دکوراسیون

خرید تنه درخت ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

تنه درخت در مدلهای تزئینی،برش خورده،فرمونیک اسلایس،برای نقاشی،تزیینی،بزرگ و خشک،گردو،توت به فروش می رسد.قبل از خرید تنه درخت به بررسی 5 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

 

طبیعت خدا پر است از زیبایی و حکمت خداوند، و درختان و گیاهان سهم بسزایی در خلق این زیبایی دارند. درختان در زمان حیات که برای انسان سرتاسر سود و فایده هستند، از سایه خنک، میوه، دانه های ارزشمند و شیره‌شان گرفته تا برگ‌هایی که دارویی هستند. در زمانی که بریده می‌شوند نیز همچنان سودرسانی دارند هم به محیط و هم  برای انسان‌ها.

درخت بعد از بریده شدن، و تبدیل شدن به تنه‌های ضخیم و نازک در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ساخت کاغذ و صنایع چوبی و همچنین در ساخت انواع وسایل تزئینیی. برای اینکار نیاز است که تنه‌های درخت را به برش‌های کوچک در بیاورند. درختان در زمان حیاتشان ممکن است دچار آفت‌هایی بشوند و این آفت‌ها باعث می‌شود مشکلاتی مانند پوسته شدن و ترک خوردن تنه درخت و مشکلاتی ازین قبیل بشود.

تنه درخت مدل فرمونیک اسلایس بسته 6 عددی

سایر مشخصات
مناسب برای طراحی ، نقاشی و چاپ
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , چاپ

تنه‌هایی که این مشکلات را دارند مناسب برای کار نیستند و بهتر است برای بالابردن کیفیت کارمان از نوع سالم آن استفاده کنیم. تنه درخت در رنگ‌های طبیعی روشن و تیره که در طبیعت وجود دارد وارد بازار ‌می‌شود اما در مواردی نیاز است رنگ آن تیره تر باشد که در این مواقع با استفاده از رنگ آن را تیره می‌کنند.

مقاله پیشنهادی: بهترین ارده فروشی اردکان

از تنه انواع درختانی مانند درخت کاج‌‌ ، بلوط ، صنوبر‌ چنار ،اکالیپوتوس، بامبو و… استفاده می شود. اما هرکدام برای یک کاربرد مناسب است. مثلا کره ای ها و ژاپنی ها از تنه درختان بامبو به مقادیر بسیار زیاد و برای ساخت انواع ظروف، در ساختمان سازی، در ساخت لوازم مختلف کار، ساخت لوازم دکوری خانه و… استفاده می‌کنند . و یا در کشور خودمان حتما گلدان و ظروف خاص دکوری را دیده‌اید که از چوب‌ درختان گردو نیز ساخته شده اند.

تخته چوب مدل تنه درخت چنار کد a20

سایر مشخصات
برش عرضی تنه درخت چنار
کاملا خشک و فاقد رطوبت بدون رنگ شدگی
در حالت کاملا طبیعی و بکر میباشد
مناسب برای انجام کارهای دکوری و هنری
جنس
چوب
موارد استفاده
مجسمه سازی , سفالگری , نقاشی , چاپ

در واقع امروزه که تکنولوژی پیشرفت بسیاری داشته و انتظار می‌رود انسان‌ها به دنبال جنس‌ها و طرح های جدید در زندگی‌هایشان باشند ، کشش به سمت طبیعت و استفاده از مواد مجود در طبیعت بیشتر شده است. به همین دلیل مصنوعات چوبی جایگاه ویژه ای در این بین دارند.

مقاله پیشنهادی: جعبه کمک های اولیه کاسپین

تنه درخت مدل wood12 بسته 6 عددی

سایر مشخصات
تنه درخت برش خورده
چوب طبیعی
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی

خطرات طبیعی، درختان جنگل را نیز تهدید می‌کند آنقدر که نقص‌هایی مانند گره، لکه های بدترکیب، سوراخ‌های کرم و رازیانه، پوسیدگی و ترک بر روی آن‌ها ایجاد می‌شود.

بنابراین برای ایده های هنرمندانه خود باید بدنبال بهترین انواع تنه درخت باشید تا بتوانید خلاقیت‌تان را با زیبایی طبیعت بیامیزید و ترکیبی چشم نواز خلق کنید. تنه های درختی که ما برا شما فراهم می‌کنیم از بهترین و باکیفیت ترین نمونه های موجود است. که بطرز حرفه ای برش خورده‌اند تا در هنگام بکاربردن آن در کارتان به مشکلی برخورد نکنید.

مقاله پیشنهادی: مارک جوراب

این برش‌های درخت به رنگ کرم روشن هستند که برای هرنوع کاری مناسبند حتی اگر مایل باشید در کارهای تیره تر از آن‌ها استفاده کنید می‌توانید با کمی رنگ قهوه‌ای  ترکیب کنید. این تنه های درخت را برای اهداف تزئینی بسیاری می‌توان بکار برد برای مثال، برای تزئین گل، شمع، وارمز،ساعت رومیزی، گلدانهای کوچک تراریوم،کفی کیک،رولت،جای یادداشت و.. اگر هم در دستی در هنر سوخته نگاری دارید این برش ها انتخاب بسیار مناسبی هستند، در سوخته نگاری  طرحی را با مداد کشیده و چوب را با هویه یا میخ داغ می‌سوزانند.

تنه درخت مدل MEDIUM TEMPLATE 2515

سایر مشخصات
بسته حاوی 1 عدد اسلایس بیضی تنه درخت بدلیل طبیعی بودن احتمال کمی تقییر سایز
جنس
چوب
موارد استفاده
مجسمه سازی , سفالگری , طراحی , نقاشی , چاپ , تصویرسازی

از برش‌های ۶ تایی که در محصولات ما مشاهده می‌کنید درهنر سوخته نگاری، مینیاتوریست و یا پتینه کاری استفاده می شود. این چوب های زیبا در کارهای روستیک نیز می توانند به یک اثر هنری فوق العاده تبدیل شوند. این موارد تنها چند نمونه برای کار با این برش های چوبی ست. این برش ها را در ابعاد یکسان و به شورت کاملا پرداخته و صیقل خورده در اختیارتان قرار خواهیم داد.

مقاله پیشنهادی: بوم نقاشی

نجارها در هنگام کار کردن با تنه درختان نقایصی را در آن‌ها دیده اند که در اینجا چند مورد از آن‌ها را توضیح خواهیم داد:

تنه درخت مدل wood8 بسته 6 عددی

سایر مشخصات
تنه ی درخت برش خورده طبیعی
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , تصویرسازی
  • پوسیدگی که در قسمت ساقه درخت ایجاد می‌شود: پوسیدگی به دلیل شکستن ساقه درختان و پوسته شدن تنه آن‌ها بوجود بیاید که باعث شدن بدنماشدن کار می‌شود.
  • وجود سوراخ لانه پرنده در تنه درخت: پرندگانی مانند دارکوب که تنه درختان را سوراخ می‌کنند و یا پرندگانی که پوست درختان را جدا می‌کنند تا بتوانند از لارو وحشرات آن تغذیه کنند، باعث بوجود آمدن مشکلاتی در تنه درخت می‌شوند. اگر درخت ها جوان باشند در گذر زمان رگه‌های درخت شکل در این قسمت شکل نامتعارفی بخود خواهند گرفت که علاوه برراز دست دادن زیبایی، مقاومت آن ها تیز از بین می‌رود.
    • وجود برآمدگی‌هایی که در اثر تجمع املاح معدنی در تنه درخت ایجاد می‌شود اصطلاحا سرطان درخت یا جوش چوب می‌گویند.این برآمدگی ها چطور بوجود می‌آیند؟ زمانی که خاک و سنگ حاوی املاح معدنی و فلزات، در اطراف ریشه وجود داشته باشد، درخت، آبی که از ریشه گرفته است را تصفیه‌ می‌کند این آب به دلیل وجود آن سنگ‌ها دارای موادمعدنی‌ست که بعد از تصفیه شدن بصورت برآمدگی‌هایی روی بدنه درخت نمایان می‌شود.

    این امر در اصل یک نقص برای درخت بحساب می‌آید اما به دلیل نقش و طرح خاصی که برروی آن برآمدگی بوجود می‌آید مورد پسند هنرمندان در ساخت لوازم تزئینی قرار می‌گیرد که محصول ساخته شده ای که این برآمدگی بر روی آن باشد را با قیمت بالایی بفروش می‌رساند.

مقاله پیشنهادی: قیمت زبرا ارزان

تنه درخت مدل CH-SE-313109

جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , چاپ , تصویرسازی

  • حلقه‌های رشد درختان نشان‌دهنده سن و سال آنهاست که بصورت سالیانه بوجود می‌آیند.حال اگر حلقه ها زیاد باشند نشان دهنده این‌است که رشد درخت زیاد و نامتعارف بوده است. بنابراین چوب این درخت مقاومت پایینی دارد و مناسب کار نیست. امروزه حلقه های ذرشت را در درختانی که با اصلاح نژاد بصورت صنعتی کاشته می‌شوند دیده می‌شود.
  •  وجود قارچ در کنار و یا روی درخت، اثرگزاری قارچ بر روی درخت متفاوت است، بعضی در حد یک لکه اثر دارند و بعضی در حد از بین رفتن درخت.چند نمونه آسیبی که توسط قارچ به درخت وارد می‌شود:
  • لکه هایی که بر اثر وجود قارچ بر روی درختانی مانند کاج،افرا و بسیاری از انواع دیگر بوجود می‌آید. قارچ هایی که این مشکلات را بوجود می‌آورند معمولا بر روی درختان خشک زندگی و رشد می‌کنند نه درختان زنده.
  • گاهی پوسیدگی هایی بر روی پوسته و یا مغز درخت ایجاد می‌شود که حاصل وجود قارچ است. درختی که حاوی ترک های کویری شکل بر روی تنه اش باشد یعنی مبتلا به این قارچ شده و برای کار نیز مناسب نیست.

مقاله پیشنهادی: پنیر ماسکارپونه از کجا بخریم

تنه درخت مدل MINI TEMPLATE 10050 بسته 6 عددی

سایر مشخصات
برش مورب شاخه درخت صیغل خورده و خام
جنس
چوب
موارد استفاده
سفالگری , طراحی , معماری , نقاشی , چاپ

 

تخته چوب مدل اسلایس CH-SE-313117

جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , چاپ , تصویرسازی

 

تخته چوب مدل wood 5 بسته 6 عددی

سایر مشخصات
تنه ی درخت برش خورده
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , تصویرسازی

 

تخته چوب مدل 441 بسته 15 عددی

سایر مشخصات
تعداد در بسته بندی 15 عدد
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , چاپ

 

تخته چوب مدل w6 بسته 6عددی

سایر مشخصات
تنه برش خورده
جنس
چوب
موارد استفاده
طراحی , نقاشی , چاپ , تصویرسازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن