خانه و سبک زندگی

خرید تشک زخم بستر ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

تشک مخصوص برای زخم بستر (ضد زخم بستر) به صورت مواج،بادی،خانگی،ایزی لایف،سلولی،وکتو،ویلچر به فروش می رسد. قبل از خرید تشک زخم بستر به بررسی 5 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

شاید بپرسید تشک زخم بستر چیست یا استفاده از تشک زخم بستر چه می باشد؟ امروز از تشک زخم بستر،  برای بهبود زخم ها استفاده می کنند.  کسانی که توانایی خرید تشک زخم بستر نو ندارند می توانند در فروشگاه ها تشک زخم بستر دست دوم که سلولی نیز می باشند استفاده کنند.  از تشک زخم بستر و روی ویلچر نیز استفاده می‌کنند.  دیجی کالا شما می توانید انواع مدلهای مختلف تشک زخم بستر سوراخ دار، اینتکس، بدون پمپ، بیمارستانی، بادی، خانگی و.. پیدا کنید.  برای اینکه بدانی چه تشکی برای زخم بستر خوبه باید نگاهی به زخم موجود نیندازید و متناسب با آن انواع تشکهای زخم بستر را بررسی و یک مدل مناسب برای زخم انتخاب کنید.  در بازار انواع تشک برقی زخم بستر و تشک زخم بستر بیمار وجود دارد.  آنها شامل تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل tks02،  تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل am۳۰،  تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل am028می باشند.

مقاله پیشنهادی: دلستر جوجو کلاسیک

شما می توانید با مراجعه به کالای پزشکی بهترین تشک ضد زخم بستر یا تشک پیشگیری از زخم بستر پیدا کنید.  در صورت خراب شدن آن ها شما میتوانید تخت و تشک ضد زخم بستر را تعمیر کنید.  تشک مواج جهت زخم بستر استفاده می شود علاوه بر آن از تشک طبی جهت زخم بستر در مصارف خانگی و وجود دارد.

قیمت تشک زخم بستر خانگی خوب نسبت به دیگر تشک ها کمتر می باشد شما می توانید انواع تشک زخم بستر دست دوم را در دیوار خرید کنیم قیمت تشک دست دوم مناسب تر می باشد.  در بیمارستان ها حتی دیده می شود که بیماران تن به اجاره تشک ضد زخم بستر می‌دهند.  قیمت تشک طبی زخم بستر نسبت به قیمت فروش تشک نانو زخم بستر در فروشگاه‌ها مشابه می باشد.


1-تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل AM28

تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل AM28

مشخصات

 • ابعاد
  236*101 سانتی‌متر
 • سایز
  یک نفره
 • ساخته شده از مواد مناسب
  PVC
 • توان مصرفی
  7 وات
 • قابلیت شست‌وشو به صورت
  ماشینی
 • دمای آب برای شست‌وشو
  زیر 20 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • سیستم خاموشی خودکار
  خیر
 

خرید محصول


به تشک ضد زخم بستر، تشک مواج نیز می گویند. شما می توانید از آن  روی تخت،ویلچر و.. استفاده کنید تا از شما در برابر فشار مراقبت کند. اگر کسی مدت زیادی را به دلیل کسالت بشیند یا درازبکشد، عروق خونی در این شرایط تنگ می شود و باعث به وجود آمدن زخم هایی می شود.در تشک مواج از یک تشک پی وی سی که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد،ساخته شده است. اصلا ممکن است بپرسید زخم بستر چیست و چرا برای درمان و پیشگیری از آن از تشک مواج باید استفاده کرد؟

در این نوع تشک ها از مکانیزم خاصی استفاده شده که از فشار زیاد جلوگیری می کند و در نتیجه تنگی عروق ا بین می رود و در نتیجه زخم بستر به وجود نمی آید. در بازار انواع مختلفی تشک مواج وجود دارد. تشک های قدیمی مواج ،مدل های فومی می باشند که فشار را کم می کند و باعث افزایش جریان خون در محل فشار می شود. علاوه بر این تشک های بادی نیز می توانند از این مدل بهتر کار کنند. تشک های بادی شامل دو نوع مختلف حبابی و سلولی می باشد. ما از تشک ضد زخم بستر برای تقسیم کردن فشار و وزن وارده با  خالی کردن سلول های هوا ،برای به وجود نیامدن زخم بستر استفاده می کنیم. محفظه های تشک ممکن است به حالت موجی پر شود و گاهی خالی شود، از این رو اکسیژن در رگ ها جریان پیدا می کنند. اگر کسی مجبور باشد برای مدت طولانی دراز بکشد برای جلوگیری از به وجود آمدن زخم بستر باید از تشک ضد زخم بستر استفاده کند.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک بلبرینگ چرخ عقب تیبا

اگر ناحیه ای از پوست یا بافت شما آسیب ببیند،دچار زخم بستر می شود. دلیل اصلی اینکه دچار زخم بستر می شوید این است که به مدت طولانی نشسته یا دراز کشیده اید. شما می توانید از تشک مواج برای جلوگیری از این نوع مشکلات پیشگیری کنید. تشک مواج انواع مختلفی دارد مانند سلولی،ساده، تخم مرغی، لیزری و.. از این مدل ها در بیمارستان ها،مراکز بهداشتی و.. استفاده می کنند.


2-تشک مواج ضد زخم بستر تخم مرغی مکسی مدل NK-220

تشک مواج ضد زخم بستر تخم مرغی مکسی مدل NK-220

مشخصات

 • ابعاد
  200×90×6 سانتی‌متر
 • سایز
  یک نفره
 • ضد آلرژی
  بله
 • سایر ویژگی ها
  تحمل وزن بالا و توان خروجی قوی
 •  
  خروجی 7 لیتر
 •  
  مخصوص جلوگیری و بهبود زخم بستر
 •  
  کاربری خانگی

خرید محصول


تشک مواج به چندین دسته تقسیم می شود:

تشک‌هایLow techیا فنّاوری پایین: این مدل تشک ها با پر شدن توسط هوا، فوم و ژل نمی توان تنظیم کرد.

تشک‌هایHigh techیا فنّاوری بالا: این مدل تشک ها با توانایی تنظیم شدن می توانند به اندازه خواسته بیمار پر یا خالی شوند.

بعضی تشک ها با پر شدن توسط آب باعث می شوند که به بدن فشار وارد نشود و نقطه ای فشار را کم می کنند. تشک های اکثر برندهای مشهور در زمان خیلی کمی پر یا خالی می شوند، در این صورت هوا جریان بهتری خواهد داشت و با داشتن قابلیت کاهش عرق، جلوگیری از به وجود آمدن زخم بستر و.. سعی در بهبود و اذیت نشدن بیمار دارد.

مقاله پیشنهادی: قیمت نخ مکرومه

انواع تشک های مواج

1-تشک های تخم مرغی

این نوع تشک ها به اسم تشک ساده و زنبوری نیز به فروش می رسد که نسبت به دیگر مدل ها قیمت کمتری دارند. این مدل برای کسانی که حداکثر100کیلو می باشد برای حدودا یک سال می تواند مناسب باشد. در این تشک ها از کمپرسور و حدودا130حباب استفاده شده است. متخصصان به بیماران مبتلا به زخم بستر درجه1 یا درجه 2 پیشنهاد می کنند. در بعضی از آن ها سوراخ هایی تعبیه شده است که از عرق کردن جلوگیری می کند.

2-تشک مواج سلولی

این مدل تشک می تواند وزن بیشتری را تحمل کند ولی قیمت بیشتری دارد. کسانی که بیش از دو سال طول درمان دارند می توانند از این نوع تشک استفاده کنند. کمپرسور این نوع تشک ها توسط ۱۵ تا ۲۵ لوله که کنار یکدیگر قرار دارند، باد می شوند و مانع از فشار وارد شدن به یک ناحیه می شوند. این نوع تشک برای بیمارانی که دچار زخم بستر سطح ۳ یا ۴ می باشند، مناسب است. این گونه تشک طوری ساخته شده است که لوله های هوا جداگانه کنار هم هستند. شما نباید بابت خراب شدن تشک سلولی نگرانی داشته باشید، چون شما می توانید آنها را جدا و تعمیر کنید، آن ها حتی می توانند وزن زیادی را تحمل کنند چون مقاومت زیادی دارند.


3-تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02

تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02

مشخصات

 • ابعاد
  7×90×200 سانتی‌متر
 • سایز
  یک نفره
 • مشخصه‌ی اصلی
  کارکرد مداوم 24 ساعته
 • ساخته شده از مواد مناسب
  PVC medical 0.3mm
 • قابلیت تنظیم دما
  خیر
 • قابلیت شست‌وشو به صورت
  دستی
 • ضد آلرژی
  بله
 

خرید محصول


تشک مواج لیزری یا مواج بیمارستانی

تعریق زیاد، عامل اصلی زخم بستر و شدید شدن آن می باشد. تشک های لیزری با به وجود آوردن جریان هوایی، مانع از عرق کردن می‌شوند.  آنها با فرستادن هوا درون سلول‌ها توسط سوراخ های ریزی که وجود دارد موجب جریان هوای نامحسوس می‌شود همچنین آنها باعث به وجود آمدن جریانی می‌شوند به همین دلیل به آنها تشک لیزری می گویند این ها دارای سیستم cpr نیز می باشند

اگر در صورتی نیاز به احیا و ماساژ قلبی باشد، این تشک می‌تواند به سرعت باد را خالی کند. همچنین  به این تشک ها، تشک های سنسوری می گویند چون تشکهای حرفه ای  سیستم هایی دارند که دارای حالت هشدار دیداری و صوتی می باشند. در صورتی که برای تشک مشکلی پیش بیاید آن مشکل را با هشدار دادن، به بیمار می فهماند. دیگر تشک ها می توانند به شکل هوشمندانه فشار وارده بر تشک را بر نقاط مختلف تقسیم کنند.

مقاله پیشنهادی: خرید کینوا ارزان

با استفاده از بررسی دوشکا می‌توان تمام مشکلاتی که برای بیماری زخم بستر بوجود بیاید را برطرف کرد شما باید متناسب با ذخایر بستر تشک مناسب انتخاب کنیم اگر زخم بستر شدید باشد باید از تشک خواستگاری استفاده کنید برای کسانی که زخم بسته ۲ دارند، تشک ژله ای مناسب است.  برای افرادی که دچار زخم بستر مرحله ۳۴ می‌باشند از تشک مواج پوشانده که می‌توان آن را تنظیم کرد مناسب است.  در بازار می توان تو شکم امواج را به دو صورت کم هوا و فشاری متناوب پیدا کنید.


4-تشک مواج زخم بستر آلپکس مدل QDC303

خرید محصول


در تشکهای فشارم توابع متناوب مجموعه ای از سلول های هوا به کار گرفته شده است که می توان گسترش پیدا کند این سلول های هوا متناوب از هوا پر می شوند تا در شرایطی بتوانند باعث گردش بهتر خون در بدن فرد بیمار شوند.  این نوع تشک ها باید جنس نرمی داشته باشند و ضدحساسیت باشند.  در هر حال می توان از تمامی تشک های مواج برای بهبود زخم بستر استفاده کنند.  شما باید با توجه به وزن بیمار تشک مناسب را بخرید چون باید توجه زیادی داشته باشید  چرا که باید توجه داشته باشید موقع خوابیدن فرد بیمار روی تخت بیمار طوری راحت باشد که مشکلی دیگری برای آن به وجود نیاید شما باید حین خرید تشک ضد زخم بستر به بعضی نکات توجه داشته باشید:

1-میزان زخم فرد مبتلا به زخم بستر

2-توجه به نوع بماری که فرد به آن مبتلا شده است. مبعضی افراد مبتلا به زخم بستر در حد زخم شدیدی دارند که نمی توانند ذره‌ای جابجا شود پس آنها به تشک ویژه‌ای نیاز دارند.

3-به هر اندازه ای که بیمار وزن بالاتری داشته باشد، به تشک خاص تری نیاز دارد، چون افراد با وزن بیشتر دچار زخم بیشتر زیادتری می شوند.

مقاله پیشنهادی: خرید عمده نوار بهداشتی تافته

مدل های مختلف تشک مواج

با توجه به وضعیت بیمار و میزان زخمی که دارد ما دارای چهار نوع تشک موج دار می باشیم:

تشک برای التهاب تخمدان ها: تشک برای التهاب تخمدان مناسب کسانی است که موقتی از تو شک می‌خواهند استفاده کنند.  اگر فرد مبتلا به زخم بستر درد زیادی نداشته باشد و می تواند کمتر از دوماه فعالیت خود بپردازد می‌تواند از این تشک استفاده کند.

تشک های دارای زخم از بستر سلول میانی: این تشک ها به ساختار شباهت دارد آنها اتاق های طولانی تعبیر شده که موازی اند اگر کسانی که هنوز دچار درد به دلیل زخم بستر نشده‌اند می‌توانند از این تشک استفاده کند ولی ممکن است سطح  پوست آنها دچار التهاب شود.

تشک برای تختخوابهای پیشرفته سلولی: از این نوع تشک برای کسانی که به تازگی زخم بسترشان خوب شده است، مناسب می باشد.

تشک بستر اضطراری: وقتی فرد آسیب دیده در تخت خواب دچار التهاب می‌شود، وضعیتی پیش می‌آید که دیگر حالت فوریتی ندارد چون التهاب به قدری شدید می‌باشد که از لایه زیری پوست گذشته و دچار زخم شدید شده است، در این صورت باید بیمار هر چه زودتر درمان شود تا زخم بستر آن باعث به وجود آمدن عفونت نشود.


5-تشک مواج ضد زخم بستر وکتو مدل تخم مرغی

خرید محصول


نکاتی که حین خرید تشک باید به آن توجه کنید:

حالا که با بیشتر تشک ها آشنا شدید باید به بعضی نکات توجه بیشتری داشته باشید:

فشار کم و پایداری

گاهی اوقات ممکن است تشک موج دار در صورت استفاده در روزهای اول احساس خوبی به فرد استفاده کننده ندهد و فرد احساس چون ناامنی داشته باشد شما باید از تو شک وقتی استفاده میکنید آن تشک ثابت باشد.  اگر تشک زیاد نرم باشد ممکن است خیلی زود فشرده و سطح بدن با پایین تخت زود تماس پیدا کند در صورتی که فرد اصلا احساس نمی کند که از تو شک در روی تخت خود استفاده کرده از باید موقع خرید از ضخامت نسبی تشک اطمینان حاصل کنید.

گرما ، رطوبت و ضد تحریک کننده

در صورتی که دما افزایش یابد زخم بستر نیز زیادتر می‌شود آب به همراه زیاد باعث می‌شود که گرما کمتر شود ممکن است این نوع اژدها برای بسیاری از بیماران نسبتاً سرد باشد تا بتواند سلولهای تشکیل دهنده پوست را متابولیسم آنها را کم کند که این باعث می‌شود اکسیژن صفحه پوست کم شود.  اگر  بدن بیمار خیلی گرم می باشد و باید برای آن از تشک حبابی استفاده کرد چون این تو شکاف و مناسب کسانی است که مداوم سرما می‌خورند.  رطوبت موجود با توجه به گرما تولید می شود.  همچنین جذب شدن رطوبت بستگی به مواد تشکیل دهنده تشک و بالش مربوط می شود.  موادی همچون پلاتین می‌تواند گردش هوا این حرکت سبب کم شدن تعریف می‌شود.

مقاله پیشنهادی: پخش خودرو ارزان

این مواد می‌تواند ساعت‌ها برادرتو شکایات بندی کند و اگر آب روی تشک بریزد آن را به سرعت خشک کند در آن با استفاده از موادی همچون نایلون و پلاستیک مصنوعی می باشند جذب نمی‌شود و در عوض سبب تعریق شدید پوست می شود.  تشک آتوسترول قسمت های آتش نشانی که دارای تجهیزات پزشکی می باشد مورد آزمایش قرار می گیرند و این در صورتی است که بیمار مبتلا به زخم بستر نتواند نتواند حتی روی ویلچر یا تشک نتواند بشیند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن