خانه و سبک زندگی

خرید بهترین مارک بلور ایران ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

بلور ایران در مدلهای کاوه، شیشه و بلور اصفهان، شوگا، تبریز، به فروش می رسد. قبل از خرید بلور ایران به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

یکی از بهترین مارک های بلور، بلور کاوه است. ظروف یزد یکی از باور های مهم و برند است. توسعه بلور کاوه،محصولات زیادی به بازار ارائه میدهد. بلور و شیشه تابان از معروف ترین شرکت بلور میباشد. ارزان قیمت ترین ظروف بلور در کشورمان، بلور کاوه است. بلور گمین،بلور شفاف تولید میکند. مهمترین تولید کنندگان ظروف بلور عبارتند از بلور گمین،بلور لرستان،بلور و شیشه ایران،بلور شهریار،بلور زنگان و… هستند.

یکی از عالی ترین و مشهور ترین برند ها و مارک های تولید این گونه ظروف کریستال بوهمیا چک می باشد. قیمت کریستال اصفهان ازظروف  چک در بازار ایران و دیگر بازار ها و مراکز فروش نقاط مختلف جهان متناسب با نرخ و قیمت روز بازار هر کشوری بسیار مناسب می باشد

مقاله پیشنهادی: قیمت ارگ یاماها

اگر شما به دنبال خرید بلور های ارزان قیمت می باشید و قیمت صرفا اصلی ترین عامل برای خرید شما می باشد کارخانه بلور کاوه مناسب برای شما می باشد. عنوان بلور های ایرانی ارزان قیمت است. موفق ترین کارخانه های تولید کننده بلور ایرانی عبارتند از: بلور کاوه، اصفهان و نوری میباشند.

بهترین برند بلور ایرانی کدام است؟

اگر میخواهید بهترین برند بلور ایرانی را بخرید باید اول منظورتان را بهترین کلمه مشخص کنید وبعد عملیات مقایسه را انجام دهید.

بهترین برند بلور ایرانی در بازار بلورجات

برای خرید بلور درکشور میتوانید به بزرگترین بازارها ازجمله بازار بلور شوش در تهران یا صالح اباد اشاره کرد ومی توانید انواع برند ها را در این بازا پیدا کنید اما باید در میان تبلیغات ایرانی باید کدام کدام شرکت را تشخیص دهید.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک جعبه فرمان هیدرولیک پراید


1-نیم لیوان بلور کاوه مدل اورانوس 0973 بسته 6 عددی

نیم لیوان بلور کاوه مدل اورانوس 0973 بسته 6 عددیخرید محصول

مشخصات

ابعاد

7*10 سانتی‌متر

وزن

220 گرم

ابعاد بسته‌بندی

25*17*11 سانتی‌متر

وزن بسته‌بندی

1500 گرم

جنس

بلور

تعداد

یک دست (شش عدد)

خرید محصول


بهترین برند بلور ایران عبارتند از:

ایران، چین،ژاپن،لهستان،فرانسه،ترکیه،ایتالیا،المان،چک،انگلستان  است.

ارزان قیمت ترین بلور شیشه ایرانی کدام است؟

اگر میخواهید بلور ایرانی با قیمت مناسب وکیفیت خوب خرید کنید میتوانید از کارخانه بلور کاوه خرید کنید. تولیدکنندگان بلور کاوه عبارتند از:

شیشه مظروف یزد توسعه بلور کاوه،بلور و شیشه تابان،بلور کاوه، محصولات بلور ایران را حتی برای صادر کردن به کشور های صورت میگیرد چون قیمتش مناسب است و از برترین تولیدکنندگان بلور دنیا یعنی پاشا باغچه ترکیه است.

مقاله پیشنهادی: استفاده از روغن بچه در رابطه

کشور هایی که بلور کاوه را صادر میکنند عبارتند از:

عراق، افغانستان، پاکستان، روسیه، سوریه، دبی، قطر، اذربایجان، قزاقستان و… است.

پخش عمده بلور ارزان قیمت کجا است؟

یکی از ویژگی های کارخانه بلور کاوه با کارخانه های دیگر این است که این کارخانه به عنوان   بلور حراجی، بلور ارزان قیمت را دارا هستند وحتی میتوان بعضی از ظروف ان را با 2000و 5000به فروش گذاشته است.

باکیفیت ترین بلور و کریستال ایران

اگر قصد دارید یک کسب درامد در کسور های اروپایی باشید باید محصولی را عرضه کنید که اولین گزینه مهمش کیفیت وبهد قبمت مناسب است. در ایران دوکارخانه مهم است که طروف بلور را با کیفیت وزیبا تولید مبکنند این کارخانه ها عبارتند از:

کارخانه بلور و شیشه اصفهان،کارخانه بلور نوری تازه،بهترین برند بلور ایرانی هستند.

قیمت محصولات شیشه و بلور اصفهان در بورس چگونه است؟

محصولات کارخانه بلور اصفهان نیز مانند همه شرکت های دیگر با تغییر شرایط اقتصادی دچار دگرگونی و کم و زیاد می شوند لذا شاید برای خریداران خرده این موضوع اهمیت نداشته باشد اما برای خریداران عمده می تواند اهمیت زیادی برای این اخرین تغییرات داشته باشد.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک کورن فلکس ایرانی

محصولات کارخانه بلور اصفهان مثل بقیه کارخانه ها با بالا رفتن قیمت ها شرایط باعث میشود قیمت محصولاتشان کم وزیاد شوداین موضوع برای خرده فروشان مهم نیست ولی برای خریداران کلی تغیرات دارای اهمیت است.


2-ظرف نگهدارنده بلور کاوه کد 318 بسته 3 عددی

ظرف نگهدارنده بلور کاوه کد 318 بسته 3 عددیخرید محصول

مشخصات‌

ابعاد بسته‌بندی

26*18*12 سانتی‌متر

وزن بسته‌بندی

1940 گرم

تعداد

سه تکه

جنس بدنه

شیشه

قابل استفاده در

فر , ماکروویو

قابلیت شستشو

دست , ماشین ظرفشویی


شرکت های تولیدکننده بلور و شیشه در ایران

در دو مورد بالا درمورد بهترین وباکیفیت ترین برند بلور ایرانی و همجنین ارزان ترین قیمت صحبت کردیم.در کنار این کارخانه هایی که عنوان شده چند کارخانه دیگر هم در تولید ظروف اشپزخانه مانند لیوان،پارچ،بشقاب هستند اشاره کرد این کارخانه ها عبارتند از:

بلور گمین، بلور لرستان، بلور و شیشه ایران، بلور شهریار، بلور زنگان و… هستند.

مقاله پیشنهادی: تمبر نامه

ایوان بلور ایران در کجا است؟

ایوان بلور ایرانمال یک  سازنده معروف  می بلشد که محصولاتش را برای فروشگاه‌های به‌خصوص با جدیدترین برندهای معرف خارجی و ایرانی رقابت مبکند.  ایوان بلور در قسمت شمال غربی ایران مال با ارتفاع نزدیک‌به ۲۵ متر از طبقه اول تجاری  شروع شده  و تا بام بازار بزرگ ایران ادامه دارد. و از طریق راهروی شمالی مستقیماًبه تالار الماس میرسد. ایوان بلور در محیط تجاریش فضایی  برای  کریستال‌های ساخته شده به‌نمایش مبکذارد.

بهترین مارک بلور ایرانی

اول باید بدانیم که چه شرکت هایی در زمینه تولید باور وکریستال  در ایران در حال فعالیت می باشند و سپس به دنبال بهترین مارک بلور ایرانی بگردیم.

در یک دسته بندی کلی می توان به کارخانه های که ظروف اشپزخانه تولید  می کنند، اشاره داشت. میزان تولید این کارخانه در سال به حدود ۷۰۰هزار تن می رسد.

شرکت بلور و شیشه اصفهان

کارگاه بلور نوری تازه

شرکت بلور کاوه

شرکت شیشه یزد

کارخانه بلور و شیشه تابان

کارخانه بلور گمین قزوین

شرکت بلور لرستان

شذکت بلور و شیشه ایران

کارگاه بلور شهریار

باکیفیت ترین بلور تولید شده در ایران عبارتند از؛

مقاله پیشنهادی: یقه حجاب ساده

در زمان خرید بلورایرانی فقط به دنبال کیفیت محصول  باشید و قیمت را زیاد در نظر نگیرید، بهترین و باکیفیت ترین  بلور در ایران توسط دو کارخانه زیر به تولید  میشوند:

بلور اصفهان

بلور نوری تازه


3-فنجان و نعلبکی بلور کاوه مدل Lindo بسته 6 عددی

فنجان و نعلبکی بلور کاوه مدل Lindo بسته 6 عددیخرید محصول

مشخصات

ابعاد

7 × 10 سانتی‌متر

وزن

398 گرم

جنس

کریستال

در

ندارد

قاشق

ندارد


متنوع ترین کارخانه تولید ظروف بلور اشپزخانه ایران عبارتند از:

اکر میخواهید بدانید که کدام کارهانه ها  محصولات متنوعی دارند فقط  می توان به نام ۴کارخانه اشاره کرد

کارخانه بلور کاوه

کارخانه ظروف یزد

کارخانه توسعه بلور کاوه

کارخانه بلور و شیشه تابان

بهتر است بدانید که هر ۴کارخانه  مربوط به گروه صنعتی شیشه کاوه  می باشند که بزرگترین تولیدکننده بلور و شیشه در ایران می باشد.

ارزان قیمت ترین ظروف بلور در کشور متعلق به کدام کارخانه ها میباشد

این که کدام کارخانه ارزانتر است نمیشود راحت پیدا کنیم چون ممکن است یک محصول دریک کارخانه گران بلشد و در کارخانه دیگر لرزان وهمه محسولات یکسری تفاوت در بعضی محصولاتشان دا شته باشند.ولی در یک جمع بندی کلی می توان ارزانتربن کارخانه را معرفی کرد.

بلور کاوه

بلور گمین

کارخانه بلور کاوه محصولاتش را به عراق صادر میکند

اگر قصد دارید بدانید که صادرات بلور و کریستال ایرانی با سایر کشور های دنیا کجا می باشد. قبل از اینکه  بلورجات ایرانی را  به هر کشوری صادر کنند  اول  بهتر است تا با سلیقه، نوع ظروف مصرفی و خریداران ان کشور اطلاعاتی داشته باشید  و بعد اقدام به خرید کنید.

از ظروفی که در کشور عراق  به فروش می رسد و خریداران بسیاری نیز دارد انواع لیوان ها می باشد. انواع لیوان هاژ صادراتی به کشور عراق عبارتند از

شات (نیم یک)

استکان

فنجان

نیم لیوان

لیوان

همچنین  خریداران عراقی به سرویس های غذا خوری و چای خوری و پذیرایی ان هم از یک خانواده بسیار علاقه مند می باشند.

مراحل تولید ظروف بلور اصفهان

برای ساخت شیشه طبیعی به موادی مانند سیلیسیم، فلزات و اکسیژن نیاز است  و برای انکه بتوان یک شیشه تولیدشود  باید  روی ان سه مرحله کلی انجام شود این مراحل عبارتند از:

دمیدن

فشردن

ریخته گری

اولین افرادی که دمیدن  روی شیشه را شروع کردند، رومی های باستان بودند.

پرکاربرد ترین شیشه در دنیا  شیشه های سودالایم یا همان شیشه های اهک دار می باشد

کاربردهای  استفاده این نوع از شیشه و بلور عبارتند از:

شیشه های درب و پنجره،بطری ها،ظروف شیشه ای،شیشه های خودرو،


4-فنجان بلورکاوه مدل Manila بسته 6 عددی

فنجان بلورکاوه مدل Manila بسته 6 عددیخرید محصول

مشخصات

ابعاد
11 × 8 سانتی‌متر
وزن
259 گرم
وزن بسته‌بندی
1753 گرم
جنس
کریستال
تعداد
یک دست (شش عدد)
در
ندارد
قاشق
ندارد

مواد شیمیایی که در تولید شیشه های سودالایم استفاده می،شوند  عبارتند از:

اکسید سیلسیم

اکسیدکلسیم

اکسید سرب

اکسید الومینیوم

اکسید منیزیم

محصولات کریستال و بلور تولید شده ایران عبارتند از

بلور سابقه ی چند دهه تولید در ایران را دارا می باشد اما کریستال در ایران و تولید ظروف شیشه ای با طرح و تراش خورهده سابقه ی طولانی دارا می باشد.

تولید ظروف کریستالی و یا ظروف طرح و مدل دار تراش خورده به هزار سال قبل برمی گردد و این در حالی است که با تولید ظروف کریستال با اکسید سرب نیز جز اولین تولیدکنندگان ان در جهان بوده است. برای بررسی کیفیت کریستال ایرانی بهتر است ا در مورد تولیدات ان صحبت داشته باشیم و به ظروف بلور و کریستالی که چند سال گذشته تولید شده است چشم پوشی کرده باشیم.

کیفیتی که هم اکنون محصولات بلور و کریستال ایرانی دارا می باشند به گونه ای است که بسیاری از بهترین کشورهای تولیدکننده همچون کشور های هزینه های بسیار سنگینی را برای واردات بلور و بخصوص کریستال وضع نموده است و این موضوع نشان از کیفیت بالایی ای تولیدات ایرانی دارد

بررسی خرید عمده ظروف بلور ارزان در ایران

برای خرید عمده ظروف بلور ارزان قیمت  که امروزه میزان استفاده از بلور زیاد شده است. بسیاری از مردم  به دنبال زیبایی لوازم زندگی هستند پس  بهترین گزینه برای زیبا کردن ظروف منازل خرید ظروف بلور است. اما برای خرید عمده ظروف بلور ارزان قیمت باید به از شرکت های تولیدی و نمایندگی های مجاز  مراجعه کنیو.  چون خرید کردن از آن ها نه تنها باعث ارزان تر خرید کردن محصول می شود؛ بلکه از کیفیت  ظرفمان اطمینان  می یابیم. در اینجا ب قصد داریم شما را  با دویژگی ها، معایب و مزایای استفاده از بلور  اشنا کنیم پس با ما همرا ه باشید


5-فنجان و نعلبکی بلور کاوه مدل Florance
مشخصات
ابعاد
8.5 × 11.7 سانتی‌متر
وزن
486 گرم
وزن بسته‌بندی
593 گرم
جنس
کریستال
تعداد
یک عدد
در
ندارد
قاشق
ندارد

مزایا ی ایتفاده از ظروف بلور عبارتند از:

قیمت این ظروف بلور نسبت بهظروف  کریستال بسیار پایین تر است و ابن در صورتی است که بسیار هم زیبا هستند.

از ظروف بلور هم  میتوانید در پذیرایی و هم در دکور استفاده کنید و ب همچنین استفاده از ظروف بلور برای سلامتی شما ضرری نخواهند داشت. مراقبت کردن از ظروف بلوری خیلی راحتر است نسبت به  ظروف کریستال آسان تر است. وزن  ظروف بلور نسبت به  ظروف کریستال بسیار کمتر می باشد.

معایب استفاده از ظروف بلوری عبارتند از:

اگر دقت کنید متوجه میشوید که تراش‌هایی که روی بلور وجود دارد به ظرافت و زیبایی، کریستال نیستند. خاصیت درخشندگی و شکست نور در ظروف بلور بسیار کمتر از ظروف  کریستال است.

ویژگی های مهم.ظروف بلور عبارتند از:

ظروف بلور مانند همه  ظروف و اشیای شیشه ای، ظروف بلور  کم‌ترین صدمه را برای سلامتی دارند و شما می‌توانید به راحتی از ظروف  بلور برای نوشیدنی‌ها و غذا‌های داغ استفاده کنید. جالب ایت بدانید  همچنین امکان تراش دادن روی این ظروف بلوری  وجود دارد که باعث میشود انها بسیار زیباتر به نظر برسند. یکی از راه‌هایی که می‌توانید کریستال و بلور را از هم تشخیص دهید این است که اگر بهظروف  بلور ضربه‌ای بزنید صدا بر عکس ظروف کریستال ظریف نخواهد بود.

چگونه از ظروف بلور نگهداری  کنیم.

در شستشوی ظروف و اشیای کریستال، از پارچه نرم و آب و نمک استفاده کنید چون مواد موجود در مایع ظرفشویی، خاصیت سایشی دارند و جلای کریستال را از بین می‌برند.

برای شستشوی ظروف بلور، از مایع ظرفشوی و اسفنج نرم و آب ولرم استفاده کنید، تا جلای ظروف بلور از بین نرود. ظروف کریستال و ظروف بلور را در مایکرویو و فر قرار ندهید. بهتر است  ظروف کریستال و ظروف بلور را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید، چون  دمای بالا در ماشین ظرفشویی درخشندگی این ظروف  را از بین می برد.

اگر ظروف بلور کدر شدند، می‌توانید از محلول آب و سرکه استفاده کنید. به این شکل درخشندگی ظروف بلور بر می گردد. اگر دقت کنید میبینید که لیوان‌ها و فنجان‌های بلور، بعد از مدتی ممکن است لک بیفتند و یا کدر شوند برای اینکه آنها را تمیز کنید بجای استفاده از مایع سفید کننده از یک لیمو ترش استفاده کنید. لیمو ترش را نصف کرده و به سطح داخلی و خارجی لیوان ها و فنجان ها بمالید و بعد با آب ولرم، آبکشی کنید. با این کار لک و کدری روی لیوان و فنحان های بلوری ازبین میرود.

دقت کنید که اگر ظروف  بلور در قسمت لبه، پریدگی داشتند، می توانید از یک سمباده استفاده کنید و پریدگی را تا حدی از بین ببرید ولی این کار در صورتی نتیجه می‌دهد که پریدگی خیلی کم باشد. اگر روی ظروف کریستال و ظروف بلور، خط و خراش افتاده است،  میتوانید با استفاده از خمیر دندان  این خط و خراش را از بین ببرید ولی دقت  داشته باشید که خمیر دندان را فقط در قسمت خراش‌ها استفاده کنید، چون خمیر دندان تا حد زیادی دارای، خاصیت سایشی است و این خاصیت ممکن است جلا و شفافیت ظرف را از بین ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن