بهترین سایت‌ها و کتاب ها

از کجا بولت ژورنال بخریم – بولت ژورنال چیه؟ به چه دردی میخوره؟ بهترین دفتر مخصوص بولت ژورنال آماده

دفتر مناسب بولت ژورنال به صورت مثلث،اماده،نقطه ای به فروش می رسد. قبل از خرید دفتر بولت ژورنال به بررسی نظرات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

یک سوال خیلی مهم! بولت ژورنال چیست ؟

دوستای خوبم، بولت ژورنال در حقیقت یک دفتره. یک دفتر ِ خیلی ساده که هر شخص توش اونجوری که دلش میخواد واسه زندگیش برنامه ریزی میکنه.  دلیل جذاب بودنش هم دقیقا همینه که هر بولت ژورنال مربوط به یک شخصه و اون شخص میتونه با توجه به سلیقه و نیازش درستش کنه. یک نفر ممکنه بخواد واسه کنکور برنامه ریزی کنه. یکی بخواد کارهای خونه شو روی نظم انجام بده. یک نفر برای کارهای دفتریش استفاده کنه.

مقاله پیشنهادی: تشخیص ضد آفتاب بیودرما اصل

پس واسه ی بولت ژورنال درست کردن فقط باید یک دفتر و خودکار داشته باشین و اینکه بدونین از زندگیتون چی میخواین. یعنی هدف داشته باشین. و بعد شروع کنید به برنامه ریزی کردن به سبک خودتون برای هدفی که مخصوص شماست.

در اصل بولت ژورنال برای برای هر فرد به خود فرد بستگی دارد و برای برنامه ریزی میتونه برنامه ریزی برای مدرسه ، برای کنکور ، برای اهدافمون ،برای پسنداز پول، تولد ، یا میتونه برنامه برای فصل ها باشه مثل : پاییز ، بهار ، زمستان ، تابستان و یا برای ماه ها باشه مثل : فروردین ، اردیبشهت ،و …


دفتر یادداشت سیب مدل Bullet Journal کد 13

خرید محصول

مشخصات

 • نوع دفتر
  یادداشت
 • ابعاد
  20x14x2 سانتی‌متر
 • نوع صحافی
  دوخت
 • فرم صحافی
  عمودی
 • نوع جلد
  سخت
 • جنس جلد
  پارچه ای
 • تعداد برگ
  80 برگ

مزیت اصلی بولت ژورنال هم در همینه که برای هر کس متفاوته و هر شخصی می تونه اون رو مطابق با نیازهای خودش طراحی کنه. هر جایی که چیزی به عنوان بولت ژورنال به شما می فروشه بدونید که کلاه برداریه. اصل بولت ژورنال در اینه که هر کسی خودش اون رو برای خودش طراحی می کنه. در نتیجه بولت ژورنال هر شخص با بولت ژورنال آدم های دیگه متفاوته.

ما می توانیم بجای کاغذ و خودکار از نرم افزارهای که برای برنامه ریزی به کار می روند استفاده کنیم اما اگر دلتان می خواهد با دستان خودتان با قلم بنویسید کافیست یک دفتر و قلم تهیه ی کنید و شروع کنید به برنامه ریزی زندگی خود .

مقاله پیشنهادی: ظرف چینی

پس برای تهیه ی بولت ژورنال باید یک دفتر خالی، هر دفتری که باهاش راحت هستید و یک خودکار (یا بیشتر!) تهیه کنید و خودتون دست به کار بشید!

ولت ژورنال یک دفتر شخصیه. به این معنی که باید اونجوری درستش کنید که خودتون دوس دارید  و برای زندگیتون مفیده. نیازی نیست مطابق سلیقه ی دیگران باشه. اگه دوس دارید کلشو فقط با خودکار مشکی پر کنید.و یا اگه دوست دارین از مداد رنگی استفاده کنید  و هر صفحه شو نقاشی بکشید. اگر دوست دارین توی دفتر خط دار انجامش بدید.

اگر هنگام تلفن صحبت کردن باید در حین صحبت کردن مواردی را یاداشت کنید میتوانید از بولت ژورنال استفاده کنید .

اگر میخواهید وقایع گذشته را یاداشت کنید و یا اینده نگاری کنید و یا می خواهید زندگی خود را سازماندهی کنید بهترین روش استفاده از بولت ژورنال است .


دفتر یادداشت سیب مدل Bullet Journal کد 13

خرید محصول


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن