سرگرمی و ورزش

خرید بهترین مارک بازی جنگا ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

بازی جنگا اصل در انواع سایز بزرگ، چوبی، رنگی، خارجی، پیشرفته، سه کاره، با تاس، حرفه ای، مدل چوبین به فروش می رسد. قبل از خرید بازی جنگا به بررسی خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

بازی جنگا که به برج هیجان نیز معروف است، بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده است. که مهارت جسمی شخص را تقویت می کند.

این بازی به وسیله خانمی به نام لسلی اسکات طراحی شده است.

نحوه بازی به این شکل است که ابتدا با استفاده از بلوک ها برجی ساخته می شود. و سپس هر یک از افراد به نوبت یک آجر از برج را برمیدارد. اما برداشتن آجر باید طبق عددی که در تاس مشخص میشود باشد.

کلا چهار تاس برای بازی جنگا وجود دارد و اینکه با چه تعداد از تاس ها بازی انجام شود، اختیاری است. اگر با یک تاس بازی کنید باید ابتدا قبل از شروع تاس را بیندازید و عدد افتاده در تاس را از برج خارج می کنید.

اما اگر با همه تاس ها یا دوتا از آن یا سه تا، بازی کردید باید مجموع تاس ها را در نظر بگیرید. و آن عدد، عددِ آجر را نشان می دهد که باید از برج بیرون بیاید.

مقاله پیشنهادی: وسایل شعبده بازی واقعی

هنگام خارج کردن بلوک نباید برج تخریب شود. در غیر این صورت شما بازنده محسوب می شوید. و باید دوباره از نو برج را بسازید.

این بازی تک نفره ، دونفره،  و تا ۴ نفر انجام می گیرد. همچنین رده سنی آن برای بزرگسالان، نوجوانان، جوانان و در واقع کودکان بالای ۶ سال طراحی شده است. و به عنوان یک بازی خانوادگی، با تمامی اعضای خانواده بیشترین لذت را در پی دارد.

هر فرد دو دقیقه فرصت دارد را از زیر برج بیرون بکشد.

تعداد بلوک های بازی در مدل های مختلف متفاوت است. جنس بلوک ها از چوب می باشد. و معمولاً ۴۸ عدد است.


1-بازی فکری جنگا مدل برج هیجانبازی فکری جنگا مدل برج هیجان

خرید محصول

مشخصات

 • ابعاد
  290 × 80 × 80 میلی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • سبک بازی جنگا
 • رده سنی خردسال , کودک , نوجوان , بزرگسال
 • خطر بلعیدن دارد
 • تعداد بازیکن
  4 نفر

بازی جنگا یک بازی فکری – مهارتی شمرده می شود. و با وجود این که بازی های کامپیوتری امروزه از بازی‌های قدیمی سبقت گرفته اند و جایگزین شده اند؛ اما بازی جنگا طرفداران خاص خود را دارد. و از بازی‌های کامپیوتری نیز جذاب تر است.

قوانین بازی جنگا به این شرح است:

از قوانین بازی این است که باید قبل از شروع بازی به صورت سه تایی در 16 ردیف چیده شود. و سپس بازی آغاز گردد.

از دیگر قوانین بازی این است که با دو دست نمی توانید آجر را خارج کنید. و در واقع استفاده از دو دست ممنوع است.

اگر یک آجر را کمی خارج کردید اما از بیرون آوردن آن منصرف شدید؛ باید دوباره آن را در جای اولیه خود قرار دهید و در واقع به داخل هل دهید.

اگر بازیکنی باعث خراب شدن برج شود مجدداً باید برج را بسازد.

شروع بازی با شخصی است که برج را ساخته است.

مقاله پیشنهادی: جعبه لایتنر 

با آجرهای جنگا می‌توانید بازی جذاب دومینو رانیز تجربه کنید.

با اینکه این بازی با آجرهای چوبی انجام می شود اما شکل رنگی آن نیز در بازار موجود می باشد. و هر یک از مدل های آن علاقه مندان خاص خود را دارد.

بازی جنگا سه کاره در واقع برای افراد بالای ۴ سال تهیه شده است. و خانواده ها با خرید این محصول می توانند علاوه بر ایجاد سرگرمی برای خودشان، کودکان شان را نیز به پرورش مهارت و استعداد ترغیب کنند.

به این صورت که با استفاده از بازی جنگای سه کاره کودکان هم می توانند دست و چشم و ذهنشان را پرورش دهند؛ و هم می‌توانند به بازی های مختلفی مانند: دومینو، خانه سازی یا لگو؛ تاس سه بعدی یعنی (سه تا سه تا آجرها را روی هم چیدن) بپردازند و اوقاتشان را بصورت مفید سپری کنند.


2-بازی فکری جنگا مدل آسیا بازی فکری جنگا مدل آسیا

خرید محصول

مشخصات

 • ابعاد
  80*80*280 میلی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • سبک بازی
  جنگا
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • خطر بلعیدن
  دارد
 • تعداد بازیکن
  1 نفر
 • مدت زمان بازی
  کمتر از یک ساعت

بازی جنگا امروزه به شکل بازی اندرویدی درآمده است  و در صورتی که تا به حال این بلوک ها را خریداری نکرده اید؛ می توانید آن را در گوشی اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. بازی آنلاین و کامپیوتری آن همانند روش دستی است. و شما باید آجر ها را از برج خارج کنید و در بالای برج قرار دهید. تا وقتی که یا برنده شوید و یا برج تخریب شود و ببازید.

بازی نیکتا همان جنگا است که در ایران وجود دارد و علاقه مندان می توانند آن را تهیه کنند.

برجک علی کوچولو همانند بازی جنگا طراحی شده است. اما با این تفاوت که این بازی دارای قاب چوبی بوده و بلوک ها داخل آن قرار گرفته میشوند. و کودکان و بزرگسالان یا به عبارتی اعضای خانواده می نوانند با همکاری هم این بازی جذاب را به انتها برسانند و نهایت لذت را ببرند.

مقاله پیشنهادی: قویترین لامپ زنون

نقش تاس در این بازی این است که شروع بازی با تاس انجام می گیرد. و بازیکن ابتدا را پرتاب می کند. و سپس جمع عددی که در تاس ها حاصل می شود؛ در واقع عددی است که باید از برج خارج گردد.

در بازی بدون تاس نیز شما حق انتخاب دارید که کدام بلوک را خارج نمایید. و در واقع بازی آسان تر از هنگام بازی با تاس است. زیرا به هر کدام که بیشتر مسلط باشید با نظر خود اقدام به درآوردن آن می کنید.

بازی می‌تواند با دو تاس، سه تاس ، و یا ۴ تاس انجام گیرد. در واقع درون جعبه بازی ۴ تاس قرار داده شده است. و انتخاب بازی با هر چند تاس به اختیار بازیکنان می باشد.

اما تازه ها نشان دهنده اعداد آجر هاست. که باید از برج بیرون بیایند.


3-بازی فکری جنگا مدل برج هیجانبازی فکری جنگا مدل برج هیجان

 

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد بازیکن
  4 نفر
 • مدت زمان بازی
  کمتر از یک ساعت
 • بلوک‌های شماره‌گذاری شده،
 • با قابلیت بازی با کمک تاس

بازی جنگا هاسبرو ، همان بازی است. با این تفاوت که تعداد بلوک های آن بیشتر می باشد و به ۵۴ عدد چوب میرسد.

همچنین مجهز به استک مقوایی است. تا با سرعت بیشتری برج ساخته شود. و برای رده های سنی کودکان بالای ۶ سال، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان طراحی شده است.

بازی جنگا مدل 3d dice همان بازی جنگا است با تعداد ۴۸ بلوک.  جنس بلوک ها از نئوپان، با روکشِ صیقل داده شده می باشد.

سپتا یکی از برند هایی است که به ساخت وسایل بازی می پردازد. و بازی جنگا نیز توسط این شرکت درست می شود و به بازار ارائه می گردد.

از جمله بازی های ساخته شده توسط برند سپتا؛ بازی برج تعادل ، بازی برج هیجان (جنگا) مدل رنگی،  بازی فکری صفحه اشکال سپتا ، بازی طرح بریکس سپتا ، بازی فکری دیوار سپتا، مکعب های چوبی الفبا حروف و اعداد انگلیسی سپتا، دومینو چوبی سپتا و…  .

مقاله پیشنهادی: قیمت ابر 10 سانتی

قیمت بازی جنگا متفاوت است. مثلاً : بازی جنگا مدل آسیا 16هزار و ۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد.  مدل چوبین آن ۷۰ هزار تومان می باشد. مدل پاریس مدیا ۵۹۰۰۰ تومان،  مدل نیکتا ۲۳ هزار تومان، مدل سه کاره ۱۹۰۰۰ تومان و… .

میخواهیم نام چند مورد از برترین بازی های جنگی ایرانی و خارجی را به حضور شما معرفی کنیم. که در نوع خود بسیار پرطرفدار می باشند؛

بازی اکشن نظامی آمریکایی با نام “شش روز در فلوجه ” قبلا ساخته شده بود.اما به دلایلی متوقف گردید. و اکنون مجدداً این بازی به وسیله ناشر دیگری روی کار آمده است. این بازی تیراندازی نظامی می باشد. که در مورد جنگ دوم فلوجه عراق، و طبق آن جنگ ساخته شده است.


4-بازی جنگا مدل دوستی بازی جنگا مدل دوستی

خرید محصول

مشخصات

 • ابعاد
  9 × 9 × 28 میلی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • سبک بازی
  جنگا
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • خطر بلعیدن
  ندارد
 • تعداد بازیکن
  2 نفر
 • مدت زمان بازی
  کمتر از یک ساعت

این جنگ در واقع از ترسناک ترین و سخت ترین جنگهای رخ داده آمریکا با عراق است و تلفات زیادی را برای هر دو کشور در پی داشته است.

سازندگان این بازی از تعداد زیادی سرباز که بیش از صد نفر بوده اند، خاطراتشان را تهیه کرده اند. و در واقع از مبارزان واقعی جنگ تحقیق به عمل آورده اند. و خاطراتشان را ثبت و به شکل بازی طراحی کرده اند.

این بازی می تواند بسیار جذاب باشد. زیرا در آن مبارزان کامپیوتری،همان افرادی هستند که در جنگ حضور داشته اند و تمام وقایع جنگ تک به تک در بازی آورده شده است.

مقاله پیشنهادی: خرید کوبلن خام

یکی دیگر از انواع بازی های آنلاین و اندرویدی، بازی جنگی تفنگی است. که شما به عنوان جنگجو با انواع سلاح های جدید و به روز به مبارزه و نبرد با دشمنان می پردازید.

و شکست دادن هر یک از دشمنان به معنی برد در این بازی می باشد. و به شما امتیاز تعلق میگیرد. و به مرحله بعدی صعود می کنید.

معمولاً بازی های اندرویدی بسیار محبوب بوده؛ و طرفداران زیادی را به خود اختصاص می‌دهند. یکی دیگر از این بازی ها بازی جنگی شمشیری است. در واقع شما نقش شمشیر زن و مبارز را در این بازی ایفا می کنید. و با تمامی دشمنان مبارزه صورت می گیرد. این بازی معمولاً برای مردان جذاب تر است. و در آن از سلاح های قدیمی همانند: شمشیر، نیزه، تیر و امثال آن استفاده شده است.


5-بازی فکری یارات طرح جنگا مدل Lux Tower

 

بازی فکری یارات طرح جنگا مدل Lux Tower

خرید محصول


از بازی های ایرانی، بازی جنگاور است. و مبارز نبرد خود را به وسیله تک تیر اندازی انجام می دهد. بازی بسیار جذاب و پرطرفدار است. و افرادی که تمایل دارند بازی های اکشن انجام دهند می توانند نسخه این بازی را روی گوشی خود دانلود و نصب کنند.

میا پلیز و کوروش که دو یوتیوبر معروف هستند. که با فعالیت در یوتیوب و ساختن ویدیو های مختلف با مضمون تبلیغ گیم های کامپیوتری درآمد بسیار زیادی را کسب می‌کنند.

مقاله پیشنهادی: قیمت کنف

این کار ابتدا توسط میا با نام اصلی کیمیا روانگر و در سال 1396 انجام گرفت. و به ضبط ویدئو در یوتیوب پرداخت. و بعدا متوجه شد که می تواند با این روش کسب درآمد کند. کمی بعد کوروش نیز به او اضافه شد و در واقع اوج محبوبیت و شهرت آنها شکل گرفت. آنها دو دوست بودند و با هم به فعالیت پرداختند. و اولین درآمد خود را صرف کمک به مناطق محروم و خرید کولر و لوازم مورد نیاز دیگر کردند.

آنها یک سال است که باهم به کانادا مهاجرت کرده اند.و تمام وقت خود را صرف کار در یوتیوب می کنند.

بازی جنگا نیز شکل کامپیوتری و نصب شده روی گوشی اش نیز توسط میا و کوروش تبلیغ شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن