارت بالا باشد شارژ باتری سمعک زودتر تمام میشود. اگر در محیطی بودید که حرارت بالای وجود داشت می توانید باتری را در محفظه خودش قرار دهید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

باید باتری سمعک را در دمای مناسب قرار بدهید

نباید باتری را داخل یخچال بگذارید

لازم است موقع عوض کردن باتری، از قبل دست خود را شسته باشید، چون اگر روی آن آلودگی، گردو خاک و.. قرار بگیرید، ماندگای باطری کم می شود.

هنگام خواب که از سمعک استفاده نمی کنید باید در باتری آن را باز نگه دارید، تا شارژ آن دیرتر تمام و خراب شود.

وقتی که شارژ باتری تمام می شود باید هرچه زود تر آن را از سمعک جداکنیم، در غیر این صورت سمعک خراب می شود.

با مراقبت از باتری های اضافه، از آن ها در برابر عمول مخرب محافظت می کنید و شارژ آن ها زودتمام نمی شود. آن ها را باید از پول های سکه ای ، دسته کلید و.. دور بگذارید


5-باتری سمعک زیمنس کد 13 بسته 6 عددی

باتری سمعک زیمنس کد 13 بسته 6 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد
مناسب برای
انواع سمعک

خرید محصول


برای اینکه باطری های سمعک مناسبی را انتخاب کنید باید علاوه بر اندازه و شماره آن ها، به به رنگ باطری هم توجه کنید. در بازار باتی ها به 4رنگ مختلف دیده می شوند:

باتری شماره ۱۰       زرد رنگ

باتری شماره ۳۱۲     قهوه ای رنگ

باتری شماره ۱۳       نارنجی رنگ

باتری شماره ۶۷۵      آبی رنگ

با وارد شدن هوا به باتری های  zinc-air، آن ها فعال می شوند. آن ها بر روی خود برچسب رنگی دارند که اجازه نمی دهد هوا به داخل باتری نفوذ کند. آن برچسب هارا فقط موقع تعویض باتری باید بردارید. بعد از برداشتن برچسب روی باتری باید 2دقیقه منتظر بمانید تا باتری کاملا فعال شود و بعد آن را در جای خود بگذارید.

حتی اگر شما بعد از برداشتن برچسب، سریع برچسب را سرجای خود قرار دهید، هیچ فایده ای وجود ندارد و باطری شروع به تخلیه شدن می کند.

 • باتری چون دارای مواد شیمیایی می باشد باید دور از دسترس بچه ها قرار بگیرد. اگر کودکی باتری سمعکی را قورت داد باید هرچه سریع تر به بیمارستان بروید.

حتما می دانید که باتری ها با توجه به اینکه قدرت های متفاوتی دارند پس ماندگاری متفاوتی هم خواهند داشت. ماندگاری بیشتر باتری ها به شکل زیر می باشد:

باتری شماره ۱۰ ……………………………..۴-۷ روز

باتری شماره ۳۱۲ ……………………………۶-۹ روز

باتری شماره ۱۳ ……………………………..۸-۱۲روز

باتری شماره ۶۷۵ ……………………………۱۰-۱۵روز


6-باتری سمعک ریوواک کد 10 بسته 60 عددی

باتری سمعک ریوواک کد 10 بسته 60 عددی

مشخصات باتری
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد
مناسب برای
سمعک

خرید محصول


 • از سمعک به عنوان یک وسیله خیلی کوچک و ظریف یاد می کنند که برندهای مختلف آن، کیفیت و ماندگاری متفاوتی خواهد داشت. اگر شما از برندهای ناشناخته استفاده کنید قطعا بر سمعک اثر مخربی خواهد داشت. از بین باتری های زیادی که وجود دارد چندین باتری با برندهای مطرح وجود دارند که عملکرذد و ماندگاری نسبی خوبی دارند. ان ها عبارت اند از:

باتری مارک ریواک                 (Rayovac)

باتری مارک زیمنس               (Siemens)

باتری مارک دوراسل              (Duracell)

باتری مارک زنی پاور           (zeni power)

علاوه بر سمعک هایی که با باتری کار می کنندف امروزه سمعک های بدون باتری هم وجود دارد که دارای برندهای مطرح و شناخته شده ای می باشند. شما به جای استفاده از باطری برای آن ها، باید خود سمعک را شارژ کنید و بعد از اتمام شارژ بازم آن را شارژ کنید و همینطور ادامه دهید. این نوع سمعک ها قیمت بشتری نسبت به بقیه سمعک ها دارند. شرکت زیمنس المان، فوناک سوئیس، اتیکن دانمارک و.. از شرکت های معروف ساخت سمعک های شارژی می باشند.

با توجه به اینکه سمعک ها انواع مختلفی دارند، پس باتری های مختلفی نیز وجود دارد. باتری همه سمعک ها ۴ سایز دارند که در تمامی سمعک ها قابل استفاده می باشند. از باتری سایز10، برای سمعک های نامرئی و سمعک های خیلی کوچک استفاده می کنند. باتری۳۱۲ از باتری‌های ۱۰ بزرگترند و برچسب آنها قهوه ای می باشد از آنها برای سمعک های پشت گوشی استفاده می کنند از باتری های ۶۷۵ هم برای سمعک های خیلی قوی استفاده می کنند


7-باتری سمعک کملیون مدل A10 بسته 6 عددی

باتری سمعک کملیون مدل A10 بسته 6 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.4 ولت
ظرفیت باتری
160 میلی آمپر ساعت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد

خرید محصول


8-باتری سمعک اس پاور مدل 10 بسته 6 عددی

باتری سمعک اس پاور مدل 10 بسته 6 عددی

مشخصات باتری
تعداد باتری های موجود در پک
6 عدد
نوع باتری
سمعکی
ولتاژ باتری
1.45 ولت
نوع تکنولوژی باتری
روی – هوا
قابلیت شارژ مجدد
ندارد
ماندگاری طولانی
دارد

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن