خانه و سبک زندگی

خرید دوربین چشمی درب دیجیتال + 4 انتخاب ویژه از دید خریداران [قیمت مناسب]

چشمی درب دیجیتال ارزان به صورت دیجیتال،اتوماتیک،ضد سرقت،ساده،چوبی،برقی،وای فای و برای دوربین پارکینگ،آپارتمان و منزل با سنسور حرکتی استفاده می شود. قبل از خرید چشمی درب به بررسی 5 مدل می پردازیم:

خرید محصول

دوربین مدار بسته چیست؟ وسیله ای است برای جلوکیری از دزدی وسرعت نصب میشود. دوربین ها به اینترنت متصل میشوندومیتوانید به گوشی همراه،ایمیل خود وصل کنید تا در زمانی که مشکل به جود اید به شما هشدار دهد.  برای خرید دوربین جشمی حتما با یک متخصص صحبت منید وراهنمایی بگیرید. 

با نصب دوربین مدار بسته  نه نتها امنیت لازم را دارید بلکه میتوانید تمام رفت وامدهای افراد،ماشین ها کنترل شوند.عکس وفیلم علی این دوربین ها را میتوانید ذخیره کنید یا بر روی کارت های حافظه ویا باپرداخت ماهانه به شرکت  میتوانید به صورت ابری اطلاعت را ذخیره کنید.

 دوربین های مدار بسته چشمی به چند دسته تقسیم میشوند:،۱-بی سیم ۲-ویدئویی  است.  برخی از دوربین ها بابرق وبرخی با باتری کار میکنند.

بهترین  دوربین دیجیتا ل امازون معرفی شده است.

دوربین های چشمی های دیجیتال تصاویر را بزرگتر وبا کیفیت تر  نشان میدهد.صفحه نمایش این چشمی تا ۵اینچی  ،مختلف هستند. 

 

پیشرفته ترین دوربین های  چشمی دیجیتال  به این صورت  کار میکند که  در صورت نبودن در واحد از مراجعین به منزل اگاه شد وحتی میتوانید از راه دور  با انها صحبت کنید.

 

در دوربین های چشمی  سیم کارتی که دم درب  نصب میشود میتواند که ازطریق سیم کارتی که درونش است صدای محیط را با تماس صوتی به صاحب خانه منتقل کندودر صورت نیاز صدای صاحب خانه هم در محیط پخش میشود

سرعت ارسال هشدار، شناسایی حرکات، کیفیت بالای تصویر، مدت زمان شناسایی حرکت و ارسال پیام به گوشی در زمان نصب باید چک‌شود.


1-چشمی درب دیجیتال مدل DB-801

چشمی درب دیجیتال مدل DB-801

مشخصات فنی

 • ابعاد
  3*5*9 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • زاویه دید
  120 درجه
 • بازه ضخامت درب
  48 – 98 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  – مجهز به صفحه نمایش3.2 اینچ و دوربین اچ دی
 •  
  – قابلیت عکس برداری و فیلم برداری
 •  
  – مجهز به سنسور دید در تاریکی مطلق

خرید محصول


اگر قصد دارید منزلتان امنیت داشته باشد پیشنهاد میکنیم برای منزلتان دوربین مداربسته چشمی بگذارید.چون این دوربین ها به اینترنت متصل میشوندومیتوانید به گوشی همراه،ایمیل خود وصل کنید تا در زمانی که مشکل به جود اید به شما هشدار دهد.

در این صورت امنیت منزل یا محیط کار خود رافراهم.کرده اید.شعاع دید یکی ازمواردی است که در شرکت های تولید دوربین چک میشود.

برای خرید دوربین مداربسته حتما بایک متخصص مشورت کنید، مطالعه  مقاله های اموزشی  داشته باشید تا اطلاعات کافی کسب نمایید  تا مطمئن تر بتوانید دوربین تهیه کنید.

دودبین های مداربسته چشمی دارای چه امکانات وقابلیت های هستند؟

این دوربین ها ساده هستند ومیتوانید به راحتی تنظیم کنید.برای تضمین کار حتما  از نصابان فروشگاه ایمن اریا که بکی از معتبر اربن فروشگاه ها می باشند بخواهید که دوربین را نصب کنند.

اگر خودتان دوربین مدار بسته چشمی درب را نصب میکنید ممکن است بعضی موارد امنیتی را رعایت نکنید.


2-چشمی دیجیتال سی آر مدل VP-YC

چشمی دیجیتال سی آر مدل VP-YC

مشخصات فنی

 • ابعاد
  10x10x2 سانتی‌متر
 • زاویه دید
  100 درجه
 • بازه ضخامت درب
  4 تا 10 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم

خرید محصول


چون امروزه دوربین های مداربسته چشمی درب به اینترنت نصب هستند سریع تر کار میکنند.امروزه دوربین هایی تولید شده است که حتی بافشار دادن زنگ به گوشی شما پیام هشدار می اید ومیتوانید چهره شخص را ببینید وتشخیص دهید.اگر دوربین  شما  چهره اشخاص را،ویدئو  تهیه میکند لازم نیست دوربین مدار بسته چشمی را مخفی کنید.

دوربین ها به برق ثابت شهری نصب میشود چون برق شهری ولتاژ پایین دارد.دوربینهای امروزی نسبت به دوربین های گذشته پیشرفته تر شده است وافراد  بابت امنیت راحتر هستند.وهمچنین تصویر را باکیفیت بالا ارائه میدهند.

یکی دیگر انواع دوربین های مداربسته این قابلیت را دارد که میتواند در فضای ابری کار کند.در بعضی  از دوربین ها برای ذخیره  فایل ها هزینه ماهانه  توسط شرکت دریافت میشود.

با نصب دوربین مدار بسته  نه نتها امنیت لازم را دارید بلکه میتوانید تمام رفت وامدهای افراد،ماشین ها کنترل شوند.دوربین های مدار بسته امروز  دارای  نرم افزارهای هستند که میتوانید انها را به روز رسانی کنید.


3-چشمی درب فیکستر مدل F09-200

چشمی درب فیکستر مدل F09-200

 

خرید محصول


ازمایش عملکرد دوربین مدار بسته چشمی

اگر می خواهید  دوربین سالم تحویل بگیرید توصیه میشود از نصابان فروشگاه.ایمن اریا  بخواهید که دوربین را نصب کنند چون انها تمام عملکردهای دوربین را ازمایش میکنند. مواردی که ازمایش میشوند عبارتند از:

 

سرعت ارسال هشدار، شناسایی حرکات، کیفیت بالای تصویر، مدت زمان شناسایی حرکت و ارسال پیام به گوشی.

یکی موارد که برای ضبط تصویر مهم است میزان ولتاژ دوربین ها میباشد در این صورت شما سریع  تصویر شخص راببینید ودرب را بازکنید.

برای کیفیت تصویر دوربین  ها را بانور کم وضعیف  چک میشود چون نورپردازی  وشعاع دید بسار مهم است.واین باعث میشود شما یک محصول باکیفیت  بالا داشته باشید.

شرکت های مختلف  قابلیت های دوربین های مداربسته راچک میکنند که عبارتند از:  

. تشخیص چهره، تشخیص فرد، قابلیت الکسا، صدای دو طرفه، دستیار گوگل، Siri اپل، هشدارهای گوشی هوشمند و کنترل فضای محلی کنترل و نظارت می شود تا در نهایت دوربین مداربسته چشمی درب هوشمندی به مشتری تحویل داده شود


4-چشمی درب دیجیتال اسمارت ای مدل i9

چشمی درب دیجیتال اسمارت ای مدل i9

مشخصات فنی

 • ابعاد
  9x1x14 سانتی‌متر
 • زاویه دید
  175 درجه
 • بازه ضخامت درب
  3 الی 10 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  خلاصه امکانات:
 •  
  آلارم هشدار چشمی دیجیتال
 •  
  ارتباط اتوماتیک
 •  
  پیام کوتاه. تماس صوتی
 

خرید محصول


در دوربین های بی سیم  ،ازمایش حریم خصوصی  اهمیت ویژه دارد.وهمه امکانات دوربین بررسی میشود تا حریم خصوصی افراد حفظ شود. 

انواع رمزگذاری دوربین  شبکه ، احتمال هک دوربین و گوشی هوشمند نیز در این آزمایشات بررسی  میشود  تافضای ایمنی برای مشتری حفظ شود.

دوربین های مدار بسته چشمی به چند دسته تقسیم میشوند:

،۱-بی سیم ۲-ویدئویی 

دوربین های مدار بسته  چشمی درب بی سیم چگونه دوربینی است؟

این دوربین ها به اینترنت متصل هستند وهشدارها رابه گوشی کاربر ارسال میکند.برخی ازاین دوربین ها بابرق وبرخی با باتری کار میکنند.بعضی دوربین ها این قابلیت را دارد که تصاویر را در کارت حافظه ذخیره کنند وعده ای  برای داشتن تصاویر باید تصاویر را در فضای ابری وبا پرداخت هزینه ماهانه ذخیره کنند.

مزایا دوربین های بی سیم:

امکان نصب در مکان های مختلف  از منزل یا محل کار

نسبت به عوامل محیطی و جوی مقاوم است

اتصال به اینترنت

امکان ارسال هشدار به گوشی و آدرس ایمیل را دارد

معایب دوربین های بی سیم:

پرداخت هزینه  به صورت ماهانه بابت ذخیره سازی در فضای ابری

معرفی دوربین مداربسته ویدئویی:

این دوربین ها مانند زنک ساخته  شده اند وبعضی با برق وبرخی با باتری کار میکنند

مزایا دوربینهای ویدئویی 

قابلیت اتصال و عملکرد با برق شهری  را دارد. و امکان باز کردن در، بدون حضور شما در منزل

 

معایب دوربین های ویدئویی

عدم عملکرد همزمان با زنگ در،پرداخت هزینه به صورت  ماهانه برای ذخیره سازی فایل ها

دوربین های چشمی دیجیتال یکی ازمحصولاتی  برای حفاظت  ساختمان ها ودارای ویژگی های مخصوص میباشد. چشمی درب دیجیتال یک.وسیله لوکس واضافی برای بعضی از ساختمان ها که هزینه های زیادی انجام.میدهند نصب میشود.

با پیشرفت این محصول باعث شده که یک وسیله ضروری برای هر واحد شود. عملکردش مانند فرمت قدیمی چسمی درب ورودی  ساختمان است،با نصب بک حفره کوچک.پشت درب متوجه میشوید چه کسی پشت درب است.

تفاوت چشمی های دیحیتال با چشمی های قدیم در این است که امروزه شما میتوانید تصاویر را بزرگتر وبا کیفیت تر  داشته باشیدوحتی میتوانید تصویر پشت  درب را ذخیره داشته باشید.صفحه نمایش این نوع  چشمی تا ۵اینچی  ،مختلف هستند.

انواع چشمی های دیجیتال براساس قابلیت:

چشمی های دیجیتال با برچسب قیمت که دارند دارای ویژگی خاصی هستند. ساده ترین مدل،با فشار دادن دکمه میتوان تصاویر پشت درب را  در صفحه نمایش وبا کیفیت مناسب دید. در این مدل امکان ضبط تصویر وحتی دید درشب را ندارید.اما در محصولات قوی تراین امکان وجود دارد.

امکان ضبط تصاویر با چشمی دیجیتال

کاربران نیاز دارند که تصاویر پشت درب را به صورت فیلم وعکس ذخیره کنند. این کار چندین صورت انجام میشود.اولین روش این است که با فشار دادن  دکمه،میتوان  فیلم یا عکس را ذخیره کرد. روش دیگر این صورت است که با دکمه ای که روی صفحه نمایش وجود دارد میتوانید تصاویر را ذخیره کنید.

فقط تنها مشکل این دومدل در این است که یک نفر به صورت فیزیکی باید حضور داشته باشد که دکمه را فشار دهد. برای حل این مشکل  بر روی برخی از چشمی درب دیجیتال با رده ی بالاقرار گرفت تا آنها با تشخیص حرکات  روشن شده و ذخیره تصویر را انجام دهند.

 

ا یا چشمی دیجیتال جایگزین دوربین های  مدار بسته می شود؟ در چشمی درب دیجیتال پیشرفته، تصویر برداری با تشخیص حرکت انجام میشودولی به دلیل تاخیر 1 ثانیه ای پس از تشخیص  این وسیله جایگزین دوربین مداربسته نمی شود.

اما دارای کارایی خوبی  برای شناسایی افرادی که کمی زمان درب واحد بگذارند، انجام خواهد داد و صاحب خانه را از حضور شخص پشت درب واحد آگاه  میشود.

چسمی دیجیتا وای فایی وسیم کارتی

پیشرفته ترین چشمی دیجیتال  به این صورت  کار میکند که  در صورت نبودن در واحد از مراجعین به منزل اگاه شد وحتی بتوان از راه دور  با انها صحبت کرد. این قابلیت به چند روش امکان پذیر می باشد که هر یک تکنولوژی پیشرفته و گرانقیمت تری را دارا هستند 

بهترین  دوربین دیجیتا ل امازون معرفی شده است.

چشمی درب دیجیتال وای فای

این مدل دارای وای فای  هستند که میتوانند به وای فای منزل یا محل کار متصل میشود.از این طریق میتوانید تصاویر،صدا رفت وبرگشت  در اینترنت است تا صاحب خانه   از مراجعین خود اگاه شوند.این مدل به این  صورت است که وقتی قابلیت تشخیص حرکت فعال شود برای صاحبخانه پیام ارسال میشودوفرد میتواند به صورت تصویری درب منزل خود را چک کند.از دیگر امکانات این مدل این است که از راه دور میتوان تصاویر را ضبط کرد.

چشمی دیجیتال سیم کارتی

این نوع چشمی که دم درب  نصب میشوند به صورتی  کار میکند که ازطریق سیم کارتی که درونش است میتواند صدای محیط را با تماس صوتی به صاحب خانه منتقل کندودر صورت نیاز صدای صاحب خانه رادر فضا پخش میشود.برخی ازاین مدل  ها  میتوانند تصاویر را به صورتMMS انتقال دهند.وبرخی از مدل ها از طریق اینترنت داخلی سیم کارت  امکان انتقال تصویر وصدا را میدهد.نیاز نیست که از طریق خط تماس بگیرید.


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن