مادر و کودک

خرید شیردوش ارزان + 8 مدل با کیفیت خوب (دستی و برقی)

شیردوش گاو و گوسفندی در مدلهای اونت،مدلا،چیکو،فیروز،پمپی،وکتو به فروش می رسد.قبل از خرید شیردوش به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

شما قبل از اینکه بخواهید یک شیردوش مناسب بخرید باید به بعضی نکات مانند تعداد دفعاتی که می خواهید از آن برای گرفتن شیر استفاده کنید و مقدار پولی که برای خرید دارد، توجه کنید. اگر شما میخواهید برای مدتی از بچه خودتان دور باشید یا به سرکار بروید پس بحث زمان و سرعت شیرگرفتن از سینه مهم است.

در این مواقع استفاده از شیردوش های برقی دو پمپی مناسب است. شیردوش برقی قوی که از دوسینه همزمان شیر بیرون بیاورد، بهترین انتخاب است. شیردوش های دوپمپی ممکن است ارزان نباشد و چندصد هزار تومان قیمت داشته باشد.

شما می توان شیر مادر را با استفاده از شیر دوش، بدوشید و نگه دارید سپس آن را به کودک بدهید. مادر زمانی از شیر دوش می تواند استفاده کند که به هردلیلی نتواند مستقیم با پستان خود به بچه شیر بدهد. وقتی که شما سرکار و از بچه دور هستید یا می خواهید به جایی دیگر بروید، می توانید از شیر دوش استفاده کنید. گاهی اوقات ممکن است پستان شما پر از شیر شود پس شما با استفاده از شیر دوش آن را می گیرید و برای مواقع ضروری به بچه تان می دهید.

مقاله پیشنهادی : پولیش جلاسنج

با اینکه بیشتر مادرها با دست به بچه خود شیر می دهد ولی ممکن است پستان به تحریک  نیاز و مقدار شیر هم باید بیشتر باشد پس استفاده از شیر دوش یک راه مناسب، آسان و سریع است. ما به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین شیر دوش کمک می کنیم.

مقاله پیشنهادی : قیمت قابلمه


1-شیردوش برقی ودستی مدل Vekto

شیردوش برقی ودستی مدل Vekto

مشخصات
مکانیسم
خودکار
گنجایش
120 میلی‌لیتر
ابعاد
5x12x4 سانتی‌متر
وزن
400 گرم

خرید محصول


مادرانی که خانه دار هستند و خیلی کم به ذخیره کردن شیر نیاز دارند مثلا چندساعتی خانه نباشند و نیاز داشته باشند شیر را ذخیره کنند، می توانند از شیردوش تک پمپی برقی یا آنهایی که با باطری کار می کند و دستی اند ،استفاده کنند. شیردوش دستی نسبت به برقی ارزان تر است ولی زمان استفاده از شیردوش دستی نسبت به شیردوش برقی خیلی بیشتر است. شیردوش هایی که با باطری کار میکنند خیلی کند عمل می کنند.

مقاله پیشنهادی : پاکت نامه پستی

فرق شیر دوش دستی با شیر دوش برقی چیست؟

بیشتر مادرها به دلیل ارزان بودن، احتیاط بیشتر، بی سر و صداتر بودن و حمل آسانتر از شیردوش دستی در خانه یا محل کار استفاده می کنند ولی در عوض بعضی راحتی و سرعت شیردوش برقی را مدنظر دارند  و از آن استفاده می کنند چون کارشان را به راحتی راه می اندازد.

مقاله پیشنهادی : خرید کاغذ روغنی

بیش از 82 درصد از مادران معتقدند که داشتن یک شیردوش، مفید است.

هنگام استفاده از شیر دوش دستی باید برای بیرون آمدن شیر مادر از یک تلمبه دستی استفاده کنیم پس این کار به زمان و تلاش نیاز دارد و تنظیم مکش همیشه شدنی نیست. اگر گاهی به دوشیدن شیر نیاز دارید می توانید از این روش استفاده کنید.شیر دوش های دستی نسبت به شیردوش های برقی ارزان،کوچکتر، کم سر و صدا تر،راحت و وزن کمتری دارد و شما نگران تمام شدن شارژ باطری آن نیستید.

مقاله پیشنهادی : ساعت هوشمند فارسی ساپورت

بیشتر مادرهایی که می خواهند شیر بدهند اول می توانند از شیردوش دستی استفاده کنند تا ببینند می توانند از آن استفاده کنند یا نه. سپس از شیردوش برقی استفاده کنند تا در زمان کم با سرعت کافی شیر را تهیه کنند.

شیردوش های برقی با یک موتور برقی، کابل رابط usb یا باطری، با مکش، شیر را از پستان مادر بیرون می آورند. شیردوش برقی با داشتن یک پوشش پستان و یک بطری برای جمع شدن شیر به شیردوش دستی شبیه است ولی شیردوش برقی دسته یا تلمبه ندارد.

مقاله پیشنهادی : تخم مرغ سفالی خام

شیردوش برقی با یک مکش منظم، مقدار زیادی از شیر مادر را در زمان کم و با سرعت بالا فراهم می کند اما نسبت به شیردوش دستی گرانتر،بزرگتر و پرسروصداتر هستند.

شیردوش های برقی جدید دو مرحله ای اند طوری که نحوه شیرگرفتنش از سینه مادر خیلی به خوردن شیر توسط بچه شباهت دارد. اول برای تحریک جریان شیر با سرعت بالا مکش صورت می گیرد ولی بعد از آن مکش با سرعت کمتر ولی به صورت عمیق تر شیر را بیرون می کشد و این کار باعث راحتی و کارایی بیشتر می شود.

قبلا مادرها خیلی کم از شیردوش استفاده میکردند و سعی میکردند برای بچه اولشان از شیردوش دستی و برای بچه های بعدی از شیردوش برقی استفاده کنند. برخلاف گذشته مادرهای زیادی الان از شیردوش های برقی برای بچه اولشان استفاده می کنند.

ممکن است بعضی ها به خاطر سرعت کم شیر دوش برقی نخواهند از ان استفاده کنند اما لازم است دقت کنید که این نوع شیردوش ها سرعت های مختلفی دارد مثلا شما می تواند اول از پمپاژ آرام استفاده کنید بعد آرام آرام سرعتش را زیاد کنید. همانطور که گفته شد شیردوش های برقی دو پمپی هستند و می توانند همزمان از دو سینه مادر شیر بگیرد.

شیردوش دوپمپی مناسب است یا شیردوش تک پمپی؟

شیردوش های دستی فقط یک پمپ دارند چون شما برای استفاده از این از دو دستتان استفاده می کنید یکی برای نگه داشتن پوشش شیردوش و یکی دیگر برای تلمبه زدن است. علاوه برشیردوش های تک پمپی، شیردوش های دو پمپی هم وجود دارد که برای دوشیدن شیر از هردوسینه بطور همزمان مناسب است. با اینکه استفاده از شیردوش دو پمپی زمان کمتری نیاز دارد ولی گرانتر از مدل تک پمپی می باشد و ممکن است استفاده از ان برای بعضی سخت باشد.

معمولا برای استفاده از شیردوش های دوپمپی باید از دو دست خود برای نگه داشتن آن ها استفاده کنید، برای همین ممکن است استفاده و تنظیم  آن کمی سخت باشد. جدیدترین مدلهای شیردوش که بی سیمی هستند با داشتن نوارهای دورسینه یا سینه بند مخصوص موقع دوشیدن شیر، دیگر لازم نیست با دو دست خود آن را نگه دارید.

 


2-شیر دوش برقی مام مدل D112

شیر دوش برقی مام مدل D112

مشخصات
مکانیسم
خودکار
گنجایش
300 میلی‌لیتر
ابعاد
20x9x20 سانتی‌متر
وزن
350 گرم
جنس بطری
پلی کربنات

خرید محصول

3-شیردوش دستی اف تی ای کو مدل Pump00

شیردوش دستی اف تی ای کو مدل Pump00

مشخصات
مکانیسم
دستی
گنجایش
150 میلی‌لیتر
ابعاد
7*7*13 سانتی‌متر
وزن
70 گرم
جنس بطری
پلاستیک
درجه بندی
ندارد

خرید محصول

4-شیردوش دستی وی مدل CLASSIC کد 902

شیردوش دستی وی مدل CLASSIC کد 902

مشخصات
مکانیسم
دستی
گنجایش
150 میلی‌لیتر
ابعاد
6*14*6 سانتی‌متر
وزن
200 گرم
جنس بطری
پلی‌پروپیلن
درجه بندی
ندارد
سایر توضیحات
دارای مخذن ساخته شده از پلی‌پروپیلن

خرید محصول

5-شیر دوش دستی اف تی ای کو مدل 2000

شیر دوش دستی اف تی ای کو مدل 2000

مشخصات
مکانیسم
دستی
گنجایش
120 میلی‌لیتر
ابعاد
15*10*20 سانتی‌متر
وزن
100 گرم
جنس بطری
پلاستیک
درجه بندی
دارد
سایر توضیحات
– قابل استریلیزه شدن با آب گرم

خرید محصول

6-شیر دوش دستی اف تی ای کو مدل 3000

شیر دوش دستی اف تی ای کو مدل 3000

مشخصات
مکانیسم
دستی
گنجایش
120 میلی‌لیتر
ابعاد
15*6 سانتی‌متر
وزن
50 گرم
جنس بطری
پلاستیک

خرید محصول

7-شیردوش مدلا مدل دستی

شیردوش مدلا مدل دستی

مشخصات
مکانیسم
دستی
گنجایش
150 میلی‌لیتر
ابعاد
30x20x20 سانتی‌متر
وزن
500 گرم
جنس بطری
پلی‌پروپیلن
درجه بندی
دارد

خرید محصول

8-ست شیردوش برقی های تک مدل EBP-3110

ست شیردوش برقی های تک مدل EBP-3110

مشخصات
مکانیسم
خودکار
گنجایش
150 میلی‌لیتر
ابعاد
21 × 14 × 9 سانتی‌متر
وزن
510 گرم
جنس بطری
پلی‌پروپیلن

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن