دکوراسیون

از کجا پوستر بخریم – پوستر را از کجا تهیه کنیم – بهترین مارک پوستر سه بعدی لاکچری برای تولد

پوستر را از کجا تهیه کنیم – پوستر ورزشی از کجا بخریم – پوستر سه بعدی از کجا بخرم – پوستر سه بعدی در مدلهای پشت تلویزیون،دیواری،طبیعت،هلندی،قابل شستشو،گل و منظره برای اتاق خواب و پذیرایی کاربرد دارد.قبل از خرید پوستر سه بعدی  به بررسی 11 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

امروزه مردم به چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل خود خیلی اهمبت میدهند و از وسایل مختلفی برای چیدمان آن استفاده میکنند مثل:پرده،کاغذ دیواری،لوستر،پوستر و…

بخشی از زیبایی منزل به پوستر هایی است که روی دیوار استفاده میشود. این دو باهم فرق های زیادی دارند در زمینه ی جنس،رنگ و…

مقاله پیشنهادی: کاربرد نفتالین در توالت

پوستر های دیواری تصویر بزرگ و ثابتی است که میتواند سه بعدی نیز باشد.

۲ نوع پوستر داریم :پوستر دیواری آماده و پوستر دیواری چاپی

این پوستر ها طبق سلیقه ی فرد سفارش دهنده آماده میشوند و هر کس میتواند متناسب با سلیقه و علاقه ی خود طرح مورد نظر خودرا بخرد.


1-پوستر دیواری سه بعدی کد 16416043

خرید محصول


امروزه مردم اهمیت زیادی به دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل خود میدهند به گونه ای که در توان مالی خود هر فصل یا هر سال این چیدمان را تغییر میدهند و وسایلی مثل پرده،لوستر،رنگ دیوار یا کاغذ دیواری و پوستر را عوض میکنند.که این سوال.یل نقش مهمی در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد میکند.به علت گران بودن وسایلی جون مبل و لوازم تزیینی، میتوان برای تغییر دکوراسیون منزل از کاغذ دیواری یا پوستر دیواری سه بعدی استفاده کرد.

شاید فکر کنید پوستر دیواری همان کاغذ دیواری است اما این دو باهم تفاوت های زیادی دارند که در رنگ و جنس و ظاهرشان کاملا مشخص است.برای بررسی تفاوت ها ی میان آنها ،بهتر است اول ببینیم پوستر و کاغذ دیواری در چه چیزهایی باهم فرق دارند.

کاغذ دیواری در واقع رول هایی  هست که از قبل آماده شده و اندازه های مشخص و معینی دارد.وقتی آن را روی دیوار میچسباند ،میبینید که همه ی روز ها باهم مشابه است و تکرار میشود.شما با توجه به عرض دیواری که دارید ،تعدادی را تهیه میکنید و روی دیوار میچسبانید.

مقاله پیشنهادی: بادبادک

پوستر های دیواری دو نوع هستند:پوستر دیواری آماده و پوستر دیواری چاپی که وقتی این هارا روی دیوار می بچسبانید، میبینید که تصویر بزرگ و ثابتی است و تکرار نمیشود و فقط یک تصویر است.

همانطور که گفتیم پوستر دیواری آماده یکی از انواع پوستر های دیواری است که طرح های چاپی از قبل آماده  شده ای است که چندین قطعه است و هنگامی که آنها را کنار هم میچسبانید،طرح اصلی و کامل را تشکیل میدهند.

اما پوستر های چاپی کاملا مطابق سفارش مشتری است و از نظر اندازه و طرح و نوع کاغذ کاملا بستگی به سلیقه ی مشتری دارد و کاغذ هایی که در چاپ آنها استفاده میشود انواع گوناگونی دارد.

یکی از تفاوت های مهم کاغذ دیواری با پوستر دیواری این است که کاغذ دیواری برای پوشاندن تمام دیوار است ولی از پوستر دیواری تنها برای یک قسمت از دیوار استفاده میشود‌.


2-پوستر دیواری سه بعدی دکوپیک سری لوکس 2018 مدل wp-lux-219

خرید محصول


مواردی که تا الان گفته شد ،تفاوت های پوسته دیواری با کاغذ دیواری بود ،حالا ببینیم که کاغذ سه بعدی چیست و به چه دردی میخورد؟

سه بعدی بودن این پوستر ها به این معنی نیست که برجسته اند ،بلکه با ایجاد سایه ها و ریزه کاری های که روی تصویر انجام شده برجسته و سه بعدی به نظر می رسند.

مقاله پیشنهادی: نوشیدنی لایف چیست

این پوستر های سه بعدی نقش خیلی مهمی در دکوراسیون منزل دارد.بهتر است برای تنها یک قسمت خاص خانه پوستر را تهیه کرد.بهتر این دیوار خریداری باشد که بیشتر جل ی چشم باشد مثل محل قرارگیری تلوزیون.همچنین میتوانید با صرف هزینه ی کم بدون استفاده از کناف با این پوستر های سه بعدی،تی وی روم برای خانه ی خود درست کنید.

پوستر های سه بعدی طرح ها و انواع زیادی دارند ،ما نکاتی را برای شما میگوییم که هنگام خرید پوستر های دیواری به آن توجه کنید تا بتوانید پوستر مناسب خانه ی خود را بخرید.

نکات مهم در هنگام خرید پوستر دیواری سه بعدی

نکته‌ی مهمی که در خرید پوستر های دیواری مهم است،اندازه ی آن است که به صورت یک، دو،یا یه تکه ای است ،و باید اندازه ی دیواری که میخواهید پوستر را روی آن بزنید بگیرید و سپس به کارخانه ی مواد نظر سفارش  دهید،در حالی که تقریبا تمام سایز پوستر های یه بعدی استاندار است و با دیوار های خانه تطابق دارد اما بهتر است شما اندازه های دیوار مورد نظر را بگیرید و متناسب با آن به صورت آماده خرید کنید یا سفارش دهید.

طرح پوستر بسیار مهم است و امروزه طرح های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد و جالب است بدانید که طرح پوستر در هماهنگی و زیبایی بیشتر وسایل خانه بسیار مهم است و بهتر است در انتخاب طرح عجله نکنید و با دقت زیادی طرح مورد نظر را انتخاب کنید و طرح های طبیعت و نظریه‌های زیبا برای سالن پذیرایی یا اتاق های افراد بزرگسال مناسب و زیبا است.

انتخاب رنگ پوستر نیز از کارهای مهم هنگام خرید پوستر است.همان طور که میدانید با خرید پوستر شما دارید بخشی از خانه ی خود را تغییر دکوراسیون میدهید لذا بهتر است که رنگ آن با رنگ سایر وسایل خانه هماهنگ باشد.برای این کار به دقت وسایل خانه را بررسی کنید و رنگ غالب که بیشتر وسایل خانه به آن رنگ است را به عنوان رنگ پوستر انتخاب کنید.


3-پوستر دیواری سه بعدی کد 15984341

خرید محصول


سلیقه‌ی نصب به اندازه ی موارد دیگر مهم نیست اما لازم است که بدانید پوستر های کوچک که اندازه ی تابلو است را با توجه به دستورالعملی که دارد خودتان نیز میتوانید نصب کنید اما اگر پوستر بزرگ است و قصد دارید از آن به جای کاغذ دیواری استفاده کنید،بهتر وقت خودرا تلف نکنید چون این کار قلق و روش خاصی دارد که شما نمی توانید این کار را انجام دهید و این کار را به دست متخصصین این کار بسپارید تا برای شما پوستر مورد نظرتان را نصب کنند.

مقاله پیشنهادی: چوب پنبه را از کجا بخریم

برای خرید پوستر ها به چند نکته توجه کنید : اینکه پوستر ها قابل شما و شو باشند و اینکه نسبت به نور خورشید مقاوم باشند و رنگ آنها عوض نشود.و همچنین قیمت این پوستر ها با توجه به طرح و اندازه و تهگعداد تکه هایی که دارند متفاوت است و قیمت ها از چند هزار تومان ت چند صد هزار تومان و یا بیشتر تیز متغیر است و برای خرید پوستر ها بهتر به نکاتی که برای رنگ و طرح و …در بالا اشاره کردیم توجه کنید و سعی کنید پوستر های قابل شست و شو و مقاوم به نور خورشید را تهیه کنید.


4-پوستر دیواری سه بعدی کد 15780940

خرید محصول


5-پوستر دیواری سه بعدی کد 16207444

پوستر دیواری سه بعدی کد 16207444

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  110*25*25 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  2500 گرم
 • کاربری
  مسکونی , اداری , فانتزی
 • تعداد تکه
  4 عدد
 • طرح برجسته
  ندارد
 • چسب
  ندارد
 • قابلیت شست و شو
  دارد
 • قابلیت آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن)
  دارد
 • مقاوم در برابر تابش نور آفتاب
  بله

خرید محصول


مقاله پیشنهادی: شابلون دیواری از کجا بخرم

6-پوستر دیواری سه بعدی سری لوکس 2018 کد wp-lux-186

خرید محصول


مقاله پیشنهادی: اجاق برقی

7-پوستر دیواری سه بعدی سری لوکس 2018 کد wp-lux-148

خرید محصول


8-پوستر دیواری سه بعدی مدل lod16431488

خرید محصول


9-پوستر دیواری سه بعدی دکوپیک سری لوکس 2018 کدwp-lux-085

خرید محصول


10-پوستر دیواری سه بعدی طرح گل کد 2118701

خرید محصول


11-پوستر دیواری سه بعدی کد 15929891

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن