زیبایی و سلامت

خرید بهترین مارک پد خار پاشنه ارزان قیمت + 8 مدل با کیفیت

پد خار پاشنه در مدلهای پاپیا، سفارشی، ژله ای، پاک سمن، سلیکونی، طب و صنعت، oppo به فروش می رسد. قبل از خرید پد خار پشنه به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

پدهای خار پاشنه مانندکفی در سایز های مختلف موحود است. پد سیلیکونی مناسب استفاده در کف کفش است و با استفاده از این پد می‌توانید به راحتی بپیاده‌روی کنید.

خار پاشنه Otessy TH-022 با استفاده از سیلیکون با دو چگالی متفاوت فشار را از روی پاشنه ی پا بر می دارد. استفاده از سیلیکون با دو چگالی متفاوت جهت توزیع مجدد فشار بر روی پاشنه از پد پا استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: قیمت ماست یونانی

پدهای خارپاشنه ها درد ناشی از فشار نامتناسب وزن بدن روی استخوان پاشنه را کاهش میدهد. با پد خارپاشنه می توانید  پاشنه درد ناشی از فشار نامتناسب وزن بدن روی استخوان پاشنه است را کاهش میدهد. پد خار پاشنه باعث جلوگیری از انتقال ضربه مستقیم از پاشنه به زانو و کمر در هنگام فعالیت های بدنی و ورزشی میشود. M و F و سایزهای پد های خارپاشنه است ودارای  رنگهای قرمز و سفید موجود می باشد

مقاله پیشنهادی: قیمت کرن بری تازه

کفی طبی سیلیکونی طب و صنعت قابل استفاده برای پاهای حساس است. برای برطرف کردن قوس پا، برای رفع پاشنه درد و کمردردهای معمولی، درد در ناحیه سینه پا ازکفی سیلیکونی استفاده کنید. پد خار پاشنه سیلیکونی سماطب با کنترل فشار در ناحیه پاشنه پا موجب کاهش التهاب و درد ناشی از آن می‌شود

اگر به پایی که خارپاشنه دارد استراحت دهید کم کم خوب میشود.اما اگر بعد از مدت طولانی اززبین نرود باید برای درمانش به پزشک مراجعه کنید.

مقاله پیشنهادی: قیمت روپوش پزشکی

ویژگی‌های بهترین کفی خار پاشنه

یک کفی طبی خوب خارپاشنه باید طوری باشد که از پاشنه پا محافظت کند ویک لایه محافظتی ایجاد کند.بهترین کفی برای در مان خارپاشنه باید پاشنه پا برامده باسد یا یک لایه محافظ داشته باشدتا از پاشنه پا در برابر ضربه پفشار محافظت کند.بعصی از کفی های،طبی عمق بیشتری دارد که پاشنه پا در ان قرار گیرد.این نوع طراحی به صورتی است که یک لایه محافظ بین پاشنه وزمین وجود داشته باشد


1-پد خار پاشنه کامفورت مدل Women Heel

پد خار پاشنه کامفورت مدل Women Heel

خرید محصول

مشخصات

مناسب برای

بانوان

قابل استفاده در

کفش , بوت , بوت پاشنه‌دار , کفش پاشنه بلند

عملکرد

ماساژ , افزایش قد

سایز

36-40

جنس

سیلیکون


کفی،های،طبی برای درمان پلانتار و درد پاشنه وحتی برای رفع خستگی پا استفاده میشود و برای خار پاشنه مناسب هستند.کفی طبی را باید سفارش دادو بعد قالب گیری سود وسپس تهیه شود،کفی طبی بهترین گزینه برای درمان دردهای خار پاشنه است.کفی های طبی خارپاشنه سفارشی از مواد مانند: مموری فوم، چوب پنبه، چرم و چوب سدر ساخته میشود.

مقاله پیشنهادی: دوچرخه پلاستیکی

پدهای ضربه گیر که در پاشنه پا قرار میکیرد باعث میشود که ضربه هایی را که در زمان راه رفتن به پاشنه پا یا خارپاشنه وارد میشود توزیع میکند.برای اینکه کفی اثر بیشتری برای ضربه گیری داشته باشدباید در زمان انتخاب کفی دقت لازم را داشته باشید که کفی راحت باشد و کفی با نوع قوس کف پا همخوانی داشته باشد.اگر کف پا صاف باشد باید کفی صاف تهیه کنید ولی اگر کف پا قوس کمی داشته باشد باید کفی انتخاب کنید که قوس بیشتری داشته باشد.

مقاله پیشنهادی: پارچه گلدوزی از کجا بخرم

کفی ژله‌ای ـ کفی کامل برای خانم‌ها و آقایان

بهترین کفی برای درمان درد خارپاشنه ومشکلات دیگر پا از کفی ژله ای طرح لاله زنبوری که دارای ژل سیلیکون در اطراف پاشنه دارد مناسب است.کفی ژله ای باعث میشود ضربه را جذب کند واز پاشنه وقوس کف پا حمایت میکند.

مقاله پیشنهادی: مودم خوب چی بخرم

کفی ژله ای طرحش ارگونوومیک است وباعث میشود قوس کف پا خنثی سود وبرای هرنوع گودی کف پا مناسب است.کفی ژله ای دوسایز دارد ومیتوان ان را کوچک کرد تا برای هراندازه کفشی اندازه شود.

کفی ژله ای از ژل سبک تهیه میشود که پا در طول روز راحت باشد وباعث میشود کف پا ماساژ داده میشود.در این نوع کفی در اطراف پاشنه یک لایه ژل اضافه وجود دارد که سفت تر است و باعث میشود پاشنه پا در برابر ضربه محافظ باشد.کفی ژله اب خارپاشنه یک نوع کفی مقاوم وبادوام است،وبا استفاده زیاد صاف نمیشود ومی توان ان را بدون نگرانی شست بدون اینکه شکلش تغییر کند.


2-پد خار پاشنه و ترک پاشنه مدل F1

پد خار پاشنه و ترک پاشنه مدل F1

خرید محصول

مشخصات

مناسب برای

آقایان , بانوان

قابل استفاده در

کفش , بوت , منزل

عملکرد

پیشگیری و درمان ترک پا , درد پاشنه پا

جنس

سیلیکون


مزایای کفی ژله‌ای خار پاشنه به شرح زیر است:

این کفی راحت وسبک است واز ژل سبک و در عین حال مقاوم است.

کفی ژله ای یک لایه سخت در اطراف پاشنه دارد وباعث میشود فشار کمتری به پاشنه وارد شود ودردخارپاشنه کمتر شود

چون کفی ژله ای خنثی است باعث میشود برای همه پاها مناسب باشد.

کفی ژله ای از مواد سبک که قابلیت تنفس داشته اند ساخته شده است، کف این کفی طرح دار است وباعث میشود راحت داخل کفش برود وسر نخورد.

این مفژ دارای ژل ماساژ دهنده است وباعث مبشود در طول روز پا خسته نشود.

کفی را میتوان شست وشکلش تغییر نمیکند.

خار پاشنه چیست؟

خارپاشنه یک زائده برجسته واستخوانی است که در زیر استخوان پاشنه پا ایجاد میشود،خار پاشنه در جلوی استخوان پاشنه به وجود میاید وروبه سمت قوس کف پا رشد میکند.خارپاشنه از رسوبات کلسیم به وجود می اید وممکن است ماه ها وحتی سل ها قابل تشخیص نمیباشد.

وقتی رسوبات کلسیمی رشد میکنند و نوک تیز میشود سپس وارد بافت نرم پاشنه پا فرو میرود ودر نتیجه فرد دچار درد ازاردهنده در پاشنه پا میشود.در هنکام را رفتن فشار به پاشنه وارد میشود وخار پاشنه بیشتر در کف پا فرو میرودوبه این صورت راه رفتن بسیار دردناک میشود.

علل ایجاد خار پاشنه چیست؟

دلیل اصلی خارپاشنه التهاب پلانتار فاشیا  است و طبق تحقیقات نشان میدهد که خار پاشنه در 80درصد بیماران پلانتار وجود دارد. پزشکان میگویند که خار پاشنه یک واکنش طبیعی برای محافظت از پلانتار ایجاد میشود


3-پد خار پاشنه پاک سمن مدل Home سایز بسیار بزرگ

پد خار پاشنه پاک سمن مدل Home سایز بسیار بزرگ

خرید محصول

مشخصات

مناسب برای

آقایان , بانوان

عملکرد

ماساژ

سایز

بسیار بزرگ

جنس

اسفنج


عوامل خطر ناک خار پاشنه می توان به  سن، جنسیت، روش راه رفتن، وزن و ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت اشاره کرد. خارپاشنه در مردان وزنان بالاتر از40سال به وجود میاید ودر خانم ها بیشتر شایع است.

خار پاشنه به خاطر  راه رفتن نامناسب یا اضافه وزن که فشار و تنش بیشتری را به قوس کف پا و پاشنه وارد کند ایجاد میشود. وهمچنین صاف بودن کف پا و قوس زیاد کف پا باعث ایجاد خار پاشنه میشود.

اگر کفش نامناسب که پا را محافظت نکند واسیب زیادی به پا وارد کند میتواند منجر به خار پاشنه شود.

خار پاشنه چگونه تشخیص داده می‌شود؟

همانطور که قبلا گفته شده است رسوبات کلسیمی روی استخوان پاشنه پا است وممکن است سالها تسخیص داده نشود.

وزمانی تشخیص داده میشود که در زمان راه رفتن در پاشنه پا احساس درد بشود.

بیستر پزشکان خار پاشنه را با توجه درد زیاد در اثر فرورفتن در بافت پاشنه پا ایجاد میشود را تشخیص میدهند.خار پاشنه فقط در عکی رادیوگرافی قابل دیدن است. البته بعضی افراد سالها بدون درد با خارپاشنه زندگی میکنند.

درمان خانگی برای خار پاشنه وجود دارد؟

بیشتر خارپاشنه ها بدون عمل جراحی خوب میشود ومعمولا اگر به پا استراحت دهید معمولا به مرور زمان ازبین میرود وبرای ارام کردن درد خارپاشنه از درمان های خانگی زیر استفاده کنید:

ژل ارنبکا: استفاده از ژل ارنیکا باعث خنک شدن میشود.و همچنین ورم را کاهش مژدهد والتهاب را کم میکند.به علاوه این ژل گیرنده های درد را مسدود میکند.

حرکات کششی ملایم در کف پا باعث میشود گردش خون بیشتر سود و درد کمتر شود وبه بدن کمک مبکند تا خار داشنت سریع دفع شود.

اگر پاشنه پای شما خارپاشنه دارد ولی به علت موقعیت کارتان مجبور هستید زمان زیادی بایستید یا راه برپید پیشنهاد میکنیم حتما از مفز خارپاسنه استفاده کنید.


4-پد خار پاشنه پاک سمن مدل Home سایز متوسط

پد خار پاشنه پاک سمن مدل Home سایز متوسط

خرید محصول

مشخصات

مناسب برای

آقایان , بانوان

عملکرد

ماساژ

سایز

متوسط

جنس

اسفنج


پد خارپاشنه تن یار کد 70513

یکی از شرکت همیار طب کسری که وسایلارتوپدی را تولید میکند تن‌یار می باشد که تولید  خود را از سال 1388 شروع کردا و محصولاتی با بهترین کیفیت تولید کرد. هدف برند تن‌یار ارایه محصولات با قیمت مناسب است تا همه افراد بتوانند  محصولات ارتوپدی مورد نیازشان را خرید کنند.  برند تن یار با شماره ثبت 717 دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  می باشد.  همجنین دارای ، نشان سی ای (گواهینامه کیفیت اروپا) و ایزو 9001 از کشور آلمان (مدیریت کیفیت عمومی) و ایزو 13485 از کشور سوئیس (مدیریت کیفیت تولید تجهیزات پزشکی)  می باشد.

خصوصیات پد خارپاشنه تن یار کد 70513 عبارتند از:

ضد حساسیت است.

جنس ان  سیلیکونی است.

برای پیاده روی و کوهنوردی مناسب است

کاهش دهنده درد می باشد

از پیشرفت زایده ها جلوگیری می کند

از ضربه و فشار وارده جلوگیری می کند

مسخصات پد خار پاشنه سیلیکونی آدور عبارتند ا

این پد از سیلیکون بهداشتی تهیه شده و ابعاد آن با توجه به وزن مشخص می شود

منا سب است با شکل آناتومیک استخوان پاشنه توزیع می گردد در انواع کفش قابل استفاده می باشد . این محصول قابل شستشو می باشد

موارد استفاده  پد خارپاشنه سیلیکونی آدور

در هنگام ورزش از زانو بند استفاده  کنید.ورزش های آبی به بهبود زانو درد مزمن کمک می کنند چون نیروی شناوری در آب وزن وارده

به زانو را کاهش می دهد. ضربات مکرر هرچند ضعیف عامل صدمه و ساییدگی مفصل میشود. از نشستن به حالت دو زانو و چهار زانو خودداری کنید.


5-پد خار پاشنه پاپیا کد 816پد خار پاشنه پاپیا کد 816

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  آقایان , بانوان
 • قابل استفاده در
  کفش , بوت , بوت پاشنه‌دار , منزل
 • عملکرد
  ماساژ , پیشگیری و درمان ترک پا
 • سایز
  36-45
 • جنس
  چرم

در زمانی که در محل پاشنه از پمادهایی که باعث میشوند که خرارت وگرما.ایجاد کنند اصلا از پد خارپاشنه استفاده نکنید.

پد خار پاشنه سیلیکونی

از دلایل شایع درد پاشنه پا فشارهای بیش از حد مانند ایستادن زیاد یا راه رفتن طولانی مدت، استفاده از کفش های نامناسب و مشکلات پا از قبیل صافی کف پا می باشد.

پد خار پاشنه سیلیکونی به صورتی است که می تواند باعث کاهش فشار بر روی تاندون آشیل و جذب ضربه شود. این محصول فشار را از روی قسمت های  دردناک پا بر می دارد. از  پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن می تواند به کاهش درد پاشنه پا، کاهش درد خار پاشنه و کاهش التهاب کف پا  استفاده کرد. استفاده از پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن بسیار آسان است و راحت در کفش قرار می گیرد. این محصول بر اساس آناتومی پاشنه پا طراحی شده است.


6-پد خار پاشنه کد 01 سایز M پد خار پاشنه کد 01 سایز M

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  بانوان
 • قابل استفاده در
  کفش
 • عملکرد
  پیشگیری و درمان ترک پا
 • سایزM
 • جنس
  پلاستیک

7-پد خار پاشنه کد 01 سایز M پد خار پاشنه کد 01 سایز M

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  بانوان
 • قابل استفاده در
  کفش
 • عملکرد
  پیشگیری و درمان ترک پا
 • سایز
  M
 • جنس
  پلاستیک

8-پد خار پاشنه کد 002پد خار پاشنه کد 002

خرید محصول

مشخصات

 • مناسب برای
  آقایان , بانوان
 • قابل استفاده در
  کفش , بوت , بوت پاشنه‌دار , کفش پاشنه بلند , منزل
 • عملکرد
  ماساژ , افزایش قد
 • جنس
  سیلیکون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن