مد و لباس

خرید مقنعه ارزان قیمت + 8 مدل با کیفیت

مقنعه در مدلهای اداری،رنگی،کرواتی،کرپ رنگی،لبنانی،تل دار،استین دار،ورزشی به فروش می رسد.قبل از خرید مقنعه به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

با شروع مدارس و ادارجات کارمندان و معلمان از فرمی استفاده می کنند که رنگ اغلب آنها سرمه ای یا خاکستری است.

مقنعه پوششی است که زنان مسلمان از دیرباز از ان استفاده میکردند. مدل های مختفلی از جمله مقنعه ی چانه دار و بدون چانه وجود دارد که هرکدام برای یک قشراز بانوان است و هرکدام باید رنگ مخصوص و مدل مخصوص به مکان استفاده ی خودشان را انتخاب کنند.چ

مقاله پیشنهادی : رب انار سفت

بهترین جنس مقنعه نخی است  زیرا باتبادل هوا باعث گرمی زیاد سرشما نمیشود اگرچه مقنعه های پلاستیکی شفاف تر هستند. مقنعه های مختلفیهمه ساله تولید و روانه ی بازار میشوند

مقاله پیشنهادی : بهترین قهوه ساز خانگی ارزان

 

که معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند ولی یک سری برندهم هستند که می توانند رنگ دلخواه شما و مدل خواست شمارا تولیدکنند. مقنعه های کرواتی، مقنعه ی حجاب، مقنعه ی اداری ، مقنعه ی چانه دار، مقنعه ی سلما، مقنعه ی بدون چانه و… از انواع مقنعه هستند.

مقاله پیشنهادی : تی چرخشی چه مارکی خوبه

مقنعه، روسری یا برقع نوعی پوشش اسلامی برای زنان است که به خاطر یک تکه بودن، سر، گردن و سینه را کاملا می‌پوشاند.

شما با انتخاب مقنعه ی مناسب میتوانید تیپ بسیارزیبایی زده و شیک پوش باشد. درادامه شمارا برای انتخاب وخرید یک مقنعه ی مناسب یاری میکنیم.

مقاله پیشنهادی : قیمت فوتبال دستی


1-مقنعه بروجرد کد M-0022 سایز 100 سانتی متر

مقنعه بروجرد کد M-0022 سایز 100 سانتی متر

مشخصات

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • سایر توضیحات
  – جنس درجه یک
 •  
  – بسیار خوش اتو پس از شستشو
 •  
  – بسیار سبک و راحت
 •  
  – مناسب برای چهار فصل در محیط دانشجویی، اداری و رسمی و محیط بیرون

خرید محصول


از ویژگی های مقنعه میتوان به آسان تر سرکردن مورد استفاده قرارمیکرد زیر چادر شکل خودرا حفظ میکند و همچنین مقنعه پوشش رسمی به حساب می آید.

مقاله پیشنهادی : سبوس برنج از کجا بخرم

انواع مقنعه

مقنعه ی پفی که بیشتر برای آن از پارچه های مربعی استفاده میکنند و در مراکز اداری بیشترین کاربرد را دارند.

مقنعه ی کش دار که برای دختران ابتدایی که پرهیاهو هستند مناسب است زیرا سرنمی خورد وجلو عقب نمیشود.

مقاله پیشنهادی : گل مصنوعی از کجا بخرم

مقنعه ی شال عربی معمولا به شکل شال بسته میشود و درمناطق جنوبی و عرب زبان استفاده میشود.

مقنعه ی ترنم از ابریشم است و بسیار سبک و ظریف.


2-مقنعه حجاب فاطمی کد Tet 3090

مقنعه حجاب فاطمی کد Tet 3090

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • سایر توضیحات
  تترون بروجرد
 • پارچه
  ساده
 

خرید محصول


جنس کرپ در مقنعه نباید خیلی بلندباشد زیرا بهبدنتان میچسبد و شمارا به مجری تلویزیون تبدیل میکند و بیشتر به معلمان میخورد جنس کرپ برای دانش جویان پیشنهادمیکند.

برند مقنعه ی بروجردی بسیار معتبراست و در ایران ازاهمیتبالایی برخوردار است زیرا پارچه را پنبه استفاده میکنند  جنس مقنعه های دوخت کاشان  هم خوب است اما به پای بروجرد نمیرسد. بلند بودن مقنعه یاکوتاهی مقنعه معمولا تابع مقررات حاکم برمحل کار است.

هنگام خرید به نوع دوخت دقت کنید و حواستان باشد که نخ کش نشده باشد. قواره ی 90را هنگام خرید امتحان کنید زیرا اگر قواره 90 نباشد سینه های زیبایتان را نمی پوشاند.رنگ های شاد و مناسب مکانی که میخواهید از مقنعه استفاده کنید انتخاب کنید. مقنعه ای که سایزتان است بخرید زیرااگر تنگ باشد اذیت میکند و اگر گشادباشد مدام از روی سر لیز میخورد.

هنگام نگه داری از مقنعه بهتراست بدانیم مقنه هایی از جنس نخ زود رنگ خودرا از دست می دهند وباید باآب سرد وجداشسته شود. اگر مقنعه ی شما رنگ تیره دارند بهتراست باشوینده ی مایع شسته شود. ازنرم کننده هنگام شستشو حتما استفاده کنید. برای خشک کردن و اتوکشی بهتر است مقنعه را به حالت پشت و رو پهن کنید.


3-مقنعه حجاب فاطمی مدل مصری کد Ker 3100

مقنعه حجاب فاطمی مدل مصری کد Ker 3100

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • سایر توضیحات
  مقنعه کرپ مصری 100 سانت پارچه کریستال کره ای
 • پارچه
  ساده

خرید محصول


یکی از پوشش های مورد استفاده در همه ی جهان برای پوشش سر از ان استفاده میکند مقنعه است در ایران ما مقنعه برای اداره، مدرسه، دانشگاه و… استفاده میشودو با سایرکشورها متفاوت است. همه ساله انتخاب مقنعه ی ممناسب این اماکن برای بانوان دغدغه ی جدی محسوب میشود.

مقنعه ی حاشیه دار، طرح دوتکه دارد که قسمت اول و سوم آن طرح دار است. جنس ان از کرپ و مخصوص افرادی که وقت زیادی برای اتوکشی ندارند.

مقنعه ی رز برای بانوان اداری است و طراحی ساده اما بسیار جذاب داردو مخصوص شیک پوشان است.

مقنعه ی بیتا طرح دار گوهر برای خانم هایی که پست اداری دارند مناسب است. طرح این نوع مقنعه بدین گونه است که هم باچادر و هم بدون چادر می توان پوشید.

مقنعه ی کلاسیک نوعی مدل است که چانه را کاملا میپوشاند و مخصوص بانوانی است که وقت کافی برای جلوی ایینه ایستادن ندارند زیرا سریع و آسان می توانند به شکل دلخواه تنظیم کنند.

برای مقنعه جنس نخی بهترین جنس به حساب می اید به دلیل هوارسانی خوب شمابااین جنس از مقنعه کمتر احساس گرما میکنید.

مقنعه های پلاستیکی سبب چروک نشدن و صاف ماندن مفنعه میشودو رنگ روشن وزیباتری دارد. اگر شما می خواهید برای مدت طولانی از مقنعه استفاده کنید بهتراست از جنس مقنعه ی نخی استفاده کنید.

برای فهمیدن جنس مقنعه کافی است کمی آن را مچاله کنیم اگرچروک شد نخی است . رنگ نخ بروجرد تیره تراز بقیه است و رنگ آن بور نمی شود مقنعه ی کرپ اداری است.


4-مقنعه کرپ ساده شهر حجاب مدل 90

مقنعه کرپ ساده شهر حجاب مدل 90

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • سایر توضیحات
  مشکی فوق العاده
 •  
  دوخت تمیز
 • پارچه
  ساده

خرید محصول


رنگ مناسب برای مقنعه

همانطور که می دانید در مدرسه ها هرساله رنگ خاصی مد نظر قرار میگیرد اما گرایش بیشتر دختران و بانوان به رنگ مشکی است هرچند باشستن مکرر و قرار گرفتن در نور خورشید رنگ خودرا از دست می دهد. در انتخاب رنگ برای مقنعه خلاق باشد واز رنگ های متنوع استفاده کنید مثلا برای دانشگاه از رنگ سرمه ای یا توسی استفاده کنید. با رنگ های فیروزه ای وآبی نفتی می توانید یک ست زیبا بسازید.

هماهنگ بودن مقنعه با اندام

برای افراد لاغر و عرض شانه ی کم مقنعه های بلند توصیه نمیشود زیرا وقتی انتهای مقنعه یه بازویتان می رسد جلوه ی زیبایی ندارد ولی مقنعه های کوتاه تا سره شانه چون شانه هارا می پوشاند بهتروزسباتراست.

افراد سنگین وزن و افرادی که عرض شانه ی بلندی دارند بایداز مقنعه های بلنداستفاده کنند تا با پوشش مناسب شانه ها و سینه ها زیباتر جلوه کنند. مقنعه ای را انتخاب کنید که سایز شماباشد یعنی نه خیلی تنگ ونه خیلی گشاد.

برای افرادی که صورت کشیده یا به اصطلاح بیضی شکل دارند بهتراست از مقنعه های ساده یاهدبنددار استفاده کنند زیرا باعث کوچک ترنشان دادن صورتشان میشود.برای دستمال وهدبند از رنگ های تیره استفاده کنید.

برای پوشیدن مقنعه ی اداری ویا دانشجویی برای افرادی که صورت کشیده دارند باید آنرا گرد مانند سر تابزنید تا گونه های شما بهتر و بیشتردیده شود.


5-مقنعه نخی آنتی باکتریال مدل M200 تک سایز

مقنعه نخی آنتی باکتریال مدل M200 تک سایز

مشخصات

 • جنس
  تترون
 • سایر توضیحات
  نوع: آنتی باکتریال
 •  
  سایز L : قد 90 سانتی متر
 •  
  سایز M : قد 85 سانتی متر
 

خرید محصول


افرادی که صورت گرد و عرض پیشانی کوتاهی دارند برای سرکردن مقنعه بهتراست از هدبند یادستمال استفاده کنند تا صورتشان را کشیده تر جلوه بدهد.توجه کنید که بیش از یک چهارم پیشانی را باهدبند نپوشانید زیراباعث کوچک شدن ارتفاع پیشانی میشود.

برای سرکردن مقنعه ی اداری ودانشجویی به صورت مثلثی باید از تیز کردن انتهای مقنعه جلوگیری کنید زیرا عرض چانه بسیار کم است. مقنعه را به داخل تابزنید و انتهای چانه ی خودرا بپوشانید.

برای انتخاب مقنعه رنگی را انتخاب کنیدکه با سایرلباس هاتان هماهنگ باشد برای مثال مقنعه ی بلند برای تیپ کرپ یااسپورت همخانی ندارد. رنگ های توسی مشکیورنگ های خنثی هماهنگی خوبی باهم دارند.مقنعه ی رنگی با کوله وشلوارلی ست زیبایی خواهدشد.


6-مقنعه کد mr90472j

مقنعه کد mr90472j

مشخصات

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • سایر توضیحات
  سایز ۹۰سانتی متر
 •  
  پارچه بروجرد
 • پارچه
  ساده

خرید محصول


روش های نگهداری

رنگ دهی پارچه نخی بیشتر از سایر پارچه هاست پس باید آن را جدااز بقیه ی لباس هایتان بشوییدکه رنگ پس ندهد و لباس هارا خراب کند.رنگ های روشن را باید باپودرصابون بشویید و حتمااز نرم کننده استفاده کنید استفاده از نرم کننده باعث میشود که روشری شما موقع سرکردن اصطکاک نداشته باشد. مقنعه ی خوددرا برای اتوکشی و خشک کردن پس از شستشو، به پشت پهن کنید


7-مقنعه حجاب فاطمی کد Ker 4590

مقنعه حجاب فاطمی کد Ker 4590

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • سایر توضیحات
  مقنعه چانه دار یا کویتی کشی پارچه کرپ کریستال کره ای
 • پارچه
  ساده
 

خرید محصول


8-مقنعه زنانه کد 9902

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن