خانه و سبک زندگی

خرید بهترین مارک تک شعله ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

اجاق گاز تک شعله در مدلهای بزرگ، کوچک، آذرخش، رومیزی، برقی، صبا، پلان، استیل، مسافرتی، به فروش می رسد. قبل از خرید اجاق گاز تک شعله به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

 

خرید محصول

خرید بهترین مارک تک شعله
گازهای تک شعله از گاز های پرکاربرد هستند که استفاده از آنها در هر مکانی رایج است
گازهای تک شعله ابعاد مختلفی دارند و به صورت های مختلف مثل تک شعله رومیزی یا انواع کوچک و بزرگ در بازار موجودند
در مکان‌های مختلف شما می توانید انواع اجاق گاز های تک شعله را ببینید و به دلیل این که کاربردهای زیادی دارند در هر جایی قابل استفاده هستند و در خانه های مختلف می‌توانید حتی یک مورد از گازهای تک شعله را ببینید
گازهای تک شعله یکی از انواع و مدلهای گاز هایی هستند که خیلی پرکاربرد هستند و می‌توانید آنها را در خانه ها و یا مکان های مختلف مثل آشپزخانه های رستوران ها یا مساجد یا حتی مدارس و دانشگاه‌ها ببینید.

مقاله پیشنهادی: خرید کلاه حصیری چینی

گازهای تک شعله کوچک معمولاً در حیاط خانه ها یا روی بالکن ها استفاده می شوند و گازهای تک شعله بزرگ برای مکان هایی که عمومی هستند مثل آشپزخانه مدارس و دانشگاه‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

گازهای تک شعله هم تک شعله گازی دارند هم تک شعله برقی و تک شعله های گازی از لحاظ مصرف انرژی انرژی زیادی مصرف می کنند چون به طور مداوم باید یک جریان از گاز در لوله ها و جریان های این گازهای تک شعله گازی جریان داشته باشد و این هم باعث می شود که به طور مداوم از انرژی استفاده شود هم از لحاظ صرفه اقتصادی و مصرف انرژی اصلا مقرون به صرفه نیست.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک اینورتر خودرو

تک شعله های برقی یک جریان را در ابتدای کار راه‌اندازی می‌کنند و در ادامه به اندازه که مورد نیاز باشد جریان گرما تولید می‌کنند و به این صورت در مصرف انرژی خیلی کمتر انرژی مصرف می شود و به صرفه تر است


1- اجاق گاز تک شعله نپتون سپیده

اجاق گاز تک شعله نپتون سپیده

خرید محصول

مشخصات کالا

ابعاد: 230*230 میلی متر
ارتفاع : 6 سانتی متر
پهنا: 23 سانتی متر
عمق: 23 سانتی متر
وزن: 1 کیلوگرم
جنس بدنه: ورق اهن

تک شعله ها و گازهای تک شعله انواع مختلفی دارند و یک نمونه از این گازهای تک شعله تک شعله مسافرتی است که در ابعاد و اندازه های کوچکتری وجود دارد و می توانید آنها را به مسافرت ببرید و یا حتی برای پیک نیک ها از این تک شعله های مسافرتی استفاده کنید چون دست و پا گیر نیستند و می‌توان خیلی راحت آنها را حمل کرد.

مقاله پیشنهادی: خرید چسب موش

همان طور که گفتیم تک شعله ها اندازه های مختلفی دارند و تک شعله های گازی کوچک و بزرگ و در سایز متوسط هم وجود دارند که با توجه به نوع کاربرد و مکانی که قرار است در آن استفاده شوند می توانید از تک شعله ها با اندازه های مختلف استفاده کنید
با توجه به اینکه در ساخت گازهای تک شعله تنوع به وجود آمده و این گازها متنوع تر و با کارایی بهتر طراحی می شوند تک شعله هایی وجود دارند که رومیزی هستند و چهارچوب ندارند و می توانید این تک شعله ها را روی میز قرار دهید و خیلی جمع و جور و پرکاربرد هستند.

تک شعله های رومیزی بیشتر در آپارتمانهای خانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند چون هم ابعاد کوچکتری دارند هم جای کمتری را اشغال می کنند
تولید کنندگان گازهای تک شعله در ایران متنوع هستند و گازهای تک شعله جویبار و اخوان یا گاز تک شعله البرز از انواع مارکها و برندهای تولید کننده گازهای تک شعله هستند که گازهای مرغوب و با کیفیتی را تولید می کنند و در بازار به فروش می رسانند.

مقاله پیشنهادی: هیزم

جنس گازهای تک شعله متفاوت است و گازهای تک شعله از جنس تمام استیل یا نیم استیل در بازار موجود است که هرکدام زیبایی ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند
گازهای تک شعله را هم می توانید به صورت نو تهیه و خریداری کنید هم میتوانید گازهای تک شعله دست دوم را از فروشگاه های اینترنتی مثل دیوار و شیپور خریداری کنید.


2- اجاق گاز تک شعله مدل M30

اجاق گاز تک شعله مدل M30

خرید محصول

مشخصات کالا

ابعاد : 16*25*25 میلی متر
ارتفاع : 16 سانتی متر
پهنا: 25 سانتی متر
عمق: 25 سانتی متر
وزن: 2 کیلوگرم
جنس بدنه: پروفیل سنگین


گازهای تک شعله ای که به صورت برقی کار می کنند انواع مختلف و تنوع دارند و بعضی از آنها به صورت توکار هستند و بعضی دیگر با ویژگی‌های دیگر در بازار وجود دارند همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم گاز های تک شعله انواع گازی و برقی دارند که در ادامه بیشتر راجع به آنها صحبت خواهیم کرد.

گازهای تک شعله برقی خیلی پیشرفته تر از گازهای تک شعله گازی هستند و این گازها در ایران هم تولید می شوند و تولید کنندگان ای هستند که گازهای تک شعله برقی با کیفیت و مرغوب تولید می کنند
گاز تک شعله پولاد یک نوع از گازهای تک شعله تولید شده در ایران است که انواع گازی و برقی دارد و باکیفیت و مناسب است,

مقاله پیشنهادی: چوب بستنی رنگی از کجا بخریم

مارک پارس خزر از سال های گذشته در ایران وجود داشته و یکی از مارکها و برندهای با کیفیت و خوب تولید کننده وسایل خانه می باشد و برند پارس خزر اجاق های تک شعله با کیفیتی تولید می کند و به بازار عرضه می کند
اجاق های تک شعله برقی پارس خزر از انواع اجاق گازهای تک شعله با کیفیت و پرکاربرد هستند که خیلی مرغوب و معتبر هستند و معمولاً دارای ضمانت هم می باشند.

مقاله پیشنهادی: بهترین خمیر سیلیکون برای لپ تاپ

همانطور که گفتیم اجاق های تک شعله در ابعاد و طرح های مختلفی در بازار وجود دارند و بعضی از آنها به صورت رومیزی هستند و پایه و چهارچوب ندارند اما بعضی از آنها دارای چهار چوب و پایه هستند


3- اجاق گاز تک شعله مدل M40

اجاق گاز تک شعله مدل M40

خرید محصول

مشخصات کالا

ابعاد: 200*350*350 میلی متر
ارتفاع : 20 سانتی متر
پهنا: 35 سانتی متر
عمق: 35 سانتی متر
وزن: 3 کیلوگرم
جنس بدنه: پروفیل سنگین


علاوه بر استفاده از گازهای تک شعله در خانه و برای مصارف خانگی شما می توانید در مراکز عمومی هم این گازهای تک شعله را مشاهده کنید و در آشپزخانه ها و رستوران ها و حتی مساجد از این اجاق گاز های تک شعله استفاده می شود
اجاق گازهای تک شعله که در بازار وجود دارند ابعاد و اندازه های مختلفی دارند و همچنین صرف فعل ها و چهارچوب آنها از جنس ها ی مختلفی تشکیل شده اند و هر کدام با توجه به ویژگی ها و شکل ظاهری کارایی ویژه خود را دارد.

بر روی خرید اجاق گاز های تک شعله می توانید به یکسری موارد و نکات توجه کنید که بتوانید خرید بهتر و مناسب تری داشته باشید.

در ادامه برخی از نکات را به شما معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که برای خرید اجاق گاز تک شعله مناسب باید به چه نکاتی توجه کنید که بتوانید یک اجاق گاز تک شعله خوب و با کیفیت تهیه و خریداری کنید
اجاق گازهای تک شعله هم کیفیت های مختلفی دارند هم ظاهر ها و ویژگی های ظاهری متفاوتی دارند و یک اجاق گاز خوب باید هم از لحاظ ساختاری و کیفیت مناسب باشد هم از لحاظ ظاهری زیبا و شیک به نظر برسد.

برای خرید اجاق گاز باید ابتدا در نظر داشته باشید که اجاق گاز تک شعله را برای چه مصرفی قرار است تهیه کنید و می خواهید آن را برای مصرف در خانه مدرسه آشپزخانه یا مساجد یا حتی در رستوران ها مورد استفاده قرار دهیدپس اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اجاق گاز تک شعله را برای کدام مکان و برای چه کاری تهیه می کنیداجاق گاز های تک شعله انواع مختلفی دارند و با توجه به سیستم اشتعال و سوخت این گازها به دو دسته تقسیم می شود.


4- اجاق گاز تک شعله مدل S60

اجاق گاز تک شعله مدل S60

خرید محصول

مشخصات کالا

ابعاد: 250×250×180 میلی متر
ارتفاع: 18 سانتی متر
پهنا: 25 سانتی متر
عمق: 18 سانتی متر
وزن: 2.1 کیلوگرم
جنس بدنه: آهن


گازهای تک شعله یا سیستم اشتعال از نوع پیلوت دار دارند یا سیستم اشتعال آنها الکتریکی و پیشرفته است
در سیستم های پیلوت دار به طور مداوم و پیوسته گاز وارد یک جریان می شود و این وضعیت در سیستم های پیلوت دار باعث می شود که انرژی زیادی مصرف شود.

در گازهای تک شعله که با جریان الکتریکی کار می کنند دیگر روی یک جریان مداوم از گاز در سیستم وجود ندارد و انرژی مصرفی خیلی پایین تر می آید و صرفه ی بیشتری دارد
نکته بعدی که در خرید اجاق گاز های تک شعله باید در نظر داشته باشید اندازه و ابعاد اجاق گاز تک شعله است.

باید در نظر داشته باشید که اجاق گاز تک شعله ای که می‌خواهید خریداری کنید را برای کجا در نظر دارید اگر می خواهید در حیاط خانه تان آن را قرار دهید بهتر است اندازه زیاد بزرگی نداشته باشد تا بتوانید برای پخت و پز های روزانه یا هر از گاهی که با آن گاز پخت و پز انجام می دهید به راحتی از آن استفاده کنید و خیلی بزرگ و جا گیر نباشد.

اگر میخواهید اجاق گاز تک شعله را برای آشپزخانه رستوران ها یا مساجد یا حتی برای آشپزی مدارس و دانشگاه‌ها تهیه کنید بهتر است اجاق گاز تک شعله دارای ابعاد بزرگترین باشد چون معمولاً آشپزی در این مکان ها برای تعداد افراد زیادی است و استفاده از یک گاز تک شعله با ابعاد بزرگ این باعث می‌شود که کار برای شما راحت تر شود و به راحتی می توانید از این اجاق گاز ها استفاده کنید.

نکته بعدی که باید هنگام خرید اجاق گاز تک شعله مد نظر داشته باشید توان حرارتی اجاق گاز های تک شعله است
حتماً به توان حرارتی اجاق گاز تک شعله توجه داشته باشید چون توان حرارتی همان میزان گرمایی است که شعله ها می‌دهند و باید در نظر داشته باشید که با توجه به کاربرد و ابعاد گاز تک شعله می‌خواهید توان حرارتی این اجاق گاز چقدر باشد که مناسب برای استفاده شما باشد.

مورد بعدی که برای خرید اجاق گاز تک شعله باید مد نظر داشته باشید جنس اجاق گاز تک شعله ای است که قرار است خریداری کنید
جنس اجاق گازهای تک شعله متفاوت است و از استیل یا فولاد یا جنس های مقاوم یا با مقاومت کمتر هستند
جنس چهارچوب گازهای تک شعله متفاوت است و جنسی که مد نظر شما است را هم باید با توجه به محلی که قرار است از گاز تک شعله استفاده کنید و همچنین کاربردی که قرار است داشته باشد انتخاب کنید.


5- اجاق گاز تک شعله مدل M20

اجاق گاز تک شعله مدل M20

خرید محصول

مشخصات کالا

ابعاد: 14.5*18*18 میلی متر
ارتفاع: 14.5 سانتی متر
پهنا: 18 سانتی متر
عمق: 18 سانتی متر
وزن: 2 کیلوگرم
جنس بدنه: پروفیل سنگین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن