مد و لباس

خرید پاپوش زمستانی + 7 مدل زنانه و دخترانه

پاپوش در مدلهای عروسکی بزرگسال،یونیکورن،نوزاد،عروسکی دخترانه،فانتزی،بافتنی،ساقدار،مجلسی به فروش می رسد.قبل از خرید پاپوش به بررسی 7 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

پاپوش چیست؟  یکی از پوشاکی ایست که خانم ها ودخترخانم ها می پوشند.پاپوش همان  کفش روفرشی است که خانم ها  در هوای سرد زمستان و در روزهای بهاری استفاده میکنند.

پاپوش انواع مختلف دارد بعضی از پاپوش هارا به طور معمولی وروزانه استفاده میشمودو عهده ای که از پارچه های ظریف وزیبا دوخته میشوند در میهمانی هم استفادهمیشوند. 

مقاله پیشنهادی: صابون گلیسیرین برای چی خوبه

پاپوش ها را براساس کاربردشان تقسیم بندی  میشوند: پاپوش های راحتی،پاپوش های مجلسی

اگر میخواهید در فصل  زمستان پاهایتان گرم باشد از پاپوش،های جنس ضخیم وبافتنی  استفاده کنید.

پاپوش،ها  دارای رنگ،طرح وجنس های مختلفی،هستند که هرکس بنا بر سلیقه خود میتواند خرید کند.

مقاله پیشنهادی: خرید اینترنتی شلوار جین ارزان

 برای روزهای معمولی  از پاپووش زنانه و دخترانه نخی، جیر، کتان، توری و دانتل، آیتم‌های مناسب برای فصل است استفاده میشود.

 

 پاپوش های   چکمه ای دخترانه  وزنانه  طوری طراحی  شده اند که روی انها خز،مخمل و داخلشان پشم وخز استفاده میشود 

پاپوش یا همان کفش های روفرشی در جنس های مختلفی  تولید میشوند که میتوان انها را در فصل های مختلف استفاده کرد.

مقاله پیشنهادی: قیمت صلوات شمار

پوش های مجلسی با وسایل تزئینی از جمله روبان ، مروارید، نگین ، گل های پارچه ای تزئین شده و در غالب پاپوش نگین دار، پاپوش توری ، پاپوش منگوله دار ، پاپوش دانتل ، پاپوشی پولیشی ، پاپوش چرمی و پاپوش دو تیکه تولید وتهیه میشود. 


1-پاپوش زنانه مدل SO806 T

پاپوش زنانه مدل SO806 T

مشخصات

 • کشور مبداء برند
  ایران
 • جنس
  پنبه
 • ساق
  ندارد

خرید محصول


پاپوش های حوله ای ، پاپوش زبرا ، پاپوش دانتل ، پاپوش چرمی و … برای فصل زمستان مناسب است

پاپوش های توری ، نحی و پاپوش کتان و پاپوش جیر را برای  فصل ها ی دیگر امورد استفاده میباشند.

پاپوش،ها باجنس کاموا وبافتنی برای فصل سرما استفاده میشود.

مقاله پیشنهادی: بهترین مخلوط کن پارس خزر

تنوع طرح و جنس پاپوش‌های راحتی خانگی بسیار زیاد است و هرکس باهر سلیقه‌ای این امکان را می‌دهد که با هر طرح، رنگ و جنسی که مدل جدید پاپوش زنانه و دخترانه خود را بخرد. 

پاپوش های مدل کالج در تمام فصل ها   استفاده میشود وفقط انگشتان را میپوشاند.این مدل چون راحت است میتوانید به جای دمپایی روفرشی استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: دوچرخه ویوا

خانم ها میتوانند به جای دمپایی روفرشی از پاپوش،استفاده کنند.

 پاپوش،های مجلسی از جنس های ظریف وظاهری شیک وزیبا تولید میشوند به همین خاطر از انها برای مجالس ومهمانی های مختلف استفاده  میکنند.


2-پاپوش زنانه مدل پوم پوم کد 12

پاپوش زنانه مدل پوم پوم کد 12

ویژگی ها

 • جزئیات
  -پاپوش پوم پوم دار
 •  
  -پشت ژله ای

خرید محصول


یکی از پوشش هایی که برای پا می توان انتخاب کرد پاپوش است که به ظاهر و تیپ شما جلوه ای استایلیش می بخشند. انواع پاپوش زنانه در قالب پاپوش های مجلسی، فانتزی و راحتی در بازار موجود می باشد که می توانید با توجه به سلیقه ی شخصی تان از بین آن ها مورد دلخواه تان را انتخاب کنید. انواع پاپوش های ابری و خز دار که جنبه ی فانتزی دارند نیز می توانند به عنوان کفش های خواب مورد استفاده قرار گیرند.

مقاله پیشنهادی: ورق وایت برد از کجا بخریم

پاپوش چیست؟

پاپوش همان  کفش روفرشی است که خانم ها  در هوای سرد زمستان و در روزهای بهاری استفاده میکنند. پاپوش یا همان کفش های روفرشی   دررابتدا از کاموا و بافتنی تهیه میشد ودر فصل زمستان استفاده میشد اما امروزه  علاوه بر پاپوش های بافتنی،پاپوش،های دیکر تولید شده که در فصل های دیگر هم استفاده میشود.

پاپوش های جدید،ضخامت ندارند وجنسشان لطیفتر است و مابین کفش وجوراب هستند.این پاپوش،ها  هم برای استفاده برروی  فرش،مناسب هستند و جنبه ظاهری در مقایسه با جوراب  را دارد چون از جوراب زیباتر هستند وهم جنس ورنگ های متنوعی دارند وبه راحتی شسته میشود.

پاپوش زنانه چه کاربرد هایی دارد.

بیشتر دختران وزنان جوان پاپوش استفاده میکنند چون انواع فانتزی ودارای ظاهری زیبا و شیک هستند و افراد کم سن بیشتر استفاده میکنند. افرادی که گردش خون شان کم است و دمای پاهایشان کم است پیشنهاد میکنیم که پاپوش بپوشند تا دمای بدنشان  متعادل سود.

پاپوش انواع مختلف دارد بعضی از پاپوش هارا به طور معمولی وروزانه استفاده میشمودو عهده ای که از پارچه های ظریف وزیبا دوخته میشوند در میهمانی هم استفاده میشوند.


3-پاپوش زنانه مدل CL845

پاپوش زنانه مدل CL845

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • طرح پارچه
  ساده
 • ضخامت
  متوسط

خرید محصول


انواع پاپوش

 

پاپوش ها را براساس کاربردشان تقسیم بندی  میشوند: پاپوش های راحتی،پاپوش های مجلسی

 

پاپوش های  راحتی  چگونه پاپوشی هستند:

این پاپوش ها را خانم ها در خانه استفاده میکنند چون جنسشان راحت ولطیف هستند  ،روزانه ازانها استفاده میشود.

خانم ها میتوانند به جای دمپایی روفرشی از پاپوش،استفاده کنند.پاپوش ضمن اینکه پا راگرم نگه میدارد به عنوان بک پوشش فاتتزی وزیبا نسبت  به جوراب  میباشد. 

از پاپوش میشود درهمه فصل ها استفاده کرد  چون دارای جنس های مختلف هستند.

اگر میخواهید در فصل  زمستان پاهایتان گرم باشد از پاپوش،های جنس ضخیم وبافتنی  استفاده کنید.

 

پاپوشهای مجلسی چگونه هستند؟

پاپوش،های مجلسی از جنس های ظریف وظاهری شیک وزیبا تولید میشوند به همین خاطر از انها برای مجالس ومهمانی های مختلف استفاده  میکنند.مزیت پاپوش،های مجلسی  نسبت به  صندل و کفش   این است که هم راحتر میتوان برروی فرش وکف پوش راه رفت وهم اسیبشان  نسبت به کفش و صندل های پاشنه دار برای پا کمتر است.

هرچند  همیشه نمیشود از پاپوش در میهمانی ها استفاده کنیم. اما اگر دوست دارید  هم پوششی زیبا برای پاهایتان داشته باشید وهم راحت باشید پیشنهاد میکنیم از پاپوش،های مجلسی استفاده کنید. پاپوش های مجلسی  در رنگ وطرح تنوع  دارند. وشما با هر سلیقهای میتوانید یک.پاپوش،بخرید.

جنس و ظاهر پاپوش های مجلسی با وسایل تزئینی از جمله روبان ، مروارید، نگین ، گل های پارچه ای تزئینی شده و  پاپوش نگین دار، پاپوش توری ، پاپوش منگوله دار ، پاپوش دانتل ، پاپوشی پولیشی ، پاپوش چرمی و پاپوش دو تیکه تولید وتهیه میشود. ومیتوانید مطابق سلیقه خود خرید کنید.

معرفی پاپوش مجلسی

 

پاپوش یا همان کفش های روفرشی در جنس های مختلفی  تولید میشوند که میتوان انها را در فصل های مختلف استفاده کرد.


4-پاپوش زنانه کد lozinoqte-021 بسته 1 جفتی

پاپوش زنانه کد lozinoqte-021 بسته 1 جفتی
 

خرید محصول


پاپوش های حوله ای ، پاپوش زبرا ، پاپوش دانتل ، پاپوش چرمی و … در فصل های سرد مورد استفاده قرارمیگیرند.

 از پاپوش های توری ، نحی و پاپوش کتان و پاپوش جیر، برای  فصل ها ی دیگر مورد استفاده  قرارمیگیرد.

 

زمانی که هوا سرد میشود  افراد  بیشتر  تمایل دارند لباس های گرم بپوشند  مخصوصا پاها  چون خیلی سریع دمایشان پایین می ایند..برای گرم کردن پاها  پوشیدن جوراب،پاپوش گزینه هایی برای گرم نگه داشتن پا میباشد.پاپوش،مانند جوراب است ودر فصل سرما ازانها استفاده میکنند.

نام دیگر پاپوش جوراب روفرشی است..معمولا پاپوش،ها  با جنس های کامواوبافتنی  برای زمستان  استفاده میشود. امروزه  پاپوش،ها باجنس های نازکتر از بافتنی تولید میشود که برای تمام فصل ها میشود از انها استفاده کرد. این پاپوش،ها  هم پوشش، مناسب برای فرش و جنبه ظاهری دارند.امروزه پاپوش،ها در جنس ورنگ های متنوع در بازار وجود دارد وقابل شستشو هستند.

جنس پاپوش ها:

امروزه به جز تنوع در طرح  پاپوش . هرمدل از پاپوش،ها  برای استفاده درمکان وفصل خاص تولید میشودواینکه شما باپوشیدنشان احساس،راحتی کنید. متریال  های کف پاپوش وجنس ها متفاوت هستند.پااپوش،ها هم جنبه ظاهری دارند وهم پوشش مناسب به حساب می ایند.

پاپوش،ها باجنس کاموا وبافتنی برای فصل سرما استفاده میشود ونوعی پاپوش که نازکتر از بافتنی هستند برای تمام فصل ها قابل استفاده هستند که این پاپوش،ها رامیتوان برای روی فرش استفاده مرد وهم جنبه ظاهری دارند. امروزه در بازار انواع مختلف پاپوش با رنگ وجنس های مختلف  موجود است  وقابل شستوشو هستند.


5-پاپوش زنانه مدل پوم پوم کد 11

پاپوش زنانه مدل پوم پوم کد 11

ویژگی ها

 • جزئیات
  -پاپوش پوم پوم دار
 •  
  -پشت ژله ای

خرید محصول


 پاپوش برای تمام فصلها

در زمستان  میتوانید از  پاپوش  های  چرمی، حوله‌ای، زبرا، پشمی، خزدار، بافتنی و … باشد. اما برای روزهای معمولی  از پاپووش زنانه و دخترانه نخی، جیر، کتان، توری و دانتل، آیتم‌های مناسب برای فصل است استفاده میشود.

 

پاپوش های راحتی:

معمولا خانم های شیک.پوش  از پاپوش های راحتی در طول روز در خانه استفاده میکنند.این پاپوش ها معمولا دارای بافتی راحت ولطیفی هستند. وگزینه خوبی برای پوشیدن در طول روز ودرهنگام کار کردن درخانه هستند.

این نوع پاپوش ها را میتوانید به جای دمپایی روفرشی استفاده کنید.این پاپوش ها هم پارا گرم نگه میدارد وهم با وجود طرح های فانتزی که دارد ظاهر شما زیباتر میشود در خانه.

پاپوش های عروسکی:

 این نوع پاپوشها ی دخترانه وزنانه با طرح های حیوانات مثل   (مثل خرس، گربه، پاندا، موش، بره و … و حتی،شخصیت های کارتنی مانند مثل پو،مینییون و… تولید میشوند.

این پاپوش،ها به مدل های عروسکی  معروف هستند. واز جنس  پشمی،پنبه ای،مخمل ویا  بافت هستند.پوشیدن این پاپوش ها هم پای شما گرم میکند وهم احساس راحتی خواهید داشت.

پاپوش های چکمه ای:

 این پاپوش های دخترانه  وزنانه  طوری طراحی  شده اند که روی انها خز،مخمل و داخلشان پشم وخز استفاده میشود  این پاپوش ها  را باشلوارهای چسب و پی ژامه های راحت استفاده میشود.

اگر می خواهید از گرمای بیشتری لذت ببرید پارچه های شلوار را درون فضای نرم وچسب قرار دهید. این پاپوش ها کفییشان از چرم،پلاستیک ویا عایقی که  ضد لغزش باشد تولید میشود که میتوان  انها را روی کفپوش وسرامیک استفاده کنید.


6-پاپوش زنانه آریا شاپ مدل 237

پاپوش زنانه آریا شاپ مدل 237

ویژگی ها

 • جزئیات
  طرح توری
 •  
  مناسب برای استفاده روزمره و مجالس
 •  
  ترمز گیر در زیر پاپوش

خرید محصول


پاپوش کالج:

این پاپوش  را به جای دمپایی قابل استفاده است. پاپوش های مدل کالج در تمام فصل ها استفاده میشود.وچون این مدل فقط انگشتان را میپوشاند پس انتظار گرم شدن زیاد پا را نداشته  باشید.

این مدل چون راحت است میتوانید به جای دمپایی روفرشی ساعت ها در منزل بپوشید  بدون اینکه پاهایتان درد بگیرد.  اگر میخواهید به مسافرت بروید پیشنهاد میکنیم از این مدل پاپوش  استفاده کنید چون هم جای کمی میگیرد وهم مناسبتر از دیگر پاپوش ها ودمپایی برای سفر هستند.


7-پاپوش زنانه کد goldorosht_talaei

پاپوش زنانه کد goldorosht_talaei

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر

خرید محصول


پاپوش انواع مختلف دارد بعضی از پاپوش هارا به طور معمولی وروزانه استفاده میشمودو عهده ای که از پارچه های ظریف وزیبا دوخته میشوند در میهمانی هم استفادهمیشوند.

پاپوش ها را براساس کاربردشان تقسیم بندی  میشوند: پاپوش های راحتی،پاپوش های مجلسی

اگر میخواهید در فصل  زمستان پاهایتان گرم باشد از پاپوش،های جنس ضخیم وبافتنی  استفاده کنید.

این پاپوش  جایگزین مناسبی برای دمپایی است.

 پاپوش،های مجلسی از جنس های ظریف وظاهری شیک وزیبا تولید میشوند

 روی  پاپوش های   چکمه ای دخترانه  خز،مخمل و داخلشان پشم وخز استفاده میشود

 پاپوش های ابری و خز دار که جنبه ی فانتزی دارند

از پاپوش میشود درهمه فصل ها استفاده کرد  چون دارای جنس های مختلف هستند.

اگر میخواهید در فصل  زمستان پاهایتان گرم باشد از پاپوش،های جنس ضخیم وبافتنی  استفاده کنید.

روزه پاپوش،ها در جنس ورنگ های متنوع در بازار وجود دارد وقابل شستشو هستند.

 

پاپوش ها را می توان بر اساس نوع کاربرد آن ها دسته بندی کرد. پاپوش های راحتی و پاپوش های مجلسی.

 

پاپوش،ها  دارای رنگ،طرح وجنس های مختلفی،هستند که هرکس بنا بر سلیقه خود میتواند خرید کند.

 برای روزهای معمولی  از پاپووش زنانه و دخترانه نخی، جیر، کتان، توری و دانتل، آیتمهای مناسب برای فصل است استفاده میشود.

پاپوش چیست؟  یکی از پوشاکی است  که خانم ها ودخترخانم ها می پوشند.پاپوش همان  کفش روفرشی است که خانم ها  در هوای سرد زمستان و در روزهای بهاری استفاده میکنند.

 پاپوش های   چکمه ای دخترانه  وزنانه  طوری طراحی  شده اند که روی انها خز،مخمل و داخلشان پشم وخز استفاده میشود

پاپوش یا همان کفش های روفرشی در جنس های مختلفی  تولید میشوند که میتوان انها را در فصل های مختلف استفاده کرد.

پوش های مجلسی با وسایل تزئینی از جمله روبان ، مروارید، نگین ، گل های پارچه ای تزئین شده و در غالب پاپوش نگین دار، پاپوش توری ، پاپوش منگوله دار ، پاپوش دانتل ، پاپوشی پولیشی ، پاپوش چرمی و پاپوش دو تیکه تولید وتهیه میشود.

 پاپوش های حوله ای ، پاپوش زبرا ، پاپوش دانتل ، پاپوش چرمی و … برای فصل زمستان مناسب است

پاپوش های توری ، نحی و پاپوش کتان و پاپوش جیر را برای  فصل ها ی دیگر امورد استفاده میباشند.

پاپوش،ها باجنس کاموا وبافتنی برای فصل سرما استفاده میشود.

 

تنوع طرح و جنس پاپوشهای راحتی خانگی بسیار زیاد است و هرکس باهر سلیقهای این امکان را میدهد که با هر طرح، رنگ و جنسی که مدل جدید پاپوش زنانه و دخترانه خود را بخرد.

پاپوش های مدل کالج در تمام فصل ها   استفاده میشود وفقط انگشتان را میپوشاند.این مدل چون راحت است میتوانید به جای دمپایی روفرشی استفاده کنید.

خانم ها میتوانند به جای دمپایی روفرشی از پاپوش،استفاده کنند.

 پاپوش،های مجلسی از جنس های ظریف وظاهری شیک وزیبا تولید میشوند به همین خاطر از انها برای مجالس ومهمانی های مختلف استفاده  میکنند.

یکی از پوشش هایی که برای پا می توان انتخاب کرد پاپوش است که به ظاهر و تیپ شما جلوه ای استایلیش می بخشند. انواع پاپوش زنانه در قالب پاپوش های مجلسی، فانتزی و راحتی در بازار موجود می باشد که می توانید با توجه به سلیقه ی شخصی تان از بین آن ها مورد دلخواه تان را انتخاب کنید. انواع پاپوش های ابری و خز دار که جنبه ی فانتزی دارند نیز می توانند به عنوان کفش های خواب مورد استفاده قرار گیرند.

 

پاپوش چیست؟

پاپوش همان  کفش روفرشی است که خانم ها  در هوای سرد زمستان و در روزهای بهاری استفاده میکنند. پاپوش یا همان کفش های روفرشی   دررابتدا از کاموا و بافتنی تهیه میشد ودر فصل زمستان استفاده میشد اما امروزه  علاوه بر پاپوش های بافتنی،پاپوش،های دیکر تولید شده که در فصل های دیگر هم استفاده میشود. پاپوش های جدید،ضخامت ندارند وجنسشان لطیفتر است و مابین کفش وجوراب هستند.این پاپوش،ها  هم برای استفاده برروی  فرش،مناسب هستند و جنبه ظاهری در مقایسه با جوراب  را دارد چون از جوراب زیباتر هستند وهم جنس ورنگ های متنوعی دارند وبه راحتی شسته میشود.

 

انواع پاپوش

پاپوش ها را براساس کاربردشان تقسیم بندی  میشوند: پاپوش های راحتی،پاپوش های مجلسی

 

پاپوش های  راحتی  چگونه پاپوشی هستند:

این پاپوش ها را خانم ها در خانه استفاده میکنند چون جنسشان راحت ولطیف هستند  ،روزانه ازانها استفاده میشود.

خانم ها میتوانند به جای دمپایی روفرشی از پاپوش،استفاده کنند.پاپوش ضمن اینکه پا راگرم نگه میدارد به عنوان بک پوشش فاتتزی وزیبا نسبت  به جوراب  میباشد.

از پاپوش میشود درهمه فصل ها استفاده کرد  چون دارای جنس های مختلف هستند.

اگر میخواهید در فصل  زمستان پاهایتان گرم باشد از پاپوش،های جنس ضخیم وبافتنی  استفاده کنید.

پاپوشهای مجلسی چگونه هستند؟

پاپوش،های مجلسی از جنس های ظریف وظاهری شیک وزیبا تولید میشوند به همین خاطر از انها برای مجالس ومهمانی های مختلف استفاده  میکنند.مزیت پاپوش،های مجلسی  نسبت به  صندل و کفش   این است که هم راحتر میتوان برروی فرش وکف پوش راه رفت وهم اسیبشان  نسبت به کفش و صندل های پاشنه دار برای پا کمتر است. هرچند  همیشه نمیشود از پاپوش در میهمانی ها استفاده کنیم. اما اگر دوست دارید  هم پوششی زیبا برای پاهایتان داشته باشید وهم راحت باشید پیشنهاد مبکنیم از پاپوش،های مجلسی استفاده کنید. پاپوش های مجلسی دارای

 تنوع در رنگ وطرح را دارند. وشما با هر سلیقهای میتوانید یک.پاپوش،بخرید.

جنس و ظاهر پاپوش های مجلسی با وسایل تزئینی از جمله روبان ، مروارید، نگین ، گل های پارچه ای تزئین شده و در غالب پاپوش نگین دار، پاپوش توری ، پاپوش منگوله دار ، پاپوش دانتل ، پاپوشی پولیشی ، پاپوش چرمی و پاپوش دو تیکه تولید وتهیه میشود.

 

معرفی پاپوش مجلسی

پاپوش یا همان کفش های روفرشی در جنس های مختلفی  تولید میشوند که میتوان انها را در فصل های مختلف استفاده کرد.

 

 

 پاپوش های حوله ای ، پاپوش زبرا ، پاپوش دانتل ، پاپوش چرمی و … برای فصل زمستان مناسب است

پاپوش های توری ، نحی و پاپوش کتان و پاپوش جیر را برای  فصل ها ی دیگر امورد استفاده میباشند.

 

زمانی که هوا سرد میشود  افراد  بیشتر  تمایل دارند لباس های گرم بپوشند  مخصوصا پاها  چون خیلی سریع دمایشان پایین می ایند..برای گرم کردن پاها  پوشیدن جوراب،پاپوش گزینه هایی برای گرم نگه داشتن پا میباشد.پاپوش،مانند جوراب است ودر فصل سرما ازانها استفاده میکنند..نام دیگر پاپوش جوراب روفرشی است..معمولا پاپوش،ها  با جنس های کامواوبافتنی  برای زمستان  استفاده میشود. امروزه  پاپوش،ها باجنس های نازکتر از بافتنی تولید میشود که برای تمام فصل ها میشود از انها استفاده کرد. این پاپوش،ها  هم پوشش، مناسب برای فرش و جنبه ظاهری دارند.امروزه پاپوش،ها در جنس ورنگ های متنوع در بازار وجود دارد وقابل شستشو هستند.

 

جنس پاپوش ها:

امروزه به جز تنوع در طرح  پاپوش . هرمدل از پاپوش،ها  برای استفاده درمکان وفصل خاص تولید میشودواینکه شما باپوشیدنشان احساس،راحتی کنید. متریال  های کف پاپوش وجنس ها متفاوت هستند.پااپوش،ها هم جنبه ظاهری دارند وهم پوشش مناسب به حساب می ایند.پاپوش،ها باجنس کاموا وبافتنی برای فصل سرما استفاده میشود ونوعی پاپوش که نازکتر از بافتنی هستند برای تمام فصل ها قابل استفاده هستند که این پاپوش،ها رامیتوان برای روی فرش استفاده مرد وهم جنبه ظاهری دارند. امروزه در بازار انواع مختلف پاپوش با رنگ وجنس های مختلف  موجود است  وقابل شستوشو هستند.

 

پاپوش برای تمام فصلها

در زمستان  میتوانید از  پاپوش  های  چرمی، حولهای، زبرا، پشمی، خزدار، بافتنی و باشد. اما برای روزهای معمولی  از پاپووش زنانه و دخترانه نخی، جیر، کتان، توری و دانتل، آیتمهای مناسب برای فصل است استفاده میشود.

 

پاپوش های راحتی:

معمولا خانم های شیک.پوش  از پاپوش های راحتی در طول روز در خانه استفاده میکنند.این پاپوش ها معمولا دارای بافتی راحت ولطیفی هستند. وگزینه خوبی برای پوشیدن در طول روز ودرهنگام کار کردن درخانه هستند. این نوع پاپوش ها را میتوانید به جای دمپایی روفرشی استفاده کنید.این پاپوش ها هم پارا گرم نگه میدارد وهم با وجود طرح های فانتزی که دارد ظاهر شما زیباتر میشود در خانه.

 

 این نوع پاپوشها ی دخترانه وزنانه با طرح های حیوانات مثل   (مثل خرس، گربه، پاندا، موش، بره و و حتی،شخصیت های کارتنی مانند مثل پو،مینییون و… تولید میشوند. این پاپوش،ها به مدل های عروسکی  معمولا  پشمی،پنبه ای،مخمل وگاهی هم بافت هستند.پوشیدن این پاپوش ها هم پای شما را کرممیکند وهم اخساس راحتی خواهید داشت.

 

پاپوش های چکمه ای:

 این پاپوش های دخترانه  وزنانه  طوری طراحی  شده اند که روی انها خز،مخمل و داخلشان پشم وخز استفاده میشود  این پاپوش ها  را باشلوارهای چسب و پی ژامه های راحت استفاده میشود. اگر می خواهید از گرمای بیشتری لذت ببرید پارچه های شلوار را درون فضای نرم وچسب قرار دهید. این پاپوش ها کفییشان از چرم،پلاستیک ویا عایقی که  ضد لغزش باشد تولید میشود که میتوان  انها را روی کفپوش وسرامیک استفاده کنید.

 

پاپوش کالج:

این پاپوش  جایگزین مناسبی برای دمپایی است.پاپوش های مدل کالج در تمام فصل ها  کاربرد دارد.وچون این مدل فقط انگشتان را میپوشاند.انتظار گرم شدن زیاد را نباید داشته  باشید. این مدل چون راحت است میتوانید به جای دمپایی روفرشی ساعت ها در منزل بپوشید  بدون اینکه پاهایتان درد بگیرد.  اگر میخواهید به مسافرت بروید پیشنهاد میکنیم از این مدل پاپوش  استفادهکنید چون  هم کم حجم وهم مناسبتر از دیگر مدل پاپوش ها ودمپایی برای سفر هستند

 

پاپوش زنانه چه کاربرد هایی دارد.

بیشتر دختران وزنان جوان پاپوش استفاده میکنند چون انواع فانتزی ودارای ظاهری زیبا و شیک هستند و افراد کم سن بیشتر استفاده میکنند. برای افرادی که گردش خون شان کم است و دمای پاهایشان کم است پیشنهاد میکنیم که پاپوش بپوشند تا دمای بدنشان  متعادل سود.پاپوش انواع مختلف دارد بعضی از پاپوش هارا به طور معمولی وروزانه استفاده میشمودو عهده ای که از پارچه های ظریف وزیبا دوخته میشوند در میهمانی هم استفادهمیشوند.

 

 تولید و قیمت عمده پاپوش بافتنی زنانه:

 در فروشگاه های کوچک تولید پاپوش در بازار به صورت دستبافت انجام می شود. برکا مجموعه تولیدی انواع بافتنی است این امکان را دارد تا با بهترین قیمت ها به صورت عمده انواع پاپوش های زنانه و بچه گانه را مخصوص پخش در کل کشور تولید کند.

در کنار بافت صنعتی انواع مدل های دستبافت هم در تعداد بالا با بهترین قیمت های عمده تولید خواهد شد تمامی محصولات بافتنی این مجموعه عمده است.

 

مرکز پخش پاپوش بافتنی برکا

مرکز پخش انواع مدل های پاپوش بافتنی زمستانی برکا

به طور کل در زمان خرید هر محصولی اگر خریداران مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط باشند چند مزیت بسیار خوب دارد:

تنوع محصولات در تولیدی زیاد است.

محصولات این برند قیمتش مناسب است.

 محصولات با سایزهای مختلف  تولید میشود

تبدیل شدن خریداران عمده به مرکز پخش در شهر خود

مرتکز پخش برکا انواع مدل های بافتنی پاپوش زمستانی را به صورت عمده می توانید خریداری کنید.

 

قیمت پاپوش بافتنی بچه گانه چگونه است؟

قیمت پاپوش بافتنی بچه گانه با توجه به  تولید و تعداد مصرف نخ مختلف است اما با توجه به اینکه مستقیم از تولید کننده میخرید، خرید تان بسیار ارزان تر از قیمت هایی است که از بازار تهیه می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن