زیبایی و سلامت

خرید لاک خشک کن ارزان + 8 مدل با کیفیت

لاک خشک کن در مدلهای سان (sun)،انجل،سان وان،c مدل 9 به فروش می رسد.قبل از خرید لاک خشک کن به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

اگر فردی هستید که به لاک زدن علاقه دارید و از لاک برای ناخن های خود استفاده می کنید،یکی از اولین مواردی که به آن بر می خورید، زمان مورد نیاز برای خشک شدن لاک است و معمولا همه افراد دوست دارند زودتر لاک روی ناخن هایشان خشک شود و زمان زیادی نبرد.

اگر صبر و وقت کمی دارید و نمی خواهید تا خشک شدن لاک صبر کنید، شما می توانید اول مقداری از  لاک را روی ناخن هایتان بزنید و صبر کنید تا کمی خشک شود ولی قبل از خشک شدن کامل آن دوباره روی ناخن هایتان لاک بزنید تا کاملا سطح ناخن ها با لاک پوشیده شود. با این روش می توانید زمان خشک شدن لاک را کم کنید.


1-لاک خشک کن مدل JH-818

لاک خشک کن مدل JH-818

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
36 وات
ویژگی ها
دارای سینی جدا شونده
دارای گواهینامه CE اروپا
دارای تایمر 120 ثانیه ای
دارای آینه‌ی داخلی
شامل 4 لامپUV (هر کدام 9وات)
قابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)

خرید محصول


یک راه خوب برای این دسته افراد که صبر کمی برای خشک شدن لاک دارند، وجود دارد و می تواند زمان خشک شدن لاک را به نصف کم کنند.

مقاله پیشنهادی: انواع زیر قابلمه ای

این راه، استفاده از خشک کن ناخن می باشد. به احتمال زیاد این دستگاه را در سالن های زیبایی حرفه ای دیده اید. این دستگاه می تواند زمان انتظار را به میزان قابل توجهی کم کند و در نتیجه در وقت شما صرفه جویی کند.

دستگاه ناخن خشک کن توسط کمپانی های مختلفی تولید می شود و شما برای خرید آن انتخاب های زیادی دارید. بنابراین نیازی نیست که گران ترین را از فروشگاه های محصولات زیبایی و یا فروشگاه های اینترنتی بخرید بلکه می توانید نسبت به نیازتان، ارزانترین مدل را پیدا کنید.

دستگاه خشک کن ناخن چطور کار می کند؟

مقاله پیشنهادی :لیست خرید لوازم آرایش عروس

برای هر نوع لاک ناخنی، دستگاه مخصوصی مورد نیاز است. برای لاک های ناخن معمولی می توانید از یک خشک کن ناخن ساده استفاده کنید. این سری خشک کن ها دقیقاً مانند سشوار عمل می کنند اما تفاوت آن ها با سشوار این است که برای خشک کردن ناخن ها از هوای سرد و گرم استفاده می کنند تا سریع تر خشک شوند. 

طرز کار خشک کن ناخن به این صورت است که هوا را از سیستم  ورودی کشیده و به سمت خروجی که شما ناخن هایتان را جلوی آن قرار می دهید، هدایت می کند. این مدل دستگاه خشک کن، برای لاک های ژله ای مناسب نیست.

مقاله پیشنهادی :هواپز چه مارکی خوبه

برای لاک های ژله ای، شما به یک لامپ ناخن UV نیاز دارید تا به لاک ژله ای حالتی سفت و بادوام بخشد و آن را به خوبی خشک کند. معمولاً در بالا و در برخی مواقع در کنار قسمتی که ناخن روبروی آن قرار می گیرد تا خشک شود، چراغ هایی قرار دارد که نقش آن ها خشک کردن لاک است. با مطالعه ی لیبل چسبیده روی لاک ناخن می توانید بفهمید که آیا استفاده از لامپ LED برای خشک کردن آن مناسب است یا فقط باید برای خشک شدن آن از لامپ هایUV  استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی :بهترین برند نان برنجی کرمانشاه

معمولا لامپ هایLED نسبت به لامپ هایUV لاک ناخن را سریع تر خشک می کنند و عمر بیش تری هم دارند. اما در کنار این مزیت، قیمت آنها گرانتر است.

زمان خشک کردن

لامپ LED در خشک کردن سریع تر عمل می کند و حدود 30 ثانیه طول می کشد تا هر لایه از لاک ناخن را خشک کند در حالی که این زمان در لامپ UV برابر 90 ثانیه است. اگر شما قصد داشته باشید یک مانیکور کامل را با استفاده از لامپ LED انجام دهید، به طور کلی حدود 2 دقیقه طول می کشد اما همین کار با لامپ UV، به 5 دقیقه زمان نیاز دارد. این لامپ ها بدون فن (پنکه کوچک) روی لاک های معمولی بی اثر هستند.

مقاله پیشنهادی :ترکیب رنگ سرخابی با چه رنگی

لطفا توجه داشته باشید که لامپ هایUV مخصوص ناخن، با لامپ های UV که در دستگاه های برنزه کننده قرار دارند متفاوت اند و از بخش ایمن و بی خطر طیف UVA در ساخت آن ها استفاده شده است. با این حال اگر هنوز نگران نور UV هستید، می توانید از لوسیون های ضد آفتاب و یا دستکش های مخصوص لاک ناخن استفاده کنید.

عمر مصرف یک لامپ چقدر است؟

مقاله پیشنهادی :چگونه گاز درست کنیم

عمر مصرف لامپ هایUV مانند لامپ هایLED نیست و حدودا 100 ساعت عمر می کنند اما عمر لامپ هایLED حدود 50000 ساعت است. به عبارت دیگر، اگر شما هفته ای یکبار به مدت 5 دقیقه ناخن های خود را با لامپ LED خشک کنید، لامپ LED شما 20 سال عمر خواهد کرد. در واقع می توان گفت لامپ های LED مادام العمر هستند.

هر نوع لامپی اگر از مکان مناسب و مطمئن خریداری شود، می تواند تا چندین سال عمر کند. کاملا واضح است که هر بیش تر از لامپ های ناخن UV استفاده کنید، عمر آن ها کم تر می شود ولی لامپ هایLED عمر طولانی تر دارند و زود خراب نمی شوند.

با این حال به عنوان نکته آخر باید بدانید که اگر هر یک از لامپ های UV خراب شدند، می توانید آن ها را تعویض کنید ولی در مورد لامپ های LED اینطور نیست چراکه اگر خراب شوند باید آن ها را بصورت دسته جمعی و یک واحد کامل تعویض کنید و امکان تعویض تک به تک آن ها وجود ندارد.

چه سایزی از دستگاه خشک کن ناخن بهتر است؟

بهتر است هنگام خرید دستگاه، به اندازه لامپ دقت کنید. بعضی از لامپ ها فقط می توانند چهار انگشت شما را پوشش دهند و باید برای خشک کردن لاک ناخن شستتان یکبار دیگر دستتان را جلوی دستگاه بگیرید. پس از مدل هایی که یک دست و یا دو دست را بصورت کامل پوشش می دهند بخرید.

اگر می خواهید پدیکور انجام دهید، باید از لامپ هایی استفاده کنید که قسمت انتهایی آن ها قابل جداشدن باشد. خشک کن های ناخن پورتابل (قابل حمل) اندازه کوچک تری نسبت به دستگاه های رومیزی دارند. 

لامپ های ناخن یکی از وسایل ضروری در سالن های حرفه ای می باشد و هم برای لاک زدن معمولی و هم برای تنظیم ژل لازم هستند. این لامپ ها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع لامپ و نوری که پخش می کند در گروه های LED و یاUV  قرار می گیرند. در گذشته استفاده از لامپ هایUV برای خشک کردن ناخن رایج تر بوده است اما امروزه با افزایش استفاده از لاک های ژله ای، لامپ هایLED  محبوبیت بیش تری پیدا کرده اند.

انتخاب بین UV و LED، یک انتخاب سلیقه ای است، با این حال این انتخاب می تواند سخت باشد. در اینجا عواملی که می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین لامپ کمک کند، ارائه شده است.

  • انواع پولیش

انتخاب لامپ ناخن، به نوع لاک ژله ای بستگی دارد که شما می خواهید از آن استفاده کنید. لامپ LED  فقط برای لاک های ناخن ژله ای مناسب است که روی برچسب آن ها نوشته شده باشد: “به لامپ LED  برای خشک شدن نیاز دارند”. اما لامپ های UV برای تمامی انواع لاک های ژله ای مناسب می باشند. بنابراین اگر شما تعداد زیادی از لاک های ژله ای مختلف دارید، لامپ UV برای شما مناسب تر است. در واقع لامپ هایUV به شما انعطاف پذیری بیش تری می دهند.

  • زمان خشک شدن

یکی از بزرگترین تفاوت بین لامپ هایUV و LED، در زمان مورد نیاز برای خشک کردن لاک ژله ای می باشد. این زمان از لامپی به لامپ دیگر متفاوت است اما به طور کل لامپ هایLED  سریع تر از لامپ های UV عمل خشک کردن را انجام می دهند. لامپ های LED در طیف مرئی کار می کنند به همین دلیل این امکان را به شما می دهند تا در 30 تا 60 ثانیه ناخن هایتان را خشک کنید اما در مورد لامپ های UV این زمان 2 تا 3 دقیقه طول می کشد.

  • وزن و اندازه

هم لامپ های UV  و هم لامپ های LED  سبک هستند و جابجایی آن ها آسان است. با این حال لامپ های LED  به طور کل نسبت به لامپ هایUV  وزن کمتری دارند. هم چنین لامپ های LED  کوچک تر از لامپ هایUV  هستند. اگر شما یک ناخن کار سیار هستید و به دنبال یک وسیله سبک می باشید، به احتمال زیاد لامپ های LED برای شما مناسب تر هستند.

  • مصرف برق

معمولا هرچه ولتاژ دستگاه بالاتر باشد، کارایی آن بیش تر و زمان خشک کردن آن سریع می باشد. با این حال ما به شما دستگاه های با ولتاژ بالا را توصیه نمی کنیم چراکه هرچه کیفیت و کارایی لامپ ها بیش تر باشد، قیمت آن نیز گران تر می شود. با این حال ولتاژ های پایین تر از 10 برای لامپ های UV و LED مناسب نیستند و باعث می شود به خوبی کار نکنند. عموما لامپ های LED مخصوص ناخن انرژی کم تری مصرف می کنند. بنابراین سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه هستند در حالی که لامپ های UV برای بدست آمدن نتیجه مشابه، انرژی بیش تری مصرف می کنند.

  • عمر لامپ

عمر لامپ های LED و UV به طور قابل توجهی با یکدیگر تفاوت دارد. لامپ هایUV در حدود 1000 ساعت عمر مفید دارند و بعد از این زمان باید آن ها را تعویض کنید ولی لامپ هایLED  عمر طولانی تری در حدود 50000 ساعت دارند و به همین دلیل می توان گفت مادم العمر هستند و نیازی به تعویض آن ها پیدا نخواهید کرد. این را باید در نظر بگیرید که LED در کنار مزایای خوبی که دارند، لامپ های گران قیمتی هستند. اما با یکبار خرید می توانید تا آخر از آن استفاده کنید و مانند لامپ هایUV نیاز به تعویض ندارند.


2-لاک خشک کن سان مدل 9C

لاک خشک کن سان مدل 9C

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
دارای تایمر 30 و 60 ثانیه
ویژگی ها
دارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسب
کیفیت ساخت بالا
طراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقه
قابلیت حمل آسان

خرید محصول

3-لاک خشک کن مدل JH-818

لاک خشک کن مدل JH-818

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
لاک خشک کن
ویژگی ها
دارای سینی جدا شونده
دارای گواهینامه CE اروپا
دارای تایمر 120 ثانیه ای
دارای آینه‌ی داخلی
شامل 4 لامپUV (هر کدام 9وات)

خرید محصول

4-لاک خشک کن گلباران مدل 08 حجم 15 میلی لیتر

لاک خشک کن گلباران مدل 08 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی
حجم
15 میلی لیتر
ویتامین
ندارد
کشور مبدا برند
ایران

خرید محصول

5-لاک خشک کن داتمه مدل QUICKDRY

لاک خشک کن داتمه مدل QUICKDRY

مشخصات کلی
نوع
براق
پایه رنگ
شفاف
حجم
15 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ایران

خرید محصول

6-لاک خشک کن SUN مدل UVLED 9S

لاک خشک کن SUN مدل UVLED 9S

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
دارای لامپ های LED از نوع UV
ویژگی ها
کیفیت ساخت بالا
طراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقه
قابلیت حمل آسان
قابل استفاده با برق شهری، پاور بانک و USB
دارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسب

خرید محصول

7-لاک خشک کن کد 818

لاک خشک کن کد 818

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
36 وات
ویژگی ها
دارای سینی جدا شونده
دارای گواهینامه ce اروپا
دارای تایمر 120 ثانیه
دارای آیینه داخلی
شمال 4 لامپ uv هر کدام 9 وات

خرید محصول

8-لاک خشک کن سان مدل ONE-48

لاک خشک کن سان مدل ONE-48

مشخصات
مشخصه‌ی اصلی
48 وات
ویژگی ها
کیفیت ساخت بالا
طراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقه
قابلیت حمل آسان
دارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسب
LED ها با عمر بالای 50000 ساعت

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن