مد و لباس

قیمت تیشرت لانگ دخترانه – خرید اینترنتی تیشرت لانگ ارزان قیمت

تیشرت لانگ به صورت دخترانه و مردانه در بین جوانان طرفداران زیادی دارد.قبل از خرید تیشرت لانگ به بررسی نظرات خریداران در مورد 3 مدل تیشرت لانگ می پردازیم:

خرید محصول

تیشرت ها لباسهای راحت و سبک و ساده ای هستند ،این سه ویژگی باعث شده که از آنها استفاده کنند، از استایل خود لذت ببرند . 

تیشرت ها نیز دارای گونه های زیادی هستند یکی از آنها امروزه بسیار باب شده تیشرت لانگ است. تیشرت لانگ هم نوع دخترانه ، پسرانه بچگانه ، مردانه و زنانه دارد .

در دو نوع آستین بلند و کوتاه هستند  و در گروه لباسهای  اسپرت قرار میگیرند. تیشرت های لانگ اصولاً بلند و گشاد هستند . این تیشرت ها به صورت جیب دار، دو تکه ، خام ، ساده و..‌ در بازار عرضه میشوند. 

این تیشرت ها را مطابق با سلیقه تان میتوانید در رنگ های بنفش ، زرد ، سیاه ، سفید ، طوسی ، قرمز،  و در طرح های ساده ، باب اسفنجی ، پلنگ صورتی ، پولکی ، شماره دار، میکس موس و… انتخاب کنید .

برندهای تیشرت لانگ در بازار عبارتند از زارا، بیلی ایلیش، بی تی اس ، بلک لایت و غیره. 

تا همین چند سال پیش، تیشرت ها زیر پوشهایی بودند که در زیر پیراهن پوشیده میشدند ، هم خانم ها و هم خانم ها پیراهن های جلو بازی با یک تیشرت در زیر آن  می‌پوشیدند ، در اصطلاح تیپ اسپرت می‌زدند .

ولی در این چند سال اخیر تیشرت ها را به تنهایی می پوشند . تنوع و طرح  تیشرت ها بسیار زیاد شده است . بعضی از آنها حتی حاوی پیام ، تبلیغ  برای  برند خاصی است . تیشرت ها  در رنگ های جذابی نیز تولید میشوند

بعضی تیشرت کاملا ساده و بی هیچ طرح و نقشی هستند ، بیشتر به عنوان زیر پیراهن کاربرد دارند 

 از میان گونه های زیاد تی شرت ، تیشرت لانگ ازگونه های پر طرفداری است که در این مقاله میخواهیم در مورد آن صحبت کنیم 

تفاوت این گونه ازتیشرت با سایر تیشرت ها قد بلندتر آنهاست و ارتفاع آن به گونه ای طراحی شده  تا روی ران را بپوشاند


1-تی شرت مردانه مدل لانگ مشکی

تی شرت مردانه مدل لانگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • یقه
  گرد
 • قد آستین
  کوتاه

خرید محصول


همراه تیشرت های لانگ بهتر است که شلوارهایی کشی و جذب که به نام اسلیم یا اسکینی معروفند، بپوشید

شلوارهایی جذب و تنگ یک تضاد زیبا را با قسمت لارج و بلند بالاتنه ایجاد میکنند.  کسانی که به تیشرت های لانگ علاقه دارند ، بهتر است شلوارهایی جذب بپوشند

همراه این تیشرت ها کفش های کتانی ساده و یک رنگ بپوشید . مزیت دیگر تیشرت لانگ این است در فصول سرد میتوانید روی آنها کت جین ، خلبانی ، خودی و..‌ بپوشید . 

تیشرت لانگ چیست : تیشرت می‌تواند استایل بدن را کامل تر کند، به این دلیل که طول آنها ازقابهای زاویه دار و جعبه ای تر پشتیبانی میکند این تیشرت حتی برای افراد قد بلند نیز شیک است و شانه های عریض و بلند آنها را متعادلتر میکند و به عنوان یک بلوز که کاملا بدن را میپوشاند نیزپوشیده میشود. 

آقایان بیشترازخانم ها تیشرت های لانگ میپوشند . در مطالب زیر ویژگی ها و مزیت های تیشرت لانگ را برایتان شرح خواهیم داد. 

آقایان نیزمثل خانم ها دوست دارند لباسهای راحتی ولی شیک و مرتب بپوشند. نخستین بار این سبک لباس پوشیدن را افراد مشهوری مثل جاستین بیبر و کانی وست مد کردند .


2-تی شرت آستین بلند لانگ مردانه تارکان کد 246

تی شرت آستین بلند لانگ مردانه تارکان کد 246

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • یقه
  گرد
 • قد آستین
  بلند

خرید محصول


تیشرت لانگ لاین چیست :  لانگ لاین به مدلی از لباس میگویند که یک برش معمولی دارد و در تن فرد آزاد و گشاد است .

و اگر دکمه دار باشند، احتمال اینکه دکمه هایش تا بالا زانو برسد، هم وجود دارد ارتفاع لباس به مارک و سلیقه افراد بستگی دارد. 

تیشرت های لانگ اکثرا قدشان به بالای زانو می‌رسد و ازپیرهن های یقه دار و دیگر تیشرت ها بلند ترند . سایزبلوزها اغلب قدشان کمی پایینتر یا روی باسن است. این تیشرت ها یقه های گرد دارند. 

شاید با متداول بودن سایر تیشرت ها و بلوزهای دکمه دار، این سبک تیشرت عجیب غریب باشد و پوشیدن آن جرات بخواهد .

پیروی ازاین سبک لباس پوشیدن ، مدت زمان زیادی طول بکشد ، درهرحال تیشرت های لانگ  نیز درکنار دیگر لباس ها و مدها ، در بازار عرضه میشوند و هواداران خود را دارند. افرادی با استایل و شخصیت خاص آن را انتخاب میکنند. 

 

شاید هنوز اعتماد به نفس لازم برای پوشیدن این سبک ازتیشرت را ندارید و ازسنتها نمیتوانید کناره گیری کنید . ولی اگر این لباس را درست انتخاب کنید و با دیگر لباس ها ست کنید ،یک استایل شیک و منحصر به فرد پیدا میکنید .

 

گونه های مختلف استایل های تیشرت لانگ : 

این تیشرت ها در نگاه کلی ظاهری مشابه دارند ولی در سبک های متنوعی هستند .

این تفاوت ها در طول ، برش و سبک آنهاست . بر اساس سلیقه تان میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. 

سبک اسکیت باز: سبک اسکیت باز همانطور که ازنامشبرمی آید استایل یک اسکیت باز را به شما میدهد.

این گونه تیشرت هایبلند، آستین های برش خورده و مجزا ، شانه پهن و در قسمت انتها  باریکتر از سایر تیشرت ها است ، و و در آن حس راحت و آزادی عمل دارید و با آن میتوانید کفش ونس و  شلوار لی چسبان یا اساس بپوشید و این سبک تیشرت برای تابستان عالی است. 

سبک با آرامش : این تیشرت ها جنسهای نرم نخی و پنبه ای دارند ، حین پوشیدن آنها بسیار راحتی و آرامش دارید.


3-تی شرت آستین کوتاه لانگ تارکان کد 117-2

تی شرت آستین کوتاه لانگ تارکان کد 117-2

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • یقه
  گرد
 • قد آستین
  کوتاه

خرید محصول


سبک جعبه تناسب: این سبک تیشرت ها به تیشرت جعبه ای معروفند  ، این تیشرت ها آستین های بلندی تا سر آرنج دارند، شانه های آن ها مربع شکل است و به جای اینکه در سرشانه خم شوند ، امتداد دارد و به عرض آن میافزاید و به طول شانه گسترش یافته است.

سبک دکمه بلند : خطای بزرگی که در مورد این پیرهن ها ممکن است انجام دهید ، کشیدن آنهاست. این پیرهن ها  دکمه هایی تا انتهای قد لباس دارند ، این پیرهن ها گشاد و لارج هستند و بدن شما در آنها راحت و آزاد است. 

سبک سجاف خمیده : تیشرت های لانگ و خمیده نسبت به سایر تیشرت ها آستین کوتاه‌تری دارند و در بخش بازوی میانی بالا و شانه عریضتر با پایه باریک برش خورده اند. تیشرت های لانگ این سبکی بهتر است با کفش اسپرت مردانه ست شوند. 

نکات مهم در خرید پیرهن لانگ : 

جنس : این تیشرت ها دارای جنس نخی یا ترکیب نخ و پلی استر هستند ، جنس نخی خنک‌تر است و حساسیت زا نیست ولی ایراد آن این است در اثر شستشو و پوشیدن زیاد، حالت خود را ازدست میدهند ولی جنس ترکیبی نخ و پلی استر این

 ایراد را ندارد ولی برای کسانی به پلی استر حساس اند ممکن است مشکل پدید آورد. 

دوخت : دوخت زیبا و و محکم تاثیر زیادی روی زیبایی و دوام لباس شما دارد . در هنگام خرید به نحوه دوخت دقت کنید ، تا دوخت ها باز نشود و لباس شما شکاف نگیرد. 

ضخامت : این لباس ها یا نازک و یا ضخیم اند و نوع نازک آن معمولا آستین کوتاه و نوع ضخیم آن آستین بلندند که شما بر اساس فصل پاییز با تابستان نوع نازک یا ضخیم آن را باید انتخاب کنید ‌. 

استایل : همانگونه در بالا توضیح دادیم این لباس در استایل های مختلف تولید میشوند و انتخاب هر یک از آنها بستگی به سلیقه و علاقه شما دارند. 

قیمت : این لباس ها براساس جنس ، ضخامت ، برند و… قیمتهای متنوعی دارند ‌ شما ابتدا باید یک  هزینه برای خرید آن در نظر بگیرید.


4-تی شرت مردانه مدل لانگ سفید

تی شرت مردانه مدل لانگ سفید

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • یقه
  گرد
 • قد آستین
  کوتاه

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن